X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia ma infekcje i ciążę... Agniecha ma infekcję i ciążę (to już przyklepane, nie ma że nie), ja ma infekcje i ... i jeśli moja osoba potwierdzi tę regułę to od nowego cyklu oprócz picia wina z muchą na super endo wszystkie staraczki chodzą na basen podłapać jakieś paskudztwo

    Anna Stesia, blue00, Flowwer, Lunaris, Karma88, admiralka, Sarna84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna albo to pierwszy objaw ciazy niektóre DziecZyny pisały, ze pierwszym objawem była infekcja :) gratuluje!!! :D
    Bobas na 1stronie juz idzie!!! :)

    Nika <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 21:33

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 września 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia bardzo Ci Gratuluję <3

    Yoselyn łącze się z Tobą myślami <3 <3

    Dlatego Ja się nie zapisuje na listy już bo zanizam statystyki, dziś 1 dc ; (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 21:29

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 września 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzięki, Summer! Nie mogę w to uwierzyć. Tyle staram, nigdy nie miałam żadnych nawet cieni na teście, a tu nagle gdy mam infekcje przychodzi ciąża! Gdybym wiedziała o infekcji, nie staralisbysmy sie w tym miesiącu. Ale zaczęłam czuć dyskomfort dopiero po owulacji.

    Masz pomysl co u Was pomogło w tym cyklu? :)

    Pytam, bo chyba staramy się podobnie długo i jesteś dla mnie taką iskierką nadziei ;)

    Izape_91, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ale cudownie : * mamy kolejna fasolkę! Wreszcie wrzesień znowu ruszył! : ) który to Wasz cykl staran?

    W cyklach Ci nie powiem, bo straciłam rachubę. Wszystkie badania przedciazowe pierwszy raz zrobiłam w grudniu 2014 roku, więc to można uznać za początek oficjalnych starań.

    innamorata88, Izape_91, admiralka lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Anna albo to pierwszy objaw ciazy niektóre DziecZyny pisały, ze pierwszym objawem była infekcja :) gratuluje!!! :D

    Też mi to przyszło do głowy :) więc szykuj się Mała na czwartek! ;)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia gratuluję,o infekcję się nie martw,ja też mam od początku ciąży ale lekarz zakazał cokolwiek brać by nie zaszkodzić maluchowi,ogólnie nie czuję się jakoś gorzej.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, taki wyszedł mi test:
    https://zapodaj.net/26aa296cd2720.jpg.html

    Jestem wstrząśnięta i zmieszana! Dzika radość miesza sie ze paralizujacym strachem - co z tym paciorkowcem? Czy brak dobrych bakterii źle nam wróży?

    Aż skacze z radości!!!! Taka PIĘKNA krecha !!
    Biegiem do gina i endokrynologa jutro szybko zrób tarczycowe i ciesz się fasolką!!!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, taki wyszedł mi test:
    https://zapodaj.net/26aa296cd2720.jpg.html

    Jestem wstrząśnięta i zmieszana! Dzika radość miesza sie ze paralizujacym strachem - co z tym paciorkowcem? Czy brak dobrych bakterii źle nam wróży?
    Piękne krechy :D gratuluje!!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos :( przyro mi bardzo :(
    Padam na twarz po pracy ale musiałam wejść i zobaczyć co z Twoją betką. Brak słów... przelało to dziś już moje możliwości obronne (dowiedziałam się dziś od oddziałowej że się mnie boi i JA ją mobinguje!) więc idę odespać :(

    Jedyny pozytywny aspekt dzisiejszego dnia to ta zapodajka Anna Stesia jak Wy to zrobiliście? też nie mogę uwierzyć! gratulacje :) :) :) myślałam, że to dłużej potrwa a tu proszę jaki pozytywik :) będziesz betować?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn bardzo mi przykro :-( tulam na pocieszenie.
    Anna Stesia- gratulacje :-)

    Dołączam niestety (stety?) do staraczek z infekcją, ale testuję dopiero 29.09 lub 1.10 jeśli wystarczy mi cierpliwości.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Też mi to przyszło do głowy :) więc szykuj się Mała na czwartek! ;)
    <3 <3 <3

    Zamieszkam w toalecie ;p moge cały czas siusiać :p to jakiś dramat z tym parciem na pęcherz!!!

    lamka lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Masz pomysl co u Was pomogło w tym cyklu? :)

    Pytam, bo chyba staramy się podobnie długo i jesteś dla mnie taką iskierką nadziei ;)

    Nie mam pojęcia, ale mam pewne teorie. Po pierwsze, chyba zaczęła mi sie wyrownywac tarczyca (ale w czwartek lecę sprawdzic), po drugie - miałam urlop w sierpniu i wtedy naprawdę odpoczelam i odstresowalam się, nalykalam się też witaminy D (choć nadal mam jej za malo). Po trzecie - kochalismy się rowniutko co dwa dni, od 5 dnia cyklu (owulacji chyba wypadła mi wczesniej). Po czwarte - suplementowalam od czerwca cynk, codziennie te jadłam garść pestek słonecznika i dyni. Po piąte - zredukowalam zużycie cukru w diecie. Po szóste - zminimalizowalam ilość kosmetyków i detergentow, a szampony i inne kosmetyki kupiłam jak dla osób z AZS (mają krótki sklad). Taka rewolucję wdrazalam od maja-czerwca, może organizm mi sie trochę oczyscil z chemii. Po siodme - ze wzgledu na problemy z jelitami zaczelam uwazniej jesc, bardzo zbilansowalam sobie diete, ale do tego wyeliminowalam to, co mi szkodzilo na jelita i mam wrazenie, ze pomoglo to mojej immunologii. No i po osme - powiedziałam sobie, że to nie musi być ten cykl. Zaplanowałam sobie leczenie i badania na najbliższe pół roku i dawała sobie jeszcze prawie rok na naturalne starania.

    Lunaris, summer86, Amy333, admiralka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, wstawiłam dwa raZy ten sam post. To z emocji!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 21:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha- To dobry znak na pewno :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 21:40

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    W cyklach Ci nie powiem, bo straciłam rachubę. Wszystkie badania przedciazowe pierwszy raz zrobiłam w grudniu 2014 roku, więc to można uznać za początek oficjalnych starań.
    No to kawałek czasu. Super super strasznie sie cieszę : * mały wrzeszczący bobiszon bedzie za 8. Miesięcy z Wami : )

    A mnie taka zaduma złapała ze trochę za bardzo sie podnieciłem tymi wynikami i ze bromergon pomoże, tak samo na początku myślałam na temat euthyroxu,... cofam wszystko ! Bo tarczyca wyregulowana a nic z tego...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę do siostry po sąsiedzku po tabletki, bo mi sie skończyły: p a potem wino z mucha, dobrze ze tu któraś przypomniała bo terapia musi byc ciągła Haha: p

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia po cichu gratuluje :)


    Lunaris jak ty ja mobingujesz i ona sie ciebie boi?


    Agniechaaaa no to moze cos na rzeczy jest u ciebie! :)

    Agniechaaaa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 18 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A co ja Ci od początku pisałam? ;)

    Inna w kwestiach plemniczkowych (i nie tylko!) jesteś nieomylna! <3 <3 <3 :)

    Anna Stesia krecha jest naprawdę piękna! Gratuluję Kochana, dajesz nadzieję :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 września 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Yos :( przyro mi bardzo :(
    Padam na twarz po pracy ale musiałam wejść i zobaczyć co z Twoją betką. Brak słów... przelało to dziś już moje możliwości obronne (dowiedziałam się dziś od oddziałowej że się mnie boi i JA ją mobinguje!) więc idę odespać :(

    Jedyny pozytywny aspekt dzisiejszego dnia to ta zapodajka Anna Stesia jak Wy to zrobiliście? też nie mogę uwierzyć! gratulacje :) :) :) myślałam, że to dłużej potrwa a tu proszę jaki pozytywik :) będziesz betować?

    Będę betowac, w czwartek dopiero (teraz nie ma dostępu do labu). Wiesz, jak dla mnie trwało to całkiem długo, choć byłam przygotowana na znacznie dłuższą walkę. Dzięki za gratulacje, mąż.moj jak zobaczył test to powiedział 'to, że jesteś w ciąży oceniam na jakieś 20 procent. W końcu ten test to jakiś słaby Ci wyszedl'. Ale to oczywiście żarty, cieszy się totalnie, bo w tym miesiącu chciał powtarzać swoje badania, a raczej chyba nie będzie musiał.

    Lunaris lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ