X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ufostepnila bym wykres ale od momentu gdy pozmieniali stronke to moj wykres nie jest moim wykresem tylko jakims z kosmosu. Wiec prowadze tylko dla siebie. :-) ale temp sa okej jak na f.lutealna. :-) testuje 13 :-) bedIe to 13dpo bo musze wiedziec czy duphaston odstawic. Ale korci mnie zeby zatestowac wczesniej:-)
    To super, będę czekać niecierpliwie na Twoje testowanie i trzymać kciuki :*
    Wcześniej bym nie testowała, nie ma się co nakręcić, wiem sama po sobie, dopiero 14 dpo miałam bladziocha :* więc lepiej poczekaj do tego 13 :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To super, będę czekać niecierpliwie na Twoje testowanie i trzymać kciuki :*
    Wcześniej bym nie testowała, nie ma się co nakręcić, wiem sama po sobie, dopiero 14 dpo miałam bladziocha :* więc lepiej poczekaj do tego 13 :*
    Wiem tez tak mysle. W poprzednim cyklu testowalam 11dpo i nic nie bylo a 2 dni pozniej druga piekna kreska. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam Aga?:-) pewnie juz ma synka na raczkach wiec nie ma czasu na pisanie :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa, czekam na wiadomość, ale pewnie chce się nacieszyć malenstwem :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Też jestem ciekawa, czekam na wiadomość, ale pewnie chce się nacieszyć malenstwem :)
    Dokladnie. :-) poczekamy. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam Kubus? Wierci sie duzo?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A jak tam Kubus? Wierci sie duzo?
    Oj wierci, strach się bać, bo jeśli będzie taki żywy jak się urodzi co teraz w brzuchu, to będziemy mieli z mężem co robić :D
    Czasami jak widzę jak mi brzuchol faluje to sama się do siebie śmieje ;D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oj wierci, strach się bać, bo jeśli będzie taki żywy jak się urodzi co teraz w brzuchu, to będziemy mieli z mężem co robić :D
    Czasami jak widzę jak mi brzuchol faluje to sama się do siebie śmieje ;D
    Hehhee no too super :-) a to praawda ze trzeba liczyc ruchu dziecka w dzien? Gdzies mi sie o uszy obilo.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hehhee no too super :-) a to praawda ze trzeba liczyc ruchu dziecka w dzien? Gdzies mi sie o uszy obilo.
    Szczerze Ci powiem, że nie wiem, ja nie liczę, nie chce się nakręcac, póki co Kubuś nie daje o sobie zapomnieć, ale są też chwile, że nie daje kopniaka przez pół dnia :)
    Ale nie panikuje wtedy, niektóre matki 2 godziny nie czują ruchów i jeżdżą na KTG, panikują, ale kurcze to dziecko też kiedyś musi spać :D
    Chyba trzeba z rozsądkiem do tego podchodzić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 13:51

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Szczerze Ci powiem, że nie wiem, ja nie liczę, nie chce się nakręcac, póki co Kubuś nie daje o sobie zapomnieć, ale są też chwile, że nie daje kopniaka przez pół dnia :)
    Ale nie panikuje wtedy, niektóre matki 2 godziny nie czują ruchów i jeżdżą na KTG, panikują, ale kurcze to dziecko też kiedyś musi spać :D
    Chyba trzeba z rozsądkiem do tego podchodzić :)
    Dokladnie. Jesli przed dzIen sie nie ruszy to mozna dopiero zaczac myslec :-)
    Sa takie fajne cosie do sluchania tetna dzidziusia w brzuchu w domu. :-) myslalas o tym? Czy to tez raczej niepotrzebnie nakreca?

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie liczę ruchów, bo jest ich bardzo dużo :-) W sobotę synek miał leniwy dzień, bo ruszał się mało i już zaczynałam lekko świrować. Ale za to w niedzielę znów dał czadu :-)

    Aga, jak u Ciebie? Marcelek już na świecie? Czekamy na same dobre wieści :-*

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dokladnie. Jesli przed dzIen sie nie ruszy to mozna dopiero zaczac myslec :-)
    Sa takie fajne cosie do sluchania tetna dzidziusia w brzuchu w domu. :-) myslalas o tym? Czy to tez raczej niepotrzebnie nakreca?
    Nie myślałam nad tym nawet, to chyba zbędny wydatek wg mnie i faktycznie może niepotrzebnie wprowadzać panikę, bo jak dziecko jest ruchliwe to jak Tu uchwycić tętno takiego szkraba :D
    Jakby nie dał o sobie znać przez cały dzień to faktycznie bym się martwiła :)
    Właśnie Aguś czekamy na wiadomość :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie myślałam nad tym nawet, to chyba zbędny wydatek wg mnie i faktycznie może niepotrzebnie wprowadzać panikę, bo jak dziecko jest ruchliwe to jak Tu uchwycić tętno takiego szkraba :D
    Jakby nie dał o sobie znać przez cały dzień to faktycznie bym się martwiła :)
    Właśnie Aguś czekamy na wiadomość :*
    Dokladnie. To jest raczej zabawka dla mam ktore nie maja pojecia o zadnych staraniach, komplikacjach i ktore ciagle nie mysla tak jak np. Ja :-) one to maja dla przyjemnosci a nie a pewnosci :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 10dpo i troche mnie zacmilo... kompalam sie i oczywiscie jak to ja ciekawska wkladam paluchy po nic gdzie popadnie zeby sprawdzic co sie tam w srodku dzieje... duuuzo sluzu, jedna porcja lekko brazowego a w drugiej turze sluz z kropka krwi... nie wiem co myslec bo od kilku dni ciagnie mnie lekko podbrzusze, ale nie jak na @, tylko tam jak poprzednio bylam w ciazy... temperatura wysoka. Szyjka nisko twarda.Biore duphaston 1 tabl dziennie wiec to chyba nie jest @, co myslicie?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja jestem 10dpo i troche mnie zacmilo... kompalam sie i oczywiscie jak to ja ciekawska wkladam paluchy po nic gdzie popadnie zeby sprawdzic co sie tam w srodku dzieje... duuuzo sluzu, jedna porcja lekko brazowego a w drugiej turze sluz z kropka krwi... nie wiem co myslec bo od kilku dni ciagnie mnie lekko podbrzusze, ale nie jak na @, tylko tam jak poprzednio bylam w ciazy... temperatura wysoka. Szyjka nisko twarda.Biore duphaston 1 tabl dziennie wiec to chyba nie jest @, co myslicie?
    Jeśli 10dpo, to na @ byłoby jeszcze za wcześnie, poza tym temperatura wysoka, więc to może dobry znak :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jeśli 10dpo, to na @ byłoby jeszcze za wcześnie, poza tym temperatura wysoka, więc to może dobry znak :*
    No mam nadzieje kurcze.. bo z dupkiem chyba @ nie mozliwy... nie wiem jak ja wytrzymam do czwartku.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No mam nadzieje kurcze.. bo z dupkiem chyba @ nie mozliwy... nie wiem jak ja wytrzymam do czwartku.
    Dasz radę Oleczka, jeszcze tylko dwa dni :) ja czekam razem z Tobą :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja jestem 10dpo i troche mnie zacmilo... kompalam sie i oczywiscie jak to ja ciekawska wkladam paluchy po nic gdzie popadnie zeby sprawdzic co sie tam w srodku dzieje... duuuzo sluzu, jedna porcja lekko brazowego a w drugiej turze sluz z kropka krwi... nie wiem co myslec bo od kilku dni ciagnie mnie lekko podbrzusze, ale nie jak na @, tylko tam jak poprzednio bylam w ciazy... temperatura wysoka. Szyjka nisko twarda.Biore duphaston 1 tabl dziennie wiec to chyba nie jest @, co myslicie?

    Oleczka trzymam kciuki zeby sie udalo !:) krew to dobry znak, moze implantacja:) jeszcze tylko 2 dni niepewnosci, dasz rade :) ja testuję w sobote, chociaz jakos sie nie chce nakrecac bo pewnie jak zwykle bedzie tylko wielkie rozczarowanie...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka trzymam kciuki zeby sie udalo !:) krew to dobry znak, moze implantacja:) jeszcze tylko 2 dni niepewnosci, dasz rade :) ja testuję w sobote, chociaz jakos sie nie chce nakrecac bo pewnie jak zwykle bedzie tylko wielkie rozczarowanie...
    Póki nie ma @ dziewczyny to zawsze jest nadzieja, trzymam za Was obie mocno kciuki :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka trzymam kciuki zeby sie udalo !:) krew to dobry znak, moze implantacja:) jeszcze tylko 2 dni niepewnosci, dasz rade :) ja testuję w sobote, chociaz jakos sie nie chce nakrecac bo pewnie jak zwykle bedzie tylko wielkie rozczarowanie...
    Apropo @. Pojawia sie lekko rozowy sluz. Brzuch cisnie ale jak w cyklu ciazowym
    Temp wysoka.
    Dupa z tym. Mam.dzisiaj zly dzien. W pracy to co chwile wychodzilam i ryczalam w kiblu jak jakas poj...na. sory za slowa,ae taki dzien:-(

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ