X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 października 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Witam wszystkie Panie, gratuluję tym, którym się już udało ;) myślę, że to temat dla mnie, bo od mojego skoku mija dopiero 3 dzień, a ja już nie mogę wytrzymać z ciekawości, jeszcze tyyyle czasu zanim będę mogła testować, o ile wcześniej nie pojawi się @
    Witaj :-) I jak sytuacja? Testowałaś już?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 października 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej babeczki. U mnie ciąży brak... własnie siedzę w kolejce do gabinetu dr. Ś. W gamecie... :(
    Przykro mi :-(
    Jak po wizycie?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 października 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka co u Ciebie? Jak się czujesz?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha sliczny brzuszek :-) juz niedlugo rozwiazanie, stresujesz sie? Pewnie nie mozesz sie juz doczekac :-)
    U mnie okej. Przelozylam wizyte u gina nq te sobote. Nie wytrzymalabym.jeszcze 2 tygodni. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2018, 11:18

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 października 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Trochę mnie nie było, ale już się chwalę ;-)
    To my w 34+6 :-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bebf49906891.jpg
    Boże Aguś, jak to zleciało, jeszcze trochę i Marcelek będzie z Wami :*
    Buzi w brzusio <3

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ale Ty szczuplutka jesteś :-) Śliczny brzusio :-)
    Ja pierwsze ruchy poczułam późno przez łożysko na przedniej ścianie, ale na początku to też było zawsze jak już leżałam w łóżku.
    Co nowego u Ciebie? Który teraz dokładnie tydzień u Ciebie? Już po połówkowych?
    Już dobijam do 70 kg, ale w domu nie wchodzę na wagę :D czekam do wizyty :D
    Zaczynamy 21 tydzień, w przyszlym tygodniu w srode mam wizyte u mojego ginekologa, a w czwartek USG połówkowe prenatalne i nie mogę się szczerze mówiąc doczekać, bo w końcu poznamy płeć naszego maleństwa :)
    A Ty jak się czujesz? Mały mocno daje popalić mamusi? :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Oleczka, trzymam kciuki za Twoją wizytę, koniecznie pochwal się w sobotę jak przebiegła i czy słyszałaś już serduszko :)
    A jak dolegliwości? Masz jakieś objawy czy czujesz się super? :)
    Opowiadalam Ci kiedyś, że moja znajoma ma PCOS, rozmawiałam z nią parę dni temu, jest w szpitalu, bo po odstawieniu leków zatrzymał jej się całkowicie okres... mówiłam jej o Twoim przypadku i o tym, że Ci się udało zajść w ciążę i bardzo ją to pocieszyło :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 16 października 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Witaj :-) I jak sytuacja? Testowałaś już?
    Jeszcze nie, dopiero 11 dpo. Nie chcę się stresować niepotrzebnie :)
    Gratuluję pięknego brzuszka i życzę udanego porodu już wcale nie tak odległego ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 16 października 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Magdoczka i gdzie to zdjęcie? I relacja z wizyty? ;-)

    Zapomniałam :-D
    Witam się w 29 tc. Wszystko u nas dobrze, mały kopie mnie po nocach i wybudza mnie ze snu :-) Mam już +9 kg od początku ciąży. W przyszłym tygodniu idę na usg 3d, mam nadzieję, że mały da się pooglądać :-)

    https://zapodaj.net/8918ddcbd81a7.jpg.html

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 16 października 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Trochę mnie nie było, ale już się chwalę ;-)
    To my w 34+6 :-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bebf49906891.jpg

    Cudowny brzusio :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 października 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Zapomniałam :-D
    Witam się w 29 tc. Wszystko u nas dobrze, mały kopie mnie po nocach i wybudza mnie ze snu :-) Mam już +9 kg od początku ciąży. W przyszłym tygodniu idę na usg 3d, mam nadzieję, że mały da się pooglądać :-)

    https://zapodaj.net/8918ddcbd81a7.jpg.html
    Jaki śliczny ten Twój brzusio :* 9 kilo to w sam raz :)
    Mi maluszek już teraz nie daje spać, a co będzie dalej :D
    Dzisiaj na przykład obudziłam się o 4:40 po niecałych 6 godzinach snu :D jeszcze tyle dobrego, że w dzień czasami utnę sobie jakąś 2 godzinna drzemkę, bo inaczej nie dałabym rady funkcjonować :)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 października 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka nie mam mdlosci, czuje sie ogolnie okej, ale zmeczenie mnie dopada starsznie... nigdy w dzien nie spalam a wczoraj nawet nie wiem kiedy usnelam i obudzilam sie po 4h snu kolo 19 i nie wiedzialam co sie ze mna dzieje :-) a tak to piersi tylko bola i sa ciezsze :-)
    Oczywiscie ze zdam relacje z wizyty. To bedzie 20.10 akurat moje urodziny-musi byc dobrze :-) hehe

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 października 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Werka nie mam mdlosci, czuje sie ogolnie okej, ale zmeczenie mnie dopada starsznie... nigdy w dzien nie spalam a wczoraj nawet nie wiem kiedy usnelam i obudzilam sie po 4h snu kolo 19 i nie wiedzialam co sie ze mna dzieje :-) a tak to piersi tylko bola i sa ciezsze :-)
    Oczywiscie ze zdam relacje z wizyty. To bedzie 20.10 akurat moje urodziny-musi byc dobrze :-) hehe
    To będziesz miała piękny prezent na urodziny kochana :)
    Odpoczywaj póki możesz, widocznie Tobie i maluszkowi to potrzebne :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 17 października 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To będziesz miała piękny prezent na urodziny kochana :)
    Odpoczywaj póki możesz, widocznie Tobie i maluszkowi to potrzebne :)
    Tez mam taka nadzieje :-)
    Noo wstawanie o 4 30 do pracy robi swoje :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 17 października 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Tez mam taka nadzieje :-)
    Noo wstawanie o 4 30 do pracy robi swoje :-)
    A do kiedy w ogóle planujesz chodzić do pracy? Masz jakąś ciężką pracę czy raczej lajt? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 17 października 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A do kiedy w ogóle planujesz chodzić do pracy? Masz jakąś ciężką pracę czy raczej lajt? :)
    Jesli bede dala rade to dopoki dam rade. Planujemy z malzem zjechac do Pl. Ja jakos rok po porodzien a on dwa :-) wiec liczy sie tez to zeby jak najwiecej pieniazkow uzbierac. :-) bo planujemy budowac dom. Dzialke juz mamy i pozwolenia ale jeszcze trzeba dom postawic :-) hehe.
    Ogolnie to prace mam stojaca ale nie jest ciezka :-) wiec jak tylko dzidzia pozwoli to oby jak najdluzej wytzrymac. :-) ale u mnie dziewczyny do konca 8msc pracuja wiec mysle ze dam rade :-)

    Powiem Ci ze zaczyna dopadac mnie stres przed wizyta :-( ale to chyba normalne?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 17 października 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Jesli bede dala rade to dopoki dam rade. Planujemy z malzem zjechac do Pl. Ja jakos rok po porodzien a on dwa :-) wiec liczy sie tez to zeby jak najwiecej pieniazkow uzbierac. :-) bo planujemy budowac dom. Dzialke juz mamy i pozwolenia ale jeszcze trzeba dom postawic :-) hehe.
    Ogolnie to prace mam stojaca ale nie jest ciezka :-) wiec jak tylko dzidzia pozwoli to oby jak najdluzej wytzrymac. :-) ale u mnie dziewczyny do konca 8msc pracuja wiec mysle ze dam rade :-)

    Powiem Ci ze zaczyna dopadac mnie stres przed wizyta :-( ale to chyba normalne?:-)
    Rozumiem Cię dobrze, też jesteśmy na etapie budowy, a raczej pozwoleń i odkładamy w miarę możliwości każdą złotówkę :)
    Normalne, ja też się denerwowałam czy wszystko jest ok, czy będę już mogła usłyszeć bicie serduszka, ale na pewno wszystko będzie dobrze, jeszcze trzy dni i będziesz spokojniejsza :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 października 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) noo juz sie nie moge doczekac :-)

    A tak z innej bajki. W styczniu do Polski i teraz pytanie, samolotem czy lepiej autem? Mam straszny dylemat. Naczy5alam sie.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 18 października 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    :-) noo juz sie nie moge doczekac :-)

    A tak z innej bajki. W styczniu do Polski i teraz pytanie, samolotem czy lepiej autem? Mam straszny dylemat. Naczy5alam sie.
    Wydaje mi się, że jeśli z ciążą jest wszystko ok to nie ma przeciwwskazań, na pewno nie ryzykowałabym w trzecim trymestrze, wtedy już kobiety mają często nadciśnienie i mogą gorzej znosić podróż, ale w styczniu będziesz pewnie jakoś w drugim trymestrze, więc myślę, że jeśli lekarz nie będzie widział przeciwwskazań to możesz śmiało latać :)
    Zresztą jeśli miałabyś jechać autem tyle kilometrów to takie siedzenie kilka godzin w jednej pozycji też nie jest wskazane, a w samolot wsiadziesz i za dwie godzinki jesteś w PL :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    :-) noo juz sie nie moge doczekac :-)

    A tak z innej bajki. W styczniu do Polski i teraz pytanie, samolotem czy lepiej autem? Mam straszny dylemat. Naczy5alam sie.

    Werka ma rację. Przede wszystkim niewskazane jest długie siedzenie w jednym miejscu. Ja w drugim trymestrze jechałam w aucie ponad 5 godzin i lekarz kazał co 1,5 h robić przerwy i pospacerować.
    Samolotem będzie krócej i jeśli ciąża przebiega prawidłowo, to drugi trymestr jeat najbezpieczniejszy na podróże.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ