X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję Agniechaaaa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela,to zrób jeszcze jeden test przed wiz u gin,żeby być pewnym co do ciąży lub jej braku

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 11 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha kciuki teraz wielkie trzymam.
    Za Yo też.
    Ja pojadę chyba na bete po pracy. Ale to chyba pregnyl.

    Yoselyn82, innamorata88 lubią tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 września 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś - często te słabsze kruszynki okazują się być silniejsze :) więc ten z pewnością pokaże mamusi na co go stać! A w zasadzie to wykrzyczy na koniec maja na porodówce ;)

    Porównanie do pszczółek świetne!! :D

    Agniechaaaa, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 września 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ się zameldowała. Nic mi się nie chce... chociaż świeci słońce... nie wyszłam dziś z domu przez cały dzień- przesiedziałam na kanapie. Dobrze, że muszę dziecko z przedszkola odebrać bo pewnie bym na niej do jutra zalegała... Może coś smacznego na poprawę nastroju sobie kupię :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aguś - często te słabsze kruszynki okazują się być silniejsze :) więc ten z pewnością pokaże mamusi na co go stać! A w zasadzie to wykrzyczy na koniec maja na porodówce ;)

    Porównanie do pszczółek świetne!! :D
    Kaczorka dokładnie trzymam sie tej wersji :D

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 września 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Ewela,to zrób jeszcze jeden test przed wiz u gin,żeby być pewnym co do ciąży lub jej braku
    Blue00 u mnie na 99% nie ma ciąży, już wcześnie pisałam że owulację miałam po niedrożnej stronie, szanse na ciąże w takiej sytuacji wynoszą ok. 10%. Ja niestety nie mam tyle szczęścia.
    Chciałabym już dostać @, żeby zaczął się kolejny cykl, monitoringi i pregnyl, no i jak nic z tego nie wyjdzie to laparoskopia na przełomie października i listopada. Taki plan na ten rok :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz maluszek, chłopiec czy dziewczynka??to nieważne :) Ważne zeby zdrowe !!!! Kochamy!!!!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/917368cc4ac4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 15:55

    Bocianiątko, admiralka, Sarna84, Emiilka, KateHawke, Yoselyn82, boduszka, Melevis, Madżka89, Czrna 81, Lunaris, KateKum, blue00, Karma88, malka lubią tę wiadomość

  • boduszka Ekspertka
    Postów: 166 221

    Wysłany: 11 września 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj beta 120!! A prog 30! :D

    Bocianiątko, Agniechaaaa, admiralka, Sarna84, Jedna_z_Wielu, Flowwer, PodwojnaMama, Emiilka, KateHawke, Yoselyn82, Czrna 81, Lunaris, E_w_c_i_a, blue00, Karma88, pawojoszka, malka lubią tę wiadomość

    Cukrzyca t1, niedoczynność tarczycy,
    l22ndf9hr2tr2g4j.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 września 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boduszka wrote:
    Dzisiaj beta 120!! A prog 30! :D
    Ślicznie :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 11 września 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, trzymam kciuki za kruszynkę! Dbajcie teraz o siebie!

    Boduszka, gratuluję! Rośnijcie zdrowo!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 11 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Wiesz co, ja tez sie boje HSG jak diabli;-) tez przeczytalam cale internety i tez jestem zdecydowana na sono. Pisalam ze jestes z zachodniej Polski, ja jestem z Wrocka i zamierzam robic w Invimedzie. Nie trzeba az do Warszawy jechac:)

    Dziękuję Kochana za informację :) Ja z zachodniej części Polski tzn. ze Szczecina ;) Postaram się poszukać sonoHSG w Poznaniu, to by było dla mnie najbliżej. W Szczecinie niestety nigdzie nie znalazłam - tylko szpital i klasyczne HSG.

    A u mnie dzisiaj kolejny zonk - po tej śmiesznej ovu, progesteron w 7dpo (dzisiaj) - 26,43 ng/ml - prawie z krzesła spadłam jak ten wynik zobaczyłam. Wiem, że oczywiście wysoki prog nie świadczy o ciąży, ale same wiecie Kochane, że moja wyobraźnia zabrała mnie już do Bobokrainy :D

    Agniechaaa - myślami byłam dzisiaj z Wami! Jak dobrze, że Maluszek już pod serduszkiem! Teraz już tylko odpoczynek <3

    Ps. Dziewczyny, czy któraś mogłaby mnie, ciemną blondynkę, nauczyć, jak robić takie pogrubione nazwy użytkowniczek? Wy tak ładnie pogrubiacie i od razu widać co jest do kogo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 17:09

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziękuję Kochana za informację :) Ja z zachodniej części Polski tzn. ze Szczecina ;) Postaram się poszukać sonoHSG w Poznaniu, to by było dla mnie najbliżej. W Szczecinie niestety nigdzie nie znalazłam - tylko szpital i klasyczne HSG.

    A u mnie dzisiaj kolejny zonk - po tej śmiesznej ovu, progesteron w 7dpo (dzisiaj) - 26,43 ng/ml - prawie z krzesła spadłam jak ten wynik zobaczyłam. Wiem, że oczywiście wysoki prog nie świadczy o ciąży, ale same wiecie Kochane, że moja wyobraźnia zabrała mnie już do Bobokrainy :D

    Agniechaaa - myślami byłam dzisiaj z Wami! Jak dobrze, że Maluszek już pod serduszkiem! Teraz już tylko odpoczynek <3

    Ps. Dziewczyny, czy któraś mogłaby mnie, ciemną blondynkę, nauczyć, jak robić takie pogrubione nazwy użytkowniczek? Wy tak ładnie pogrubiacie i od razu widać co jest do kogo ;)
    Sama chetnie sie nauczę ktoś juz pisał kiedyś ale zgubiło mi sie :/

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 11 września 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha super, teraz trzymamy kciuki za betę, pozniej serduszko i porod :D <3

    Ja po wizycie, zdrowa dziewczynka, całe 478g :) wraz z Leną wysyłamy wiruski &&&&& :)
    13d445c467439136med.jpg

    Yoselyn82, Emiilka, summer86, Jedna_z_Wielu, Agniechaaaa, PodwojnaMama, Czrna 81, Bocianiątko, Flowwer, KateHawke, Lunaris, E_w_c_i_a, KateKum, blue00, Karma88, 91Ewela09, Sarna84, Madżka89, pawojoszka, staraczka1111, malka lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto moj maluszek po transferze :)

    pani doktor mowila ze ta biala kropka na srodku to moj maluszek


    https://zapodaj.net/9346f74ab41cd.jpg.html

    Emiilka, Melevis, Jedna_z_Wielu, PodwojnaMama, Czrna 81, Bocianiątko, Flowwer, KateHawke, Lunaris, KateKum, blue00, Karma88, Sarna84, staraczka1111 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 11 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Może uda Ci się znaleźć klinikę gdzieś bliżej gdzie robią sono :) ja po opowiesci mojego dr jak to wyglada w szpitalu, od razu zdecydowałam sie na sono... ja teraz tylko trzymam kciuki żeby wymazy były czyste... a moja ovu czy była? Nie wiem ;) niestety juz nie moglam sprawdzic... ale kontrolne <3 przed wyjazdem w razie czego było :P ale tak szczerze, to wątpię... najbliższa szansa w październiku - na encortonie i po HSG :)

    Bocianiątko, trzymam kciukaski za wymazy! Na pewno to tylko pro-forma badanie przed HSG i wszystko będzie w porządku :) Powtórzę się, ale odpoczywaj Kochana ile wlezie i wlewaj w siebie hektolitry winka :) A w październiku będzie zielono po sonoHSG :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 września 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Agniecha super, teraz trzymamy kciuki za betę, pozniej serduszko i porod :D <3

    Ja po wizycie, zdrowa dziewczynka, całe 478g :) wraz z Leną wysyłamy wiruski &&&&& :)
    13d445c467439136med.jpg

    wiekie gratulacje - suuuuper dziewczynka :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 września 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziękuję Kochana za informację :) Ja z zachodniej części Polski tzn. ze Szczecina ;) Postaram się poszukać sonoHSG w Poznaniu, to by było dla mnie najbliżej. W Szczecinie niestety nigdzie nie znalazłam - tylko szpital i klasyczne HSG.


    Emiilka, a sprawdzałaś tutaj: http://centrumnarodzin.pl/poradnia-polozniczo-ginekologiczna/ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 17:31

    Emiilka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa ,Yo,Melevis Boduszka aż mi się serce raduje ❤❤❤ pięknie dziewczyny ❤❤❤ a dziewuszki z @ tulę mocno ,dacie rade ❤❤❤

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ