X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 października 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Tak myślałam, ze jak tu od rana zajrzę to będę piękna dwie kreseczki! Oleczka, tak się cieszę kochana <3
    Powiedz mi teraz, kiedy możesz zapisać się najwcześniej do lekarza? Wiem że tam u Was jest z tym ciężko, ale skoro lekarz stwierdził PCOS i kazał brać duphaston to musiałabyś iść jak najszybciej :)
    Dziekuje. :-) lekarz kazal odstawic duphaston ale sama podjelam decyzje ze bede go dalej brala. Tylko jedna tabl dziennie a moze akurat tego mi trzeba.
    Ogolnie w pon mam gp bo ostatnio robilam badania tsh i hormonow bo chcialam zeby mnie wyslali do kliniki leczenia nieplodnosci :-) takze moja lekarka sie zdziwi jak jej test pokaze... no i dobierze mi odpow dawke leku na tarczyce.
    A gp skan robi ok 12 tyg ciazy... ja pojde prywatnie za okolo 3tygodnie. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 października 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kochana podejrzewam, że beta też by Cię nie do końca uspokoiła, bo potem byś się martwiła czy przyrost ok, czy nie za mała itp ;-) Zresztą teraz sporo zmartwień przed Tobą, ciąża to taki ciągły stres o to maleństwo ;-) a po urodzeniu kolejne stresy i zmartwienia ;-)
    A no i nie badaj już tej szyjki, w ciąży lepiej już "tam" nie grzebać samemu ;-)
    Hehe wiem. Badalam tylko raz :-)
    Noo powiem ci ze ja juz teraz mam stresa a co dopiero bedzie potem :-)
    Alee sama chcialam :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 4 października 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, link mi się nie otwiera, ale sądząc po reakcji dziewczyn, są tam dwie kreseczki.
    Gratuluję, bardzo się cieszę :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 października 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Oleczka, link mi się nie otwiera, ale sądząc po reakcji dziewczyn, są tam dwie kreseczki.
    Gratuluję, bardzo się cieszę :-)
    Mi też jakiś ucięty ten link się wyświetla, ale wzięłam "cytuj" wtedy widziałam już cały i skopiowałam, a cytuj anulowałam ;-) Takie kombinacje :-P
    Co u Ciebie Magdoczka??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 14:23

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to nie wiem czemu.
    https://naforum.zapodaj.net/85e5a3cd8931.jpg.html a teraz?

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 4 października 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kombinacjach z cytuj zobaczyłam. Piękne kreseczki :-) A ta z 1.10 to żaden bladzioch tylko całkiem porządn krecha ;-) Fajnie, że po kolei nam się udaję.
    Ja za chwilę zaczynam trzeci trymestr. Kiedy to zleciało :-D Brzuszek powoli rośnie, zgada, wzdęcia na porządku dziennym. Byłam na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia - nuda straszna :-D
    Powoli będę kompletować wyprawkę dla synka, bo póki co mamy tylko wózek :-) W weekend jadę do znajomej, która ma półroczną córeczkę i wezmę trochę rzeczy od niej.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 października 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Kurcze to nie wiem czemu.
    https://naforum.zapodaj.net/85e5a3cd8931.jpg.html a teraz?
    Dalej ucięty. Nie wiem czemu ale tak czasem się dzieje na Ovu :-/
    Jak wrzucasz zdjęcie z Zapodaj, to kopiuj ten trzeci link ten BBCode, to będzie odrazu tu widać zdjęcie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 17:31

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 października 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam taką ściągawkę ;-)

    Tricki forumowe:
    [ img ] [ /img ] jest do zdjęć- pomiędzy img dajesz adres zdjęcia
    [ url ] [ /url ] jest do przekierowania na daną stronę - pomiędzy url dajesz adres strony, aby po kliknięciu w niego przekierowało nas na podaną stronę
    [ b ] [ /b ] dla pogrubienia liter
    [ u ] [ /u ] do podkreślenia wyrazu/ów, zdań/zdania
    [ i ] [ /i ] to kursywa
    [ color = red (tu możesz wpisać dowolny każdy kolor po angielsku) ] do napisania czegoś w kolorze , później trzeba wrócić na czarny ,czyli [ color = black ]
    [ center ] [ /center] wyśrodkowuje

    Jak wrzucić zdjęcie na forum?
    1. Wchodzisz na https://naforum.zapodaj.net
    2. Klikasz "wybierz plik" i wybierasz plik z serwera
    3. Wybierasz ostatni wygenerowany link i wklejasz na forum bez żadnych dodatków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 17:35

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 października 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę mieć chwilę i uda mi się zrobić jakieś zdjęcie brzusia to wstawię Aguś :*
    A z tą szyjką to racja, ja od razu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży przestałam ją badać :)
    Dobrze Oleczka, że masz akurat w poniedziałek wizytę, bo na pewno Cię to trochę uspokoi i będziesz mogła dopytać o niektóre rzeczy :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 października 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalcie sie brzuszkami, wlasnie !:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 października 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jak będę mieć chwilę i uda mi się zrobić jakieś zdjęcie brzusia to wstawię Aguś :*
    A z tą szyjką to racja, ja od razu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży przestałam ją badać :)
    Dobrze Oleczka, że masz akurat w poniedziałek wizytę, bo na pewno Cię to trochę uspokoi i będziesz mogła dopytać o niektóre rzeczy :*
    Noo Werka troszku sie podowiaduje, apropo mojego tsh i tak dalej.
    Ja do konca sama jeszcze nie wierze. Uwierze chyba jak zobacze na usg. I uslysze. Planuje isc pod koniec 7 tyg. Zeby miec pewnosc ze juz cos bedzie.

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 października 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1000000 wrote:
    Sprzedam Duphaston - 2 nowe opakowania
    Data ważności: 08.2022 r.
    Możliwa wysyłka kurierem
    Ja ja ja!!!! Dawalam.wlasnie ogloszenia na belly i spadlas mi z nieba! Potrzebuje obydwa opakowania. To jest 40tabletek?
    Jestem z Uk. Koszty pokryje

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 października 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki moje kochane powiedzcie mi co o tym myślicie. Dziś zrobiłam badanie progesteronu i mam wynik 27,12. A norma jest do 27. Czyli lekko ponad normę. Myślicie ze to ok ? Dziś mam 6 dpo albo 5dpo bo tak jak widać na wykresie nie zmierzyłam tempki akurat w tym jednym dniu bo byłam na weselu. Progesteron jest najwyższy 7 dpo czy 7 dni przed miesiaczka? Bo moja faza lutealna to 12 dni to by się zgadzało w sumie jak 7 dni przed miesiączka

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 października 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Babeczki moje kochane powiedzcie mi co o tym myślicie. Dziś zrobiłam badanie progesteronu i mam wynik 27,12. A norma jest do 27. Czyli lekko ponad normę. Myślicie ze to ok ? Dziś mam 6 dpo albo 5dpo bo tak jak widać na wykresie nie zmierzyłam tempki akurat w tym jednym dniu bo byłam na weselu. Progesteron jest najwyższy 7 dpo czy 7 dni przed miesiaczka? Bo moja faza lutealna to 12 dni to by się zgadzało w sumie jak 7 dni przed miesiączka
    7dpo

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 października 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    7dpo

    Hmm ale to w sumie trochę dziwne no bo każda z nas ma inną długość fazy. To co ja mam za wysoki ten progesteron? :/
    Gdzieś przed chwilą przeczytałam że jak wysoki progesteron to może ciąża, bo wtedy jest wyższy, ale to tylko jakiś tekst na forum i nie chce się nakręcac...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 października 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hmm ale to w sumie trochę dziwne no bo każda z nas ma inną długość fazy. To co ja mam za wysoki ten progesteron? :/
    Gdzieś przed chwilą przeczytałam że jak wysoki progesteron to może ciąża, bo wtedy jest wyższy, ale to tylko jakiś tekst na forum i nie chce się nakręcac...
    Ale 5dpo nic ci progesteron nie powie. A o ciazy to juz w ogole. Powtorz za kilka dni :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 października 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wstawiam mój brzusio :D
    Według USG to już 19 tydzień, więc prawie połowa :)
    Chyba zaczynam już czuć pierwszą ruchy maleństwa (tak przynajmniej myślę, bo nigdy wcześniej tego nie czulam) :)
    Zadzwiwiajace, że dziecko daje o sobie znać zawsze jak się kładę do łóżka, w ciągu dnia nie czuje jego ruchów :)
    Wstawię też zdjęcia swoich brzuszków :*
    A Ty Oleczka? Jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że dzisiaj po wizycie u lekarza napiszesz co Ci powiedział :D pewnie będzie w szoku :D
    https://zapodaj.net/234a0a7d07521.jpg.html

    Magdoczka, alicjaaa_d, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 8 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny, wstawiam mój brzusio :D
    Według USG to już 19 tydzień, więc prawie połowa :)
    Chyba zaczynam już czuć pierwszą ruchy maleństwa (tak przynajmniej myślę, bo nigdy wcześniej tego nie czulam) :)
    Zadzwiwiajace, że dziecko daje o sobie znać zawsze jak się kładę do łóżka, w ciągu dnia nie czuje jego ruchów :)
    Wstawię też zdjęcia swoich brzuszków :*
    A Ty Oleczka? Jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że dzisiaj po wizycie u lekarza napiszesz co Ci powiedział :D pewnie będzie w szoku :D
    https://zapodaj.net/234a0a7d07521.jpg.html

    Jaki śliczny zgrabiniutki brzusio :-)
    Mi lekarz mówił, że na tym etapie lepiej się sugerować terminem z OM, bo z usg może wychodzić tydzień w jedną albo tydzień w drugą stronę. U mnie na prenatalnych niby wyszło, że jest ponad tydzień starszy, a na połówkowych, że jest dwa dni starszy :-)
    Bardzo możliwe, że czujesz już ruchy. Takie szczuplutkie dziewczyny czują zazwyczaj wcześniej. Ja poczułam na początku 19 tc i były to już lekkie kopniaczki. Jakichś motylków, rybek czy innych takich nie czułam :-D
    Tak to już jest - jak się poruszamy, to kołysanie utula dzidzię do snu, a jak odpoczywamy, to zaczyna szaleć :-)
    Ja dziś idę na drugie zajęcia do szkoły rodzenia, a jutro wizyta :-)
    Później poproszę męża, żeby mi zdjęcie zrobił, bo moje lustra wyszczuplają :-D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 października 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko okej. Mam sie umowic do poloznej za kilka tyg :-)
    A takto umowilam sie prywatnie na 27pazdziernika zeby zobaczyc i uslyszec serduszko. Nie wiem jak wytrzymam do tego czasu :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 października 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Jaki śliczny zgrabiniutki brzusio :-)
    Mi lekarz mówił, że na tym etapie lepiej się sugerować terminem z OM, bo z usg może wychodzić tydzień w jedną albo tydzień w drugą stronę. U mnie na prenatalnych niby wyszło, że jest ponad tydzień starszy, a na połówkowych, że jest dwa dni starszy :-)
    Bardzo możliwe, że czujesz już ruchy. Takie szczuplutkie dziewczyny czują zazwyczaj wcześniej. Ja poczułam na początku 19 tc i były to już lekkie kopniaczki. Jakichś motylków, rybek czy innych takich nie czułam :-D
    Tak to już jest - jak się poruszamy, to kołysanie utula dzidzię do snu, a jak odpoczywamy, to zaczyna szaleć :-)
    Ja dziś idę na drugie zajęcia do szkoły rodzenia, a jutro wizyta :-)
    Później poproszę męża, żeby mi zdjęcie zrobił, bo moje lustra wyszczuplają :-D
    Wstaw zdjecie koniecznie i napisz jutro jak tan na wizycie :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ