X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 września 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Dziekuje kochane :* ja juz smigam po 6h siedzialam po 8h chodzilam.

    A to moje sloneczko <3
    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/9/5/9281083_20170904_172646.jpg

    Jasiu jest dziś wycałowany cły a ja uwielbiam, uwielbiam !! całować małe stópki. Można je zjeść ;)
    Kaczorka wrote:

    A ja mam dziś o 18:00 USG III trymestru. W końcu po prawie dwóch miesiącach dowiem się co słychać u mojej Kluski.
    Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystko było ok!

    Jeszcze trochę i kluska będzie na świecie.
    A takie mam pytanie czy "zaczynacie" starania o drugie po połogu ? czy chcesz cać czas bo wiem że przy endomendzie najlepiej jak najszybciej zdecydować się o kolejne.
    Pytam się z czystej kobiecej ciekawości bo ja zamykam warsztat jak mi się uda mieć jedno.

    zubii lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    nawzajem !!!
    Ja nie pomogę z tym wiem że biorą to dziewczyny w formie zastrzyków 2 dni przed i dwa dni po transferze ale ty nie masz problemu z inplantacją
    Jak mi gin tłumaczył to daje to jako "tarcze" gdyby cos chciało atakować zarodki :/ M strasznie wierzy, ze to lekarstwo sprawi cuda, No coz musimy czekać i zobaczymy. Ja z tych co wole spróbować wszystkiego :p ostatnio jak byłam na wizycie to babka sie kłóciła, ze nie zgadza sie na żadne embrio glue No to wymysły juz do przesady a ja po cichu do położnej mowie, ze wiek tam barć wszystko co tylko moze pomodz :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 września 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii, Jasiu to sama słodycz <3 cieszę się, że dobrze się czujesz po cc.

    Karolina90, dobrze Cię widzieć!

    Flowwer, powodzenia na wizycie!

    Kaczorka, dawaj znać po wizycie jak tam Wasza kluska :)

    Agniechaaa, mocno wierzę, że tym razem wszystko pójdzie dobrze <3

    Agniechaaaa, Karolina90, zubii lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower żadnego warsztatu nie zamykasz!
    Tylko szybciutko starasz sie o drugie :D

    Gdy mojego synka zapytałam się ile chce mieć rodzeństwa to powiedział że tyle ile mamy pokoi w domu :D

    Więc i Ty się tego trzymaj

    emi2016, KateHawke, Anna Stesia, blue00 lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 5 września 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii ogromne gratulacje, Jasiu jest prześliczny :) zakochana mmm

    zubii lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii malutek jest przesłodki! :-D Przystojniacha ♡ Musisz być przeszczęśliwa! :-D Buziaki dla Ciebie i Jasia :-* :-*

    zubii lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi szybkiego powrotu do normy :) Jasiu cudny <3 jak będziesz zmęczona to mogę go poprzytulać :D nawet w środku nocy ;)

    Flo szerokiej drogi na wizytę! Niech te kilometry nie pójdą na marne :*

    Ja mam od 3 dni jakieś dziwne sny -że mam w macicy jakiegoś guza niezdiagnozowanego albo że mi wycieli wszystko i już nie mogę się starać... rany! mam dość... do tego boli mnie brzuch jak na @ a termin na 10 wrz! kurde jak dostane wcześniej to znowu nic z tego zabiegu nie będzie >:[ Mam już tak wykończone nerwy, że boję się iść na wizytę w piątek. Stara baba i boi się lekarza! Masakra :P

    zubii lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jeszcze trochę i kluska będzie na świecie.
    A takie mam pytanie czy "zaczynacie" starania o drugie po połogu ? czy chcesz cać czas bo wiem że przy endomendzie najlepiej jak najszybciej zdecydować się o kolejne.
    Pytam się z czystej kobiecej ciekawości bo ja zamykam warsztat jak mi się uda mieć jedno.

    No właśnie sama się nad tym od jakiegoś czasu zastanawiam..
    Osobiście wolałabym kolejnego bobasa za jakieś 4-5 lat. Ale przez tą moją endomendę to nie wiem czy będę mogła tyle czekać.
    Mam w planie obgadać to ze swoją ginekolog jak już to pierwsze będzie na świecie. Zobaczymy co ona powie.

    Aguś - to masz jak ja. Też wolę wszystkiego spróbować co może zwiększyć szanse a nie później się zastanawiać czy mogło być lepiej czy nie.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie sama się nad tym od jakiegoś czasu zastanawiam..
    Osobiście wolałabym kolejnego bobasa za jakieś 4-5 lat. Ale przez tą moją endomendę to nie wiem czy będę mogła tyle czekać.
    Mam w planie obgadać to ze swoją ginekolog jak już to pierwsze będzie na świecie. Zobaczymy co ona powie.

    Aguś - to masz jak ja. Też wolę wszystkiego spróbować co może zwiększyć szanse a nie później się zastanawiać czy mogło być lepiej czy nie.

    Ja też miałam takie myślenie jak Ty, odpocznę trochę od pieluch Michałek będzie samodzielny i wtedy wystartujemy se staraniami, minęły już dwa lata i cisza. Więc gdybym była na Twoim miejscu starania podjęłabym już po roczku Alicji. ;-)

    Zresztą kto jak to, ale od kiedy tutaj siedzę to Ty najlepiej znałaś swój organizm!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 09:41

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 5 września 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja cały czas Was aktywnie podczytuje, ale się nie udzielam, bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje :) w październiku wracam do gina :) zobaczymy co na wymyśli ;)
    A teraz w dwie najbliższe soboty mam wesela :) na pierwszym będzie była mojego Meża :D wiecie jakie to wyzwanie dla mnie :P (baby to są głupie:D :)




    Izape_91, bertha, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 5 września 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że jak w końcu uda się urodzić pierwszego maluszka, to jeśli nie będzie przeciwwskazań od gina np. po CC, to zaczniemy starania od razu po połogu. Bo pewnie i tak potrwa to 2-3 lata, o ile nie dłużej.
    A mnie zawsze marzyła się czwórka brzdąców...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia jak bym widziała swoją sunię, tylko że moja była malutka, ale Pyszczek jej :-) Niestety już jej z Nami nie ma.

    Czyli jak ja miałam tą laparotomię, to też ze staraniami muszę czekać z pół roku? ;-(
    Właśnie się zbieram i jadę sie zapisac do ginekologa na NFZ, pierdziele nie będę płaciła, a zkontrolować muszą i tak wcześniej, co tam się dzieje w środku.

    I nie będzie dzidziusia na wakację ;-(

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 września 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 8 dc pęcherzyk na prawym 10 mm a Na lewym 6 mm. Czy coś z tego będzie?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 5 września 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Lucia jak bym widziała swoją sunię, tylko że moja była malutka, ale Pyszczek jej :-) Niestety już jej z Nami nie ma.
    (

    Ona nie jest taka duża, waży 10kg i ma 38cm. To jest Kooikerhondje czyli Płochacz holenderski.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 września 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Ona nie jest taka duża, waży 10kg i ma 38cm. To jest Kooikerhondje czyli Płochacz holenderski.


    ale cudeńko!:):)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 września 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja też miałam takie myślenie jak Ty, odpocznę trochę od pieluch Michałek będzie samodzielny i wtedy wystartujemy se staraniami, minęły już dwa lata i cisza. Więc gdybym była na Twoim miejscu starania podjęłabym już po roczku Alicji. ;-)

    Zresztą kto jak to, ale od kiedy tutaj siedzę to Ty najlepiej znałaś swój organizm!

    Trochę warunków na drugie dziecko nie mamy. A akurat te 4-5 lat to tak na ogarnięcie mieszkania by było, żeby się nie pchać w kredyty na kolejne 30 lat.
    No zobaczymy co gin powie :) jak padnie rozkaz, że mamy nie czekać to będziemy kombinować.

    A czy ja znam swój organizm? Hmm, czasami po prostu się zastanawiam czy jakąś "czarownicą" nie jestem ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka póki co to możesz być czarodziejką :D bo jak to mówi suchar znany: co dzieli czarodziejkę od czarownicy??? Jakieś 20lat różnicy :)

    Matko u Ciebie juz sama koncoweczka <3 będziemy oglądać teraz śliczną księżniczkę :) czuje tu zaręczyny dziecięce na forum ;D
    Alicja i Jan brzmi pięknie ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 11:37

    summer86, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 września 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Summer ja cały czas Was aktywnie podczytuje, ale się nie udzielam, bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje :) w październiku wracam do gina :) zobaczymy co na wymyśli ;)
    A teraz w dwie najbliższe soboty mam wesela :) na pierwszym będzie była mojego Meża :D wiecie jakie to wyzwanie dla mnie :P (baby to są głupie:D :)

    To w październiku razem wracamy na ring :)

    Na każdym weselu wyglądasz super, więc byłą się nie przejmuj - ale rozumiem co masz na myśli :D

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 września 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, suchar mnie rozbroił :D

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, suchar mnie rozbroił :D
    Miło, ze wywołał uśmiech na Twojej twarzy :D zawsze służę!!! :D

    Staram sie optymistycznie nastrajać :D

    summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ