X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tez tak ze nie mozna nikogo w ciazy zwolnic, ale...
    Na poczatku pojecis kazdej pracy dostajesz kontrakt na 6 miesiecy probne, i tam jest napisane ze jak w ciadu tych 6 mies zajdziesz w ciaze to firma ma prawo ci nie przedluzyc umowy.
    Po 6 mies przechodzisz na umowe stala .

    Ja jestem w firmie juz ponad pol roku ale w Listopadzie mialam awans i podpisalam nowy kontrakt w ktorym jest znow 6 miesiecy probne😔 wiec jesli by mi sie udalo zajsc teraz to wszystko zalezy od nich... jak nie przedluza mi umowy to trudno bede na zasilku 😂 pierwszy raz w zyciu 😂

    A jesli chodzi o kase o ktorej piszesz to tez mam tak ze lubie miec swoje.. i drastyczne jest dla mnie to ze bede musiala siedziec znow na macierzynskim bo u nas to marne grosze sa... 🤷‍♀️ ale coz, poswiecamy sie 😆

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla wyższego dobra się poświęcamy... damy rade jakoś oby tylko następny raz się udało brz komplikacji 😁

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak idzie szukanie pracy ? 😁

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Tojaa Debiutantka
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj dostałam prawdopodobnie plamienia, taki bardziej śluz zabarwiony na brązowo. I tak przez cały dzień co jakiś czas takie brązowe plamy. Dziś rano było tego trochę więcej i kolor trochę zmienił się w bardziej taki ciemno czerwony a później znów brązowy. Jeszcze bolą mnie piersi już od kilku dni. Planowo jutro @, która mam nadzieje nie nadejdzie. Robilam dziś rano test ale niestety jedna kreska. Co o tym sądzicie? Czy to na pewno plamienie? Czy @ sie zbliża? A jak plamienie to czemu test jeszcze nie wychodzi? :(

  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    A jak idzie szukanie pracy ? 😁

    Narazie słabo... nie mogę się dogadać w ogóle z szefowa kiedy będę miała dzień zakończenia pracy... taka się zrobiła że jej....ale tak wychodzi u prywaciarza dajesz wszystko od siebie a jak przychodzi że nie możesz pracować to źle... najwyżej chwilę będę bez pracy np zobaczymy...

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby szybko udalo sie coa znalezc, nie ma co byc w toksycznej pracy .. :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pełna werwy jak wysłałam wypowiedzenie a teraz zaczynają się rozkminy ... I przede wszystkim jak to pogodzić z opieka nad dzieckiem i do września ogarnąć żeby ktoś z nim był... ech od września żłobek i też nie eiaodmo jak będzie...
    No nic a jak u Was ? Kto z Klara zostaje ?;)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to do wrzesnia jeszcze jestes w domu ? Chryste jak wy macie tam cudownie w tej polsce! U nas po 6 miesiacach do pracy 🙄 i nie ma ze boli... 😔

    Jak klarcia miala 7 mies to byla u niani przez 4h dziennie, na pracowalam na wieczory wiec maz ją od niani odbieral i to byl wspanialy uklad.

    Jak dostalam awans to przeszlam na ranki, u nas zlobkow nie ma, tzn są ale nie ma szans sie dostac.. serio nie ma szans. Moja siostra pracuje w zlobku a ja sie nie moge tam dostac.

    Aktualnie Mamy tak ze 2 dni w tyg moja mama, dwa dni tesciowa , a piątki moj mąz konczy o 13 zeby zostac z Klarcia. Takze narazie jest ok...

    Ja wogole nie rozumiem w polsce podejscia ze ktos ma problem ze kobieta w pracy zachodzi w ciaze, tu nawet nie powinno byc pytan. Ale to ze macie tyle macierzyskiego to az szok.. zazdro na maxa!

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no macierzynski mam do końca lutego ;) później normalnie wybierasz zaległy urlop... ale ze ja wysłałam wypowiedzenie (bo moja szefowa nie płaci za urlopy ) To go nie wybiorę ....
    Od września dopiero żłobek o ile się dostanie;) ale jakbym znalazła pracę to od marca właśnie fo września będzie takie kombinowanie z malym

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ;)
    Fajnie jakby sie poukladalo 😊

    U nas ten cykl stracony,"ciocia" przyjechala wlasnie dzis 🙂
    Takze na luzie i 'wine time' 🍷

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Angelika_1984 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tojaa wrote:
    Hej. Wczoraj dostałam prawdopodobnie plamienia, taki bardziej śluz zabarwiony na brązowo. I tak przez cały dzień co jakiś czas takie brązowe plamy. Dziś rano było tego trochę więcej i kolor trochę zmienił się w bardziej taki ciemno czerwony a później znów brązowy. Jeszcze bolą mnie piersi już od kilku dni. Planowo jutro @, która mam nadzieje nie nadejdzie. Robilam dziś rano test ale niestety jedna kreska. Co o tym sądzicie? Czy to na pewno plamienie? Czy @ sie zbliża? A jak plamienie to czemu test jeszcze nie wychodzi? :(
    Niestety u mnie plamienia zawsze zwiastują @

  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Rozumiem ;)
    Fajnie jakby sie poukladalo 😊

    U nas ten cykl stracony,"ciocia" przyjechala wlasnie dzis 🙂
    Takze na luzie i 'wine time' 🍷
    O mamo zazdro! Ja zaraz bedzie dwa lata nie piłam alko !;)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze karmisz piersia?

    Ja skonczylam w 6 mies Klarci. I powiem ze nie zaluje. To byl piekny czas za ktory bylam wdzieczna i do dzis jestem, ale dluzej nie dalabym rade, umordowalabym sie....

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Jeszcze karmisz piersia?

    Ja skonczylam w 6 mies Klarci. I powiem ze nie zaluje. To byl piekny czas za ktory bylam wdzieczna i do dzis jestem, ale dluzej nie dalabym rade, umordowalabym sie....
    A no karmie bo nie chce w ogóle butelki... do 6mca nie było problemu jadł tak i tak ale później przestałam i mam.... karmie tylko do spania w zasadzie;) trochę tez mam już dosyć ale do roku jeszcze pokarmie...
    Smoka sam odrzucił 😁

‹‹ 426 427 428 429 430
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ