X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie sierpień jeszcze w pełni, ale mogę się już powoli dopisywać do wrześniowego starania, bo z moim obecnym TSH szanse na majowego bobasa oceniam jako minimalne. Wstępnie dopisuję się na 20 września. Aguś, będziesz prowadziła wątek z dwoma serduszkami pod serduchem, więc wszystkim nam tu zapewnisz świażą dostawę wirusków.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    będziesz wysyłać wiruski !!!
    Jak tak dalej pójdzie to na listopad będę sama :)

    Flowwer, raczej sama nie będziesz. Widzę, że u mnie nie zapowiada się żaden spektakularny sukces.

  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Moge poprosic o wpisanie mnie na 11.09 ? Pozdrawiam :)

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • boduszka Ekspertka
    Postów: 166 221

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie!Przybywam z sierpniowego wątku :) test zaplanowany na 6 września i mam nadzieje że @ nie pokrzyżuje mi planów tak jak w sierpniu :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Cukrzyca t1, niedoczynność tarczycy,
    l22ndf9hr2tr2g4j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki juz jesteście na liście :)

    Anna Dziekuje za tak cudowne słowa <3 zobaczymy co życie pokarze

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dowiedziałam dzisiaj, że ktoś mi bliski jest w ciąży.. zaczęli się starać jak powiedziałam o ciąży - w kwietniu.. ech.
    Bardzo się cieszę, ale mimo wszystko smutno mi :(

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Agnieszka poproszę o zapisanie mnie na 9 września
    Będzie dobrze dziewczęta kiedyś się nam wszystkim uda:)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Ja się dowiedziałam dzisiaj, że ktoś mi bliski jest w ciąży.. zaczęli się starać jak powiedziałam o ciąży - w kwietniu.. ech.
    Bardzo się cieszę, ale mimo wszystko smutno mi :(
    Eh znam to... każdemu sie udaje tylko nie Nam :(

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Eh znam to... każdemu sie udaje tylko nie Nam :(
    Jeszcze do niedawna też to tak odbierałam, teraz jednak myślę, że to nie do końca tak jest, ponieważ wiadomo, że jak się uda to jest się czym chwalić, i na ogół większość to robi, ale z drugiej strony nie rozmawia się na codzień o tym, że znów nie wyszło.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Uroczystoście oświadczam ze wracam na ring. Właśnie zaczęło się plamienie i lada moment @ sie pojawi. Tym razem naprawdę cieszy mnie ten fakt.
    W tym miesiącu ostro "wezmę" się za męża. Nie odpuszczę mu zadnego dnia. Nawet najbardziej ślepy żołnierz będzie musiał znaleźć drogę do swojej "bramy".
    Tak więc dziewczyny walczymy. Musi się udac ❤

    Bajkaaa, Flowwer, Agniechaaaa, staraczka1111, Lunaris, Amy333 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę wam mocno kibicować a do końca roku wszystkie będziecie na fioletowej stronie!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Będę wam mocno kibicować a do końca roku wszystkie będziecie na fioletowej stronie!!

    He he Flo nie wiem czy ktokolwiek w ogóle się tam wybiera -w sensie zmiany forum ;) wszystkie będziemy tu siedziały do 9 miesiąca :P

    Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wracam do boju po przerwie dla regeneracji psychiki :D we wrześniu będę miała 2 szanse :), pierwszy test 5.09.

    Hej dziewcznki :) :*

    Flowwer, Bajkaaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę wam coś opowiedzieć... Byłam pewna że pogodzilam się ze stratą w końcu tyle temu było że naprawdę już minęło... I nawet nie miałam już parcia na ciąże itp a wczoraj byłam na imprezie urodzinowej 5 latka... I to było straszne, było mnóstwo rodzin z dziećmi i jedna kobieta w ciąży... I tylko my jak zwykle bezdzietni tak mnie to dobilo że w pewnym momencie zaczęłam płakać i nie mogłam przestać mój emek nie wiedział co się dzieje a ja nie umiałam mu powiedzieć bo miałam ochotę wyć... Potem już chciałam jechać do domu a on nie bo się dobrze bawił i wróciłam sama a on został i do teraz się nie odzywamy ja obrazona na niego a on na mnie... Masakra jest mi mega źle i weekend zamykam bardzo smutno...

    Musiałam się wam wyzalic, nie wiem co we mnie wstapilo ale żałuję że tam byłam bo do teraz mam mega doła... Którego nikt nie rozumie:(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja też będę testować we wrześniu, albo i nie jak będę mieć cykora. Wtedy poczekam do terminu @.
    Na razie czekam na ovu

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny muszę wam coś opowiedzieć... Byłam pewna że pogodzilam się ze stratą w końcu tyle temu było że naprawdę już minęło... I nawet nie miałam już parcia na ciąże itp a wczoraj byłam na imprezie urodzinowej 5 latka... I to było straszne, było mnóstwo rodzin z dziećmi i jedna kobieta w ciąży... I tylko my jak zwykle bezdzietni tak mnie to dobilo że w pewnym momencie zaczęłam płakać i nie mogłam przestać mój emek nie wiedział co się dzieje a ja nie umiałam mu powiedzieć bo miałam ochotę wyć... Potem już chciałam jechać do domu a on nie bo się dobrze bawił i wróciłam sama a on został i do teraz się nie odzywamy ja obrazona na niego a on na mnie... Masakra jest mi mega źle i weekend zamykam bardzo smutno...

    Musiałam się wam wyzalic, nie wiem co we mnie wstapilo ale żałuję że tam byłam bo do teraz mam mega doła... Którego nikt nie rozumie:(
    Nic w Ciebie nie wstapilo. To normalne. Stracilas dziecko. Nie psa. Nie roślinę. Nie lizaka tylko dziecko. Krew z Twojej krwi. Za rok by mówiła mama i biegała po domu. Dobrze Cię rozumiem.
    To nie jest łatwe. I nigdy nie będzie.
    Szczerze to tylko nowa ciąża poprawia humor.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Nic w Ciebie nie wstapilo. To normalne. Stracilas dziecko. Nie psa. Nie roślinę. Nie lizaka tylko dziecko. Krew z Twojej krwi. Za rok by mówiła mama i biegała po domu. Dobrze Cię rozumiem.
    To nie jest łatwe. I nigdy nie będzie.
    Szczerze to tylko nowa ciąża poprawia humor.

    Dziękuję :*
    Tylko wy rozumiecie takie zachowania i można znaleźć tu wsparcie dziękuję :*

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ale z M rozmawiałaś o uczuciach jakie Tobą targają ? Chłopy są z Marsa i większość nie domyśli się o co chodzi.

    Rana jaką nosisz w sercu jeszcze jest świeża i goi się bardzo powoli i zawsze zostanie blizna mimo upływo nawet lat.

    Myślałaś o Jodze ?

    Ja Ci powiem że jak najdzęściej unikam kinder balików bo sama cięzko przeżywam a wiem że dopamina żle działa na przysadkę i w tej chwili mi to nie potrzebne.
    Czuję głęboko w sercu pustkę taką odchłań której niczym nie mogę zalepić.

    Biorę psy na spacer długi i mam czas na przemyślenia a merdające z radości ogonki mi po części wynagradzają ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa, nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. W moim M. co do straty dziecka nie mam żadnego wsparcia. On twierdzi, że to nie było dziecko, bo nawet nie było w dobrym miejscu. Ale dla mnie pomimo tego, że się nacierpiałam w szpitalu, gdzieś ciągle powraca myśl, że było tak blisko i to miało być nasze wyczekane i upragnione dziecko. W sobotę się poryczałam, z jednej strony zaczyna mi się PMS, ale z drugiej ciągle ostatnio wkoło rodzą się dzieci i te myśli powracają, a mój M zamiast wykazać się jakimś zrozumieniem walną z nieciekawy tonem "a Ty co depresję masz?". On nie znosi słabości psychicznej i płaczu.. poza szpitalem i sytuacjami problemów zdrowotnym najbliższych, przez cały nasz kilkunastoletni związek nie pocieszył mnie gdy płakałam. Zatem też mamy od soboty ciche dni..
    Moim zdaniem mimo upływu czasu masz prawo do takich emocji i tak jak pisze Hope, jedynie kolejna ciąża pozwoli choć w części ukoić ten ból po stracie.

    A tak w ogóle dziewczyny, u mnie wrzesień nadal będzie niestaraniowy, więc całą moją energię będę skupiać na kibicowaniu Wam :) Oby wrzesień był tak owocny jak sierpień.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytałam potem czy chce wiedzieć czemu płakałam to powiedział że nie, bo obrażony był w sumie nadal jest, ja wiem ze zrobiłam sytuację zła taka w której musiał się za mnie tłumaczyć ale trudno pierwszy raz go postawilam w takiej sytuacji u mnie emek nie rozmawia a już na pewno nie o takich ciężkich sprawach zawsze tylko mówi wiem dobrze tak chce mieć dziecko i tyle nie wiem co dalej będzie ale wiem że z moją psychika już lepiej
    Ja też nie chciałam iść ale mój jest chrzestnym i musiałam iść bo jestem tam raz do roku
    Summer to witaj w klubie u mnie akurat @ się skończyła a my pokloceni i pewnie tak już zostanie, trudno się mówi i żyje się dalej...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ