X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Doktorek tak mówi to tak musi być, u Ciebie tez 😂🥰

    Nie, jeszcze nic. Ma razie tylko tyłek mi urósł bo ciagle jem 😂 podobno szybciej brzuch widać u szczupłych i niskich. Ja jestem z tych chudzin ale wysokich wiec nie wiem kiedy mogę się go spodziewać 🙈
    Chciałabym już ale pod koniec pewnie będę żałowała tych słów 😂😂

    Kochana brzuszek to piekna sprawa ale nie kazdy wlasnie go ma :) 🙈 Ale w lato bedzie fajnie sie pochwalic brzucholem 😂 no wy obie to bedziecie pewnie mialy ciezkie i duszne lato 🙈🙈🙈🙈

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, super! Miło usłyszeć takie słowa od pracodawcy 😁

    Marienn, ja w pewnym momencie miałam tępe kłucia na górze brzucha, chyba pierwszy raz w życiu. Byłam przerażona. Ale minęły a co powiedział lekarz? Tak może być. Nie ma krwawień - jest w porządku :)

    Taak, latem w kieckach na pewno już brzuszkiem będziemy się chwalić, ale w upalne dni będzie pewnie ciężko 😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Dzieki Niewyspana 🙊🙈😂 Pocieszylas mnie tym ze bedzie tylko gorzej 😂

    🤔🤔🤔 Jelito raczej nie...

    Pokaze wam na zdjeciu gdzie odczowam bol.
    Na czerwono to silny bol pod pachwina... jakby normalnie noga mnie bolala, czasem chyba nawet utykam. dziwne to jest.. mysle ze moze sie nadwyreza jakis miesien...
    A na niebiesko to czasem zakluje...

    https://zapodaj.net/ddd2b9f05552a.jpg.html

    Powiedzcie ze tak macie? Bo ten na czerwono chyba przypomina mi moje poronienie... ale nie jestem pewna.

    NIEWYSPANA GRATULUJE🥰😍❤ Musi im zalezec na Tobie 💜 Takich pracownikow sie nie traci 💜 A mozna spytac czym sie zajmujesz?
    Mnie bolało w tych miejscach z tego co pamiętam, ale kilka razy. To moze się po prostu coś rozciągać 🤔
    Mam nadzieję, że ta beta jutro już będzie i będziesz mogła działać z lekarzem dalej. 🖤

    Jestem logistykiem.
    W tym momencie pracuje jako 'buyer' (jak pięknie powiedziane, wcale piękne nie jest, jesteśmy pierwszą dupą do bicia jak coś w łańcuchu dostaw pójdzie nie tak xD). Lubię swoją pracę, w ogóle lubię swój zawód, chociaż zwykle to niestety jedne z najbardziej stresujących stanowisk, zaraz po managerach, którzy tłumaczą się razem z nami.


    Ja niedługo zamawiam kiecki na lato, bo chyba nago nie będę mogła chodzić. 🙅
    Jestem pewna Lunka, że będziemy się smażyć jak kurczaki na rożnie, to będzie dramat. 🙈

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze napisac jest wynik bety z czwartku 4dni przed @
    = 108

    I jak?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Musze napisac jest wynik bety z czwartku 4dni przed @
    = 108

    I jak?
    Ciężko ocenić bez porównania, ale 4 dni przed @ to naprawdę ladniutka beta. 😘

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, No powiem prosto: jesteś w ciąży 😁 jak ju pisałam, specjalista w tym temacie absolutnie nie jestem, sama bety nie robiłam 🙈 ale z tego co tutaj już wiele razy czytałam, Twój wynik jest ok :D musisz wytrzymać teraz do wizyty i wtedy wrzucić nam tu zdjęcie swojego malucha 😁😁

    Niewyspana, a Ty widzisz u siebie już jakiś brzuszek?
    My jesteśmy na etapie wykańczania mieszkania, mój mąż od początku chciał montować klimatyzacje, ja twierdziłam ze to bez sensu na polski klimat. No a teraz ma nowy argument - „bo przecież jak Ty wytrzymasz te upały z takim brzuchem” 😂 już mu współczuje tego jak będę pewnie stekala ze mi gorąco, zle i niedobrze 😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna Napewno tak zrobie 🥰❤💜 wlasnie sie poklucilam ze swoim bo ja chce umowic wizyte prywatnie na 6tydzien a on mi kaze czekac do 7tg minimum bo jak to on twierdzi
    "Wiem kogo zrobilem i przestan juz panikowac bo tam silny chlop rosnie-Pilkarz " 🙈🙊😂
    Okey narazie przetrwam ten tydzien jeszcze aby do piatku do ponownych wynikow Bety ❤
    A potem pomysle 🥰
    Bardzo panikuje przez poronienie, ale wtedy tak naprawde nigdy nie ujzalam pelnych kresek, zawsze byly jakies bladziutkie... a dzisiejszy test nawet pokazal mi juz pelna kreche.
    ✊🥳🥳🥳 O Boziuuu ja jestem w Ciazy juz tak oficjalnie! 😂😂

    Niewyspana to naprawde masz stresujaca prace ale logistyka jest fajna :) zawsze mi sie podobala gdzies w reportarzach czy na filmach ,chociaz widac ile tam w officach jest stresu...
    Dobrze ze jestes na zwolnieniu😎

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Marienn, No powiem prosto: jesteś w ciąży 😁 jak ju pisałam, specjalista w tym temacie absolutnie nie jestem, sama bety nie robiłam 🙈 ale z tego co tutaj już wiele razy czytałam, Twój wynik jest ok :D musisz wytrzymać teraz do wizyty i wtedy wrzucić nam tu zdjęcie swojego malucha 😁😁

    Niewyspana, a Ty widzisz u siebie już jakiś brzuszek?
    My jesteśmy na etapie wykańczania mieszkania, mój mąż od początku chciał montować klimatyzacje, ja twierdziłam ze to bez sensu na polski klimat. No a teraz ma nowy argument - „bo przecież jak Ty wytrzymasz te upały z takim brzuchem” 😂 już mu współczuje tego jak będę pewnie stekala ze mi gorąco, zle i niedobrze 😂
    Daj mu święty spokój, niech montuje! 🤣 Ja bardzo chciałam, ale ogółem to jest za drogie, żeby tak sobie folgować 😁 Jakby spojrzeć na poprzednie lato, to rzeczywiście nie było jakoś niesamowicie ciepło, ale te jeszcze wstecz były dość męczące.

    Ciężko powiedzieć, czy widzę brzuszek. Ja przed ciążą byłam aż wklęsła na brzuchu, a teraz już zapomniałam jak to jest - nawet rano po przebudzeniu nie jestem płaska, a tym bardziej wklęsła. 🙈
    W ciągu dnia mam taki balonik, że to wygląda na 6 miesiąc 🤣
    Mąż uważa, że dziecko jest duże i to już na pewno to! I zaczynam coraz bardziej mu wierzyć... 🙈

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Luna Napewno tak zrobie 🥰❤💜 wlasnie sie poklucilam ze swoim bo ja chce umowic wizyte prywatnie na 6tydzien a on mi kaze czekac do 7tg minimum bo jak to on twierdzi
    "Wiem kogo zrobilem i przestan juz panikowac bo tam silny chlop rosnie-Pilkarz " 🙈🙊😂
    Okey narazie przetrwam ten tydzien jeszcze aby do piatku do ponownych wynikow Bety ❤
    A potem pomysle 🥰
    Bardzo panikuje przez poronienie, ale wtedy tak naprawde nigdy nie ujzalam pelnych kresek, zawsze byly jakies bladziutkie... a dzisiejszy test nawet pokazal mi juz pelna kreche.
    ✊🥳🥳🥳 O Boziuuu ja jestem w Ciazy juz tak oficjalnie! 😂😂

    Niewyspana to naprawde masz stresujaca prace ale logistyka jest fajna :) zawsze mi sie podobala gdzies w reportarzach czy na filmach ,chociaz widac ile tam w officach jest stresu...
    Dobrze ze jestes na zwolnieniu😎
    Nie masz co panikować, uwierz, że jest ciąża i jedz teraz na zapas, bo później może być różnie. 🤣
    Ja byłam na pierwszej wizycie 6+6 - była krewetka i serduszko bijące :)

    No praca ciężka, w poprzedniej przerobiłam kilka stanowisk w tym transport - noooo, nie powiem, bo pracowałam w transporcie będąc na straży 24/7. :) Pamiętam jak o 3;50 dzwoniłam do przewoźnika "stary, musimy zorganizować samolot to Niemiec. Teraz."
    Aż mi krew w żyłach szybciej płynie jak sobie przypomnę te emocje, no zakochana byłam równo. 😍
    Ale wykończyli mnie, nie tyle pracą co korpo i mobbingiem:)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Daj mu święty spokój, niech montuje! 🤣 Ja bardzo chciałam, ale ogółem to jest za drogie, żeby tak sobie folgować 😁 Jakby spojrzeć na poprzednie lato, to rzeczywiście nie było jakoś niesamowicie ciepło, ale te jeszcze wstecz były dość męczące.

    Ciężko powiedzieć, czy widzę brzuszek. Ja przed ciążą byłam aż wklęsła na brzuchu, a teraz już zapomniałam jak to jest - nawet rano po przebudzeniu nie jestem płaska, a tym bardziej wklęsła. 🙈
    W ciągu dnia mam taki balonik, że to wygląda na 6 miesiąc 🤣
    Mąż uważa, że dziecko jest duże i to już na pewno to! I zaczynam coraz bardziej mu wierzyć... 🙈

    Ale super 😁 ja wieczorem tez jestem bardziej wypukła ale po prostu jestem nażarta jak Wieprz 😂
    Do szału mnie doprowadza jak tysięczny raz słyszę „Ty możesz przytyć, tobie nie zaszkodzi. W końcu zaczniesz jakoś wyglądać” No bez komentarza 🙄

    Marienn, a Ty tez wierzysz w chłopaka czy stawiasz na dziewczynkę? Ja wiem ze jeszcze lekko wcześnie hahah ale ja ZAWSZE jak wyobrażałam sobie ze mam dziecko to to był chłopiec 🤷‍♀️🙈

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak!!! Jak słyszę komentarze, że nie zaszkodzi jak przytyje, to mnie strzela. A potem będę chodzić jak wielki balon, żeby po ciąży nie móc zrzucić miliona kilogramów i do końca życia będę miała ciążowy brzuch. No nie, nie ma opcji xD.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole nie rozumiem tego przyzwolenia na krytykowanie osób trochę zbyt szczupłych 🤦‍♀️ Pół życia się tym mega przejmowałam. Na szczęście wyrosłam z tego. Ale hitem i tak jest fakt ze ostatnio jedna z firm mnie nie ubezpieczyła, bo z mojego bmi wynika ze mam niedowagę (!!!!!!!)

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty tak poważnie?
    No nie wytrzymam 🤣🤣🤣 co to za firma w ogóle xD

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hestia!
    Poważnie. Musiałam przejąć badania krwi i moczu. Na szczęście na ich koszt. Wyszły idealne. Mimo wszystko - jestem za chuda. Ręce mi opadły razem z cyckami

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz słyszę i czymś takim. Tym bardziej, że BMI nie powinno być wyznaczkiem niczego, to tylko zestawienie wieku, wagi i wzrostu.
    Głupota totalna. 🤦🤦🤦🤦

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy komu o tym opowiadałam nie wierzył. A jednak. Wariactwo 🤦‍♀️

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda słów na takie ubezpieczalnie. 🤣


    A co do płci, to ja od pierwszego USG uważałam, że będzie chłopczyk! A jak zobaczyłam bobasa ostatnio, to nie jestem absolutnie pewna niczego. Dodatkowo jak moja głowa widzi przyszłość, to widzi tam dziewczynkę... I nie wiem jak się do tego odnieść 🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Szkoda słów na takie ubezpieczalnie. 🤣


    A co do płci, to ja od pierwszego USG uważałam, że będzie chłopczyk! A jak zobaczyłam bobasa ostatnio, to nie jestem absolutnie pewna niczego. Dodatkowo jak moja głowa widzi przyszłość, to widzi tam dziewczynkę... I nie wiem jak się do tego odnieść 🤣

    A jak osoby z Twojego otoczenia które wiedza o ciąży? U mnie absolutnie każdy mówi ze będzie chłopak 🙈

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    A jak osoby z Twojego otoczenia które wiedza o ciąży? U mnie absolutnie każdy mówi ze będzie chłopak 🙈
    U mnie nie ma mowy o chłopaku, każdy uważa, że będzie dziewczynka.
    Reakcja mojego męża widzącego nowego syfa na mojej twarzy "ależ to będzie śliczna dziewczynka!" 🙈🙈🙈

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    U mnie nie ma mowy o chłopaku, każdy uważa, że będzie dziewczynka.
    Reakcja mojego męża widzącego nowego syfa na mojej twarzy "ależ to będzie śliczna dziewczynka!" 🙈🙈🙈

    Hahah 😂😂 No to przegłosowane 😁😂

    klz9df9h8o8dolch.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ