X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 września 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa my wczoraj wieczorem po meczu oglądaliśmy sobie kabarety.. śmiałam się do łez, ale nie wiem na ile to zasługa kabaretów a na ile wypitych wcześniej mojito :p

    Halszka112, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 5 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja nawet nie zapisałam się na testowanie bo nie wiązałam żadnych nadziei z tym miesiącem. Nie prowadziłam obserwacji ani nie mierzyłam temperatury. Wczoraj miałam dwa dni spóźnienia @ i zrobiłam test w sumie tak od niechcenia, bo tak jak pisałam nie miałam żadnych nadziei. Zostawiłam i wyszłam na 3 minuty wracam A tu mega grubaśne dwie krechy! Dzisiaj powtórka i kreski jeszcze ładniejsze

    Agniechaaaa, summer86, Amy333, Kaczorka, Izape_91, PodwojnaMama, Emiilka, justyna14, Jedna_z_Wielu, never_lose_hope, Kitkat, Lunaris, *KasiaS*, Bocianiątko, Madżka89, Czrna 81, Anna Stesia, KateHawke, blue00, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa my wczoraj wieczorem po meczu oglądaliśmy sobie kabarety.. śmiałam się do łez, ale nie wiem na ile to zasługa kabaretów a na ile wypitych wcześniej mojito :p
    Myśle ze zasługa to 50na 50 :D ja po meczu lulałam jak noworodek :D

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja nawet nie zapisałam się na testowanie bo nie wiązałam żadnych nadziei z tym miesiącem. Nie prowadziłam obserwacji ani nie mierzyłam temperatury. Wczoraj miałam dwa dni spóźnienia @ i zrobiłam test w sumie tak od niechcenia, bo tak jak pisałam nie miałam żadnych nadziei. Zostawiłam i wyszłam na 3 minuty wracam A tu mega grubaśne dwie krechy! Dzisiaj powtórka i kreski jeszcze ładniejsze
    Cudowne wieści :)!!!! Gratuluje dopisałam Cię ma 1stronie i bobas juz idzie :)

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy 5dzien września i juz 5bobasow!!!! Oby tak dalej a nawet i ładniej!!! <3

    Karolina90, summer86, PodwojnaMama, Emiilka, Madżka89, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii Jaś uwzględniony na 1 stronie :) <3

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 września 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja nawet nie zapisałam się na testowanie bo nie wiązałam żadnych nadziei z tym miesiącem. Nie prowadziłam obserwacji ani nie mierzyłam temperatury. Wczoraj miałam dwa dni spóźnienia @ i zrobiłam test w sumie tak od niechcenia, bo tak jak pisałam nie miałam żadnych nadziei. Zostawiłam i wyszłam na 3 minuty wracam A tu mega grubaśne dwie krechy! Dzisiaj powtórka i kreski jeszcze ładniejsze

    wow!!ale niespodzianka:) gratuluje z całego serducha:)

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 września 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś - młoda jeszcze musi trochę w brzuchu posiedzieć :P niech nie próbuje wychodzić przed październikiem. Jeszcze wyprawka nie jest gotowa.
    A ta czarownica to od którego roku życia się zaczyna??

    Hehe, narzeczony Jaś :P a zubii teściowa :P

    Kabarety też lubię oglądać :) najbardziej Ani Mru Mru :)

    A co do drineczków.. o ile nie przepadam za alkoholem, tak od początku ciąży marzy mi się taki zimniutki, prosto z lodówki Smirnoff :D najlepiej żurawinowy!

    Jak tak dalej pójdzie z <3 to będzie taki wynik jak w grudniowym/styczniowym wątku :) i przepełnienie w maju/czerwcu na porodówkach :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 5 września 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja nawet nie zapisałam się na testowanie bo nie wiązałam żadnych nadziei z tym miesiącem. Nie prowadziłam obserwacji ani nie mierzyłam temperatury. Wczoraj miałam dwa dni spóźnienia @ i zrobiłam test w sumie tak od niechcenia, bo tak jak pisałam nie miałam żadnych nadziei. Zostawiłam i wyszłam na 3 minuty wracam A tu mega grubaśne dwie krechy! Dzisiaj powtórka i kreski jeszcze ładniejsze


    Klaudia, gratulacje!
    Takie niespodziewane pozytywy są cudowne, też bym tak chciała!

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aguś - młoda jeszcze musi trochę w brzuchu posiedzieć :P niech nie próbuje wychodzić przed październikiem. Jeszcze wyprawka nie jest gotowa.
    A ta czarownica to od którego roku życia się zaczyna??

    Hehe, narzeczony Jaś :P a zubii teściowa :P

    Kabarety też lubię oglądać :) najbardziej Ani Mru Mru :)

    A co do drineczków.. o ile nie przepadam za alkoholem, tak od początku ciąży marzy mi się taki zimniutki, prosto z lodówki Smirnoff :D najlepiej żurawinowy!

    Jak tak dalej pójdzie z <3 to będzie taki wynik jak w grudniowym/styczniowym wątku :) i przepełnienie w maju/czerwcu na porodówkach :P

    Mi by wypadał 1.06 na termin a to data ostatniego poronienia oby to był znał ze mi to los wynagrodzi, pierwsze poroniłam 18.06

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 12:27

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 września 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mi by wypadał 1.06 na termin a to data ostatniego poronienia oby to był znał ze mi to los wynagrodzi, pierwsze poroniłam 18.06

    No to u mnie może być tak, że jak młoda postanowi przyjść na świat 21.10. to będzie to równo rok po tym, jak dowiedziałam się o pierwszej ciąży. No i w pierwszą rocznicę śmierci babci.. Więc bardzo bym chciała uniknąć rodzenia w ten dzień.

    A Tobie życzę, żebyś urodziła 28.05. :P jak ciotka Kaczorka ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 września 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja po badaniu estradiolu, progesteronu i prolaktyny z testem i zjadłam dopiero śniadanie, nic mi się nie chceee. W ogóle to dziwne, bo podali mi tabletkę i zbadali poziom prolaktyny tylko po godzinie.... Przecież powinni też po dwóch badać?

    Ja glupia poszłam do nie tego laboratorium co trzeba, osiedziałam się, żeby później mnie odeslałi do szpitala na badanie : P taki ze mnie nieogarnięty człowiek. Na szpitalu, że nie mialam co robić to poszłam odwiedzić koleżankę która urodziła w sobotę synka, dawno się nie widziałyśmy więc troche sobie pogadalysmy.
    Zubi Twój bąbel jest słodkii : ) niech rośnie zdrowo !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 września 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Dziekuje kochane :* ja juz smigam po 6h siedzialam po 8h chodzilam.

    A to moje sloneczko <3
    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/9/5/9281083_20170904_172646.jpg
    To jest NIESAMOWITE, że taki cudny człowieczek rośnie nam w brzuchu, w wodzie przez 9 miesiecy, a potem przychodzi na świat i jest taki śliczniutki!!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 września 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Izape91, poradzę Ci tylko, że jeśli będziesz chciała wywołać okres, bo zmęczy Cię czekanie na niego, siknij na test. Okres przyjdzie w ciągu kilku godzin. Zawsze tak mam, od prawie 3 lat.
    Niestety u mnie to nie działa, więc czekam do 16 dpo : P a czegoś takiego u mnie nigdy nie ma.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No to u mnie może być tak, że jak młoda postanowi przyjść na świat 21.10. to będzie to równo rok po tym, jak dowiedziałam się o pierwszej ciąży. No i w pierwszą rocznicę śmierci babci.. Więc bardzo bym chciała uniknąć rodzenia w ten dzień.

    A Tobie życzę, żebyś urodziła 28.05. :P jak ciotka Kaczorka ;)
    hihibslodko by było :D moja mama modli ze jak sie uda to 3.06 bo to jej urodziny :D a mi obojętne kiedy i tak wiadomo z góry ze Cc tylko chce zeby sie udało i zeby zdrowe było <3 jedno czy dwa nawet mogą być trzy damy rade i zakochamy i za całujemy :D

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 5 września 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi - Jasiu jest przesłodki! :) Aż się serce raduje, jak się patrzy na takie Maleństwo! <3 Walczymy Dziewczyny o takie cudo!

    Kaczorka, Flowwer - trzymam mocno kciukasy za dzisiejsze wizyty! Obyście usłyszały same dobre wiadomości :)

    Kochane, a u mnie nieciekawie. W piątek na monitoringu pęcherzyk miał 18 mm (14 dc), a w poniedziałek 19 mm (17 dc). Gin powiedział, że nawet gdyby pękł, to nic z niego nie będzie, bo za mało urósł, a być może wcale, bo ten 1 mm to może być błąd pomiaru. Dodatkowo endo w 17 dc typowe dla drugiej fazy (grube i "stwardniałe", a więc niedobre do wczepienia ewentualnej komórki). Dzisiaj (18 dc) też poszłam na monitoring, bo wzrosła mi tempka i wczoraj pierwszy raz ujrzałam płodny śluz! Pęcherzyk pękł, było ciałko żółte, ale gin i tak skreśla ten cykl. Kolejny cykl też mam mieć monitorowany i jeżeli pęcherzyk znowu się zatrzyma na 18-19 mm to mam dostać CLO + zastrzyki. Dziewczyny, ja się na tym nie znam - czy nie można zajść, jeżeli pęcherzyk pęka -przy tych 18-19 mm? Bo w sumie faktycznie, na monitoringu nigdy nie było większego pęcherzyka niż 19 mm!

    No i mam skierowanie na HSG. Ale po przeczytaniu opinii o tym zabiegu, odkładam go do przyszłego roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 12:58

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 5 września 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Hej dziewczyny, ja po badaniu estradiolu, progesteronu i prolaktyny z testem i zjadłam dopiero śniadanie, nic mi się nie chceee. W ogóle to dziwne, bo podali mi tabletkę i zbadali poziom prolaktyny tylko po godzinie.... Przecież powinni też po dwóch badać?

    Ja glupia poszłam do nie tego laboratorium co trzeba, osiedziałam się, żeby później mnie odeslałi do szpitala na badanie : P taki ze mnie nieogarnięty człowiek. Na szpitalu, że nie mialam co robić to poszłam odwiedzić koleżankę która urodziła w sobotę synka, dawno się nie widziałyśmy więc troche sobie pogadalysmy.
    Zubi Twój bąbel jest słodkii : ) niech rośnie zdrowo !

    Izape, ja też miałam badaną prolaktynę z obciążeniem po godzinie od podania tabletki :) Pobierają Ci krew, potem podają tabletkę i czekają godzinę i jeszcze raz pobierają krew. Podobnie jak Ty, musiałam być na czczo. Trzymam kciuki za Twoje dobre wyniki :)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 5 września 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 23 dc 10 dpo i czekam na wyniki bety bo mam impreze wieczorem i nie wiem czy coa sciemniac a pro po alkoholu czy moge sie napic. Chyba wynik powinien byc juz miarodajny??

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    U mnie dzis 23 dc 10 dpo i czekam na wyniki bety bo mam impreze wieczorem i nie wiem czy coa sciemniac a pro po alkoholu czy moge sie napic. Chyba wynik powinien byc juz miarodajny??
    Życzę pozytywnej bety i sprawa alkoholu rozwiąże sie sama :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    U mnie dzis 23 dc 10 dpo i czekam na wyniki bety bo mam impreze wieczorem i nie wiem czy coa sciemniac a pro po alkoholu czy moge sie napic. Chyba wynik powinien byc juz miarodajny??
    Trzymam kciuki za betę!
    Ja nauczona pierwszą ciąża, gdzie 10 dpo beta=0, a 13 dpo 68 - teraz czekam....
    O ile @ nie przyjdzie, to 11.09 dopiero idę na betę :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ