X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE testowaniw
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE testowaniw

Oceń ten wątek:
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przyszła @..

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 21 września 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również @ zawitała :( 8 cykl po stacie i dalej nic :( :( :(

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 21 września 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przykro kobitki..
    chyba musimy założyć wątek na październik może tam wkoncu którejś się uda i posypia się fotki testów z 2 krechami

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś jeszcze w tym miesiącu testuje?? Z tym nowym wątkiem, dobry pomysł ;)

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 21 września 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czym dłużej się staram, tym bardziej jestem pesymistycznie nastawiona. Co miesiąc to samo... mimo, że obiecuję sobie, że nie będę się napalać i robić sobie nadziei, to później i tak jest to samo... ale cóż... trzeba iść dalej

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    Ja czym dłużej się staram, tym bardziej jestem pesymistycznie nastawiona. Co miesiąc to samo... mimo, że obiecuję sobie, że nie będę się napalać i robić sobie nadziei, to później i tak jest to samo... ale cóż... trzeba iść dalej
    Ja tak samo mam.. nie umiem inaczej chyba..

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 21 września 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Ja tak samo mam.. nie umiem inaczej chyba..
    A ile się już starasz?

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    A ile się już starasz?
    O 1 dziecko 18cs, o 2 będzie 4cs

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 21 września 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Aktualnie przeżywam małą chwilę zwątpienia i lekkie załamanie związane ze staraniami (mam nadzieję, że nie jest ono spowodowane PMS :(), więc szukam wsparcia i przyłączam się do Was.
    Biorę luteinę, odstawiam ją 25 września, więc łapie się jeszcze na wrześniowe testowanie.
    Trzymam kciuki za siebie i za Was!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 21 września 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda z nas się załamuje ja już też miałam chwile zwątpienia ale jak się poddamy to napewno w niczym to nie pomoze. wiem że trudno jest najpierw czeka się na owu a później czy @ przyjdzie czy nie . to wielkie emocje sama ronie tyle łez. A przecież prowadzilam firme i wtedy umiałam być opanowana. teraz to płacze jak bóbr myślę że przespałam swoją szansę no ale jakoś się podnoszę szukam przyczyn i się lecze wkoncu się uda

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 21 września 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    każda z nas się załamuje ja już też miałam chwile zwątpienia ale jak się poddamy to napewno w niczym to nie pomoze. wiem że trudno jest najpierw czeka się na owu a później czy @ przyjdzie czy nie . to wielkie emocje sama ronie tyle łez. A przecież prowadzilam firme i wtedy umiałam być opanowana. teraz to płacze jak bóbr myślę że przespałam swoją szansę no ale jakoś się podnoszę szukam przyczyn i się lecze wkoncu się uda


    Też tak myślę, nie ma mowy o poddaniu się :) Ja już nauczyłam się trochę opanowywać emocje. Też prowadzę firmę, a pierwszych miesiącach starań podpadałam w paranoję i zaniedbywałam obowiązki przez wertowanie for internetowych w poszukiwaniu pierwszych objawów ciąży :D Teraz jest spokojniej, staramy się na luzie, ale mimo wszystko czas oczekiwania na testowanie działa mi na głowę najbardziej. Jestem strasznie niecierpliwa...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda z nas jest niecierpliwa.. jak zbliża się termin @, to szału można dostać..ja np w tym cyklu miałam inne objawy zupełnie, niż zazwyczaj przed @, myślałam, że się udało, a tu @ przyszła.. i tak szukanie jakiegokolwiek objawu co miesiąc..

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 21 września 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ile kobieta sobie potrafi wmówić i na dodatek odczuwa to . jeszcze tydzień do owu az normalnie czas mi się dłuży. nakupowalam testów no i bd od środy sikac haha w tym miesiącu próbujemy z kinderwunschgel zobaczymy podobno sprzyja pana plemnika

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 września 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z siebie dumna :D Miałam dziś z samego rana wysłać męża do apteki po test, ale się powstrzymałam. Stwierdziłam, że nie mam dziś ochoty na to, żeby kolejny raz się rozczarować, robiąc test za wcześnie. Czekam więc do wtorku :)

    fiorella82, Meluśka, WciążCzekam lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 22 września 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja nigdy jeszcze nie wytrzymałam ja mam zawsze testy na zapas ... i przeważnie jeszcze dokupuje . w tym miesiącu na owulke mam elektroniczne i dokupilam paskowe chce zobaczyć czy zgadzają się czy w tym samym dniu pokażą owulke . dziś w nocy jadę do domciu już mnie na sama myśl dupa boli 1000km ale siostra mojego zaczyna rodzić i jak zwykle ma to co jej kupiliśmy tyle rzeczy brakuje dla dziecka . nie wiem czy dobrze kupilam bo kupiłam zielone linomagi oliwki bambino sol morska z Johnsona płyn do mycia co jeszcze muszę kupić? wiem że ma smoczki i butelki i pampersy bo to kupilam już wcześniej . ktoś wie co jeszcze trzeba kupić tak na już?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • WciążCzekam Koleżanka
    Postów: 33 22

    Wysłany: 22 września 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :)
    Jestem tu nowa, ale we wrześniu jeszcze przede mną testowanie !!
    Jutro termin mojej @@@@...
    Mam nadzieje ze tym razem się udało. Starania u nas trwają od stycznia.
    Niestety w maju poroniłam w 7 tyg... ale się nie podajemy i cierpliwie czekamy ... może w końcu się uda :)
    Od dziś rana mnie coś mdli ale delikatnie oraz zaczął kłuć lewy jajnik.. próbuje sobie nic nie wkręcać tylko czekać..
    ale same pewnie wiecie ciężko przestać o tym myśleć

    Starania od styczeń 2018
    W maju i październiku poronienie (7tyg)
  • WciążCzekam Koleżanka
    Postów: 33 22

    Wysłany: 22 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka widzę ty tez jeszcze czekasz na testowanie :)
    Trzymam za ciebie kciuki oby się udało !!

    Starania od styczeń 2018
    W maju i październiku poronienie (7tyg)
  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 22 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam i tak się kurde objawów dosuzkuję matka wariatka. Owu potwierdzona usg była w poniedziałek. Wiem że była podwójna. Pierwszy cykl z letrazolem i dexametazonem. Brzuch mnie dość mocno pobolewa, piesi od wczoraj nabrzmiałe, ale biorę też duphaston. Ehhh muszę czekać jeszcze min do piątku

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 22 września 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkim głowa do góry i gratulacje tym co się udało

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 23 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co testowała któraś już??

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ