X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 6 września 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja tylko wpadam się pochwalić wynikami nifty. Zdrowy chłopczyk! Tak strasznie się cieszę że musiałam Wam napisać :) zostawiam Wam porcję wirusków
    @$-_##_$#_$$-++&$#@#_
    ;*

    Agniechaaaa, Karma88, Amy333, Anna Stesia, summer86, innamorata88, Kaczorka, KateHawke, Yoselyn82, Bocianiątko, Sarna84, pawojoszka, Flowwer, emi2016, staraczka1111, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, blue00, E_w_c_i_a, Lunaris lubią tę wiadomość

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo tez miałam bez narkozy :( ale juz za Tobą!!!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bardzo wysokie NK i cd3/cd4 .

    A teraz na histeroskopii wyszedł stan zapalny i od nowego cyklu antyki +doksycyklina i tak 2 cykle. W miedzy czasie powinny przyjść wyniki z biopsji oraz wyniki M.

    Najpszyjemnieszej to nie było i problem spory z wejsciem przez szyjkę.

    Biedaku, ale sie namordujesz! Stan zapalny jajowodu czy macicy? Wybacz, że tak pytam, ale zupełnie sie na tym nie znam. Wracasz już do domu czy jeszcze musicie się skonsultować? Kiedy będą wyniki biopsji?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Wrocław, dr Gizler ;-)
    Strzał w dziesiątkę! Moja lekarka konsultowała z nim cała naszą stymulację. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 6 września 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo histeroskopia bez narkozy? Jezuuu tak można w ogóle? Współczuje :* ważne że jesteś już po :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Flo histeroskopia bez narkozy? Jezuuu tak można w ogóle? Współczuje :* ważne że jesteś już po :)
    Można, nie wiem jak i Flo mi dali tylko zastrzyk z ketonalu w pośladek :/

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 września 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove ja zawsze mialam z narkoza histerokospie :)


    Jutro wieczorem poznym albo w piatek samego rana podlaczam sobie kroplowke z intralipidu :)

    Agniechaaaa, innamorata88, bazylkove, Flowwer, KateHawke, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 września 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer dobrze ze juz po wszystkim jestes, a cos mialas ze endo od razu mowili ze masz stan zapalny? pobrali wycinek do badania? Dr Paliga robila tobie zabieg?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    bazylkove ja zawsze mialam z narkoza histerokospie :)


    Jutro wieczorem poznym albo w piatek samego rana podlaczam sobie kroplowke z intralipidu :)
    Juz ostatnie godziny odliczania :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 września 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Juz ostatnie godziny odliczania :)


    i co raz wiekszy stres :) tez mialam wlewke domaciczna :)

    jutro maja dzwonic o ktorej mam sie w piatek wstawic w klinice

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 6 września 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    i co raz wiekszy stres :) tez mialam wlewke domaciczna :)

    jutro maja dzwonic o ktorej mam sie w piatek wstawic w klinice

    W takim razie życzę powodzenia! Trzymam mocno kciuki!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas histeroskopia była pod narkozą robiona. Na żywca tylko scratching. :D Yoselyn trzymam kciuki!! Ile masz jeszcze mrozaków?

    Yoselyn82, by7mistake lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    i co raz wiekszy stres :) tez mialam wlewke domaciczna :)

    jutro maja dzwonic o ktorej mam sie w piatek wstawic w klinice
    Juz mocno trzymam za Ciebie kciuki :) a powiedz bo mi gdzieś umknęło, 1czy 2malucchy??

    strach-rozumiem Cię ale staram sie pozytywnie nastawiac Ty tez musisz :) juz w piatek będziesz w ciazy!!! :D

    Anna Stesia, Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 września 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A u mnie chyba jednak nie było tej owu. Tempka dzisiaj w dole. Tylko w takim razie czemu mnie tak brzuch bolał?? :/
    u mnie w tym cyklu owulka przeszła bezgłośnie, jedyne co, to mialam śluzu od cholery przez tydzień. obstawiałam,że akurat wtedy będzie i była, ale nic totalnie nie czułam. Więc nie znasz dnia ani godziny !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Biedaku, ale sie namordujesz! Stan zapalny jajowodu czy macicy? Wybacz, że tak pytam, ale zupełnie sie na tym nie znam. Wracasz już do domu czy jeszcze musicie się skonsultować? Kiedy będą wyniki biopsji?

    mam stan zapalny w macicy, endometrium powinno wyglądać jak gąbka a nie jest taka tylko przekrwiona miejscami. Wyniki biopsji będą za 3 tyg
    bazylkove wrote:
    Flo histeroskopia bez narkozy? Jezuuu tak można w ogóle? Współczuje :* ważne że jesteś już po :)
    i jeszcze szyjkę miałam zaciśniętą ( nie dziwie się jak to druga faza cyklu).
    Agniechaaaa wrote:
    Można, nie wiem jak i Flo mi dali tylko zastrzyk z ketonalu w pośladek :/

    Ja dostałam tylko głupiego jasia.
    Najgorszy ból to przy biopsji ale mam to za sobą i tyle, trochę plamię ale poród będzie 100 razy gorszy więc nie ma co się użalać nad sobą.

    Przyjechałam do domu o 12 zrobiłam kawę i usłam nad ną :P dopiero Jaś zadziałał ;)


    Pamiętam lata temu to miałam raz taką @ i 10 razy gorszy ból niż przy tej histero.
    Yoselyn82 wrote:
    bazylkove ja zawsze mialam z narkoza histerokospie :)


    Jutro wieczorem poznym albo w piatek samego rana podlaczam sobie kroplowke z intralipidu :)

    to już w piątek !!! to z AZ bierzesz ? czy własne, bo nie pamiętam.
    Tak, Paliga mi wykonała

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 września 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floweer i Agniechaaaa biore 1 zarodek i biore AZ .. :)

    swoich mam 10 szt. ale boje sie ich brac.. po tylu stratach na naszych... boje sie ze mam wadliwe zarodki. Dlatego zdecydowalismy sie na AZ.

    Dr Paliga ma robic mi transfer :P lekarka mowla ze przy mojej immunologii wlasnie lepiej podac 1 zarodek niz 2... chociaz wiadomo ciut wieksze szanse sa przy dwoch.

    Ostatnia moja ciaza to byla po podaniu jednego zarodka... mam nadzieje ze teraz tez sie uda...

    Flowwer, Agniechaaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazio14 wrote:
    Hej :) ja tylko wpadam się pochwalić wynikami nifty. Zdrowy chłopczyk! Tak strasznie się cieszę że musiałam Wam napisać :) zostawiam Wam porcję wirusków
    @$-_##_$#_$$-++&$#@#_
    ;*

    I takie wiadomości to ja kocham !! teraz spokojnie możesz powoli znierać wyprawkę

    Kazio14 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Floweer i Agniechaaaa biore 1 zarodek i biore AZ .. :)

    swoich mam 10 szt. ale boje sie ich brac.. po tylu stratach na naszych... boje sie ze mam wadliwe zarodki. Dlatego zdecydowalismy sie na AZ.

    Dr Paliga ma robic mi transfer :P lekarka mowla ze przy mojej immunologii wlasnie lepiej podac 1 zarodek niz 2... chociaz wiadomo ciut wieksze szanse sa przy dwoch.

    Ostatnia moja ciaza to byla po podaniu jednego zarodka... mam nadzieje ze teraz tez sie uda...

    to teraz oszukasz immunologię i fasolek zostnie !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    to teraz oszukasz immunologię i fasolek zostnie !!!

    mam nadzieje ze mi sie w koncu uda i donosze ciaze :) caly czas powtarzam sobie ze musi sie udac, chociaz targaja mna niepokoje, strach itp.


    Dzis dostalam tez od dr. Pasnika recepte i zapotrzebowanie na intralipid.. :) w domu mam jeszcze jedna buteleczke ktora jutro bede sobie podawac albo w piatek z samego rana. Bede miala lek na pozniej po pozytywnej becie :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo oj tak biopsja tez mnie najbardziej bolała :/

    Yose bedzie idealnie tym razem zobaczysz :) !!!! <3

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ