X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 września 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy ja brałam przez 2 mies 10000j D3 ale w oleju lnianym np.D-vitrum
    Trzeba jednak pamiętać o przyjmowaniu K2Mk7 by wapno z krwi zostało przeniesione do kości.

    Nareszcie w domu uff przez te korki to 5h z powrotem jechałam a nie 3h

    Key masz zachcianki ???

    Sammer jutro na 11 mam histeroskopie z biopsią a mój M w tym czasie odda chłopaków na fragmentacje DNA.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 września 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    I wyszło skąd się wziął problem z nasieniem? U nas po prostu ,,taka natura".

    No właśnie myśleliśmy że to genetyka a Azf,ctfr i kariotyp są o dziwo OK... Ma 1,5mln/ml plemników, za wysokie ma Fsh i za niski testosteron więc coś jest na rzeczy. Androlog stwierdził zatkane kanaliki plemnikotwórcze. EMek dostał Symletrol i witaminy i teraz za 2 tygodnie powtórka badania. Ale podstawowe bo takie robiliśmy na początku. Wolę mieć jakąś podstawę do porównania niż każde wyniki z innej parafii :) i tak jestem na 100% pewna że czeka nas invitro więc wtedy zrobimy szczegółowe z testem mar i morfologią

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No coś Ty, lekarz który wykonywał zabieg nawet do mnie potem nie podszedł. Sama musiałam za nim potem gonić po szpitalu. Przecież zdarza się, że przypadek jest bardziej skomplikowany, albo polip jest w takim miejscu, że trudno się do niego dostać. Wszystko można zrozumieć. Ale zapierał się że wszystko usunął, a na moje zdjęcie USG nawet nie spojrzał...

    Byłam mega wściekła, bo to kolejne cykle w plecy... Jedyne co teraz to mogę dziewczynom odradzać na forum ten oddział i konkretnie tego lekarza.

    Mam nadzieję że już niedługo pozbęde się tego dziadostwa i potem pojawi się fasolinka :)

    :-( No właśnie. Jesli Ty lub ja zawalimy coś w pracy to musimy za to odpowiadać. A tu taka fuszera i jeszcze bezczelność. Współczuję, że musisz kolejny raz przez to przechodzić.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 września 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    No co Ty gadasz? :-) To mnie zdziwiłaś. Jeszcze Emilka pisała że nie za dobre bo słaba żywotność i ruchliwość... Kurde ja tego nie ogarniam, zobaczyłam z boku flagi, wyniki poniżej normy, to se myślę DUPA. My pierwszy raz robiliśmy badanie nasienia, bo od początku było wiadomo że "problem" jest z mojej strony.
    Mówię Ci jako weteranka problemów po stronie męskiej :P pozostałe parametry podkręcicie suplami. Najlepszy na leniwców jest Profertil - tak twierdzi embriolog i androlog :) serio niepotrzebnie was nastraszyli, naprawdę jest ok tym bardziej przy objętości prawie 200 milionów.

    Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Amy ja brałam przez 2 mies 10000j D3 ale w oleju lnianym np.D-vitrum
    Trzeba jednak pamiętać o przyjmowaniu K2Mk7 by wapno z krwi zostało przeniesione do kości.

    Nareszcie w domu uff przez te korki to 5h z powrotem jechałam a nie 3h

    Key masz zachcianki ???

    Sammer jutro na 11 mam histeroskopie z biopsią a mój M w tym czasie odda chłopaków na fragmentacje DNA.

    Jutro punkt 11 wszystkie trzymamy kciuki! Jak Twój nastrój?

    Rucola lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    No właśnie myśleliśmy że to genetyka a Azf,ctfr i kariotyp są o dziwo OK... Ma 1,5mln/ml plemników, za wysokie ma Fsh i za niski testosteron więc coś jest na rzeczy. Androlog stwierdził zatkane kanaliki plemnikotwórcze. EMek dostał Symletrol i witaminy i teraz za 2 tygodnie powtórka badania. Ale podstawowe bo takie robiliśmy na początku. Wolę mieć jakąś podstawę do porównania niż każde wyniki z innej parafii :) i tak jestem na 100% pewna że czeka nas invitro więc wtedy zrobimy szczegółowe z testem mar i morfologią
    U nas z kolei tylko morfologia się popsuła na Amen. Szalone 0% :D tylko ilością nadrabiał bo przeszło 160 milionów. Genetyka u nas była Ok, hormony u emka też w normie. Taka uroda mojego. :P

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Ta i pewnie przytarga ze sobą jakiegoś mistera, niczym channing tatum, żeby Twojemu lubemu dopiec :)

    Dobre! A jakby jeszcze CT wynajmował się na takie imprezy to byłby multimilionerem, bo laski chyba sporo płaciłyby, byleby tylko komuś oko zbielało :-D

    never_lose_hope, KateKum lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 września 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    U mnie gin też stwierdził że lepkość nasienia nie ma aż tak wielkiego znaczenia, nie wiem czy to prawda czy nie. A morfologia 50% to prawdziwa armia wojowników ;)
    U nas zaledwie 4%
    Na lepkość podobno dobrze acc brać. Mnie najbardziej to ta żywotność zasmuciła bo to o połowę niższa niż dopuszczalna. Jak do tego dodam brak śluzu płodnego to wychodzi że reszta niedobitków zdycha we mnie jak kijanki wyrzucone na brzeg...

    Czarna81
    22 cs.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 września 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Amy ja brałam przez 2 mies 10000j D3 ale w oleju lnianym np.D-vitrum
    Trzeba jednak pamiętać o przyjmowaniu K2Mk7 by wapno z krwi zostało przeniesione do kości.

    Nareszcie w domu uff przez te korki to 5h z powrotem jechałam a nie 3h

    Key masz zachcianki ???

    Sammer jutro na 11 mam histeroskopie z biopsią a mój M w tym czasie odda chłopaków na fragmentacje DNA.
    Trzymam kciuki jutro!! Jak było u Paśnika?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna,czeeeeść! Co tam u Was? Jak się czujesz? Czy w 16 tc można poczuć już pierwsze ruchy?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 września 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Na lepkość podobno dobrze acc brać. Mnie najbardziej to ta żywotność zasmuciła bo to o połowę niższa niż dopuszczalna. Jak do tego dodam brak śluzu płodnego to wychodzi że reszta niedobitków zdycha we mnie jak kijanki wyrzucone na brzeg...
    Ale miej na uwadze, że tych wojowników jest zacna banda i spokojnie by zapylili. Można się martwić żywotnością, mając ich poniżej 100 milionów.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 września 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    No to się zdołowałam. Wyniki męża słabiutkie. Proszę niech któraś zerknie. Czy jest szansa przy takich wynikach? Może jakieś suplementy? Do gin mam dopiero za tydzień....

    http://naforum.zapodaj.net/335b2b74af9d.jpg.html
    Kochana zbadajcie asa u emka.aglutynacja moze sugerować ten problem i ma to duży wplyw na ruchliwość i żywotność. Mozecie zbadac we krwi ale pewniej w nasieniu. Powodzenia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 21:05

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 września 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna :-* Dziękuję <3

    Czarna81
    22 cs.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 września 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Inna,czeeeeść! Co tam u Was? Jak się czujesz? Czy w 16 tc można poczuć już pierwsze ruchy?
    Hejka :) ja dalej totalnie bezpbjawowo, generalnie mogę góry przenosić. :D Co do ruchów, takich konkretnych jeszcze nie, ale często czuję od środka takie odbijanie się piłeczki. :D Ale ciężko jednoznacznie stwierdzić co to, bo do tego strasznie burczy mi w brzuchu, bo wiecznie głodna chodzę. :D

    Anna Stesia, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 września 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Inna :-* Dziękuję <3
    Bedzie dobrze ❤️❤️❤️❤️

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 września 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boszsz jak ja się cieszę że tu trafiłam :-) Wasza pomoc i wiedza są nieocenione! :-D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, Staraczka, Agniecha - czy u Was przed IVF sprawdzali genetykę nasienia? Czy tylko zwykłe badanie podstawowe?
    U nas w sumie lekarz nie mówił nic o kolejnych badaniach męża mojego i teraz sama już nie wiem czy coś więcej powinniśmy robić..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dobre! A jakby jeszcze CT wynajmował się na takie imprezy to byłby multimilionerem, bo laski chyba sporo płaciłyby, byleby tylko komuś oko zbielało :-D

    Za Channinga sama bym zabuliła niemało :D :D Ciacho jak trza!
    Po moim wieczorze panieńskim byłyśmy z dziewczynami w kinie na Magic Mike XXL o powiem Wam, że w którą stronę spojrzałam to każda laska miała rozmarzony uśmiech :D :D :D

    Anna Stesia, KateKum lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hejka :) ja dalej totalnie bezpbjawowo, generalnie mogę góry przenosić. :D Co do ruchów, takich konkretnych jeszcze nie, ale często czuję od środka takie odbijanie się piłeczki. :D Ale ciężko jednoznacznie stwierdzić co to, bo do tego strasznie burczy mi w brzuchu, bo wiecznie głodna chodzę. :D

    Pięknie! Jak dobrze, że Michaś nie męczy mamy! Choć pewnie ostro podskubuje od środka, stąd ciągły głód. A masz (tzn. czy Michaś ma) jakieś preferencje smakowe? Kiedy następna wizyta?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 września 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Jutro punkt 11 wszystkie trzymamy kciuki! Jak Twój nastrój?

    nastrój hmmm... muszę się ogolić :P do sexi piżamki ;)


    Agniecha jak samopoczucie po wlewce ?

    Bertha i Yosel jaki macie dokładny plan na ten cykl ?

    Anna Stesia, Rucola, KateKum lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ