X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 września 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer <3 oj dzielna jesteś niesamowicie. Kiedyś książkę o Tobie napiszą. Tylu dziewczynom pomagasz i wspierasz (choć sama najdłużej walczysz ) że ta dobroć musi do Ciebie wrócić, nie ma bata! :-D

    Bocianiątko, Flowwer, Jedna_z_Wielu, Sarna84, 91Ewela09, innamorata88, -Monika- lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 września 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 trzymam kciuki za piątek! Wracasz w dwupaku i tak pozostajesz przez 8 i pół miesiąca :-D Dobra decyzja z AZ. Teraz musi się udać!

    Agniechaaaa oczywiście za twój trójpak w poniedziałek będę równo mocno trzymać kciuki! :-D

    Nie żebym była niemiła, ale wiecie... Wy już stare weteranki musicie ustąpić miejsca nowym dziewczynom, więc czas abyście przeszły na fioletową hahaha

    Bocianiątko, Flowwer, PodwojnaMama, Agniechaaaa, innamorata88, Jedna_z_Wielu, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 września 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    W sumie to mogłabym dzisiaj, ale ten cykl był taki do dupy, że nawet testu nie kupiłam. Zrobię to jutro bo po dwóch spadkach tempka znów urosła.
    Był to pierwszy miesiąc bez wizyty u gina, bo był na urlopie. Może właśnie tego mi było trzeba ;)

    Kate udostępnisz wykres? Chcialam Ci odpisac, ale nie da rady;-)
    Zapisałam sie do dr Gizlera, ale terminy dopiero na koniec roku.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej !!!to przez hormony ;) ja raz tam mam a raz nie ;)
    Wlasnie tylko jestem ciekawa co to za hormony bo u mnie bol sutkow rozpoczyna sie dwa dni przed owulacja i trwaja tak kilka dni. Ale dzis to jest nie do zniesienia :(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko mój M nie ma żadnych oporów, raczej chodzi z bananem na gębie hahah chyba tam puszczaja niezłe niemieckie szlagiery :D że w domu musiał poprawić hahaha
    Ja to mam przekichane ale same jesteście dzielne. Jak Lunaris ma w podpisie.
    Kobieta jest jak torebka herbaty....

    Czarna jakoś tak się nie czuję.
    Niemiła? Za te Twoje niemiłe zachowanie wypiję lampkę wina :D przyłączysz się ?
    Która chętna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 22:47

    PodwojnaMama, Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wypiłam Flo pół butelki ;D za każda z Nas!!! <3

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja właśnie wypiłam Flo pół butelki ;D za każda z Nas!!! <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/47d46447b4f4.jpg

    Nasze zdrowie kochane !!!

    Madżka89, Lucia88, Jedna_z_Wielu, Amy333, Agniechaaaa, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w czwartek :) pogoda okropna nadciąga czarna chmura i wydaje mo sie ze bedzie kakretna burza :/ ale co tam, dzis dzien w którym zaczynam leki, wiec to oznacza ze transfer juz za rogiem!!!! :D
    A jak na ten moment to wypatruje kolejnych pozytywów moje drogie :) wzywam testujące, dajcie Nam radosc :)

    Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    mam nadzieje ze mi sie w koncu uda i donosze ciaze :) caly czas powtarzam sobie ze musi sie udac, chociaz targaja mna niepokoje, strach itp.


    Dzis dostalam tez od dr. Pasnika recepte i zapotrzebowanie na intralipid.. :) w domu mam jeszcze jedna buteleczke ktora jutro bede sobie podawac albo w piatek z samego rana. Bede miala lek na pozniej po pozytywnej becie :)
    Kochana bo noe widzę Cię na liście testującej, ja Cię nie wpisałam, czy Ty nie kazałaś sie wpisać ?? :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 września 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Pomimo nie zbyt ładnej pogody, życzę słoneczka w serduchach <3

    Miłego dnia :*

    Oczywiście kciukam za każde wizyty, zabiegi, badania, testy, bety i wszystko inne, aby było dobrze <3 <3 <3



    10zyrafa.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 06:58

    summer86, Czrna 81, Bocianiątko, Amy333, Lunaris, bazylkove, Flowwer, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 września 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pada zarąbiście przez całą noc. Śpimy na poddaszu więc słychać bardziej niż na parterze. Teraz jestem tak niewyspana że... przestraszyła mnie ta żyrafa post wyżej :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 7 września 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja. U mnie tez leje - mazowieckie. A ja nie wiem dlaczego i skąd mi sie to wzięło ale pierwszy raz od jakiegos miesiąca mam jakis głupi "zaciesz" na buzi, siedze i ciagle sie usmiecham. Chyba muszę zapisac sie do lekarza specjalisty ;)

    Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Amy333 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 września 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    U nas pada zarąbiście przez całą noc. Śpimy na poddaszu więc słychać bardziej niż na parterze. Teraz jestem tak niewyspana że... przestraszyła mnie ta żyrafa post wyżej :-D

    Kochana nie było to moim celem, tak więc wybacz ;) <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyrafa wymiata :D

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 września 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochana nie było to moim celem, tak więc wybacz ;) <3
    Nie! Jest urocza :-D I fajnie robi "a kuku!" ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 07:50

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 września 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Witam sie i ja. U mnie tez leje - mazowieckie. A ja nie wiem dlaczego i skąd mi sie to wzięło ale pierwszy raz od jakiegos miesiąca mam jakis głupi "zaciesz" na buzi, siedze i ciagle sie usmiecham. Chyba muszę zapisac sie do lekarza specjalisty ;)
    Ty tego nie lecz, tylko pielęgnuj! ;-)

    Bocianiątko, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tak z innej beczki. Znacie jakiś dobry sprawdzony sposób (domowy) na ból przepony i mostka przy zapaleniu oskrzeli ? Mam jakieś skurczowe zapalenie i przez kaszel odczuwam tak wielki ból przy kaslaniu, że mam ochotę usiąść i płakać. Biorę tylko paracetamol ze względu na ogromny ból pleców.

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 września 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Dziewczyny ja tak z innej beczki. Znacie jakiś dobry sprawdzony sposób (domowy) na ból przepony i mostka przy zapaleniu oskrzeli ? Mam jakieś skurczowe zapalenie i przez kaszel odczuwam tak wielki ból przy kaslaniu, że mam ochotę usiąść i płakać. Biorę tylko paracetamol ze względu na ogromny ból pleców.

    Niestety nie pomogę :(

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 września 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesień konkretnie się zaczęła, bez owijania leje już trzeci dzień:/ gdzie to polska złota jesień?

    Dzisiaj jadę zapisać się na histeroskopię, trzymajcie kciuki żeby termin był jakiś sensowny :)

    Miłego dnia dziewczynki :*

    Czrna 81, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 7 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel Agniechaaa trzymam już za Was kciuki będzie dobrze!! Poprostu musi być:) czytam Was codziennie moje drogie :)

    wrozka-ruchomy-obrazek-0046.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 08:46

    Czrna 81, Agniechaaaa, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ