X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się kuźwa wszyscy zdziwią! Albo i nie... 😂

    Imiona wybrane?

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak.. mieliśmy po 3 typy ale droga głosowania, przekupstwa i focha wybraliśmy Juliana i Nadie. CHYBA... 😂
    A u Was?

    niewyspana lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Chyba tak.. mieliśmy po 3 typy ale droga głosowania, przekupstwa i focha wybraliśmy Juliana i Nadie. CHYBA... 😂
    A u Was?
    Chyba. 🤣🤣🤣

    U nas będzie Diana albo Gabriel 🥰

    Luna33 lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusiu dziewczyny ale macie fajnie 🙈🙈

    U nas troche za wczesnie jedyne co to moj mowi ze bedzie Pilkarz! I koniec! Najwyzsza liga 🙈🙈
    Wczoraj zrobilismy porownanie jak bedzie wygladalo nasze dziecko w aplikacji, wstawilismy swoje zdjecia 😵😵😵 o Boze... to nie mozliwe ze tak bedzie wygladac moje dziecko😂😂 troche przypominalo lalke z horroru 😂😂 nie wiem skad oni biora te zdjecia...

    Ja zawsze chcialam miec dziewczynke pierwsza, ale jak patrze w przyszlosc to wiem jedno swiat mi zawsze plata figle i nigdy nie dostaje tego co chce a moj narzyczony zawszeee, wiec pewnie bedzie to chlopak 😂

    A mowia ze czasem slone na chlopaka, i narwzie zaczelam cisze od slonego... chipsiki i slonecznik slony :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, muszę zrobić wizualizacje naszego dziecka haha 😂 mój z kolei mówi ze nieważne czy chłopak czy dziewczynka, musi się bawić autkami i interesować tym 😂😂 chłopy to jednak duże dzieci 😂

    Niewyspana, laadne imiona, podobają mi się ☺️

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 16 lutego 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, żeby maluchy były zdrowe 🙏



    Dziewczyny, co ja wczoraj przeszłam... Tak się cieszyłam, że czuje się lepiej...
    Zwymiotowałem chyba na raz cały żołądek łącznie z narządami... 🤦 Drugi rzut przed samym spaniem prawie mnie zabił. 🥺
    Aż mi brzuch stwardniał, ale nie jechałam do szpitala, bo przy takim wysiłku jaki miałam, to wcale się nie dziwię...

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, strasznie Ci współczuje takich akcji.. chwila spokoju a potem wraca z podwójna siła..
    zawsze jak ja czuje się do dupy myśle sobie ze nie mam tak najgorzej. Trzymaj się ✊

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 16 lutego 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, strasznie ci wspolczuje, ogladalam ostatnio film i tam wlasnie dziewczyna miala to co ty, stwierdzono ze to jakas tam nazwa tego jest i ona musiala przyjmowa kroplowke... moze ty jedz do szpitala kochana? Moze wzmocnia cie jakos... przeciez to nie logiczne zeby tak wydalac z siebie wszystko .... :(

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 16 lutego 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie strasznie chce uniknąć szpitala. Dzisiaj czuje się już normalnie 🤦
    Nawet nadrabiam i zjadłam od rana płatki i półtorej bułki 😈

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam najmądrzejsza z radami o bólach. Dzisiaj mnie pobolewa cały brzuch. Co 3 minuty sprawdzam czy nie daj Boże nie ma jakiegoś plamienia 🙁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 16 lutego 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moze czyms sie przesililas? A moze maluch mocno przybral na wielkosci ? Najlepiej jakbys dzis przelezala caly dzien.... 💜
    Wiem jak to jest panikowac bo ja przy kazdym siku sprawdzam czy nie ma plamien.... :/

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko będzie dobrze ✊

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 16 lutego 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo !
    Jestem i ja :D

    Jestem 4ty dzień przed @. W niedzielę zrobiłam pierwszy test- wyszły dwie kreski z czego jedna bledsza. Wczoraj drugi test już krecie mocniejsza. Zrobiłam wczoraj betę wyszła na poziomie 50,1 co podobno znaczy 3ci tydzień :O w piątek powtórka bety.
    Także trzymajcie kciuki żeby wszystko szło dobrze <3

    Luna33 lubi tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 16 lutego 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam mocno kciuki aby kreseczka ciemniala 💜 Bierz kwas foliowy i dbaj o siebie! Daj znac po kolejnej becie 🥰🥳 mozesz tez sprawdzac testami co dwa dni najlepiej czy ciemnieje ✊🤞

    Luna 3mam kciuki zebys sie lepiej poczula 💕✊✊✊

    Mała_mm lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_mm, gratulacje 😁 trzymam kciuki i wszystsko na pewno będzie dobrze ✊ odzywaj się 😁

    Marienn, miałam dziś stresujące spotkanie. Jestem już po, stres ze mnie schodzi. Czuje się do dupy ogolnie, ale już brzuch nie boli. Na szczęście teraz już tylko odpoczynek w domu 😁
    Myśle se właśnie przez to miałam takie objawy

    Mała_mm lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 16 lutego 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny <3

    Dam znaka koniecznie :D

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 16 lutego 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna mozliwe ze tak... napewno stres zrobil swoje...
    Ja dzis mialam milutki dzien zero objawow.. az do teraz teoche mnie jajnik zaczal ciagnac i sie stresuje bo ide do pracy (Ja ja oprocz swojego biznesu mam tez prace 3dni w tyg w sklepie) i jak se pomysle ze mam stac 8h na nogach to mnie skreca... a najgorzej ze jestem mega senna o tej juz porze a tam do 24.00 :/

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 16 lutego 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna,
    Musimy się z tym pogodzić, że będzie bolało co chwilę. Mnie to już powoli przestaje ruszać szczerze mówiąc 😅 Zawsze analizuje każdy ból, ale już się nie martwię no bo ileż można...
    Wszystko nam tam w środku rośnie, podobno moja macica jest teraz większą niż duży grejpfrut, więc... Jak to się kuźwa tam zmieściło???
    Kiedy masz prenatalne?
    Dobrze, że jakaś część stresu masz już za sobą.😘

    Marienn,
    Za każdym razem będziesz sprawdzała papier, to nie przechodzi xD Później po prostu już spodziewasz się, że będzie czysty, ale nadal sprawdzasz. Taka już nasza mamusina rola. Zmartwienia już nigdy nie znikną, będzie ich tylko więcej i więcej..😘 My już dzisiaj ze starym rozkminialiśmy, w jakim wieku będziemy chcieli, żeby dziecko się wyprowadziło. 😂 Ustalenie jest jedno - jak najszybciej. 😂

    Mala_mm
    Gratulacje! Będziesz robiła powtórkę bety? 😊

    Mała_mm lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne mam 24 😁 i nigdy nie sądziłam ze będę aż tak czekać na wizytę u ginekologa, tak jak teraz czekam ma każda 😂

    I Twoich tez nie mogę się już doczekać, ciekawe czy już coś o płci Ci powie. Bo ze wszystko będzie ok zdrowotnie - to pewne ☺️
    Masz racje z rym ze już nigdy nie przestaniemy się martwić. Nawet jak już urodzimy, wtedy to dopiero się zacznie 😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 lutego 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, szacun. Ja nie pamietam kiedy ostatnio położyłam się później niż o 22, taka jestem wieczorami wykończona 😂
    Ale dasz radę, baby zawsze musza dawać radę 💪🏻

    klz9df9h8o8dolch.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ