X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Postanowilam zrobic nowy wątek do "Pierwsze Objawy"". Kilka z Nas zna się juz dość dobrze i spedzilo na Pierwszych objawach sporo czasu - az w koncu sie udalo. Wiele z Nas nie chce stracic ze sobą kontaktu oraz dalej sledzic losy jak przebiega ciąża :)
    Bardzo siebie tam wpieramy oraz inne dziewczyny ktore nadajl wyczekują swoich II KRESECZEK <3

    Zostanmy na dluzej tutaj, wspierajmy sie odpowiadajmy na pytania o pierwszych objawach ciazowych, o tym kto co czuje, oraz pomagajmy tym ktore tutaj dopiero wejdą i będą sie tak samo stresowaly jak my na poczatku <3

    O PIERWSZE OBJAWY - nie zapominamy i tez tam zaglądamy :)


    Dołączyc do Naszej grupki tutaj moze kazdy <3 zapraszamy i zachecamy do udzielania sie o objawach już ciązowych <3

    Tymczasem 3mamy mocno kciuki za szczesliwe rozwiązanie u przyszlych mamusiek :

    🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

    🤱26/08/21 - Luna33 👸 (Nadia) 4030g, 59 cm.
    SN 39+3

    🤱30/08/21 - Niewyspana 👸 (Diana) 3610g, 58cm
    SN 39+4

    🤱08/10/21 - NadziejaUmiera 🤴 (Jakub) 3960g,57cm
    SN 40

    🤱20/10/2021 - Marienn 👸 (Klara), 3320g, 49.5cm
    SN+CC 39+4

    🤱09/12/2021 - Karloina 🤴 (Tadeusz) 3960g, 60cm
    SN 40+1

    🤱 18/12/21 - Agaga 🤴(Witold) 3650g, 59cm
    SN 38+6

    🤱 24/12/2021 - Alutka128 🤴 (Luka) 3750 g, 52cm
    SN 41+0

    🤱02/01/2022 - Szewcowa 👸 (Klara) 2950g, 52cm
    SN 40+4

    🤱08/01/2022 - Hive 🤴 (Staś) 3520g ,57cm
    SN 38+1

    🤱28/01/2022 - Magdalena1997👸(Marysia) 3950g, 56cm
    SN 41t

    🤱25/02/2022 - M-ka1990🤴 (Krzyś) 4000g, 58cm
    SN 38+5


    Legenda:
    👸- dziewczynka
    🤴- chlopczyk


    🤰🤱30/11/2021 - Kasian❓
    🤰🤱10/12/2021 - Bc_m ❓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2022, 17:42

    malwaxxx28, Luna33, niewyspana, NadziejaUmiera lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobry pomysł, bo jednak wiem jak to jest, kiedy inni się cieszą i cierpią z powodu objawów, a reszcie kobietek przykro, bo przecież objawy chciałaby mieć każda. Sama to przechodziłam :(


    Może zrobisz w poście planowane daty rozwiązań? 😘
    U mnie według kilku aplikacji jest albo 31.08/02.09, więc ja póki co uznaję 02.09.
    Ale żaden lekarz jeszcze nie próbował określić kiedy potencjalnie mogę spodziewać się tego Gagatka 😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysl ! <3 juz wpisuje :)
    Ja tez sobie wpiszę z aplikacji :P


    Dokladnie , czasem my sie rozpędzimy i przyszemy o naszych kreseczkach a innym moze byc przykro.. Licze ze wiele nas z tamtąd dołączy tutaj <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 14:23

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteem! 😁 u mnie to 31.08 ale jak wiadomo wszystko się może zdarzyć 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż stwierdził ze będę musiała zaciskać nogi, bo lipa urodzić się w wakacje. W urodziny nie można wtedy zanieść cukierków do szkoły 😂 wiec liczę ze będzie to po 1.09 żeby mógł zanosić cukierki do szkoły 😂😂😂
    Nie wiem czy u was w szkołach tez taki zwyczaj był, wiadomo, ze w różnych częściach Polski są różne zwyczaje 😁

    ***Sofija***, Sunnshinee lubią tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Apka pokazuje taka date ale konkretniej dowiem sie na Usg :)

    Tak byl taki zwyczaj z cukierkami i ja jestem z sierpnia i z zawsze zalowalam ze nie moge zaniesc ale potem bylo fajnie bo moglam super ogniska urodzinowe robic jak juz bylam taka 15stka ;)

    Nie ma moich wynikow bety z czwartku jeszcze dzis 🙈😂 Jezusiu gdzie ja zyje ...

    SandraSandra lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, a w jakim państwie mieszkasz? Nie wiem czy mówiłaś, jeśli tak to przegapiłam, przepraszam.

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my się modlimy, żeby dziecko nie urodziło się 1.09 - znienawidzi nas jak nic. 😂
    Cukierki u mnie też zawsze były! To akurat fajny zwyczaj, zawsze dziecko może się ładnie wystroić, poczuć się w centrum uwagi.
    Uważam, że to bardzo fajne stymuluje rozwój poczucia własnej wartości, a niestety teraz w szkołach, jak i za moich czasów trzeba mieć kupę pewności siebie, bo dzieciaki potrafią być okrutne.


    Marien, a jest szansa, że jeszcze dzisiaj będą?
    Strasznie Ci współczuję, że macie taką opiekę medyczną, ale słyszałam, że takie cuda to się dzieją w wielu krajach, więc pod tym względem ta nasza Polska nie jest zła, ale głównie pod tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 15:41

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Jesteem! 😁 u mnie to 31.08 ale jak wiadomo wszystko się może zdarzyć 😁
    Który Ty masz tydzień i dzień teraz? 😁

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Truskawka2020 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dziewczyny takie mam szybkie pytanie czy tydzień po owulacji i oczywiście odbytym stosunku bez zabezpieczenia miałyście może takie objawy jak bóle jajników? Pierwszy raz mam coś takiego zawsze przed miesiączka miałam bole ale takie no typowo okresowe a teraz jakby mnie jajniki ciagnely i są one równy tydzień po owulacji. Nie chce sovie już wkręcać objawów bo bardzo bym już chciała być w ciąży. Będę wdzięczna za odpowiedź ☺

    Basiula lubi tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej mowili ze 2 dni sie czeka czyli Piatek i Poniedzialek wiec moze jutro beda. A dzis mi powiedziala ze nawet do 5 dni.... 😂 zapytalam czy moge jutro rano zeobic powtorke to bym mniej czekala na kolejne, i sie dowiedzialam ze nie... najpierw musimy miec pierwszy wynik :) 🙈

    Niby jak sledze tutaj Mamusie Polskie to sa zadowolone z opieki lekarskiej, tylko ze wlasnie ta cierpliwosc jest okropna. Tak samo jak tutaj nie podtrzymuje sie ciazy.
    Jesli ktos Roni, to tyle pozamiatane tzw 'ma poronic'

    Jedyna jakas Walka jaka trwa to miedzy polskimi lekarzami Gin. Oni przepisuja Duphaston. Ale potem w aptece trzeba sie ogromnie tlumaczyc po co on jest i dlaczego...

    Poszla bym do polskiego Ginekologa juz teraz ale wiem ze sie nic nie dowiem i zaplace 200€ wiec cierpliwie chce wytrzymac do za 2 tyg.

    )

    Dlatego tak panikuje jak gdzies mnie kluje, dzis czuje opuchniety jakis prawy jajnik jak siedze to mnie uwiera.
    Jakbym balonik miala tak przy pachwinie

    Powiedzcie prosze ze tez tak macie? 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2021, 16:33

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Który Ty masz tydzień i dzień teraz? 😁

    Dzisiaj zaczął mi się 12 tydzień. Termin porodu na 31.08 wyznaczyło usg, ale lekarz jeszcze nic nie mówił na ten temat 😁


    Truskawka, ja np miałam typowo okresowe bóle, ale lżejsze. Kłucie jajników wydawało ki się ze mam teraz, ale wg lekarza to rozciągające się więzadła 🤷‍♀️😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka2020 wrote:
    Hej
    Dziewczyny takie mam szybkie pytanie czy tydzień po owulacji i oczywiście odbytym stosunku bez zabezpieczenia miałyście może takie objawy jak bóle jajników? Pierwszy raz mam coś takiego zawsze przed miesiączka miałam bole ale takie no typowo okresowe a teraz jakby mnie jajniki ciagnely i są one równy tydzień po owulacji. Nie chce sovie już wkręcać objawów bo bardzo bym już chciała być w ciąży. Będę wdzięczna za odpowiedź ☺


    Ja tez tak nie mialam, test 7dni przed @ pozytywny i pierwszy objaw to mega czule piersi.. jajniki dopiero po tygodniu gdzies w obrebie nadchodzacej malpy.
    Wydaje mi sie teraz z pierspektywy czasu ze zeby byly objawy to musza juz byc widoczne 2 kreski bladzioszki nawet na tescie czulym 10mlu z pierwszego moczu.

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Wczesniej mowili ze 2 dni sie czeka czyli Piatek i Poniedzialek wiec moze jutro beda. A dzis mi powiedziala ze nawet do 5 dni.... 😂 zapytalam czy moge jutro rano zeobic powtorke to bym mniej czekala na kolejne, i sie dowiedzialam ze nie... najpierw musimy miec pierwszy wynik :) 🙈

    Niby jak sledze tutaj Mamusie Polskie to sa zadowolone z opieki lekarskiej, tylko ze wlasnie ta cierpliwosc jest okropna. Tak samo jak tutaj nie podtrzymuje sie ciazy.
    Jesli ktos Roni, to tyle pozamiatane tzw 'ma poronic'

    Jedyna jakas Walka jaka trwa to miedzy polskimi lekarzami Gin. Oni przepisuja Duphaston. Ale potem w aptece trzeba sie ogromnie tlumaczyc po co on jest i dlaczego...

    Poszla bym do polskiego Ginekologa juz teraz ale wiem ze sie nic nie dowiem i zaplace 200€ wiec cierpliwie chce wytrzymac do za 2 tyg.

    Irlandia. Tutaj mieszkam z nadzieja ze wroce do Polski :)

    Dlatego tak panikuje jak gdzies mnie kluje, dzis czuje opuchniety jakis prawy jajnik jak siedze to mnie uwiera.
    Jakbym balonik miala tak przy pachwinie

    Powiedzcie prosze ze tez tak macie? 😭


    Jak przeczytałam ‚balonik przy pachwinie’ od razu poczułam to samo 😂😂 ale to na pewno siła sugestii, bo nie miałam tak wcześniej.
    Na prawdę, uwierz, ze nie ma czym się martwić. W środku wszystko zaczyna się powolutku rozciągać i przemieszczać żeby zrobić miejsce dla człowieczka 😁 tak mi to tłumaczył lekarz, nie wiem czemu ale wzbudza u mnie ogromne zaufanie i nawet jeśli umierałam ze stresu przez te bolące jajniki, to powiedział ze jest ok i mu wierze. Co więcej, uspokoiło mnie to na tyle Ze to kłucie zniknęło. Wiec chyba coś w tym jest 😁 a sama wiesz ze stres nie służy 🥰
    Trzymam kciuki aby wynik był jak najszybciej. I ma nadzieje ze odetchniesz trochę wtedy 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Truskawka2020 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 15 lutego 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może po prostu za pare dni spróbuje zrobić test rani i zobacze ☺ chociaż piersi też mnie bolą ale już wole się chyba nie nastawiać. .

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka2020 wrote:
    To może po prostu za pare dni spróbuje zrobić test rani i zobacze ☺ chociaż piersi też mnie bolą ale już wole się chyba nie nastawiać. .

    Wiadomo, ze łatwo powiedzieć, ale wytrzymaj jeszcze kilka dni i testuj, wtedy będziesz miała pewność. No i obowiązkowo informuj o efekcie 😁😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejkus... dziekuje Luna... poczulam sie jakby Twoj ginekolog byl moim ginekologiem tez 🙈😂 Skoro mowi ze sie rozciaga to sie rozciaga 😂🙈💕🤞

    Widac u ciebie juz brzuszek? 😍😍

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Jejkus... dziekuje Luna... poczulam sie jakby Twoj ginekolog byl moim ginekologiem tez 🙈😂 Skoro mowi ze sie rozciaga to sie rozciaga 😂🙈💕🤞

    Widac u ciebie juz brzuszek? 😍😍

    Doktorek tak mówi to tak musi być, u Ciebie tez 😂🥰

    Nie, jeszcze nic. Ma razie tylko tyłek mi urósł bo ciagle jem 😂 podobno szybciej brzuch widać u szczupłych i niskich. Ja jestem z tych chudzin ale wysokich wiec nie wiem kiedy mogę się go spodziewać 🙈
    Chciałabym już ale pod koniec pewnie będę żałowała tych słów 😂😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Wczesniej mowili ze 2 dni sie czeka czyli Piatek i Poniedzialek wiec moze jutro beda. A dzis mi powiedziala ze nawet do 5 dni.... 😂 zapytalam czy moge jutro rano zeobic powtorke to bym mniej czekala na kolejne, i sie dowiedzialam ze nie... najpierw musimy miec pierwszy wynik :) 🙈

    Niby jak sledze tutaj Mamusie Polskie to sa zadowolone z opieki lekarskiej, tylko ze wlasnie ta cierpliwosc jest okropna. Tak samo jak tutaj nie podtrzymuje sie ciazy.
    Jesli ktos Roni, to tyle pozamiatane tzw 'ma poronic'

    Jedyna jakas Walka jaka trwa to miedzy polskimi lekarzami Gin. Oni przepisuja Duphaston. Ale potem w aptece trzeba sie ogromnie tlumaczyc po co on jest i dlaczego...

    Poszla bym do polskiego Ginekologa juz teraz ale wiem ze sie nic nie dowiem i zaplace 200€ wiec cierpliwie chce wytrzymac do za 2 tyg.

    Irlandia. Tutaj mieszkam z nadzieja ze wroce do Polski :)

    Dlatego tak panikuje jak gdzies mnie kluje, dzis czuje opuchniety jakis prawy jajnik jak siedze to mnie uwiera.
    Jakbym balonik miala tak przy pachwinie

    Powiedzcie prosze ze tez tak macie? 😭
    Opuchnięty jajnik? Jesteś pewna, że to nie jelitko? 😂
    Ja mówię całkiem poważnie, kilka razy miałam taką kulkę w okolicy jajnika i to z całą pewnością nie był jajnik, a jelitko. Pamiętaj, że teraz wszystko będzie zwalniac, a jedzenie będzie się wlokło przez całe jedzenie w tempie ślimaczka, albo jakiś gazik będzie chciał się wydostać i pachnieć 😎


    Każdy z Twoich objawów jest całkowicie normalny, wczesna ciąża pełną gębą! Będzie tylko gorzej. 🤣


    PS. Dzwoniła do mnie szefowa... Będą czekać, aż wrócę po macierzyńskim do pracy 😭😭 wyje ze szczęścia, nie sądziłam, że przedłużą mi umowę, nie wiedziałam co powiedzieć, tak bardzo jestem wdzięczna i szczęśliwa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 18:21

    DomkaPodomka, Margo777 lubią tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Niewyspana 🙊🙈😂 Pocieszylas mnie tym ze bedzie tylko gorzej 😂

    🤔🤔🤔 Jelito raczej nie...

    Pokaze wam na zdjeciu gdzie odczowam bol.
    Na czerwono to silny bol pod pachwina... jakby normalnie noga mnie bolala, czasem chyba nawet utykam. dziwne to jest.. mysle ze moze sie nadwyreza jakis miesien...
    A na niebiesko to czasem zakluje...

    https://zapodaj.net/ddd2b9f05552a.jpg.html

    Powiedzcie ze tak macie? Bo ten na czerwono chyba przypomina mi moje poronienie... ale nie jestem pewna.

    NIEWYSPANA GRATULUJE🥰😍❤ Musi im zalezec na Tobie 💜 Takich pracownikow sie nie traci 💜 A mozna spytac czym sie zajmujesz?

    Maliina lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ