X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 16 lutego 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Prenatalne mam 24 😁 i nigdy nie sądziłam ze będę aż tak czekać na wizytę u ginekologa, tak jak teraz czekam ma każda 😂

    I Twoich tez nie mogę się już doczekać, ciekawe czy już coś o płci Ci powie. Bo ze wszystko będzie ok zdrowotnie - to pewne ☺️
    Masz racje z rym ze już nigdy nie przestaniemy się martwić. Nawet jak już urodzimy, wtedy to dopiero się zacznie 😂
    O tak, ja codziennie myślę o tych badaniach i cholernie się boje mimo wszystko. Nadal nie wiem czy robić pappa czy nie...
    To będę czekać do 24 😍


    I też nie pamiętam kiedy się położyłam tak późno.. o 21 odcina mi prąd 🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 16 lutego 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz ledwo chodze, juz bym sie polozyla, od kilku dni jestem w lozku od 21 maxymalnie a teraz dostalam takie zmiany popoludniowe 3x w tyg takze ja nie wiem jak ja to zniose 😂 juz mam ochote kazdego klienta wystrzelic 🙊🙊🙈🙈

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 16 lutego 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzelaj!
    Tylko celnie 😎

    Marienn lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 16 lutego 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bierzecie witaminy dla kobiet w ciazy?
    Ja dzis zakupilam jakis bogaty skla naturalnych Vitamin z Healthy Shop dla Kobiet w ciazy. Podobno najlepsze i mam nadzieje ze pomoge mi przejsc ladnie przez ta ciaze...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę mama dba premium i to wystarczy. Brałam to od początku starań i lekarz kazał kontynuować. :)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 lutego 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę to samo 🙈 mówię Ci, urodzimy tez tego samego dnia 😂
    Nie Libię w nich tylko tego ze są takie sporawe i jak gdzieś mi staną w przełyku to później pół dnia mi się odbija ryba 🙈😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Biorę to samo 🙈 mówię Ci, urodzimy tez tego samego dnia 😂
    Nie Libię w nich tylko tego ze są takie sporawe i jak gdzieś mi staną w przełyku to później pół dnia mi się odbija ryba 🙈😂
    Uśmiałabym się 🤣
    Hahahaha, to ja mam problem jak od razu nie połknę za pierwszym popiciem. Przykleja mi się to w gębie i jest... Obrzydliwe! Tak jak mówisz, ryba później cały dzień męczy 😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 17 lutego 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🙈🙈 Serio jak wy urodzicie razem to bedzie wesolo 😂😂

    Ja biore Prenatal Multivitamin (Terra nova) i jak czytam sklad to ja w zyciu tyle vitamin nie mialam i wszystkie naturalne 🥰🥰

    Dzis czuje sie za dobrze :) jakby mi nic nie bylo....bylam rano u rodzinnego na powtorzeniu krwi na bete , prosilam by zrobil odrazu progesteron ale powiedzial ze nie moze bo on nie poniosą odpowiedzialnosci jesli wyjdzie za slaby. A w tym kraju nie podtrzymuje sie ciazy, jest tylko czysta natura. Wiec czekam na wynik bety , ma byc jutro lub w piatek i jak wyjdzie wpozadku to umowie sie do prywatnego Polskiego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2021, 13:13

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 lutego 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, jestem w szoku jak opowiadasz o tym jak tam wyglada opieka lekarska. U nas na NFZ tez bywa różnie ale chyba nie aż tak złe... a prywatnie nie można narzekać, wystarczy ze znajdziemy lekarza który nam odpowiada.
    Ciesz się ze dobrze się czujesz, może będziesz ta szczęściara która przejdzie ciąże bezproblemowo 😁
    Moja przyjaciółka w pierwszej ciąży czuła się lepiej niż przed ciąża 😂 a teraz jest w drugiej i powiedziała ze to ostatnia, jeśli dożyje do porodu 🙈

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 17 lutego 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opieka tutaj jest masakryczna , jedyne co to z tego co wiem to Polki wolą rodzic tutaj niz w Polsce, bo w polsce ludzie sa bezczelni, jest duzo chamstwa .. to akurat prawda, tutaj jest bardzo milo, skaczą nad toba jak nad jajkiem glaskają są przeeeemili , ale co z tego jak nic nie robią.
    Dla nich jest Natura...

    A w polsce sama doswiadczylam duzo bezczelnosci w przychodniach. Oczywiscie jesli ja przyjezdzam zagranicy i jest gotówka to inna gadka, ale czasem widze jak traktują miejscowych.. ''Siada tam i czeka!'' jak takie cos slysze to mnie krew zalewa...

    Czasem toPan/Pani w Polsce jest bardzo irytujące, i to chyba sprowadza do takich sluzbowych dziwnych rozmow. My tutaj uzywamy do wszystkiego YOU, czyli ty i jest o wiele latwiej i milej.
    Czy w szkole czy w pracy czy u lekarza mówisz You can , you must , have you?
    A w Polsce przez wyrazenia Pan Pani tworzy sie taka sluzbowa bariera ktorej bardzo nie lubie...

    No ale coz mam cichą nadzieje ze w Polsce duzo sie zmieni jak juz wrocimy za kilka lat na stale bo juz ludzie wracają z zagranicy masowo i moze troszkę wprowadzą w polsce takiego usmiechu w ludziach ;)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 lutego 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to już w Polsce jest zakodowane ze wszyscy na Pan. Bardzo oficjalnie, obawiam się ze nie za szybko to się zmieni :(

    Właśnie przez takie odzywki raczej oszczędzam sobie wizyt na NFZ, to nie na moje nerwy. Wiadomo, prywatnie tez można się spotkać z chamstwem ale tu akurat mam szczęście. No oprócz Pani dermatolog u której byłam już będąc w ciąży. W INTERNECIE sprawdzała czy maści, które mi przepisała, można stosować w ciąży. I stwierdziła ‚nic nie piszą żeby nie było można, to chyba można. To Pani sobie wykupi’. Byłam w szoku.
    Oczywiście skonsultowałam to z ginem i pozwolił mi to brać bez chwili zawahania, ale ta kobieta mnie rozwaliła..

    Niewyspana, o której jutro mam odświeżać forum po info od Ciebie?? :D

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn,
    Według mnie w Polsce nic się nie zmieni. Naród jest w znacznej części tak zacofany, że to aż obrzydliwe. To będzie okrutne co powiem, ale pozostaje nam czekać, aż niektórzy ludzie po prostu umrą. 🤦
    I może, może kiedyś...

    Luna,
    Wizytę mam na 16. Nie wiem jak ja jutrzejszy cały dzień przeżyje, chyba sobie pozwolę spać do 14. 😂😂😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 17 lutego 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie wiem ze to brzmi dosc wrednie ale czesto jak latamy do Polski to mowilismy z partnerem ze te ''baby w oknach i te za płotami '' są przerazające.... Ze trzeba czekac az to ''powymiera'' i wtedy stworzy sie cos nowego... ale to chyba jeszcze nie moja epoka..
    Z zycia wziete, ostatnim latem pojechalam z moim na wieś do jego rodziny , bylam w czarnych spodenkach i czarnym topie- i uslyszalam od rodziny '' O Boze a ty cos tak na czarno , przebralabys sie bo na wsi powiedza ze przyjechali tak to jakis pogrzeb jest...''
    Moooze nasze dzieci będą miały lepiej. <3

    Niewyspana bede jutro sprawdzala co nam ciekawego powiesz :D

    PS. Dziewczyny czy wy uprawiacie sex normalnie? <nie wiem jak jest nienormalnie> ale zastanawiam sie jak to bedzie bo niby wiem ze mozna ale ja sie boje :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2021, 17:47

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to tak jest, to ja codziennie chodzę ubrana jak na pogrzeb 😂 akceptuje tylko czarne i czerwone ubrania 😂


    U nas jest różnie. Długo nie mogliśmy, bo plamiłam, miesiąc temu Pani doktor powiedziała, że spoko - można. Wtedy zaczęło się moje rzyganie na skalę światową 😂 więc nawet nie było szans, bo przy większym kołysaniu mogłabym oddać kolację na męża 😂
    A teraz jak już mi lepiej te kilka dni, to on się boi, że zrobi mi krzywdę 😂😂😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie wiem czy mam sie nastawiac ze bede mu robila dobrze ręką? ustami? :P hahaha <sorki>
    Bo on sie boji, ale ja chyba tez ! :P
    Juz tak ponad tydzien poscimy , ja moge nawet pare lat :P ale szkoda mi faceta :P

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wieczorami czuje tak do dupy ze tez nie mam na nic ochoty. Pare razy nam się jednak udało 😂 mi lekarz powiedział ze na luzie można, ale w prezerwatywie żeby plemniki nie miały styczności z szyjka. Nie powiem czemu bo chyba już wyparowało mi to co mówił, ale takie jego zalecenie. Wiec jeśli tylko jestem w stanie to działamy 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O niee, do 16 umrę z ciekawości 🙈 ja jutro idę na usg piersi to tez przy okazji pomarudzę ze mnie kłuje tu i tam 😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    No wlasnie nie wiem czy mam sie nastawiac ze bede mu robila dobrze ręką? ustami? :P hahaha <sorki>
    Bo on sie boji, ale ja chyba tez ! :P
    Juz tak ponad tydzien poscimy , ja moge nawet pare lat :P ale szkoda mi faceta :P

    No ja nie mam parcia w ogóle xD szkoda mi go też, ale skoro się boi... To ja nie będę się wychylać, bo żołądek mnie boli jak diabli, poleżę, pośpie... XD



    Luna,
    Pierwszy raz słyszę o zaleceniu gumeczki 🤣 ale może kwestia, żeby jakaś infekcja nie weszła?
    U nas gumki to odpadają po całej linii, nie umiemy tego robić z tym gumowym paskudztwem 🤣

    Marudź, marudź, niech lekarz się wysili 😁😁😁

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o tym nie słyszałam i tez tego nie znoszę 🤷‍♀️ Ale jak już wspominałam, jakby mi kazał codziennie stać na głowie to bym to robiła 🙈 chyba lepiej się czuje jak tak zaufałam lekarzowi, bo ciagle wierze ze skoro mówi ze będzie dobrze No to misi być 😂
    A jeśli chodzi o cokolwiek ustami? No nie odwzylabym się w aktualnej kondycji mojego żołądka 😂😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 lutego 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wyobraźnia właśnie zadziałała xD
    O Pani, zwijam się ze śmiechu 🤣🤣🤣🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ