X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 września 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny że czuję się jakbym już w ciąży była. Od tamtej jelitówki tydzień temu boli mnie głowa, mam lekkie mdłości, odbija mi się nawet na pusty żołądek, kłują mnie czasem jajniki (czy coś w tym obrębie)i mam wrażenie w dole brzucha jakbym miała zaraz biegunki dostać ale nie dostaję... A okres miałam. Pierwsze dwa dni prawie tak mocne jak zazwyczaj a potem plamienia. Brzuch mnie trochę mniej bolał, ale bolał jak zwykle. Nie ma jak mieć ciążę urojoną w pierwszej fazie cyklu :D :D

    Bocianiątko, Amy333, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Agniechaaa maluchy wracają na swoje miejsce do mamuni!!!
    Yosel jak tam? :) dziś 3 dpt :) hihi

    w poprzedniej ciazy po transferze nie musialam brac ani nospy ani magnezu, praktycznie nic nie czulam tylko biust mialam bardzo wrazliwy i bolacy, bylam pewna ze sie nie udalo, a teraz biustu nie mam takiedo wrazliwego, cos tam poczuje w pobrzuszu i nic poza tym.. pewnie to nie wrozy nic dobrego..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 września 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    O matko to dzis!!!! :O
    Nerwy ogromne staram sie je opanować, w nocy śniły mi sie takie głupoty :P
    Trzymam kciuki, żeby obydwa kropki jak u Alsamitnej zostały z Wami na 9 miesięcy ❤️❤️❤️

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 11 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zrobiłam dziś dwa testy. Na bobo żółtym bladzioch a na nordtescie nic. Myślę że to jeszcze pregnyl krąży. 30.08 był podany zastrzyk i iui. Ale nie powiem że chciałabym żeby to nie był zastrzyk.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 11 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha kciuki wielkie.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 września 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9ba605fc70e.jpg

    Trzymam mocno kciuki! Winter is comming :D bałwanki razem z nami :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/398ee9aed1c1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 09:03

    Yoselyn82, Agniechaaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    w poprzedniej ciazy po transferze nie musialam brac ani nospy ani magnezu, praktycznie nic nie czulam tylko biust mialam bardzo wrazliwy i bolacy, bylam pewna ze sie nie udalo, a teraz biustu nie mam takiedo wrazliwego, cos tam poczuje w pobrzuszu i nic poza tym.. pewnie to nie wrozy nic dobrego..

    Yos nie nastawiaj się! oby się tam fasolek wgryzał i wałkował Ci brzuszek. Jeszcze parę dni i żółty bobas prawdę Ci powie ;)

    Misiak aby to nie był pregnyl :) 12 dzień od IUI :D będziesz sprawdzać betę?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 11 września 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha cały czas o Was myślę! <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 11 września 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Hej. Zrobiłam dziś dwa testy. Na bobo żółtym bladzioch a na nordtescie nic. Myślę że to jeszcze pregnyl krąży. 30.08 był podany zastrzyk i iui. Ale nie powiem że chciałabym żeby to nie był zastrzyk.

    Trzymam mocno kciuki!

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki jesteście cudowne!!!!!!!
    Mnie jak na złość szczuknelo szczyknelo cos w karku i booooli okropnie :/ glowe moge skręcić jedynie w prawo :/
    Pingwinki juz coraz bliżej zamieszkania pod serduchem :) zaraz zacznę sie ogarniać moze czas szybciej minie

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 11 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jak będę miała możliwość to pojadę po pracy. Muszę o ciąży wiedzieć jak najszybciej żeby brać leki. Ale myślę że to pregnyl.

    Lunaris lubi tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 września 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Lunaris jak będę miała możliwość to pojadę po pracy. Muszę o ciąży wiedzieć jak najszybciej żeby brać leki. Ale myślę że to pregnyl.

    To ja mam nadzieję, że jednak nie :) wykres masz piękny, strasznie życzę Ci pozytywnej betki <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 września 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki jesteście cudowne!!!!!!!
    Mnie jak na złość szczuknelo szczyknelo cos w karku i booooli okropnie :/ glowe moge skręcić jedynie w prawo :/
    Pingwinki juz coraz bliżej zamieszkania pod serduchem :) zaraz zacznę sie ogarniać moze czas szybciej minie

    Jejku Kochana z całej sily trzymam kciuki:):);)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 września 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Powiem Wam dziewczyny że czuję się jakbym już w ciąży była. Od tamtej jelitówki tydzień temu boli mnie głowa, mam lekkie mdłości, odbija mi się nawet na pusty żołądek, kłują mnie czasem jajniki (czy coś w tym obrębie)i mam wrażenie w dole brzucha jakbym miała zaraz biegunki dostać ale nie dostaję... A okres miałam. Pierwsze dwa dni prawie tak mocne jak zazwyczaj a potem plamienia. Brzuch mnie trochę mniej bolał, ale bolał jak zwykle. Nie ma jak mieć ciążę urojoną w pierwszej fazie cyklu :D :D

    Kochana, znam ten stan, szczególnie jak przed @ mi tempka nie spada, heh;-)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak bardzo obgadują mnie juz w pracy :p trochę wzięłam ich z zaskoczenia i dałam znac, ze biorę dzis urlop na zadanie z tym, ze ide do lekarza, i moze sie wydłużyć. Widziałam juz ze kilku klientów do mnie wydzwania ale nie mam zamiaru odbierać i sie stresować! Przecież niema osób nieezastapionych prawda??? Ja mam teraz inne plany życiowe, zdecydowanie ważniejsze :) które mają sie urodzić najwcześniej pod koniec maja :) <3

    Bocianiątko, KateHawke, Lunaris, Anna Stesia, Czrna 81, Amy333, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:

    Jedna z Wielu, moim zdaniem nie zaszkodzi ;)

    Dziękuję za odpowiedź <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ciekawe jak bardzo obgadują mnie juz w pracy :p trochę wzięłam ich z zaskoczenia i dałam znac, ze biorę dzis urlop na zadanie z tym, ze ide do lekarza, i moze sie wydłużyć. Widziałam juz ze kilku klientów do mnie wydzwania ale nie mam zamiaru odbierać i sie stresować! Przecież niema osób nieezastapionych prawda??? Ja mam teraz inne plany życiowe, zdecydowanie ważniejsze :) które mają sie urodzić najwcześniej pod koniec maja :) <3

    olej prace, sa rzeczy wazne i wazniejsze... tez sie zastanawialam czy juz mnie nie obgaduja ze znow mnie nie ma w pracy, ale mam to gdzies i lotto mi to! niech sobie gadaja co chca!

    Lunaris, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Powiem Wam dziewczyny że czuję się jakbym już w ciąży była. Od tamtej jelitówki tydzień temu boli mnie głowa, mam lekkie mdłości, odbija mi się nawet na pusty żołądek, kłują mnie czasem jajniki (czy coś w tym obrębie)i mam wrażenie w dole brzucha jakbym miała zaraz biegunki dostać ale nie dostaję... A okres miałam. Pierwsze dwa dni prawie tak mocne jak zazwyczaj a potem plamienia. Brzuch mnie trochę mniej bolał, ale bolał jak zwykle. Nie ma jak mieć ciążę urojoną w pierwszej fazie cyklu :D :D
    Ja mialam spore nadzieje na moj cykl ale jak patrze na temperaturę to stwierdzam ze w tym cyklu nic z tego nie bedzie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    olej prace, sa rzeczy wazne i wazniejsze... tez sie zastanawialam czy juz mnie nie obgaduja ze znow mnie nie ma w pracy, ale mam to gdzies i lotto mi to! niech sobie gadaja co chca!
    I tak postanowiłam zrobić :) trudno wiem z czym wiąże sie moja kolejna nieobecność nie mam do czego wracać ale trudno jeżeli tylko to mi grozi zeby zdobyć cel to mam to gdzieś :) teraz tylko dzidzia sie liczy! :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    I tak postanowiłam zrobić :) trudno wiem z czym wiąże sie moja kolejna nieobecność nie mam do czego wracać ale trudno jeżeli tylko to mi grozi zeby zdobyć cel to mam to gdzieś :) teraz tylko dzidzia sie liczy! :D

    moj maz powtarza mi ze mamy wazniejszy cel i piorytet. :) a tam gdzie pracuje nie jest powiedziane ze tam bede pracowac cale zycie. I ma racje! wiec nie przejmuje sie tym ani troche!

    Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ