X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    testu nie robie, ale mysle o becie :P test po pozytywnym wyniku :)
    Boje sie robić i bete i test :p w 10dpt juz nie mam wyboru i muszę zrobić :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    testu nie robie, ale mysle o becie :P test po pozytywnym wyniku :)
    Rozważna i romantyczna :P
    A kysz z Agą na fioletową !!!

    Agniechaaaa, Yoselyn82, Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2215 3769

    Wysłany: 13 września 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie bety byłam dzisiaj zrobić badanie jak spada... wynik:25 , aż się serce kraje...
    I pomyśleć, że niedawno jechałam cała w nerwach czy rośnie, a dzisiaj mówiłam się,żeby wynik był jak najniższy
    Ale to życie przewrotne.

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Odnośnie bety byłam dzisiaj zrobić badanie jak spada... wynik:25 , aż się serce kraje...
    I pomyśleć, że niedawno jechałam cała w nerwach czy rośnie, a dzisiaj mówiłam się,żeby wynik był jak najniższy
    Ale to życie przewrotne.
    Oh tak to prawda, przewrotne okropnie :(

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Odnośnie bety byłam dzisiaj zrobić badanie jak spada... wynik:25 , aż się serce kraje...
    I pomyśleć, że niedawno jechałam cała w nerwach czy rośnie, a dzisiaj mówiłam się,żeby wynik był jak najniższy
    Ale to życie przewrotne.

    Tak, tak- ja dopiero co odliczałam żeby @ za wcześnie nie dostać bo znowu spadnę z zabiegu ....a jak już spadłam i @ przyszła spóźniona to teraz się stymuluję ziółkami żeby przyspieszyć @ bo inaczej będę jeszcze krwawić w szpitalu. Nie utrafisz kurde! my kobiety mamy przechlapane...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście dziewczyny jeszcze o AZ wcześniej.
    Ja się zastanawiałam nad dawstwem komórek -mam dziecko, chcę kolejne, wiem jak ciężko jest pragnąć i nie móc mieć dzieci. Nawet zaczęłam szukać kliniki i co wyczytałam w sieci? że jestem ZA STARA :] nie biorą jajeczek od kobiet po 35rż ... nic dziwnego, że taka kolejka do AZ -mało kto wcześniej filozofuje na ten temat, raczej się myśli o swoich dzieciach a nie o innych bezdzietnych kobietach, które na nie baaardzo czekają... i znowu ta niesprawiedliwość grrr


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna ja mam zamrożone 9 jajeczek, specjalnie je zrobiłam :) na pewno cześć z nich zostanie przekazana :)

    innamorata88, Lunaris, Madżka89 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Pisałyście dziewczyny jeszcze o AZ wcześniej.
    Ja się zastanawiałam nad dawstwem komórek -mam dziecko, chcę kolejne, wiem jak ciężko jest pragnąć i nie móc mieć dzieci. Nawet zaczęłam szukać kliniki i co wyczytałam w sieci? że jestem ZA STARA :] nie biorą jajeczek od kobiet po 35rż ... nic dziwnego, że taka kolejka do AZ -mało kto wcześniej filozofuje na ten temat, raczej się myśli o swoich dzieciach a nie o innych bezdzietnych kobietach, które na nie baaardzo czekają... i znowu ta niesprawiedliwość grrr
    Do adopcji trafiają też często zamrożone komórki pacjentek danej kliniki, kiedy ta wyraża na to zgodę. :) Tutaj patrzą na wiek, gdyż zależy im na jak najlepszej jakości gamet, a do tego za całość otrzymuje się gratyfikację w wysokości ok. 5 tysięcy złotych. No i za to też płacą pacjenci, którym zależy na tym by dawczyni była zdrowa, wyedukowana i miała wskazane cechy(jednak geny robią swoje i warto by dawczyni była zbliżona cechami do biorczyni). :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Do adopcji trafiają też często zamrożone komórki pacjentek danej kliniki, kiedy ta wyraża na to zgodę. :) Tutaj patrzą na wiek, gdyż zależy im na jak najlepszej jakości gamet, a do tego za całość otrzymuje się gratyfikację w wysokości ok. 5 tysięcy złotych. No i za to też płacą pacjenci, którym zależy na tym by dawczyni była zdrowa, wyedukowana i miała wskazane cechy(jednak geny robią swoje i warto by dawczyni była zbliżona cechami do biorczyni). :)
    Zgadza sie niezły wywiad do tego robili :D ale sie uśmiałam bo jak powiedziałam, ze mam wykształcenie wyższe to Panie w klinice odrazu buchly, ze takie jajeczka to bedą miały zainteresowanie :D a ja mowie, ze tam nie ma rubryki na ADHD wiec ktoś sie moze potem zdziwić :D

    Flowwer, innamorata88, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 września 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna ja wiem że im o jakość chodzi. Wiem że po 35rż trzeba dodatkowe prenatalne robić. Ale sobie tak czasem myślę, że pewnie wiele kobiet jak by tylko miały możliwość zajść w ciąże to wzięły by i takie od "Starej" ale zdrowej dawczyni. Szkoda mi po prostu tych wszystkich zmarnowanych co miesiąc komórek :( Jak bym wiedziała, że już zakończyłam etap powiększania rodziny to chętnie wystymulowałabym się do ostatniego jajka i oddała honorowo :)

    Rucola, Yoselyn82, innamorata88 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 13 września 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dpo, do testowania jeszcze dobrych parę dni, a mnie brzuch boli jak na @ trzeci dzień z rzędu. jak przestać myśleć ? :D

    zem3i09k945lhtw9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czrna jak by mi tak gin powiedział to bym odrazu wybuchł śmiechem i powiedziała, ze nie wytrzymam tyle bez <3 wogole, co to za teza, przecież plemniki po takim czasie abstynencji to sie juz do niczego nie bedą nadawały
    Ahniecha ty mi nawet o abstynencji nic nie mów bo u nas ostatni raz był 08.08 tragedia, ja już wariuje i jeszcze ten stan zapalny, zabronił się kochać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 22:47

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 września 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ahniecha ty mi nawet o abstynencji nic nie mów bo u nas ostatni raz był 08.08 tragedia, ja już wariuje i jeszcze ten stan zapalny, zabronił się kochać.
    Generalnie najlepsza metoda na zajście to seks co 2-3 dni regularnie, pod warunkiem ze wszystko jest ok. U mnie taki regularny seks pogarszał sytuację, ale wszystko zależy od pary i jej konkretnych problemów. Teraz nadal kochamy się regularnir, tylko tyle że w gumce :)

    Madżka89 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tutaj ubolewam że nie mogę po prostu zwyczajnie pokochać się z mężem a ty mi piszesz ze najlepiej co dwa dni... Aj ty ty.
    Jak już będę miała pozwolenie to będę czuła się jak jakaś dziewica haha

    Izape_91, Karma88 lubią tę wiadomość

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 13 września 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Miło Cię tu widzieć ;D Heheh zdjęcie trochę jak rtg wygląda :D ważne, że zdrowa i przed świetami będziecie mieli super prezent!! :)


    A ja Cie dzis szukalam i znalezc nie moglam! Widze ze u Ciebie tez pieknie idzie!


    Kochane dziekuje za mile slowa, przypominam ze zwalniam brzuchol na koniec listopada/poczatek grudnia, ale prosze mi tu nie spoczywać na laurach w staraniach!

    innamorata88, Amy333, KateHawke lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 września 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    To ja tutaj ubolewam że nie mogę po prostu zwyczajnie pokochać się z mężem a ty mi piszesz ze najlepiej co dwa dni... Aj ty ty.
    Jak już będę miała pozwolenie to będę czuła się jak jakaś dziewica haha
    No jak juz bedziecie mogli się starać to wtedy co 2 dni :) my na początku mieliśmy ogromny problem z gumkami, nigdy wczesniej nie używaliśmy i był to dla nas kosmos. Do kazdej sytuacji da się przyzwyczaić. Ty teraz trochę postu ale później już na całego ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 września 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wsunelam porzadna kolacje do Bronka bo mi kazał tak gin. Normalnie to nie jadam kolacji wiec czuje ze mogę dowalić kilka kilo jak długo bede go brała... Od tamtej sytuacji z krwawieniem juz wszystko jest normalnie. Jakiś jednorazowy przypadek, ale jutro idę do rodzinneggo po skierowanie do specjalisty i po wyniki badan które dziś robiłam. Ciekawe jak się ma moje tsh.
    Przez tego Bronka mam tak ogromna nadzieje, ze czekam z utęsknieniem na @ a to za tydzień dopiero i kiedy będziemy mogli zacząć działać !!: D październik bedzie nasz!
    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze rosnące fasolki; )

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 września 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Inna ja wiem że im o jakość chodzi. Wiem że po 35rż trzeba dodatkowe prenatalne robić. Ale sobie tak czasem myślę, że pewnie wiele kobiet jak by tylko miały możliwość zajść w ciąże to wzięły by i takie od "Starej" ale zdrowej dawczyni. Szkoda mi po prostu tych wszystkich zmarnowanych co miesiąc komórek :( Jak bym wiedziała, że już zakończyłam etap powiększania rodziny to chętnie wystymulowałabym się do ostatniego jajka i oddała honorowo :)
    Rozumiem Cię, ja też ,,nadmiar" chciałam oddać. Niestety AMH nie da się oszukać, wystymulowalismy 10 komórek, 3 niedojrzałe, reszta ,,taka se" i nie było za bardzo czym się dzielić. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 września 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    To ja tutaj ubolewam że nie mogę po prostu zwyczajnie pokochać się z mężem a ty mi piszesz ze najlepiej co dwa dni... Aj ty ty.
    Jak już będę miała pozwolenie to będę czuła się jak jakaś dziewica haha
    ja tam lubię seks po przerwie, wtedy jest poprostu lepiej : D człowiek stęskniony i wyposzczony niewiadomo co się wydarzy! Hehehe:p

    -Monika- lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 września 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Rozumiem Cię, ja też ,,nadmiar" chciałam oddać. Niestety AMH nie da się oszukać, wystymulowalismy 10 komórek, 3 niedojrzałe, reszta ,,taka se" i nie było za bardzo czym się dzielić. :)

    Przynajmniej z tego co się wystymulowało już nam kiełkuje mały człowiek :) szkoda, że mój nie chce iść na IVF :(


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ