X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 września 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Yoselyn, dziękuję. Przepraszam, że w tak ciężkim dla Ciebie dniu... :-(


    przeciez masz prawo podzielic sie ta wspaniala wiadomoscia z nami :) gratuluje :)

    Anna Stesia, summer86, Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziękuję Ci! Po becie zacznę sie naprawdę cieszyc! A krecha wyskoczyła niemal natychmiast po zapodaniu kropelek, nie wiedziałam, że to tak wygląda.
    Ja to zawsze z lupą szukałam kreski : D nie mogę sie doczekać kiedy mi wyskoczą takie szybkie dwie kreski!

    Przyznaj sie tu nam czy muchy jakiejś nie chapnelas w tym cyklu : >

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I powiem Wam jeszcze, dziewczyny, że bardzo pomogło mi forum, a więc Wy. Dzięki Wam ukierunkowalam sobie badania, założyłam pewien plan i ogarnął mnie spokój. Zrozumiałam, że zawsze jest jakieś wyjście- są badania, są inseminacje, jest in vitro czy adopcja. Zrozumiałam, że każdy biały tesst to nie koniec świata. Dałyście mi spokój i wsparcie, Wasze historie niosły mi nadzieję. Widząc Wasze dramatyczne zmagania zaczęłam pojmowac, że nigdy nie warto się poddawać, choćby wszystko wokół wskazywało, że czas wywiesic białą flagę. Uwielbiam Was wszystkie i mój dzisiejszy test to też Wasza zasługa. Jesteście tu jak lekarz, jak konfesjonał, jak psycholog. Dziękuję Wam bardzo i wierzę głęboko, że do każdej z Was wróci to dobro, które tu na co dzień wyswiadczacie.

    Agniechaaaa, summer86, Flowwer, Lunaris, Bocianiątko, Amy333, Madżka89, problemik, Meśka, Karma88, KateHawke, Emiilka, Sarna84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer normalnie jak slysze takie gadanie to mi sie cisnienie podnosi i powiedzialaby pare przykrych rzeczy osobom ktorzy nie maja zielonego pojecia jak to dziala...!!

    To jest moja sprawa i ja uwazam ze chec posiadania dziecka w ten sposob to dla mnie nie grzech jesli jedyna to droga by miec dziecko! Nie kazdy moze miec naturalnie wiec próbuje w inny sposob.

    Niech oni nie beda tacy madrzy bo sami swieci nie sa a narzucanie komus jak ma zyc, w co ma wierzyc, myslec i co ma robic a czego ma nie robic i jak sie zachowywac, jak zyc to jest dla mnie wielkim nieporozumieniem.

    Kazdy zyje wg wlasnego sumienia. I kazdy wie co jest dla niego dobre a co zle.

    Lunaris, PodwojnaMama, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja to zawsze z lupą szukałam kreski : D nie mogę sie doczekać kiedy mi wyskoczą takie szybkie dwie kreski!

    Przyznaj sie tu nam czy muchy jakiejś nie chapnelas w tym cyklu : >

    Nawet nie wspomnę, ile razy wygrzebywalam z kosza białe jak śnieg testy licząc na jakąś kreskę objawioną po 5 godzinach. Albo jak szukałam z latarką i lupa jakiegokolwiek śladu.

    Na razie nie umiem pozbierać myśli, może rzeczywiście było coś w tym cyklu na moim talerzu, czego zazwyczaj nie ma? ;-)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer normalnie jak slysze takie gadanie to mi sie cisnienie podnosi i powiedzialaby pare przykrych rzeczy osobom ktorzy nie maja zielonego pojecia jak to dziala...!!

    To jest moja sprawa i ja uwazam ze chec posiadania dziecka w ten sposob to dla mnie nie grzech jesli jedyna to droga by miec dziecko! Nie kazdy moze miec naturalnie wiec próbuje w inny sposob.

    Niech oni nie beda tacy madrzy bo sami swieci nie sa a narzucanie komus jak ma zyc, w co ma wierzyc, myslec i co ma robic a czego ma nie robic i jak sie zachowywac, jak zyc to jest dla mnie wielkim nieporozumieniem.

    Kazdy zyje wg wlasnego sumienia. I kazdy wie co jest dla niego dobre a co zle.

    Tak, tacy ludzie są na nie, chyba że to zaczyna ich dotyczyć. Moja znajoma urodziła synka przy pomocy tego cudu medycyny, jakim jest in vitro, jej rodzice (zwlaszcza ojciec) nie odzywali sie do niej cała ciążę a teraz świata poza wnukiem nie widza. Syty głodnego nie zrozumie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 22:30

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia : * słońce będziesz mamusiaaa ! Forum jest niezbędne w staraniach : ) choć czasem mnie wkurzało bo tylko tu o ciążach i dzieciach : p i czasem jest dołujące i nie chciałam tu wchodzic, bo stwierdziłam ze to przez to ze tu trafiłam sie nie udaje ale jak widać wróciłam, usunęłam nawet konto w złości. Teraz już tego nie przeżywam tak bardzo, ale bez Was ciężko sobie poradzić, zwłaszcza ze czasem to i mąż nie zrozumie... i człowiek zostaje sam, a tu zawsze ktoś czuwa i pomoże : ) w nocy o północy !

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis czowam całą nic jeżeli tylko niw przeszkadza, ze robię to z toalety :D bo chyba przesadziłam z zurawinką dodatkowo i siusiam cały ale to dosłownie cały czas


    Zanudzę Was moim moczem Hahahah :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Anna Stesia : * słońce będziesz mamusiaaa ! Forum jest niezbędne w staraniach : ) choć czasem mnie wkurzało bo tylko tu o ciążach i dzieciach : p i czasem jest dołujące i nie chciałam tu wchodzic, bo stwierdziłam ze to przez to ze tu trafiłam sie nie udaje ale jak widać wróciłam, usunęłam nawet konto w złości. Teraz już tego nie przeżywam tak bardzo, ale bez Was ciężko sobie poradzić, zwłaszcza ze czasem to i mąż nie zrozumie... i człowiek zostaje sam, a tu zawsze ktoś czuwa i pomoże : ) w nocy o północy !

    Żałuję, że tak późno tu trafiłam (w listopadzie zeszłego roku). Jako jedna z pierwszych pomagała mi Flowwer <3 U mnie mój mąż, choć cudowny człowiek, to co miesiąc gdy dostawalam okres chodził i powtarzał, że nigdy już nie będziemy mieć dzieci. A ja mu wtedy wysypywalam cała garść historii z forum, mówiących o tym, że nie można tracić nadziei!

    Flowwer, Izape_91, Karma88, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja dzis czowam całą nic jeżeli tylko niw przeszkadza, ze robię to z toalety :D bo chyba przesadziłam z zurawinką dodatkowo i siusiam cały ale to dosłownie cały czas


    Zanudzę Was moim moczem Hahahah :D

    Dobrze! Trzeba wypłukac to paskudztwo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dobrze! Trzeba wypłukac to paskudztwo!
    ale czuje, ze nocka bedzie zarwana :p tyli pociesza mnie myśl, ze moze juz na tyle wypłukać, ze jutro juz bedzie zdecydowanie lepiej

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    ale czuje, ze nocka bedzie zarwana :p tyli pociesza mnie myśl, ze moze juz na tyle wypłukać, ze jutro juz bedzie zdecydowanie lepiej

    Musi być! Wysiłek musi się opłacić!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 września 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna ja też nie tracę nadzieji bo Ty jesteś jednym z takich cudownych historii.

    Anna Stesia, Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Piękne krechy :D gratuluje!!

    :-* :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Musi być! Wysiłek musi się opłacić!
    Hihihi :D dobrze, ze M pojechał bo biednego bym budziła :) a tak tv włączone do rana daleko czyścimy pecherz!

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 18 września 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa!!! Anna Stesia G R A T U L A C J E!!! Ale się cieszę! Dajesz nadzieję ;) bo ja jestem prawie pewna że u mnie z posiewu jakieś paskudztwo wyjdzie bo coś za długo nie ma wyniku.. :(
    Ach dopiero wróciłam do domu a tu takie wiadomości! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 22:46

    Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 września 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer normalnie jak slysze takie gadanie to mi sie cisnienie podnosi i powiedzialaby pare przykrych rzeczy osobom ktorzy nie maja zielonego pojecia jak to dziala...!!

    To jest moja sprawa i ja uwazam ze chec posiadania dziecka w ten sposob to dla mnie nie grzech jesli jedyna to droga by miec dziecko! Nie kazdy moze miec naturalnie wiec próbuje w inny sposob.

    Niech oni nie beda tacy madrzy bo sami swieci nie sa a narzucanie komus jak ma zyc, w co ma wierzyc, myslec i co ma robic a czego ma nie robic i jak sie zachowywac, jak zyc to jest dla mnie wielkim nieporozumieniem.

    Kazdy zyje wg wlasnego sumienia. I kazdy wie co jest dla niego dobre a co zle.

    Ja ją uwielbiam!!!
    To musicie zobaczyć !

    http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/miasto-kobiet-rozwscieczona-dorota-wellman-klnie-na-wizji,146174.html

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 września 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:

    Zanudzę Was moim moczem Hahahah :D

    A ile testów mogłabyś już obsikać... Marnotrawstwo... I spokojnie, będziemy się niebawem grupowo ekscytować Twoim moczem

    Anna Stesia, lamka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A ile testów mogłabyś już obsikać... Marnotrawstwo... I spokojnie, będziemy się niebawem grupowo ekscytować Twoim moczem
    Z tych po kilka rozcieńczonych kropelek raczej nic by dobrego nie wyszło ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 22:50

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/miasto-kobiet-rozwscieczona-dorota-wellman-klnie-na-wizji,146174.html
    Kocham Dorotke!!

    Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ