Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 11 września 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Agnieszka ja juz po wizycie i uslyszalam pieknie bijace serduszko :) teraz trzymam kciuki za Ciebie. U nog i rak ;) i wierze calym serduchem ze w koncu i u Ciebie karta sie odwroci i maluszki zostana z Toba na cale 9 miesiecy. Zobaczysz ❤

    Gratulacje! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z klinik, jadę mam buc wcześniej :) na szybko pije wodę zeby pecherz napełnić ;D pingwinki mama z tatą nadzchodzą!!!

    Karma88, innamorata88, nick nieaktualny, summer86, Czrna 81, KateHawke, Lunaris, Madżka89, emi2016, Kaczorka, Bocianiątko, Amy333, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sarna84, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 września 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam wyniki proga z soboty (7/8 dpo od poz. testu ovu ) 58,630 nmol, to dobry wynik ?

    Podwójna mama <3

    nick nieaktualny, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 11 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a moze zadzwon do laboratorium zeby zrobili tobie estradiol. Na pewno fiolke z krwia bede mieli twoja jeszcze.

    Dzwoniłam właśnie. Gdyby jeszcze nie wyjechała z mojego punktu do Warszawy to babeczka by mi podmianę zrobiła. A w Labie powiedzieli w Warszawie, że już nic nie zrobią. Życie.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ta ciaza daje mi popalic od poczatku. Wymioty. Mdlodci. Zawroty glowy. Plamienia czarna krwia. Skurcze macicy. To moja 9 ciaza. Mam bezwzgledny nakaz lezenia. Moglam wybrac czy dom czy szpital ale bede lezec w domu. Po tych stratach to obojetnie jak mi dowalaja objawy to przyjmuje wszystko z usmiechem na twarzy. Wszystko sie zniesie byle bylo dobrze.

    Aga juz za momencik bedziesz w ciazy aaaaaaa :)

    Yoselyn a kiedy Ty na bete masz isc? Niech sie malenstwo wgryza :)

    Dziewczyny ja za Was wszystkie trzymam kciuki kazdego miesiaca. Kiedys musza sie skonczyc te watki miesieczne ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam jestem juz przebrana dostałam relanium :) zaraz pingwinki bedą pod serduchem ;)

    Jak dobrze ze mamy tak blisko do kliniki :)

    Yoselyn82, Karma88, Czrna 81, KateHawke, innamorata88, Lunaris, Flowwer, Bocianiątko, nick nieaktualny, Sarna84, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 11 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czekam jestem juz przebrana dostałam relanium :) zaraz pingwinki bedą pod serduchem ;)

    Jak dobrze ze mamy tak blisko do kliniki :)


    tez bralam relanium tylko 2h przed transferem :) no ja do kliniki mam ok 30 km

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3334

    Wysłany: 11 września 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane mam wyniki proga z soboty (7/8 dpo od poz. testu ovu ) 58,630 nmol, to dobry wynik ?

    Podwójna mama <3
    Nie dobry... Zajebisty! :-D :-D :-D

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 11 września 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama bete chcialam robic w poniedzialek, ale moze sie skusze na piatek albo sobote, nie wiem jeszcze... boje sie isc... no ale trzeba bedzie.

    Kciuki za twojego maluszka, lez, pachnij i zeby wszystko bylo dobrze, trzymam kciuki :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 września 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Nie dobry... Zajebisty! :-D :-D :-D
    To super, tylko że to 18 ng ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 września 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    To super, tylko że to 18 ng ?

    Ładny wynik :) Ja też mam zawsze między 18 a 19

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 września 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna i katehawke Dziękuję za odpowiedzi <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 13:52

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 września 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwójnaMama życzę Ci abyście szczęśliwie dotrwali do 9 miesiąca :) zaopatrz się w dobre książki, filmy, druty, szydełko co tam lubisz ;)

    Aga miłego odlotu :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 11 września 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Agnieszka ja juz po wizycie i uslyszalam pieknie bijace serduszko :) teraz trzymam kciuki za Ciebie. U nog i rak ;) i wierze calym serduchem ze w koncu i u Ciebie karta sie odwroci i maluszki zostana z Toba na cale 9 miesiecy. Zobaczysz ❤
    A teraz prosimy o wiruski jak fasolek ma się dobrze ♡♡

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 11 września 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga już w trojpaku ???
    I pingwinki są tam gdzie powinny ♡♡
    Coś wisi w powietrzu bo plamię i za rogiem @ tylko mam dylemat jak do dwóch godzin przyjdzie @ to liczyć jako 1 dc bo muszę zacząć brać antyki i antybiotyki.
    Na atykach się nie znam ;P

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 11 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Wiecie może co u OjMaryś?
    Właśnie!! Jak maleństwo??? Mam nadzieję że wszystko w porządku :-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 11 września 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    To super, tylko że to 18 ng ?
    Rewelka !!! Teraz czekać na fasolka !!

    Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 11 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma czekam za relacje z wizyty a ja też dzisiaj chodzę z głową w chmurach.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 września 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga już w trojpaku ???
    I pingwinki są tam gdzie powinny ♡♡
    Coś wisi w powietrzu bo plamię i za rogiem @ tylko mam dylemat jak do dwóch godzin przyjdzie @ to liczyć jako 1 dc bo muszę zacząć brać antyki i antybiotyki.
    Na atykach się nie znam ;P

    Ja bym to uznała za 1dc. Ale na antykach też się mało znam :P

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 11 września 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja bym to uznała za 1dc. Ale na antykach też się mało znam :P
    Kurcze ja się nie znam na"robieniu" dzieci ani antykoncepcji ;P

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ