X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 18 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia piekne zakonczenie dnia :) gratuluje !

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko nadzieje, ze jutro juz mój pecherz troszeczkę odpuści bo do zwariowanie przecież :p

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Anna Stesia gratuluję,o infekcję się nie martw,ja też mam od początku ciąży ale lekarz zakazał cokolwiek brać by nie zaszkodzić maluchowi,ogólnie nie czuję się jakoś gorzej.

    Dziękuję! A jaka masz bakterie? Ja właśnie czuje dyskomfort i to też mnie martwi. Ale na razie jestem w szoku!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Anna Stesia piekne zakonczenie dnia :) gratuluje !

    Dziękuję! Gdyby nie wyniki posiewu to bym dziś nie sikala!

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 18 września 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Nie mam pojęcia, ale mam pewne teorie. Po pierwsze, chyba zaczęła mi sie wyrownywac tarczyca (ale w czwartek lecę sprawdzic), po drugie - miałam urlop w sierpniu i wtedy naprawdę odpoczelam i odstresowalam się, nalykalam się też witaminy D (choć nadal mam jej za malo). Po trzecie - kochalismy się rowniutko co dwa dni, od 5 dnia cyklu (owulacji chyba wypadła mi wczesniej). Po czwarte - suplementowalam od czerwca cynk, codziennie te jadłam garść pestek słonecznika i dyni. Po piąte - zredukowalam zużycie cukru w diecie. Po szóste - zminimalizowalam ilość kosmetyków i detergentow, a szampony i inne kosmetyki kupiłam jak dla osób z AZS (mają krótki sklad). Taka rewolucję wdrazalam od maja-czerwca, może organizm mi sie trochę oczyscil z chemii. Po siodme - ze wzgledu na problemy z jelitami zaczelam uwazniej jesc, bardzo zbilansowalam sobie diete, ale do tego wyeliminowalam to, co mi szkodzilo na jelita i mam wrazenie, ze pomoglo to mojej immunologii. No i po osme - powiedziałam sobie, że to nie musi być ten cykl. Zaplanowałam sobie leczenie i badania na najbliższe pół roku i dawała sobie jeszcze prawie rok na naturalne starania.

    Słuchajcie lasencje, z tym kochaniem się co 2-3 dni w ciągu całego cyklu jest coś na rzeczy. Ostatnio pisała o tym mamaginekolog, a dzisiaj mój Emek usłyszał to samo od urologa-androloga. My dotychczas intensyfikowaliśmy starania w czasie okołoowulacyjnym. Może to błąd i faktycznie te plemniki muszą być stale "w obrocie"? W kolejnym cyklu poprawiam koronę i wykorzystuję Emka co 2 dni :D

    Anna Stesia, Izape_91 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Anna Stesia ma infekcje i ciążę... Agniecha ma infekcję i ciążę (to już przyklepane, nie ma że nie), ja ma infekcje i ... i jeśli moja osoba potwierdzi tę regułę to od nowego cyklu oprócz picia wina z muchą na super endo wszystkie staraczki chodzą na basen podłapać jakieś paskudztwo


    Ahahaha, może to jest sposób;-) choć miałam już infekcje w marcu i to nic nie dało, więc metoda nie jest w 100% pewna!

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie organizm trzeba nastawić na ciążę - ja zaraz po poronieniu w grudniu stwierdziłam, że w lutym będę w ciąży. Nie miał wyjścia - musiał się posłuchać :p

    I każdej musi się udać :) a przez dłuższe starania może później lepiej będzie Wam przechodzić zgagi, zaparcia, niedołężność ostatnich tygodni ;)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam pobieranych żadnych wymazów,poprostu odczuwam swędzenie plus upławy,jeszcze przed zrobieniem testu tak było,teraz jest momentami dużo lepiej

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Anna albo to pierwszy objaw ciazy niektóre DziecZyny pisały, ze pierwszym objawem była infekcja :) gratuluje!!! :D
    Bobas na 1stronie juz idzie!!! :)

    Nika <3 <3 <3

    Dzięki! Nie mogę w to uwierzyć! Tyle cykli i zawsze biel wizira a tu taka niespodzianka.

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 września 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos widoczni ja taka straszna jestem że normalnie oddziałowa po kątach się chowa i boi się przy mnie odezwać a teraz jeszcze mówi że to mobbing z mojej strony... eh szkoda słów -stare wredne babsko nie może przeboleć tego, że nikt jej nie lubi i że mnie się coś chce robić dla oddziału/ludzi w pracy a jej nie. I gada jak potłuczona takie bzdury. SZkoda nerwów.

    Z przyjemnością wręczę jej L4 jak będę szła niebawem do szpitala na zabieg :] i mam nadzieję, że wkrótce dostarczę jej również kolejne -takie na wiele miesięcy ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emillka,ja się kochałam codziennie,praktycznie bez przerwy :D (faceta mam z dużymi potrzebami )

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    AnnaStesia bardzo Ci Gratuluję <3

    Yoselyn łącze się z Tobą myślami <3 <3

    Dlatego Ja się nie zapisuje na listy już bo zanizam statystyki, dziś 1 dc ; (


    Dziękuję:-*

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aż skacze z radości!!!! Taka PIĘKNA krecha !!
    Biegiem do gina i endokrynologa jutro szybko zrób tarczycowe i ciesz się fasolką!!!

    Dzięki, Kochany Kwiatuszku! Jestem niestety w delegacji, więc i badania, i lekarze najwcześniej w czwartek. Choć oczywiście właśnie obczajam najniższe laboratoria w mieście, w którym jestem.

    Flowwer, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 września 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Słuchajcie lasencje, z tym kochaniem się co 2-3 dni w ciągu całego cyklu jest coś na rzeczy. Ostatnio pisała o tym mamaginekolog, a dzisiaj mój Emek usłyszał to samo od urologa-androloga. My dotychczas intensyfikowaliśmy starania w czasie okołoowulacyjnym. Może to błąd i faktycznie te plemniki muszą być stale "w obrocie"? W kolejnym cyklu poprawiam koronę i wykorzystuję Emka co 2 dni :D
    Żeby jeszcze się człowiekowi chciało :P serio przy dłuższych staraniach chylę czoła parom, którym się jeszcze chce jak na początku. Dla mnie ivf było pod tym kątem zbawieniem, bo już się bałam, że ze wstrętem do seksu wyląduję u terapeuty. :D Teraz w końcu wszystko wróciło do normy, a my jak para nastolatków przez weekend w miarę możliwości z siebie nie schodzimy. :D

    Anna Stesia, KateHawke, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    No to kawałek czasu. Super super strasznie sie cieszę : * mały wrzeszczący bobiszon bedzie za 8. Miesięcy z Wami : )

    A mnie taka zaduma złapała ze trochę za bardzo sie podnieciłem tymi wynikami i ze bromergon pomoże, tak samo na początku myślałam na temat euthyroxu,... cofam wszystko ! Bo tarczyca wyregulowana a nic z tego...

    Jesteśmy 7 lat po ślubie i nigdysmy sie nie zabezpieczali, więc można powiedzieć, że starania były dłuższe, ale oficjalnie gdy mnie jakiś lekarz pyta to podaję koniec 2014.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 września 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio czytam was ale z doskoku jak zawsze tutaj mieszanka goryczy z lukrem.

    Lunaris hahah ja mam to samo ale bynajmniej mam spokój i nie placzę z tego powodu ;)

    Jedna głowa do góry trzeba być cierpliwym a złotego przepisu na fasolkę nie ma :(

    Yosel denerwują mnie ludziska którzy myślą ze IVF to pyk, pyk i jest dziecko bo tak przedstawia kościół z jednej strony a druga strona to nadprogramowe zarodki...
    Szlag mnie trafia z ludzkiego ciemnogrodu.

    IVF jest dla mnie nadzieja ale boję się że zostanie mi odebrana.

    Anna Stasia ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    Aga to nie przypadek ;)

    Anna Stesia, Agniechaaaa, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Inna w kwestiach plemniczkowych (i nie tylko!) jesteś nieomylna! <3 <3 <3 :)

    Anna Stesia krecha jest naprawdę piękna! Gratuluję Kochana, dajesz nadzieję :)

    Dziękuję Ci! Po becie zacznę sie naprawdę cieszyc! A krecha wyskoczyła niemal natychmiast po zapodaniu kropelek, nie wiedziałam, że to tak wygląda.

    Agniechaaaa, Izape_91, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yoselyn bardzo mi przykro :-( tulam na pocieszenie.
    Anna Stesia- gratulacje :-)

    Dołączam niestety (stety?) do staraczek z infekcją, ale testuję dopiero 29.09 lub 1.10 jeśli wystarczy mi cierpliwości.

    Dzięki wielkie! A te infekcje to przekleństwo, można się załamać.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Anna Stesia po cichu gratuluje :)


    Lunaris jak ty ja mobingujesz i ona sie ciebie boi?


    Agniechaaaa no to moze cos na rzeczy jest u ciebie! :)

    Yoselyn, dziękuję. Przepraszam, że w tak ciężkim dla Ciebie dniu... :-(

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 września 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ahahaha, może to jest sposób;-) choć miałam już infekcje w marcu i to nic nie dało, więc metoda nie jest w 100% pewna!
    A widzisz, bo to jednak trzeba wiedzieć co łapać, a nie tak wszystko jak leci. Gratuluję Ci bardzo i życzę, żeby uczucia ekscytacji i radości towarzyszyły Ci do samego szczęśliwego porodu

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ