X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, przykro mi. Kobieca intuicja jest czasem niezawodna - czułaś, że tak będzie. Jestes bardzo silna kobieta, ppdzieiam Ci i wierze, ze znajdziesz w sobie sily do dalszej walki. Mam nadzieję, że w końcu zaświeci dla Ciebie slonce. Tulę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 20:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose to prawda najlepiej odskoczyć od tematu. Macie siebie i w dwójkę jesteście prze cudowni i dzidziuś tez sie pojawi widocznie bie teraz ale następnym razem jest duża szansa <3

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 18 września 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz wynik AMH 2.9 ug/l ale nic mi to nie mowi. Pomozecie?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 września 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Mam juz wynik AMH 2.9 ug/l ale nic mi to nie mowi. Pomozecie?
    jest Ok :)

    Meśka lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,znów mam zły posiew. Wyszły mi liczne bakterie paciorkowca i brak bakterii kwasu mlekowego. Jutro zrobię test, ale martwię się, co jeśli byłabym w ciąży? Czy streptococcus można wtedy leczyć? Jestem załamana, to druga infekcja w tym roku, i ciągle nie mam dobrych bakterii. Od zeszłego tygodnia mam okropne uplawy, dlatego poszłam na posiew. Ile można!

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 września 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    myslalam dzisiaj nad tym i chyba tak zrobie! zobacze co mi powie lekarz odnosnie kiedy podejsc itp i wezme maluchy...

    Mam 10 swoich maluchow
    Ładna gromadka!! Któryś na pewno zostanie z mamusią!!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 18 września 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn Odświeżałam dzisiaj stronę i czekałam z Wami na wynik bety. A potem cały dzień zastanawiałam się co napisać... Dalej nie znalazłam odpowiednich słów. Tulę Cię mocno, bo tylko tyle mogę zrobić <3

    Ja czekam na @, a potem od razu zgłaszam się na sonoHSG. Świetnie, że wykonają mi na miejscu.

    Emek był dzisiaj u androloga-urologa. USG jąder ok, prostata ok, wyniki badań (FSH, LH, TSH, testosteron, prolaktyna) ok. Na zwiększoną lepkość plemników doktor zalecił to samo, co moja gin: acc, plus pić dużo wody. A tak, w ogóle, to tą lepkością się za bardzo nie przejmować, bo przy dużej liczbie plemników oraz dobrej morfologii, nie ma ona dużego znaczenia. Uspokoiłam się.

    Meśka lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny,znów mam zły posiew. Wyszły mi liczne bakterie paciorkowca i brak bakterii kwasu mlekowego. Jutro zrobię test, ale martwię się, co jeśli byłabym w ciąży? Czy streptococcus można wtedy leczyć? Jestem załamana, to druga infekcja w tym roku, i ciągle nie mam dobrych bakterii. Od zeszłego tygodnia mam okropne uplawy, dlatego poszłam na posiew. Ile można!

    Anna Stesia, stosujesz jakiś probiotyk ginekologiczny?
    Ja biorę ProVag, ale nie wiem czy jest on najlepszy. Mi chyba pomaga, bo jak raz na 3 miesiące zrobię sobie kurację tak odpukać infekcje raczej mnie omijają.
    Jeszcze jedna kwestia, stosujesz tampony w czasie @? Ja odkąd odstawiłam rok temu też widzę poprawę a i cytologia lepsza wychodzi. Używam tylko jeśli muszę (siłownia, dłuższa podróż itp.).

    Anna Stesia, admiralka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Anna Stesia, stosujesz jakiś probiotyk ginekologiczny?
    Ja biorę ProVag, ale nie wiem czy jest on najlepszy. Mi chyba pomaga, bo jak raz na 3 miesiące zrobię sobie kurację tak odpukać infekcje raczej mnie omijają.
    Jeszcze jedna kwestia, stosujesz tampony w czasie @? Ja odkąd odstawiłam rok temu też widzę poprawę a i cytologia lepsza wychodzi. Używam tylko jeśli muszę (siłownia, dłuższa podróż itp.).

    Dzięki za odpowiedź! Tampony stosuje w wyjątkowych sytuacjach,zrezygnowałam z nich po ostatniej infekcji. Biorę provag, dwie tabletki na tydzień. Nie wiem już sama, co jeszcze mam robić. Unikam cukru, unikam silnych mydel do mycia, przestałam nawet sie golić. Nie wiem, co teraz. Lekarza mam na 28 września, ale muszę jakoś przyspieszyć wizytę, zwłaszcza że mam dziwne przeczucia co do ciąży.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Yoselyn Odświeżałam dzisiaj stronę i czekałam z Wami na wynik bety. A potem cały dzień zastanawiałam się co napisać... Dalej nie znalazłam odpowiednich słów. Tulę Cię mocno, bo tylko tyle mogę zrobić <3

    Ja czekam na @, a potem od razu zgłaszam się na sonoHSG. Świetnie, że wykonają mi na miejscu.

    Emek był dzisiaj u androloga-urologa. USG jąder ok, prostata ok, wyniki badań (FSH, LH, TSH, testosteron, prolaktyna) ok. Na zwiększoną lepkość plemników doktor zalecił to samo, co moja gin: acc, plus pić dużo wody. A tak, w ogóle, to tą lepkością się za bardzo nie przejmować, bo przy dużej liczbie plemników oraz dobrej morfologii, nie ma ona dużego znaczenia. Uspokoiłam się.
    A co ja Ci od początku pisałam? ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie tabletki na tydzień to mało, powinno się brać 1 dziennie przez minimum 3 tygodnie.
    Pogadaj o tym z lekarzem na najbliższej wizycie, moze doradzi coś skuteczniejszego.
    A i wzbogać dietę w jogurty naturalne, kefiry, maślanki i kiszone produkty (ogórki, kapusta).

    innamorata88, bazylkove, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dwie tabletki na tydzień to mało, powinno się brać 1 dziennie przez minimum 3 tygodnie.
    Pogadaj o tym z lekarzem na najbliższej wizycie, moze doradzi coś skuteczniejszego.
    A i wzbogać dietę w jogurty naturalne, kefiry, maślanki i kiszone produkty (ogórki, kapusta).

    Kiszonki to moja miłość, jem bez opamiętania. Provag brałam codziennie po infekcji w marcu, potem lekarz mi powiedział, żeby brać dwa razy na tydzień, zeby nie rozleniwiac własnej kolonizacji. Nie wytrzymałam też do jutra z testem. Wynik jest i cudowny, i przerażający, teraz już sama nie wiem nic, jestem oglupiala.

    Flowwer, Meśka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2248 3792

    Wysłany: 18 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose nie znajduje słów pocieszenia...
    Tak jak pisały Dziewczyny powyżej jest to strasznie niesprawiedliwe i wierzę w to głęboko, że prędzej czy później MUSI się udac!
    Ja nadal czekam na okres, za tydzień badam betę czy spadła do zera, a później wizyta u nowego gina bo chciałabym się skonsultować w sprawie badań.

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 września 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Kiszonki to moja miłość, jem bez opamiętania. Provag brałam codziennie po infekcji w marcu, potem lekarz mi powiedział, żeby brać dwa razy na tydzień, zeby nie rozleniwiac własnej kolonizacji. Nie wytrzymałam też do jutra z testem. Wynik jest i cudowny, i przerażający, teraz już sama nie wiem nic, jestem oglupiala.

    Dwie kreseczki? :)

    Super <3 infekcją się nie przejmuj, ale leć z nią do lekarza :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, taki wyszedł mi test:
    https://zapodaj.net/26aa296cd2720.jpg.html

    Jestem wstrząśnięta i zmieszana! Dzika radość miesza sie ze paralizujacym strachem - co z tym paciorkowcem? Czy brak dobrych bakterii źle nam wróży?

    Kaczorka, StaraczkaNika, Izape_91, Flowwer, Jedna_z_Wielu, blue00, Lunaris, innamorata88, Yoselyn82, KateHawke, Madżka89, E_w_c_i_a, problemik, Rucola, Ataga12, admiralka, Sarna84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Summer! Nie mogę w to uwierzyć. Tyle staram, nigdy nie miałam żadnych nawet cieni na teście, a tu nagle gdy mam infekcje przychodzi ciąża! Gdybym wiedziała o infekcji, nie staralisbysmy sie w tym miesiącu. Ale zaczęłam czuć dyskomfort dopiero po owulacji.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 września 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow, mam już wyniki posiewu na tlenowe i beztlenowe, pomożecie? Bo Internet mówi - nie martw, się Nika, to są same normalne bakterie i jest spoko, ale ja do Internetu zaufania nie mam tak do końca... No więc:materiał: Wymaz z pochwy
    Wynik: UJEMNY
    Wyhodowane drobnoustroje
    Z pobranego materiału po 48 godzinach:
    1. Lactobacillus spp [ +++ ]

    Liczebności: + wzrost skąpy, ++ wzrost obfity, +++ wzrost bardzo obfity


    Ocena preparatu bezpośredniego
    Ciałka ropne
    dość liczne
    Komórki nabłonkowe
    dość liczne
    Flora bakteryjna
    dość liczne formy cylindryczne Gram (+)

    Materiał: Wymaz z pochwy (beztlenowo)
    Wynik: UJEMNY
    Wyhodowane drobnoustroje
    Z posiewu beztlenowego:
    1. wynik ujemny

    Liczebności: + wzrost skąpy, ++ wzrost obfity, +++ wzrost bardzo obfity

    Ooo nie, a jeśli to nie żadna z tych normalnych tlenowych bakterii powoduje mój stan zapalny, tylko jakaś inna super bakteria, którą będziemy tępić całymi miesiącami bez nadzieji nacsex, a co tu dopiero mówić o potomku? Zgroza!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 września 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzięki, Summer! Nie mogę w to uwierzyć. Tyle staram, nigdy nie miałam żadnych nawet cieni na teście, a tu nagle gdy mam infekcje przychodzi ciąża! Gdybym wiedziała o infekcji, nie staralisbysmy sie w tym miesiącu. Ale zaczęłam czuć dyskomfort dopiero po owulacji.

    Po pierwsze to gratuluję!
    A po drugie - lekarz sobie z tą infekcją poradzi. W ciąży zdarzają się dość często.

    Rośnijcie zdrowo :*

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Po pierwsze to gratuluję!
    A po drugie - lekarz sobie z tą infekcją poradzi. W ciąży zdarzają się dość często.

    Rośnijcie zdrowo :*

    Dzięki wielkie! Nie mogę w to uwierzyć!

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, taki wyszedł mi test:
    https://zapodaj.net/26aa296cd2720.jpg.html

    Jestem wstrząśnięta i zmieszana! Dzika radość miesza sie ze paralizujacym strachem - co z tym paciorkowcem? Czy brak dobrych bakterii źle nam wróży?
    Ale cudownie : * mamy kolejna fasolkę! Wreszcie wrzesień znowu ruszył! : ) który to Wasz cykl staran?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ