X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabiegi (HSG, histeroskopia, laparo itd)
Odpowiedz

Zabiegi (HSG, histeroskopia, laparo itd)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia gratuluję fasolki i dajesz mi troche nadzieji że tam fachowo i wiedzą co mają naprawić!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę dziewczyny ze Wy też Śląsk :) trzymam za Was kciuki. Klaudia gratulacje! Flowwer będzie dobrze, trzymam kciuki żeby laparo poskutkowała.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka przynajmiej liczę na to że trafie mnie tam zdiagnozuja i też trzymam kciuki za Ciebie.

    malka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też za 2 tyg bede mieć tam laparoskopie jak długo trzymają w szpitalu ?
    Wieczorem juz mnie wypuscili:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 lutego 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek bede mieć wykonaną laparoskopie, histeroskopie z drożnością jajajowodów. Najbardziej mnie przeraża intubacja :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które mają doświadczenie z histeroskopią- potrzebuję Waszej pomocy!! Jestem w trakcie pierwszej miesiączki po zabiegu i nie wiem co myśleć? 2 dni lekkich plamień przed @, 1 dzień średniego krwawienia, 1 dzień mocniejszego z wyrzutem jednego większego skrzepu, a dziś 3 dzień i krwi zero!!?? Jedynie bardzo delikatnie podbarwiony kremowy śluz... Gin mi powiedziała, że obecna miesiączka będzie inna- ale zawsze kiedy tak mówiła, to się lało ze mnie jak z kranu i mnóstwo skrzepów. Więc przygotowałam się na dalsze oczyszczanie po zabiegu, a tu taka zaskoczka? Nie wiem co myśleć, czy to dobry objaw i znaczy, że macica jest faktycznie oczyszczona, czy to źle? Przez ostatni rok miewałam miesiączki 6-7dniowe obfite (zakładam, ze juz wtedy moglam miec problemy z przerostami endometrium), a dawaniej przed ciążą miewałam takie średnie ok 5dniowe.. Może któraś mi powie jak wyglądała sytuacja u niej po zabiegu?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha możliwe że tak u ciebie przechodzi ta pierwsza @ u jednych mocniej u drugich mniej

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha ja szczerze mówiąc po laparo i histero mialam calkiem normalny okres. Z nami babami nigdy nie wiadomo;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) dzis juz 5 dzien okresu, ale krwawienie lekkie, dawniej miewalam wlasnie takie @, ale juz zdazylam o tym zapomniec.. :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha ja po laparo pierwsza miesiączkę miałam w sumie normalną tylko trochę szybciej niż zwykle bo w 24dc. Ale za to druga (pierwszy cały cykl po laparo) była strasznie dziwna. Pierwszy dzień to w sumie plamie, drugi lekkie krwawienie a trzeci klika kropek na wkładce. Praktycznie trwała 1,5 dnia i przyszła o 5-6 dni za szybko. Już się skończyła ale cały czas pobolewa mnie brzuch jak na @. I ogólnie jakoś się schizuję bo to nie jest normalne.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Kaha ja po laparo pierwsza miesiączkę miałam w sumie normalną tylko trochę szybciej niż zwykle bo w 24dc. Ale za to druga (pierwszy cały cykl po laparo) była strasznie dziwna. Pierwszy dzień to w sumie plamie, drugi lekkie krwawienie a trzeci klika kropek na wkładce. Praktycznie trwała 1,5 dnia i przyszła o 5-6 dni za szybko. Już się skończyła ale cały czas pobolewa mnie brzuch jak na @. I ogólnie jakoś się schizuję bo to nie jest normalne.
    Kurde ciezko stwierdzic, co jest norma :( ale wydaje mi sie, ze najwazniejsze to brak plamienia/krwawienia w trakcie cyklu.
    Ja w czasie przed sama histeroskopia krwawilam prawie przez miesiąc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 17:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam mieć za niedługo histeroskopię i sono hsg, ale nic mi nie wspominali o usypianiu czy to możliwe żebym miała te zbiegi bez usypiania?
    Lekarz kazał zrobić przed grupę krwi, krzepnięcie, wzwb, CPR i wymazy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak w Twoim wypadku- ja bylam w szpitalu w 1 dniu spotkalam sie z anestezjologiem i dopiero wtedy sie dopiero wszystkiego dowiedzialam i zakwalifikowalam do zabiegu. Idziesz do szpitala czy kliniki czy jeszcze gdzie indziej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Nie wiem jak w Twoim wypadku- ja bylam w szpitalu w 1 dniu spotkalam sie z anestezjologiem i dopiero wtedy sie dopiero wszystkiego dowiedzialam i zakwalifikowalam do zabiegu. Idziesz do szpitala czy kliniki czy jeszcze gdzie indziej?

    Idę do kliniki a raczej cnetrum medyczne osteomed w krakowie, jest to zabieg wykonywany w trybie chirurgii jednego dnia. To histeroskopia diagnostyczna + sono Hsg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 18:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia1989 wrote:
    Idę do kliniki a raczej cnetrum medyczne osteomed w krakowie, jest to zabieg wykonywany w trybie chirurgii jednego dnia. To histeroskopia diagnostyczna + sono Hsg.
    Suri miała taki szybki zabieg jednodniowy. Poprosze ja, zeby tu zagladnela to Ci moze cos podpowie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* będę wdzięczna...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparo, histeroskopie i drożność miałam w południe wykonaną a wieczorem wyszłam ze szpitala. Tez musiałam wykonać te badania na krzepliwosc i gr krwi w razie krwotoku lub przetaczania krwi.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer maiłaś zabiegi operacyjne prawda?
    Ja mam napisane histeroskopia diagnostyczna = sono hsg lekarz nawet wspominał, że to trochę nieprzyjemne i trochę bolesne badanie- więc wnioskuję, że nie będę usypiana, ale z nerwów nawet nie zapytałam go...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia1989 wrote:
    Flowwer maiłaś zabiegi operacyjne prawda?
    Ja mam napisane histeroskopia diagnostyczna = sono hsg lekarz nawet wspominał, że to trochę nieprzyjemne i trochę bolesne badanie- więc wnioskuję, że nie będę usypiana, ale z nerwów nawet nie zapytałam go...
    Tak zabieg operacyjny

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na karteczce napisane diagnostyczna, nie wiem czy to się różni aż tak bardzo. Operacja czyli usuwają coś i wiadomo, że usypiają a diagnostyczna? nie wiem...

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ