X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja jak miałam bezowulacyjny to pomógł mi termofor, po trzech godzinach dostałam strasznych boleści no i oczywiście okres ;-)

    Wcześniej pół roku jadłam tabletki antykoncepcyjne a przed tabletkami nie analizowałam swojego cyklu na tyle zeby stwierdzić czy owulacja miała miejsce i jaka mam fazę lutealną. Zapisywałam tylko śluz i bóle owulacyjne i nie zawsze się to pokrywało,ze od tych objawów po 14 dniach dostawałam @.

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Katik gratulacje!!!!!

    Ana79, który masz DPO?

    Zielona przytulam!!! Widzę że też miałaś owu pozytywne tak długi czas. Jakiej firmy testy?
    Aria-13,14 , 20,21 .02 - w tych dniach jajco b.bolało i śluz płodny,no chyba że owu pózniej była.Czekam na @ ,ale chyba będzie pózniej bo nawet piersi mnie nie bolą.No nic czekam
    Nadzieja- gratulacje,nie martw się pociemnieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 08:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Wcześniej pół roku jadłam tabletki antykoncepcyjne a przed tabletkami nie analizowałam swojego cyklu na tyle zeby stwierdzić czy owulacja miała miejsce i jaka mam fazę lutealną. Zapisywałam tylko śluz i bóle owulacyjne i nie zawsze się to pokrywało,ze od tych objawów po 14 dniach dostawałam @.

    Ale nie o to mi chodzi, chodzi mi o to że chcesz żeby przyszedł okres, mi pomógł termofor jak się spóźniał.

    Oho ja czuję że już niedługo ze mnie wypłynieeeee :-/ Ale dziewczyny i tak się ciesze bo mam dłuższą fazę lutealną. A to chyba dla dzieciaczka jest ważne ;-)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik gratulacje :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nika647 Autorytet
    Postów: 1794 1023

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Do tej pory tylko Was podczytywałam i trzymałam kciuki, ale dzisiaj czuję że muszę sama też się wygadać bo w tym "samotnym" oczekiwaniu można zwariować:)
    U nas 3 cykl starań, na sobotę 11.03 Ovu wyznaczył @. 1 cykl był na luzie, mieliśmy remont, nie prowadziłam żadnych obserwacji, mniej wiecej wiedziałam kiedy mam owu, bo jajniki zawsze bolały około 14dc, ale sie nie udało. Od połowy drugiego cyklu - pomiary temperatury, obserwacja śluzu (z tym chyba kiepsko:/), testy owulacyjne. Skok temperatury jest, test pozytywny był, objawy ciążowe też:) ale @ przyszła i tak:) Teraz 3 cykl, staram się nie wsłuchiwać nadmiernie w żadne objawy, ale po raz kolejny od poczatku starań, od owu boją mnie niemal nieustannie jajniki, jak jeden raz drugi. Nie wiem czy to objaw stresu, czy powinnam udać się do gina.

    Gratuluję dziewczyny dwóch kreseczek!!!

    age.png
    3 ciąża - chłopiec - Bruno termin 4 września
    17.04 - 293g 💙 19.05 - 672g, 15.06 - 1190g, 29.06 - 1525g, 20.07 - 1928g, 10.08 -2900g, 24.08 - 3200g
    35l Syn - 6l, córka 3.5l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika647 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Do tej pory tylko Was podczytywałam i trzymałam kciuki, ale dzisiaj czuję że muszę sama też się wygadać bo w tym "samotnym" oczekiwaniu można zwariować:)
    U nas 3 cykl starań, na sobotę 11.03 Ovu wyznaczył @. 1 cykl był na luzie, mieliśmy remont, nie prowadziłam żadnych obserwacji, mniej wiecej wiedziałam kiedy mam owu, bo jajniki zawsze bolały około 14dc, ale sie nie udało. Od połowy drugiego cyklu - pomiary temperatury, obserwacja śluzu (z tym chyba kiepsko:/), testy owulacyjne. Skok temperatury jest, test pozytywny był, objawy ciążowe też:) ale @ przyszła i tak:) Teraz 3 cykl, staram się nie wsłuchiwać nadmiernie w żadne objawy, ale po raz kolejny od poczatku starań, od owu boją mnie niemal nieustannie jajniki, jak jeden raz drugi. Nie wiem czy to objaw stresu, czy powinnam udać się do gina.

    Gratuluję dziewczyny dwóch kreseczek!!!

    Dla mnie zapowiada się swietnie i mam takie rpzeczucie że u Was teraz się uda ;-)

  • Malus9393 Koleżanka
    Postów: 40 4

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam odpuszczac w tym miesiacu wczesniejsze testowanie by sie nie nakrecac ale no napewno zrobie test dopisuje sie na 13 moze jednak okaze sie szczesliwy ♥♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika647 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Do tej pory tylko Was podczytywałam i trzymałam kciuki, ale dzisiaj czuję że muszę sama też się wygadać bo w tym "samotnym" oczekiwaniu można zwariować:)
    U nas 3 cykl starań, na sobotę 11.03 Ovu wyznaczył @. 1 cykl był na luzie, mieliśmy remont, nie prowadziłam żadnych obserwacji, mniej wiecej wiedziałam kiedy mam owu, bo jajniki zawsze bolały około 14dc, ale sie nie udało. Od połowy drugiego cyklu - pomiary temperatury, obserwacja śluzu (z tym chyba kiepsko:/), testy owulacyjne. Skok temperatury jest, test pozytywny był, objawy ciążowe też:) ale @ przyszła i tak:) Teraz 3 cykl, staram się nie wsłuchiwać nadmiernie w żadne objawy, ale po raz kolejny od poczatku starań, od owu boją mnie niemal nieustannie jajniki, jak jeden raz drugi. Nie wiem czy to objaw stresu, czy powinnam udać się do gina.

    Gratuluję dziewczyny dwóch kreseczek!!!
    Mnie też brzuch boli.Musiałam no- spe wczoraj łyknąć bo nie wyrabiałam.

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Katik, serdeczne gratulacje! :) wybierasz się na betę?
    Jurto pójde do gin po skierowanie na b-hcg.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bardzo długo zapamiętam dzisiejszy poranek:) Mój M zapytał: a gdzie postawimy łóżeczko? To mnie rozwaliło poryczałam się.

    Karma88, bejb, Lady Savage, OjMaryś lubią tę wiadomość

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Na bardzo długo zapamiętam dzisiejszy poranek:) Mój M zapytał: a gdzie postawimy łóżeczko? To mnie rozwaliło poryczałam się.
    Pięknie. ...❤

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik ogromne gratulacje

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ale nie o to mi chodzi, chodzi mi o to że chcesz żeby przyszedł okres, mi pomógł termofor jak się spóźniał.

    Oho ja czuję że już niedługo ze mnie wypłynieeeee :-/ Ale dziewczyny i tak się ciesze bo mam dłuższą fazę lutealną. A to chyba dla dzieciaczka jest ważne ;-)
    Rozumiem rozumiem o co Ci chodziło tak tylko napisałam jak to u mnie wyglądało.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tutaj dziś cudnie!!! Katik i Nadzieja ogromne gratulacje <3 i proszę o wiruski ♡♡♡♡♡

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Które następne w testowaniu ?
    Witam nowe dziewczyny <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 09:45

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulację Katik! :)) Super, przeżycie na pewno, na maxa, zazdroszczę.

    Mi wczoraj na owulacyjnym wyszła druga dosyć mocno widoczna krecha (ale jaśniejsza niż podstawowa), czyli pewnie dzisiaj będzie pozytywny, czyli owulację mam w 10 dniu cyklu, czyli w poprzednim miesiącu zaczęliśmy za późno :D. No ciekawe, może w tym się uda. Myślę że wiosną będzie nam wszystkim łatwiej :). Piękna pogoda, słońce, energia, nic tylko tworzyć nowych ludzi :D. Mam nadzieję że nam się tu faktycznie ostro zazieleni do końca miesiąca :)

    Ja w tym miesiącu przestanę się wsłuchiwać w organizm (tzn bardzo bym chciała żeby mi się faktycznie udało ;)) bo przysięgam że w dwóch poprzednich miałam wszystkie możliwe objawy ciąży ;). Pewnie to że bardzo chcemy też wydziela jakieś tam hormony które płatają nam figle i nasz organizm zachowuje się inaczej niż zwykle.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja... jutro... boje sie

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Witam się z Wami. Temp dziś poszła do górę iiiiii jest zobaczyłam piękne upragnione dwie kreski. Reakcja męża niesamowita. Wszystkim życze takich pięknych przeżyć:)
    Gratulacje!!! :)

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Ja... jutro... boje sie
    Jak przeczytałam to aż się sama zestresowałam! Miej nadzieje Kochana!!! :D Bo niby dlaczego ma nie wyjść ;-)

    Karma88, Mamma-mia lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Ja... jutro... boje sie

    Trzymam kciuki!

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ