X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    moj maz powtarza mi ze mamy wazniejszy cel i piorytet. :) a tam gdzie pracuje nie jest powiedziane ze tam bede pracowac cale zycie. I ma racje! wiec nie przejmuje sie tym ani troche!
    Idealnie powiedziane :)
    Praca to TYLKO praca :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 września 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Ja mialam spore nadzieje na moj cykl ale jak patrze na temperaturę to stwierdzam ze w tym cyklu nic z tego nie bedzie :(

    No coś ty! Ładnie poszła do góry, owulka była (chyba nawet dwa pękły z tego co pamiętam) :) Jeszcze się zaskoczysz ;)
    A u mnie to już zaczęłam nowy cykl więc nie powinno być takich głupot, przecież wiem, że nie wyszło w poprzednim i czekam na owulkę a nie na objawy...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze isc na poczte wyslac L4 bo nawet nie mam zamiaru jechac do pracy a tym bardziej isc na oddzial zeby dziewczyny widzialy moje l4 skad je mam.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Musze isc na poczte wyslac L4 bo nawet nie mam zamiaru jechac do pracy a tym bardziej isc na oddzial zeby dziewczyny widzialy moje l4 skad je mam.
    Ja albo zawiozę koleżance z firmy, zeby dowiozła albo M zawiezie do księgowości. Tez sie nie mam zamiaru pokazywać

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja albo zawiozę koleżance z firmy, zeby dowiozła albo M zawiezie do księgowości. Tez sie nie mam zamiaru pokazywać

    wlasnie po co maja widziec.. nic im do tego... ! gdyby byla u mnie troche inna sytuacja i atmosfera to bym pomyslala nad tym a tak to pozal sie boze...

    co raz blizej betowania a mnie ogarnia juz ogromny strach... boje sie ze sie nie udalo..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wlasnie po co maja widziec.. nic im do tego... ! gdyby byla u mnie troche inna sytuacja i atmosfera to bym pomyslala nad tym a tak to pozal sie boze...

    co raz blizej betowania a mnie ogarnia juz ogromny strach... boje sie ze sie nie udalo..
    Kochana a pamiętasz naszą umowę??? Usg, serduch, wyprawka, porodówka i spacerki???? Uda sie I Tobie i Mnie!!!!!!

    Yoselyn82, Bocianiątko, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana a pamiętasz naszą umowę??? Usg, serduch, wyprawka, porodówka i spacerki???? Uda sie I Tobie i Mnie!!!!!!

    pamietam pamietam i chce w to wierzyc i to bardzo...:)

    Lekow nospy ani magnezu poki co nie musze brac, podbrzusze mi nie dokucza, cos tam poczuje ale tak samo jak ostatnim razem. Wtedy sie udalo a bylam pewna ze nic z tego nie bedzie.. a teraz zobaczymy! Biust jest mniej wrazliwy niz ostatnio, wtedy to az dotknąc sie nie moglam a jak zdejmowalam stanik to byl koszmar a teraz nic takiego sie nie dzieje..

    no nic czekamy i odliczamy

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    pamietam pamietam i chce w to wierzyc i to bardzo...:)

    Lekow nospy ani magnezu poki co nie musze brac, podbrzusze mi nie dokucza, cos tam poczuje ale tak samo jak ostatnim razem. Wtedy sie udalo a bylam pewna ze nic z tego nie bedzie.. a teraz zobaczymy! Biust jest mniej wrazliwy niz ostatnio, wtedy to az dotknąc sie nie moglam a jak zdejmowalam stanik to byl koszmar a teraz nic takiego sie nie dzieje..

    no nic czekamy i odliczamy
    Każda ciaza jak i każdy transfer inny :) nie ma co porównywać :)

    Ja ostatnio byłam mega sceptyczna i wewnątrz mówiłam ze sie nie uda i sie nie udało! Teraz mowie ze sie uda i tak ma sie stać :D!!! Chcia i tak sie boje

    I Tobie tez ma sie udac ;)

    Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 września 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś i Yose - oczywiście, że Wam się uda!! Bo czemu miałoby się nie udać?!
    Za 7 miesięcy będziecie się toczyć i narzekać, że Wam ciężko :p brzuszki będą ciążyć ;)
    Trzymam za Was swoje nadwyrężone kciuki!!

    Agniechaaaa, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 11 września 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i Yose, obie będziecie z wózkami chodzić! <3

    Yoselyn82, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 11 września 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo negatywny test....to chyba już marne szanse mam

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 11 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :*
    ostatnio rzadziej Was podczytuje. Pracy duzo a po pracy zajmuje sie moim malym przedszkolakiem ktory bardzo przezywa ze musi chodzic. Kompletnie nie obserwuje tego cyklu nie wiem czy ovu bylo czy nie. Zreszta ostatnio wiecej cichych dni bylo i <3 tez prawie wcale. Jutro jedziemy do Invimedu na 1 wizyte.

    Agniecha trzymam kciuki :*

    Lunaris lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    No coś ty! Ładnie poszła do góry, owulka była (chyba nawet dwa pękły z tego co pamiętam) :) Jeszcze się zaskoczysz ;)
    A u mnie to już zaczęłam nowy cykl więc nie powinno być takich głupot, przecież wiem, że nie wyszło w poprzednim i czekam na owulkę a nie na objawy...
    No skok jakis tam byl ale temp caly czas stoi w miejscu. Nie rosnie :( w kazdym cyklu mialam skok i pieknie pchnela sie w górę a tutaj to niewiadomo co to :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ja juz po wizycie i uslyszalam pieknie bijace serduszko :) teraz trzymam kciuki za Ciebie. U nog i rak ;) i wierze calym serduchem ze w koncu i u Ciebie karta sie odwroci i maluszki zostana z Toba na cale 9 miesiecy. Zobaczysz ❤

    Yoselyn82, Agniechaaaa, Karma88, Lunaris, Czrna 81, Flowwer, Kaczorka, Bocianiątko, blue00 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 września 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    No skok jakis tam byl ale temp caly czas stoi w miejscu. Nie rosnie :( w kazdym cyklu mialam skok i pieknie pchnela sie w górę a tutaj to niewiadomo co to :/

    Jeszcze skoczy bardziej. Grunt że jest wyżej niż w pierwszej fazie :) Nie zawsze musi być książkowo i statystycznie ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 11 września 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak, popieprzona jestem...
    Pojechałam zrobić badanie, oddałam krew, teraz siedzę i patrzę, że ja durna zrobiłam badanie kortyzolu, a nie estradiolu. Nie wiem co w głowie miałam.. Także już bank na dzisiejsza wizytę nie mam badania. Może jeszcze jutro będzie szansa, żeby zrobić poziom estradiolu i wtedy oba wyniki wezmę do gina w czwartek...

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam sobie zupke chinska, ale mialam ochote :)

    L4 wyslalam do zakladu pracy.. :) zakupy zrobione, teraz obiadek i lezenie :) trzeba obejrzeć jakis film by za duzo nie myslec :D

    Karma88, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Powiem tak, popieprzona jestem...
    Pojechałam zrobić badanie, oddałam krew, teraz siedzę i patrzę, że ja durna zrobiłam badanie kortyzolu, a nie estradiolu. Nie wiem co w głowie miałam.. Także już bank na dzisiejsza wizytę nie mam badania. Może jeszcze jutro będzie szansa, żeby zrobić poziom estradiolu i wtedy oba wyniki wezmę do gina w czwartek...

    a moze zadzwon do laboratorium zeby zrobili tobie estradiol. Na pewno fiolke z krwia bede mieli twoja jeszcze.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 września 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka może i dobrze tak czasem skupić się na czymś innym- oby wyszło Wam na dobre ;) powodzenia jutro na wizycie!

    PodwójnaMama -wizyta serduszkowa gratulacje :) jak się czujesz na tym etapie?

    Meśka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 września 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może co u OjMaryś?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ