X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Luna,
    Musimy się z tym pogodzić, że będzie bolało co chwilę. Mnie to już powoli przestaje ruszać szczerze mówiąc 😅 Zawsze analizuje każdy ból, ale już się nie martwię no bo ileż można...
    Wszystko nam tam w środku rośnie, podobno moja macica jest teraz większą niż duży grejpfrut, więc... Jak to się kuźwa tam zmieściło???
    Kiedy masz prenatalne?
    Dobrze, że jakaś część stresu masz już za sobą.😘

    Marienn,
    Za każdym razem będziesz sprawdzała papier, to nie przechodzi xD Później po prostu już spodziewasz się, że będzie czysty, ale nadal sprawdzasz. Taka już nasza mamusina rola. Zmartwienia już nigdy nie znikną, będzie ich tylko więcej i więcej..😘 My już dzisiaj ze starym rozkminialiśmy, w jakim wieku będziemy chcieli, żeby dziecko się wyprowadziło. 😂 Ustalenie jest jedno - jak najszybciej. 😂

    Mala_mm
    Gratulacje! Będziesz robiła powtórkę bety? 😊

    Zrobię w piątek :D ja mam problem taki, że mam bardzo nieregularne cykle :( I teraz drżę jak idę do toalety czy aby nic się nie pojawiło... nie wiem kiedy przypada dzień miesiączki.. :(
    Dziś mam 28 dzień cyklu.. więc stwierdziłam, że betę zrobię w piątek :)
    Dziś się słabiej czuję, może to dziś miał być właśnie dzień miesiączki i organizm wariuje :P

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dzień miesiączki czułam się fatalnie od samego rana, a później wieczorem już dostałam plamienia. 🤷
    Gorsze samopoczucie to norma w ciąży, więc spokojnie. :)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 17 lutego 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Ja w dzień miesiączki czułam się fatalnie od samego rana, a później wieczorem już dostałam plamienia. 🤷
    Gorsze samopoczucie to norma w ciąży, więc spokojnie. :)

    To możliwe, że dziś jest ten dzień bo czuję się fatalnie.. :O

    Ja mam cykle 24, 25,27, a nawet czasem były 32dniowe ... ostatni test owulacyjny wyszedł 4.02
    Więc myślę, że powinnam dostać @ między 16.02 a 18.02... hmmm

    Na wizytę gin kazał przyjść mi dopiero tydzień po spodziewanej @.. I teraz, kiedy przyjść haha. Umówiłam się za tydzień w czwartek..

    Chętnie to bym co chwilę sprawdzała się testami hahaha. 🙈 nie mogę się doczekać bety w piątek...

  • Milka8686 Koleżanka
    Postów: 62 11

    Wysłany: 17 lutego 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Zaczęłam pierwszy cykl po obniżeniu prolaktyny i monitorowaniu tzn ocenie owulacji.
    Lekarz mówił że wszystko ok i widzi ciałko żółte .
    Czekam . Jestem tydzień po owulacji i dziś rano źle się czułam i resztę dnia czułam lekki ból brzucha i wzdęcia piersi zaczynają lekko puchnąc jak na miesiączkę i trochę nerwowa jestem jak na okres.
    Jednak ten ból brzucha dziś mnie zdziwił bo okres za tydzień ponad planowany a tu tak wcześnie objawy 🤷
    Nie nakręcam się na ciążę ale zastanawia mnie to .
    Nie chce się rozczarowac nie ten mc to następny ....ważne aby w końcu się udało 😊
    Mamy już syna 3 lata temu urodził się właśnie w listopadzie po randce walentynkowej i mąż właśnie się śmiał że fajnie gdyby sytuacja się powtórzyła hi 😁 ale bez spiny tak jak mówię nie robię hura bo często tak miałam że potem smutek w dniu miesiączki był.

  • Milka8686 Koleżanka
    Postów: 62 11

    Wysłany: 17 lutego 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś poprawić humor i doradzić jak się nie nakręcać by się nie rozczarowac znów ?
    Brak mi wsparcia 😔

    Mała_mm lubi tę wiadomość

  • Mała_mm Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 17 lutego 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka8686 wrote:
    Może ktoś poprawić humor i doradzić jak się nie nakręcać by się nie rozczarowac znów ?
    Brak mi wsparcia 😔
    Ja zrobiłam pierwszy test 9 dni po owulacji (wg testów owulacyjnych) I wyszedł pozytywny :)
    Pierwsze co to zaczęły mnie boleć mocno piersi tak, że musiałam ubrać sportowy stanik 🙈

    Jak się nie nakręcać to niestety nie odpowiem, bo sama byłam nakręcona i jestem do teraz. Za tydzień mam wizytę u gin i chętnie bym testowala się codziennie, sprawdzała czy aby kreska nie blednie🙈 to normalne 😘
    Obserwuj siebie, śluz, zmiany w ciele.. niedługo spróbuj z testem :) chociaż mojej sąsiadce np wyszedl dopiero w drugi dzień po spodziewanej @, więc wszystko to zależy od organizmu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2021, 20:54

    Marienn, Milka8686 lubią tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 18 lutego 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny post Lenki mną wstrząsną 😭 teraz Boje sie jeszcze bardziej... i chyba wogole za szybko zaczelam sie cieszyc... :(

    Licze na to ze dzis otrzymam poprawny wynik bety i sie uspokoje..

    Niewyspana daj nam dobre wiadomosci dzis ❤

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 18 lutego 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam tych wyczekanych ⏸️ ale tu was podglądam :)

    Marienn ty weź się uspokój, nie schizuj bo zaszkodzisz fasolce!!! Wypij melisę, ❤️❤️

    Niewyspana, powodzenia na wizycie 🥰

    Mała_mm lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 lutego 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serce mi pękło, jak zobaczyłam post Leny... To jest takie niesprawiedliwe, naprawdę, nie potrafię ubrać tego w słowa, a co dopiero kobieta, która to przeżywa. Tak bardzo mi przykro, że wiele z nas przeżywa te stratę... Jedyną dobrą myślą jest to, że maluszek miał wady i tak będzie lepiej przede wszystkim dla niego.


    Marienn,
    Spokojnie.
    Pamiętaj, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu, po prostu nie mamy. Czy to będzie 7 tydzień, 12 czy 20, takie okrutne rzeczy po prostu się dzieją.
    My możemy tylko się badać, dbać o siebie i pilnować z lekarzami maluszków.
    Ja też codziennie czuję strach, że maleństwu zatrzyma się serduszko z jakiegoś powodu. Ale staram się samą siebie ustawiać do pionu, że robię wszystko co mogę, reszta to natura.

    Alutka,
    Jestem pewna, że dołączysz tu wkrótce jako przyszła mamusia. Wszystkie tego doczekamy i będziemy najszczęśliwsze na świecie.
    Na pewno tak będzie.


    A do 16 zdążę dostać wrzodów żołądka ze stresu. :)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 lutego 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda się tego obawia, szczególnie ze na prawdę wiele kobiet musi przez to przechodzić. To jest strasznie niesprawiedliwe. Strasznie mi przykro i nie wiem co powiedzieć więcej :(

    Ja jestem właśnie po usg piersi, przy okazji zajrzeliśmy do człowieka, który wywija w brzuchu dzikie tance 🙈 No i człowiek jak na razie okazuje się dziewczynka 😲🥰 jeszcze nikomu nie mówię, czekam do tych prenatalnych, chociaż i wtedy nie będzie pewnie 100% pewności. Ale jeśli to się utrzyma to wszyscy będą mieli niezła niespodziankę 😂😂😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super! Mój stary już by skakał po sufit 🤣
    Ja nadal nie wyobrażam sobie, żebym miała tam dziewczynkę, no... Nie wyobrażam sobie tego 😂

    Widać waginę?! 😁😂😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIC NIE WIDZIAŁAM 😂 poza tym ze jak lekarz powiedział ze dziewuszka, to patrząc na profil buźki stwierdziłam ze No faktycznie 😂😂 No baba jak nic 😂😂😂 oczywiście gdyby powiedział mi ze to chłopak to bym widziała chłopaka 🤪. No i doktor powiedział ze facet by tak nie tańczył w brzuchu 😂
    Najważniejsze ze wszystko z nią(???😁) ok.

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio?
    Bo ja wczoraj się uśmiałam... Szukałam tętna malucha, przyłożyłam ledwo detektor i już serce biło. No to słucham i nagle zniknęło. Ja już panika, bo nawet nie drgnęłam i nie oddychałem za bardzo. Przesunęłam kawałek i o, jest serce.
    Wróciłam na poprzednie miejsce, puka, puka.... Zniknęło!!!!!! I za chwilę się pojawiło.
    Skurw... Mały się tak wierci, ja nie wiem co on tam robi 😱😱😱 przecież to jakiś mały psychopata!!!
    Matka już teorie, że coś z sercem, no nierówne bicie może itd... a tam na dole jakaś, kuźwa, dyskoteka 😱


    Masz rację! Najważniejsze, że z NIĄ wszystko w porządku! 🖤

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz na pewno dzisiaj 😁 sama byłam w szoku ze trzepie się jak taka szprotka mala 😂
    Pytałam Cię o ten detektor ale sama się nie zdecydowałam, przynajmniej na razie bo stwierdziłam ze zeswiruje. Jako ze siedzę na l4 to to byłoby pewnie moje główne zajęcie w ciągu dnia. A jak tylko bym nie mogła znaleźć to zawał 😂 to noe na moje nerwy.

    Już bliziutko do 16! Nie mogę się doczekać Twojego badania, jak swojego, serio 🙈

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😘😘😘

    Powiem Ci, że ja mam ten detektor, ale używam go może 2 razy w tygodniu. Nie chce mi się z tym użerać, ścierać tego żelu, cały ten detektor uwalony później... No syf. A wczoraj jakiś tak mnie wzięło i taka jazda....


    CHYBA NAWET SOBIE TWARZ UMALUJE!!!! 🤣
    W sumie to powinnam, w Diasonie jeszcze nie byłam 🤣 a druga sprawa, mam brzydko mówiąc taki ryj... Wysypany... Że ża wstyd. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2021, 13:35

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jezu, miałam to samo. Czułam się jak gwiazda z tapeta na ryjcu i w dżinsach na dupie. Nawet włosy ma szczotkę wysuszylam. Niech stary wraca z roboty, bo mam jakiś lepszy dzień 😂😂

    O, nie robisz w Salve? Bo chyba tez tam chodziłaś?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuuuuuzwa... Włosy na szczotkę... Pani, to aż tak się nie wypindruje 🤣
    A w jeansy mogę się nie zmieścić, robię się za gruba 🤣

    Mam skierowanie z Medicoveru, więc robię w Diasonie i nie płacę. Oni tam mają sprzęt bardzo dobry, a ja 250 PLN w kieszeni 😁
    Moja Pani Doktor nie robi prenatalnych 🤷

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, dżinsów po prostu nie zapielam 😂😂

    A No to zrozumiałe. Nie byłam tez nigdy, zdasz relacje 😁
    Moje dziecko wyzulilo skierowanie na NFZ tym swoim za wysokim tętnem na jednej z wizyt. Na każdej kolejnej tętno w porządku 🙈

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 lutego 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooooo!
    Powinnaś być z niej dumna, już zarabia dla mamusi 😂

    Luna33 lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 18 lutego 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana jak Twoja wizyta ?

    qb3c2n0aaonxly0p.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ