X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 12 września 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Patrzyłam ostatnio za tą książką bo skończyłam czytać inną.
    Dobra jest ?

    Czytałam ją parę lat temu, ale podobała mi się. ;)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 12 września 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyki nie rosną kicha totalna... W piątek mam monitoring... Nie wiem czy wcześniej coś kontrolować. Wiem że to pierwszy cykl stymulowany bo pisaliście mu już i że różnie może być... Ale ja już tak pragnę być w ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 12:33

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynyyy!!!

    Udzielalam sie troche w watku pazdziernik,listopad,grudzien w zeszlym roku. W styczniu zrobilam sobie przerwe od forum i wtedy sie udalo!! Poczatek ciazy byl niestety koszmarny ze wzgledu na mdlosci, wymioty, zawroty glowy itp. ktore meczyly mnie 24h do konca 4 miesiaca.....
    Po tym czasie na szczescie wszystko ustapilo bo juz myslalam ze sie wykoncze :)
    I jak troche wrocilam do zycia to postanowilam do Was zajrzec i czytam codziennie!! :)

    Jestescie niesamowiteeee, a na weteranki to nie ma okreslenia... Nie ma na swiecie bardziej zdeterminowanych i walecznych kobitek!!!

    TRZYMAM ZA WAS CODZIENNIE KCIUKI!! :) :*

    Agniechaaaa, Flowwer, bazylkove, Jedna_z_Wielu, KateHawke, Amy333, Bocianiątko, Karma88, Emiilka, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga gratuluje bobaska, synek czy córeczka??? Fajnie, ze sie udaje :) i ti jyz w 4cs :)

    Ataga12 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 to już za chwilę zwalniasz brzuszek dla któreś z nas ♡ kolejka już się ustawia :D
    Pod serduszkiem syneczek czy córeczka?

    Ataga12 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Aga :)
    Termin mam na 28 wrzesnia, a wczoraj mialam wizyte u gina i poki co ponoc nic sie nie zapowiada :) a siedze juz jak na szpilkach hehe
    Synek :)
    Brzuchola chetnie oddam w wasze rece takze dziewczyny szykujcie sie! :*

    Agniechaaaa, KateHawke, Flowwer, Bocianiątko, Emiilka, Czrna 81, zubii, Lunaris lubią tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Dzieki Aga :)
    Termin mam na 28 wrzesnia, a wczoraj mialam wizyte u gina i poki co ponoc nic sie nie zapowiada :) a siedze juz jak na szpilkach hehe
    Synek :)
    Brzuchola chetnie oddam w wasze rece takze dziewczyny szykujcie sie! :*
    Ja juz sie czaje na Twój brzusio hihihi :D

    Ataga12 lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 września 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga to już lada moment będziesz tuliła swoje dzieciątko :* Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :) a kolejka po brzuszek długa hehe

    Ataga12 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja juz sie czaje na Twój brzusio hihihi :D

    Twoj juz zaraz sie bedzie powiekszal takze korzystaj poki mozesz :) ja sie juz tocze i z dnia na dzien coraz ciezej :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Ataga to już lada moment będziesz tuliła swoje dzieciątko :* Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :) a kolejka po brzuszek długa hehe

    Dziekiii przydadza sie bo z jednej strony chce zeby juz bylo po a z drugirj bojeee jak to bedzie podczas porodu i czy dam rade :/
    Ale no staram sie myslec pozytywnie, nie ja pierwsza bede rodzic i nie ostatnia :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Twoj juz zaraz sie bedzie powiekszal takze korzystaj poki mozesz :) ja sie juz tocze i z dnia na dzien coraz ciezej :)[/QUOT]
    To tylko zazdrościć :D ja to chyba bede doceniać to jak głupia nawet gdyby zdarzyły sie wymioty itp to bym jyz nie narzekała tyle czekam na to wszystko!

    ataga Ty juz na dniach będziesz tulić synusia, to takie słodkie <3 imie wybrane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 13:22

    Ataga12 lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 września 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Dziekiii przydadza sie bo z jednej strony chce zeby juz bylo po a z drugirj bojeee jak to bedzie podczas porodu i czy dam rade :/
    Ale no staram sie myslec pozytywnie, nie ja pierwsza bede rodzic i nie ostatnia :)

    Pewnie że dasz radę! Właśnie dziś czytałam artykuł o sposobach łagodzenia bólu podczas porodu :)

    http://nieplodnirazem.pl/boisz-sie-bolu-podczas-porodu-oto-5-naturalnych-metod-lagodzenia-bolu/

    Ataga12 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ty juz na dniach będziesz tulić synusia, to takie słodkie <3 imie wybrane?[/QUOTE]

    A jakos ciezko z tym imieniem od samego poczatku :) poki co chyba Wiktor wygrywa :)

    Mimo wszystko zycze Ci abys nie musiala sie meczyc podczas ciazy tylko zebys cieszyla sie jej pomyslnym i spokojnym przebiegiem od teraz az do maja!! :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 września 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Pęcherzyki nie rosną kicha totalna... W piątek mam monitoring... Nie wiem czy wcześniej coś kontrolować. Wiem że to pierwszy cykl stymulowany bo pisaliście mu już i że różnie może być... Ale ja już tak pragnę być w ciąży

    Ja chce być w ciąży od 15 lat ;)
    Niestety życie napisało mi inną historię może i Tobie również.
    Mało znam dziewczyn które przy kompletnym braku ovu w 1 cyklu sttmulowanym zaszły w ciążę.
    Musisz zdać sobie sprawę z tego że jeszcze długa droga. Bierzesz jakieś suplementy ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Ty juz na dniach będziesz tulić synusia, to takie słodkie <3 imie wybrane?

    A jakos ciezko z tym imieniem od samego poczatku :) poki co chyba Wiktor wygrywa :)

    Mimo wszystko zycze Ci abys nie musiala sie meczyc podczas ciazy tylko zebys cieszyla sie jej pomyslnym i spokojnym przebiegiem od teraz az do maja!! :)[/QUOTE]
    Wiktorek ślicznie :) takie męskie imie :)
    Chciała bym, zeby Twoje słowa sie spełniły :)
    A Ty dasz rade, to normalne ze sie boisz ale wiem, ze pójdzie Ci szybko a jak zobaczysz Wiktorka to o wszystkim zapomnisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 13:35

    Flowwer, Ataga12 lubią tę wiadomość

  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Pewnie że dasz radę! Właśnie dziś czytałam artykuł o sposobach łagodzenia bólu podczas porodu :)

    http://nieplodnirazem.pl/boisz-sie-bolu-podczas-porodu-oto-5-naturalnych-metod-lagodzenia-bolu/

    Dzieki, przeczytalam!!! :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 września 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiktorek ślicznie :) takie męskie imie :)
    Chciała bym, zeby Twoje słowa sie spełniły :)
    A Ty dasz rade, to normalne ze sie boisz ale wiem, ze pójdzie Ci szybko a jak zobaczysz Wiktorka to o wszystkim zapomnisz :)

    Obyy!! Dziekii za wsparcie :*
    Chyba masz specjakne pozdrowienia od malego bo tak sie teraz wierci ze chyba mi dziure w brzuchu zrobi :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 września 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer Przyszła wczoraj @ czy nadal czekasz?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 12 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie macie pojęcia jak bardzo stresuje się przed dzisiejszą wizytą u gina. Normalnie aż mnie w środku ściska. Już dawno tak się nie denerwowałam.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 12 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja chce być w ciąży od 15 lat ;)
    Niestety życie napisało mi inną historię może i Tobie również.
    Mało znam dziewczyn które przy kompletnym braku ovu w 1 cyklu sttmulowanym zaszły w ciążę.
    Musisz zdać sobie sprawę z tego że jeszcze długa droga. Bierzesz jakieś suplementy ?
    Biorę oczywiście że tak. Niby ciągnie jajnik, lekarz mówi że jest dominujący i coraz większy ale bardzo wolno przyrasta. Lekarz mówił żebym wyluzowala a będzie dobrze. U męża jest wszystko spoko a u mnie problem z owulacja. Idę w piątek do kliniki na podgląd i pogadać co dalej. Może już się decydować na inseminacje?

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ