X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 października 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zrobilam dzisiaj test dziewczyny o czulosci 25 i jest nadal bladzioch? Co mam myslec? Dwa dni temu robilam o czulosci chyba 10 i tez byl bladzioch. Co myslicie:-( panikuje
    Najważniejsze, że cały czas nie ma @ :)
    Ja bym jutro zrobiła jeszcze na Twoim miejscu test o czułości 10, jeśli już na 25 widać bladziocha to jest dobrze! :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 beta prawde Ci powie.

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 października 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?
    Zdecydowanie idź na betę, a jeśli nie masz takiej możliwości powtórz test za dwa dni :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 października 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Najważniejsze, że cały czas nie ma @ :)
    Ja bym jutro zrobiła jeszcze na Twoim miejscu test o czułości 10, jeśli już na 25 widać bladziocha to jest dobrze! :*
    Jutro powtorze ten z poniedzialku... :-(
    Strasznie sie boje... biore ten duphaston tak czy siak. Moze cos pomoze :-(

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka ja tak mialam przy 1 ciazy. Test jeden ledwo co bladzioch za 2 dni zeobilam inny test kreski wyrazne. Albo u ciebie biochem albo sie rozwinie noglobyc pozniej zagniezdzenie.

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 października 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Jutro powtorze ten z poniedzialku... :-(
    Strasznie sie boje... biore ten duphaston tak czy siak. Moze cos pomoze :-(
    Też bym brała dalej na Twoim miejscu, trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowanie :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 października 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zrobilam dzisiaj test dziewczyny o czulosci 25 i jest nadal bladzioch? Co mam myslec? Dwa dni temu robilam o czulosci chyba 10 i tez byl bladzioch. Co myslicie:-( panikuje
    Oleczka czego Ty panikujesz...? Przecież Ci w dwa dni się raptem nie zrobi jakaś ciemna kreska, beta rośnie stopniowo. Tym bardziej, że tamten test był czułości 10, a dziś robiłaś o czułości 25, to ma prawo w tym dzisiejszym wyglądać tak samo jak w tym o czułości 10. Poza tym nawet testy o tej samej czułości, robione w tym samym czasie, ale innych firm, mogą się różnić. Spokojnie, jeszcze Ci zdąży ściemnieć ta druga kreseczka :-)
    Spójrz na moje testy robione codziennie:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6d7fba1767d.jpg
    Dopiero 18-19dpo u mnie testowa kreska zrobiła się równie ciemna jak kontrolna:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1fb070df5307.jpg
    Kochana wszystko będzie dobrze :-* tylko nie panijuj, stres nie sprzyja ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 października 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Oleczka ja tak mialam przy 1 ciazy. Test jeden ledwo co bladzioch za 2 dni zeobilam inny test kreski wyrazne. Albo u ciebie biochem albo sie rozwinie noglobyc pozniej zagniezdzenie.
    Dziewczyno co Ty tu straszysz jakąś biochemiczną????!!!! :-/ Czy jej ta kreska zjaśniała czy co, że jej biochemiczną stwierdzasz??? Ja pierdzielę dziewczyny, zamiast się wspierać, to Wy jakieś biochemiczne sobie wmawiacie tylko dlatego, że na teście o czułości 10 dwa dni temu była taka sama kreska jak dziś na teście o czułości 25!!! Przecież to normalne!! Zastanówcie się czasami ci piszecie...
    Sorry poniosło mnie trochę, ale jak można takie głupoty pisać...

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 października 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Już bliżej niż dalej Aguś :*
    Też stoję jeszcze przed wyborem szpitala, nie jest to łatwe, Tobie za granicą pewnie było jeszcze ciężej dokonać wyboru :*
    Ehh ja teraz na wizytę czekalam 4 tygodnie i ciągnie się to w nieskończoność, ale jutro już jadę zobaczyć co u naszego bąbla :)
    No łatwo nie było, ale tu raczej standardy w szpitalach się mocno nie różnią. Wybraliśmy w sumie najbliższy szpital, niecałe 15km od nas :-)
    Jak po wizycie? Co się nie chwalisz?? ;-) Poznaliście płeć??? :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 października 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej !! Tak, ja już po owulacji, ale nie wiem co z tego wyjdzie bo miałam bardzo ciężki tydzień i w weekend jeszcze byliśmy na weselu i jestem jak wrak człowieka... Także się nie nastawiam jakoś bardzo.
    Poza tym u mnie całkiem spoko, rozkręcam swój biznesik, także trochę załatwiania i zamieszania bo staram się o dotacje na otwarcie działalności:)
    19.10 jedziemy na 5 dni w Bieszczady trochę złapać tchu także już tylko odliczam dni:) oczywiście głowę mi zaprzata czy skoro jedziemy w góry to ten cykl co zacznie mi się własnej 12.10 to mamy robić stymulowany czy jak będę w górach i pewnie mocno się forsować ( zawsze lazimy cale dnie po 20-30 km) przed owulacja to czy nie wpłynie to jakoś źle na cały proces... może lepiej poczekać na stymulacje do listopada... sama nie wiem
    Ooo to powodzenia w rązkręcaniu własnego biznesu :-) No i udanego wyjazdu :-)
    Co do stymulacji, to niestety nie podpowiem, bo się kompletnie na tym nie znam :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 października 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?
    Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko cierpliwie czekać... albo na @ albo jej brak ;-) Ja bym powtórzyła test jutro czy pojutrze jeśli @ się dalej nie pojawi lub zrobiła bete.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 października 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    No łatwo nie było, ale tu raczej standardy w szpitalach się mocno nie różnią. Wybraliśmy w sumie najbliższy szpital, niecałe 15km od nas :-)
    Jak po wizycie? Co się nie chwalisz?? ;-) Poznaliście płeć??? :-)
    Niestety dzidziuś był bardzo ruchliwe i płci nadal nie znamy :) lekarz aż pytał czy pije kawę bo dzidzia tak się ruszyła :)
    Ma już 222g, termin na 05.03 :)
    Zdjęcia też niestety żadnego nie mam, z wiadomych względów, nie wyszło po prostu bo się za bardzo ruszało :D
    Kolejna wizyta 24, a 25 badania prenatalne, więc liczę na to, że za te 3 tygodnie poznamy już płeć naszego maleństwa :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 października 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Oleczka ja tak mialam przy 1 ciazy. Test jeden ledwo co bladzioch za 2 dni zeobilam inny test kreski wyrazne. Albo u ciebie biochem albo sie rozwinie noglobyc pozniej zagniezdzenie.
    Pozostawie to bez komentarza :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Też bym brała dalej na Twoim miejscu, trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowanie :*
    Dziekuuje wiem ze jestem straszna panikara :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 października 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Oleczka czego Ty panikujesz...? Przecież Ci w dwa dni się raptem nie zrobi jakaś ciemna kreska, beta rośnie stopniowo. Tym bardziej, że tamten test był czułości 10, a dziś robiłaś o czułości 25, to ma prawo w tym dzisiejszym wyglądać tak samo jak w tym o czułości 10. Poza tym nawet testy o tej samej czułości, robione w tym samym czasie, ale innych firm, mogą się różnić. Spokojnie, jeszcze Ci zdąży ściemnieć ta druga kreseczka :-)
    Spójrz na moje testy robione codziennie:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6d7fba1767d.jpg
    Dopiero 18-19dpo u mnie testowa kreska zrobiła się równie ciemna jak kontrolna:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1fb070df5307.jpg
    Kochana wszystko będzie dobrze :-* tylko nie panijuj, stres nie sprzyja ;-)
    Agniecha ja to w teori wszystko wiem ale gorzej z praktyka :-)
    Denerwuje sie bo tyle na to czekalam i chcialabym zeby wszystko bylo okej :-)
    Alee dziekuje za wsparcie!
    Dam znac jak jutro kreska jest widoczna. :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2517 863

    Wysłany: 3 października 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zrobilam dzisiaj test dziewczyny o czulosci 25 i jest nadal bladzioch? Co mam myslec? Dwa dni temu robilam o czulosci chyba 10 i tez byl bladzioch. Co myslicie:-( panikuje
    Oleczka nie masz czym się przejmować, jeżeli nie masz boli brzucha ani żadnych plamień to na pewno jest wszystko w porządku i przede wszystkim się nie stresuj i nie zamartwiaj, teraz powinnaś o siebie dbać i mieć pozytywne myślenie, za 9 miesięcy będziesz trzymała swój największy skarb w swoich ramionach. Będzie dobrze, musi być ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5ey6oj6okz.png
    Beta 18 dpo - 1621 mIU/ml
    Progesteron - 38,70 ng/ml
    TSH - 1,9
    Beta 20 dpo - 3190 mIU/ml
    22.03.21 - jest ❤
    11.06.21 - będzie synek 💙
    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 października 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Oleczka nie masz czym się przejmować, jeżeli nie masz boli brzucha ani żadnych plamień to na pewno jest wszystko w porządku i przede wszystkim się nie stresuj i nie zamartwiaj, teraz powinnaś o siebie dbać i mieć pozytywne myślenie, za 9 miesięcy będziesz trzymała swój największy skarb w swoich ramionach. Będzie dobrze, musi być ;)
    Brzuch to mnie kloje, nie boli :-) no i jajniki. A to chyba dobry znak? Plamien nie mam, nigdy nie mialam.
    Ja sie tak zestresowalam bo analizowalam te czulosci testow. Myslalam ze 15dpo (dzisiaj) juz beta bedzie wieksza niz te 25 co na tescie jest czulosc no i ta kreska taka slaba byla. Nie kminie tych testow poprostu.

    10.09.2019 Marcel
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2517 863

    Wysłany: 3 października 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Brzuch to mnie kloje, nie boli :-) no i jajniki. A to chyba dobry znak? Plamien nie mam, nigdy nie mialam.
    Ja sie tak zestresowalam bo analizowalam te czulosci testow. Myslalam ze 15dpo (dzisiaj) juz beta bedzie wieksza niz te 25 co na tescie jest czulosc no i ta kreska taka slaba byla. Nie kminie tych testow poprostu.
    A badasz sobie szyjkę? Ja dzisiaj jestem 15 dpo, powinnam dostać @, ale szyjkę mam wysoko, testy negatywne, więc w ciąży nie jestem, ale zastanawia mnie ta szyjka dlaczego się nie obniżyła

    mhsv3e5ey6oj6okz.png
    Beta 18 dpo - 1621 mIU/ml
    Progesteron - 38,70 ng/ml
    TSH - 1,9
    Beta 20 dpo - 3190 mIU/ml
    22.03.21 - jest ❤
    11.06.21 - będzie synek 💙
    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Brzuch to mnie kloje, nie boli :-) no i jajniki. A to chyba dobry znak? Plamien nie mam, nigdy nie mialam.
    Ja sie tak zestresowalam bo analizowalam te czulosci testow. Myslalam ze 15dpo (dzisiaj) juz beta bedzie wieksza niz te 25 co na tescie jest czulosc no i ta kreska taka slaba byla. Nie kminie tych testow poprostu.
    Test testowi nierówny, jeśli na teście o czułości 25 był bladzioch to dobry znak, bo przecież dwa dni wcześniej też miałaś bladziocha ale na o wiele bardziej czułym teście :)
    A poza tym nadal nie ma @, więc coraz więcej faktów przemawia za tym, że zostaniesz mamą, życzę Ci tego z całego serca :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ