X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 1 października 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja przez całą ciążę mam jakieś durne sny i nie raz właśnie mąż mówił, że płakałam przez sen albo jęczałam :-P
    Co do mamyginekolog, to czytam czasem jej bloga, ma kilka ciekawych artykułów, no i na insta też czasem zaglądam :-) A jakiś czas temu mi się właśnie śniło, że mamaginekolog nie żyje :-D
    Też zdażyło mi się zjeść salami na początku ciąży ;-) a ostatnio będąc w PL piłam niepasteryzowane mleko prosto od krowy i jadłam masło, śmietanę i twaróg z tego mleka u teścia :-) Tak szczerze, to się zapomniałam w ogóle, że nie powinnam, ale też nie miałam jakiś wyrzytów sumienia potem... przecież kiedyś kobiety jadły tylko swoje wyroby, przetwory i było ok. A te mleko też jest przecież non stop restrykcyjnie badane.

    Ja wzięłam się ostatnio w końcu za pranie i prasowanie ubranek, pieluszek, kocyków itp :-) masakra ile tego jest ;-) chyba cały ten tydzień mi jeszcze na tym zejdzie :-)
    Ale mam jakiś przypływ energii ostatnio :-)
    Dokładnie to samo powiedziała mi babcia ostatnio, bo jak do niej pojechałam to zaproponowała mi tatara na kolację i się oburzyłam, że przecież w ciąży się takich rzeczy nie jadą, ona jest z tego pokolenia że do lekarza poszła w 9 miesiącu ciąży po przekaz do szpitala na poród i w ciąży jadła totalnie wszystko, inne czasy były wtedy, teraz na wszystko się chucha i dmucha :)
    Ja dopiero po wypłacie wybieram się na większe zakupy, pierwsze zresztą dla bobaska, bo jeszcze nic mnie nie pokusiło :D
    I powiem Wam szczerze nie wiem od czego zacząć :D chcę żeby te zakupy były przemyślane, żeby to co kupię było używane a nie leżało w szafie. Może macie jakieś porady?
    Mam też dylemat na jaki rozmiar kupować pierwsze ciuszki, 56 czy 62? Może macie jakieś wskazówki, będę wdzieczna ;)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie. Wszystko ok, bąbel rośnie, waży niecałe 1700g (myślałam, że będzie więcej;-)), przewrócił się spowrotem główką w dół, mam nadzieję, że już tak zostanie :-) Oczywiście ładnego ujęcia z profilu nie dał sobie zrobić :-P Przepływy w porządku, ilość wód też. Wybraliśmy szpital, Pani doktor wysłała zgłoszenie, teraz musimy czekać na dokumenty do wypełnienia ze szpitala. Szyjki mi nie mierzyła i nie badała dziś. Kolejna wizyta znów za 4 tygodnie, a myślałam, że teraz będą trochę częściej. Jakoś poważnie mi to zabrzmiało, że teraz wizyta w 36 tyg :-P

    golonat, Magdoczka lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 października 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Zdaj koniecznie wizytę z relacji, wstaw zdjęcie USG albo brzusia bo dawno nie widziałam Twojego maleństwa :*
    Oleczka i co się nie chwalisz?
    Dawaj zdjecie koniecznie!!! Trzymam kciuki żeby się potwierdziło :*
    Zdjęcia Marcelka nie wrzucę, bo niestety nie lubi pozować :-P Na tym etapie w sumie ciężko już o dobre ujęcie ;-) a brzuchola jak zrobię, to wrzucę ;-) ale wydaje mi się, że mocno ostatnio nie urósł.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dokładnie to samo powiedziała mi babcia ostatnio, bo jak do niej pojechałam to zaproponowała mi tatara na kolację i się oburzyłam, że przecież w ciąży się takich rzeczy nie jadą, ona jest z tego pokolenia że do lekarza poszła w 9 miesiącu ciąży po przekaz do szpitala na poród i w ciąży jadła totalnie wszystko, inne czasy były wtedy, teraz na wszystko się chucha i dmucha :)
    Ja dopiero po wypłacie wybieram się na większe zakupy, pierwsze zresztą dla bobaska, bo jeszcze nic mnie nie pokusiło :D
    I powiem Wam szczerze nie wiem od czego zacząć :D chcę żeby te zakupy były przemyślane, żeby to co kupię było używane a nie leżało w szafie. Może macie jakieś porady?
    Mam też dylemat na jaki rozmiar kupować pierwsze ciuszki, 56 czy 62? Może macie jakieś wskazówki, będę wdzieczna ;)
    Co do zakupów, to ja bardzo dużo gotowych list wyprawkowych przeglądałam, dużo czytałam w tych tematach i jakoś tak pomału zrobiłam swoją listę i jakoś poszło :-) Narazie Ci noe powiem co się przydało mniej, co bardziej, a co może wcale ;-) Też trzeba patrzeć na porę roku w której się będzie rodzić, bo pod tym względem też się wyprawki dużo różnią. Jak masz jakieś konkretne pytania, to wal śmiało, na tyle ile sama się już zorientowałam, to pomogę ;-) Jeśli chodzi o kosmetyki, to polecam bloga Srokao, już pewnie o tym wspominałam, ale ja właśnie jej analizami się sugerowałam wybierając kosmetyki do pielęgnacji maluszka. Co do ciuszków, to napewno na początek 56, ale raczej nie za dużo, bo podobno większość dzieci dość szybko przechodzi na 62, więc najlepiej zaopatrzyć się w te dwa rozmiary. Ja mam nawet już i trochę na 68, ale ja to mam już tych ubranek ogólnie dużo za dużo, bo nie mogę się powstrzymać przed kupowaniem :-P a od siostry ubranek podostawałam już nawet do rozmiaru 80 :-)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 1 października 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    My po wizycie. Wszystko ok, bąbel rośnie, waży niecałe 1700g (myślałam, że będzie więcej;-)), przewrócił się spowrotem główką w dół, mam nadzieję, że już tak zostanie :-) Oczywiście ładnego ujęcia z profilu nie dał sobie zrobić :-P Przepływy w porządku, ilość wód też. Wybraliśmy szpital, Pani doktor wysłała zgłoszenie, teraz musimy czekać na dokumenty do wypełnienia ze szpitala. Szyjki mi nie mierzyła i nie badała dziś. Kolejna wizyta znów za 4 tygodnie, a myślałam, że teraz będą trochę częściej. Jakoś poważnie mi to zabrzmiało, że teraz wizyta w 36 tyg :-P
    Już bliżej niż dalej Aguś :*
    Też stoję jeszcze przed wyborem szpitala, nie jest to łatwe, Tobie za granicą pewnie było jeszcze ciężej dokonać wyboru :*
    Ehh ja teraz na wizytę czekalam 4 tygodnie i ciągnie się to w nieskończoność, ale jutro już jadę zobaczyć co u naszego bąbla :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 1 października 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Co do zakupów, to ja bardzo dużo gotowych list wyprawkowych przeglądałam, dużo czytałam w tych tematach i jakoś tak pomału zrobiłam swoją listę i jakoś poszło :-) Narazie Ci noe powiem co się przydało mniej, co bardziej, a co może wcale ;-) Też trzeba patrzeć na porę roku w której się będzie rodzić, bo pod tym względem też się wyprawki dużo różnią. Jak masz jakieś konkretne pytania, to wal śmiało, na tyle ile sama się już zorientowałam, to pomogę ;-) Jeśli chodzi o kosmetyki, to polecam bloga Srokao, już pewnie o tym wspominałam, ale ja właśnie jej analizami się sugerowałam wybierając kosmetyki do pielęgnacji maluszka. Co do ciuszków, to napewno na początek 56, ale raczej nie za dużo, bo podobno większość dzieci dość szybko przechodzi na 62, więc najlepiej zaopatrzyć się w te dwa rozmiary. Ja mam nawet już i trochę na 68, ale ja to mam już tych ubranek ogólnie dużo za dużo, bo nie mogę się powstrzymać przed kupowaniem :-P a od siostry ubranek podostawałam już nawet do rozmiaru 80 :-)
    To w ubranka jesteś już solidnie wyposażona :D
    My na razie mamy tylko łóżeczko, ale póki co stoi u moich rodziców na strychu i czeka na dobry moment :)
    Mieliśmy okazję kupić od znajomej, trzeba je tylko odświeżyć i można stawiać do pokoju :D
    Ale na razie mamy mały sajgon, remonty, kucie ścian, więc chyba pomyślę o tym dopiero jak się ze wszystkim ogarnę :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 października 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero z pracy wrocilam, no ale tak noo wysikalam druga kreske. Nie jakas mocna ale jest dobrze widoczna :-) zobaczymy jak to bedzie bo narazie sama nie moge w to uwierzyc. :-)
    W dodatku mam straszny metlik w glowie czyy odstwic duphaston czy nie... noby ginekolog powiedziala zeby odstawic ale czy ja wiem... :-(

    Kiedy najlepiej powtorzyc test? Bo na bete se nie pojde :-)

    golonat, Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 1 października 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tego duphastonu to sama nie wiem, z jednej strony jest na wywołanie okresu, a z drugiej na podtrzymanie ciąży, więc bądź tu mądry...
    Moja koleżanka grała duphastonu od początku ciąży, bo miała krwiaka i ginekolog przepisał jej ten lek na podtrzymanie, więc logicznie myśląc nie powinien zaszkodzić, ale lekarzem nie jestem, więc Ci niestety nie pomogę :(
    Generalnie po 2 dniach powinna beta wzrosnąć na tyle żeby kreska była bardziej widoczna, ale ja bym na Twoim miejscu testowała już jutro, raczej należę do tych niecierpliwych :D
    A kiedy miałaś dostać okres?

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 października 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Co do tego duphastonu to sama nie wiem, z jednej strony jest na wywołanie okresu, a z drugiej na podtrzymanie ciąży, więc bądź tu mądry...
    Moja koleżanka grała duphastonu od początku ciąży, bo miała krwiaka i ginekolog przepisał jej ten lek na podtrzymanie, więc logicznie myśląc nie powinien zaszkodzić, ale lekarzem nie jestem, więc Ci niestety nie pomogę :(
    Generalnie po 2 dniach powinna beta wzrosnąć na tyle żeby kreska była bardziej widoczna, ale ja bym na Twoim miejscu testowała już jutro, raczej należę do tych niecierpliwych :D
    A kiedy miałaś dostać okres?
    Wczoraj powinnam miec @ :-)
    Ja nigdy nie mialam ani plamien ani nic dlatego sie waham. Kurcze... boje sie ze jak odstawie dupka to bedzie.... gorzej :-(
    A z drugiej strony brac chyba tez nie zaszkodzi... tak niektorzy twierdza...
    Zatestuje we srode w takim razie ponownie.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 1 października 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Wczoraj powinnam miec @ :-)
    Ja nigdy nie mialam ani plamien ani nic dlatego sie waham. Kurcze... boje sie ze jak odstawie dupka to bedzie.... gorzej :-(
    A z drugiej strony brac chyba tez nie zaszkodzi... tak niektorzy twierdza...
    Zatestuje we srode w takim razie ponownie.
    Już nie mogę się doczekać, trzymam mocno kciuki! Pisz od razu jak będziesz coś wiedziała :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 2 października 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Alicja co u Ciebie? Już po owu czy jeszcze przed?

    Hej !! Tak, ja już po owulacji, ale nie wiem co z tego wyjdzie bo miałam bardzo ciężki tydzień i w weekend jeszcze byliśmy na weselu i jestem jak wrak człowieka... Także się nie nastawiam jakoś bardzo.
    Poza tym u mnie całkiem spoko, rozkręcam swój biznesik, także trochę załatwiania i zamieszania bo staram się o dotacje na otwarcie działalności:)
    19.10 jedziemy na 5 dni w Bieszczady trochę złapać tchu także już tylko odliczam dni:) oczywiście głowę mi zaprzata czy skoro jedziemy w góry to ten cykl co zacznie mi się własnej 12.10 to mamy robić stymulowany czy jak będę w górach i pewnie mocno się forsować ( zawsze lazimy cale dnie po 20-30 km) przed owulacja to czy nie wpłynie to jakoś źle na cały proces... może lepiej poczekać na stymulacje do listopada... sama nie wiem

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 2 października 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    My po wizycie. Wszystko ok, bąbel rośnie, waży niecałe 1700g (myślałam, że będzie więcej;-)), przewrócił się spowrotem główką w dół, mam nadzieję, że już tak zostanie :-) Oczywiście ładnego ujęcia z profilu nie dał sobie zrobić :-P Przepływy w porządku, ilość wód też. Wybraliśmy szpital, Pani doktor wysłała zgłoszenie, teraz musimy czekać na dokumenty do wypełnienia ze szpitala. Szyjki mi nie mierzyła i nie badała dziś. Kolejna wizyta znów za 4 tygodnie, a myślałam, że teraz będą trochę częściej. Jakoś poważnie mi to zabrzmiało, że teraz wizyta w 36 tyg :-P

    Dobrze że z Marcelkiem i Toba wszystko ok :* dbaj o siebie :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 2 października 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja dopiero z pracy wrocilam, no ale tak noo wysikalam druga kreske. Nie jakas mocna ale jest dobrze widoczna :-) zobaczymy jak to bedzie bo narazie sama nie moge w to uwierzyc. :-)
    W dodatku mam straszny metlik w glowie czyy odstwic duphaston czy nie... noby ginekolog powiedziala zeby odstawic ale czy ja wiem... :-(

    Kiedy najlepiej powtorzyc test? Bo na bete se nie pojde :-)

    Oleczka gratuluję!! 3mam kciuki żeby wszystko było ok !!:) co do dupka to moja przyjaciółka też dostała na podtrzymanie bo miała niski progesteronu właśnie, także może lepiej nie odstawiaj sama i może zadzwoń do lekarza ?

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 2 października 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Co do zakupów, to ja bardzo dużo gotowych list wyprawkowych przeglądałam, dużo czytałam w tych tematach i jakoś tak pomału zrobiłam swoją listę i jakoś poszło :-) Narazie Ci noe powiem co się przydało mniej, co bardziej, a co może wcale ;-) Też trzeba patrzeć na porę roku w której się będzie rodzić, bo pod tym względem też się wyprawki dużo różnią. Jak masz jakieś konkretne pytania, to wal śmiało, na tyle ile sama się już zorientowałam, to pomogę ;-) Jeśli chodzi o kosmetyki, to polecam bloga Srokao, już pewnie o tym wspominałam, ale ja właśnie jej analizami się sugerowałam wybierając kosmetyki do pielęgnacji maluszka. Co do ciuszków, to napewno na początek 56, ale raczej nie za dużo, bo podobno większość dzieci dość szybko przechodzi na 62, więc najlepiej zaopatrzyć się w te dwa rozmiary. Ja mam nawet już i trochę na 68, ale ja to mam już tych ubranek ogólnie dużo za dużo, bo nie mogę się powstrzymać przed kupowaniem :-P a od siostry ubranek podostawałam już nawet do rozmiaru 80 :-)

    Nie dziwię Ci się że nie możesz się powstrzymać od zakupów:) te ciuszki dla maluchów są teraz takie śliczne!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 07:44

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 2 października 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć dziewczyny, dostałam dzisiaj wyniki biochemii do badań prenatalnych i trochę się zmartwilam
    Ryzyko trisomii 21 podstawowe: 1:982, skorygowane 1:729
    Ryzyko trisomii 18 podstawowe: 1:2543, skorygowane <1:20000,
    Ryzyko trisomii 13 podstawowe: 1:7935, skorygowane <1:20000.
    Wolne bHCG 71,7 IU/I,
    PAPP-A 3,230 IU/I.
    Jest się czym martwić? Najbardziej martwię się o trisomie 21.
    Pomóżcie dziewczyny :*

    Nie mam pojęcia o co w tym chodzi, kompletnie się nie orientuje, ale myślę ze nie ma co się martwić na zapas. Będzie dobrze:*:*

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 października 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka gratuluję!! 3mam kciuki żeby wszystko było ok !!:) co do dupka to moja przyjaciółka też dostała na podtrzymanie bo miała niski progesteronu właśnie, także może lepiej nie odstawiaj sama i może zadzwoń do lekarza ?
    Lekarz kazal odstawic bez zafnych badan... nie mam zamiaru go odstawiac :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 października 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka mialas na poczatku ciazy takie klocia w dole brzucha lekkie?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 2 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka mierzylas temp w tym szczęśliwym cyklu? Weź się podziel wykresem!:)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 2 października 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Werka mialas na poczatku ciazy takie klocia w dole brzucha lekkie?:-)
    Powiem Ci szczerze, że ja od początku ciąży nie miałam jakichś szczególnych objawów, a kłócia miałam przed każdym okresem :)
    Ale myślę że to dobry znak! :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 października 2018, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisiaj test dziewczyny o czulosci 25 i jest nadal bladzioch? Co mam myslec? Dwa dni temu robilam o czulosci chyba 10 i tez byl bladzioch. Co myslicie:-( panikuje

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ