X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dramat, wchodzę codziennie i powoli tracę już nadzieję, że zobaczę wiadomość od niej...
    U nas wszystko w porządku, powoli przechodzimy na mleko modyfikowane, bo widziałam, że Kubuś się nie najada :(
    Byliśmy niedawno na szczepieniu i bilansie, ważył 8,6 kg i mierzyl 71 cm :)
    Powoli zaczyna stawać i podnosić dupkę jakby do raczkowania, no i zaczyna się popisywać nie da się przy nim nudzic :D
    A pod koniec listopada zapisalismy się na sesję świąteczną, jestem bardzo ciekawa czy będzie z niego model :D
    Oleczka a co u Was? Jak Marcelek? Nadal karmisz piersią? :)
    Karmie piersia, ale jest to moje pierwsze i ostatnie dziecko ktore w ren sposob bede karmic. Dlaczego? A dlatego ze siedzenie na kanapie 24h na dobe z cycem w jego buziulce mnie wykancza. Co chwila by cyckal , a jak juz je to potem rzyga. 😀 takze jest ciekawie....

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 1 listopada 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Karmie piersia, ale jest to moje pierwsze i ostatnie dziecko ktore w ren sposob bede karmic. Dlaczego? A dlatego ze siedzenie na kanapie 24h na dobe z cycem w jego buziulce mnie wykancza. Co chwila by cyckal , a jak juz je to potem rzyga. 😀 takze jest ciekawie....
    U nas było to samo, dla tego do akcji wkroczył smoczek :D
    Na początku zarzekałam się, że nie będę bo używać, ale zmieniłam zdanie, jak mały zrobił sobie smoczek z mojej piersi :D
    I powiem Ci Oleczka, że z jednej strony chciałabym dłużej karmić, a z drugiej jakas taka ulga i większy luz, bo jak ostatnimi czasy widziałam jego pozycje do karmienia (a to na siedząco, a to na stojąco) to byłam rozwalona totalnie :D
    My od początku małego też uczyliśmy do butelki i jak nas nie było to jechał na mm, bo nie wyobrażałam sobie wyjść z domu i w stresie wracać, żeby tylko nie rozpłakał się z głodu jak mnie nie będzie :)
    Ale ogólnie karmienie piersią będę zawsze miło wspominać :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 listopada 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    U nas było to samo, dla tego do akcji wkroczył smoczek :D
    Na początku zarzekałam się, że nie będę bo używać, ale zmieniłam zdanie, jak mały zrobił sobie smoczek z mojej piersi :D
    I powiem Ci Oleczka, że z jednej strony chciałabym dłużej karmić, a z drugiej jakas taka ulga i większy luz, bo jak ostatnimi czasy widziałam jego pozycje do karmienia (a to na siedząco, a to na stojąco) to byłam rozwalona totalnie :D
    My od początku małego też uczyliśmy do butelki i jak nas nie było to jechał na mm, bo nie wyobrażałam sobie wyjść z domu i w stresie wracać, żeby tylko nie rozpłakał się z głodu jak mnie nie będzie :)
    Ale ogólnie karmienie piersią będę zawsze miło wspominać :)
    Karmic ja lubie bardzo. Ale karmic:-)
    Z butelki tez zje np. Jak ja musze wyjsc:-) i wtedy widac czy jest naprawde glodny:-) bo butelki nie ssie a cyca by chcial niekoniecznie do jedzenia:-)

    Wow na stojaco... haha mega:-)

    Jak czesto uzywaliscie smoczka?:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 10:17

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 2 listopada 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Karmic ja lubie bardzo. Ale karmic:-)
    Z butelki tez zje np. Jak ja musze wyjsc:-) i wtedy widac czy jest naprawde glodny:-) bo butelki nie ssie a cyca by chcial niekoniecznie do jedzenia:-)

    Wow na stojaco... haha mega:-)

    Jak czesto uzywaliscie smoczka?:-)
    Fakt, chyba dziecko przy piersi czuje po prostu bliskość z mama, bo malutki często budził się w nocy i nawet nie pił, tylko wziął pierś do buzi i od razu zasypiał :D
    To super, że też nie ma problemu z butelką i możesz sobie pozwolić, żeby gdzieś wyjść bez zamartwiania, że czas goni i za chwilę musisz wracać do domu :)
    Smoczek u nas jest na porządku dziennym do spania, mały jak zasypia musi coś ssać niestety, w dzień śpi ze smoczkiem, a w nocy jak już twardo zaśnie to co wypluwa :)
    A Wy używacie smoczka?
    Jak u Was w ogóle z przesypianiem nocy? Budzi się często?

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 listopada 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Fakt, chyba dziecko przy piersi czuje po prostu bliskość z mama, bo malutki często budził się w nocy i nawet nie pił, tylko wziął pierś do buzi i od razu zasypiał :D
    To super, że też nie ma problemu z butelką i możesz sobie pozwolić, żeby gdzieś wyjść bez zamartwiania, że czas goni i za chwilę musisz wracać do domu :)
    Smoczek u nas jest na porządku dziennym do spania, mały jak zasypia musi coś ssać niestety, w dzień śpi ze smoczkiem, a w nocy jak już twardo zaśnie to co wypluwa :)
    A Wy używacie smoczka?
    Jak u Was w ogóle z przesypianiem nocy? Budzi się często?
    W nocy jest okej. Po kompieli zazwyczaj idzie spac. Zasypia czasem ze smokiem czasem bez. Ale tylko w nocy. W dzien o ile w ogole zasnie, to ze smokiem. W ogole jezeli nie ma mojego cyca to jesli nie uda mi sie go niczym zajac to niestety ale smok musi byc bo jest wrzask. Jest ciezko, zwlaszcza od kilku dni. Nie idzie nic zrobic bo maly placze jak nie ssie. Strasznie tego mu widze potrzeba.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 listopada 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    W nocy jest okej. Po kompieli zazwyczaj idzie spac. Zasypia czasem ze smokiem czasem bez. Ale tylko w nocy. W dzien o ile w ogole zasnie, to ze smokiem. W ogole jezeli nie ma mojego cyca to jesli nie uda mi sie go niczym zajac to niestety ale smok musi byc bo jest wrzask. Jest ciezko, zwlaszcza od kilku dni. Nie idzie nic zrobic bo maly placze jak nie ssie. Strasznie tego mu widze potrzeba.
    A może ma skok rozwojowy?
    U nas niedawno też był kryzys, mały się darł budził się często w nocy, dramat :/
    Ale już się uspokoiło :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 listopada 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A może ma skok rozwojowy?
    U nas niedawno też był kryzys, mały się darł budził się często w nocy, dramat :/
    Ale już się uspokoiło :)
    Mozliwe, bo dzisiaj dziecka nie ma. Zajmuje sie sam, spi nawet, teraz to ja czekam a sie obudzi bo musimy isc do sklepu. 😀 haha

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 listopada 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Mozliwe, bo dzisiaj dziecka nie ma. Zajmuje sie sam, spi nawet, teraz to ja czekam a sie obudzi bo musimy isc do sklepu. 😀 haha
    Hahaha ja czasami czekam aż mały zaśnie, bo tyle rzeczy do zrobienia, pranie, sprzątanie itd., a jak śpi za długo to jakoś tęskno :(
    W ogóle nasz Kubuś ma bardzo nieregularne i bardzo krótkie drzemki w ciągu dnia, nocy też nie przesypia, aczkolwiek odkąd pije mm jest o niebo lepiej, jest spokojniejszy i lepiej śpi :)
    W ogóle pod koniec listopada zostawiamy małego z babciami i lecimy z mężem do Anglii na 6 dni i trochę mam z tego powodu wyrzuty sumienia, bo najchętniej wzielabym go że sobą, ale z drugiej strony, wiem, że byłoby to dla niego męczące, najpierw lot, później podróż z lotniska do naszego wujka, chcielibyśmy też sporo pozwiedzać, a pogoda w Anglii bywa różna :/
    Ale chyba jakoś damy radę :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 listopada 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Hahaha ja czasami czekam aż mały zaśnie, bo tyle rzeczy do zrobienia, pranie, sprzątanie itd., a jak śpi za długo to jakoś tęskno :(
    W ogóle nasz Kubuś ma bardzo nieregularne i bardzo krótkie drzemki w ciągu dnia, nocy też nie przesypia, aczkolwiek odkąd pije mm jest o niebo lepiej, jest spokojniejszy i lepiej śpi :)
    W ogóle pod koniec listopada zostawiamy małego z babciami i lecimy z mężem do Anglii na 6 dni i trochę mam z tego powodu wyrzuty sumienia, bo najchętniej wzielabym go że sobą, ale z drugiej strony, wiem, że byłoby to dla niego męczące, najpierw lot, później podróż z lotniska do naszego wujka, chcielibyśmy też sporo pozwiedzać, a pogoda w Anglii bywa różna :/
    Ale chyba jakoś damy radę :)
    Ja do sklepu w koncu nie poszlam😀 tak spal ze juz tez zdazylam zatesknic😀

    Jesli chodzi o uk to fakt, u nas pogoda strasznie w kratke😀 ale przynajmniej odpoczniecie😀

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 listopada 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy dzisiaj w Londynie zrobic malemu paszport.:-)
    9h ogolnie w trasie i zalatwiania i maly przespal calosc.! Oczywiscie z pobudkami.na ami ami i przebieranie. Jestem w szoku! Ale.z drugiej strony ciesze siie ze tak akceptuje jazde autem bo w grudniu jedzoemy do Polski autem i pomimo ze dzisiaj mialam wielkiego stresa jak to bedzie, to teraz jestem powiedzmy spokojna.:-) za to mam nowa mysl do zaprzatania sobie glowy.... a co jesli to byl poprostu taki dzien spiocha i w grudniu bedzie masakra? Tfu tfu tfu😀

    Agniecha, Werka co u was?

    Alicja, odezwij sie w koncu bo ja juz mam czarny scenariusz przed oczami przez to milczenie😣
    Tfu tfu tfu

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 7 listopada 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    My bylismy dzisiaj w Londynie zrobic malemu paszport.:-)
    9h ogolnie w trasie i zalatwiania i maly przespal calosc.! Oczywiscie z pobudkami.na ami ami i przebieranie. Jestem w szoku! Ale.z drugiej strony ciesze siie ze tak akceptuje jazde autem bo w grudniu jedzoemy do Polski autem i pomimo ze dzisiaj mialam wielkiego stresa jak to bedzie, to teraz jestem powiedzmy spokojna.:-) za to mam nowa mysl do zaprzatania sobie glowy.... a co jesli to byl poprostu taki dzien spiocha i w grudniu bedzie masakra? Tfu tfu tfu😀

    Agniecha, Werka co u was?

    Alicja, odezwij sie w koncu bo ja juz mam czarny scenariusz przed oczami przez to milczenie😣
    Tfu tfu tfu
    Alicja faktycznie mogłaby dać znać co u niej...
    Widzisz nie masz się co martwić, chyba większość dzieciaczków zasypia w aucie :)
    Nasz malutki też tak ma, chociaż teraz już więcej rzeczy to interesuje to też nie jest już tak łatwo o sen :D
    U nas ostatnio nieprzespane noce, bo prawdopodobnie idą nam górne jedyneczki :)
    Ale nie ma co narzekać, bo zawsze może być gorzej, inne dzieci mają nawet gorączkę czy biegunki, więc Bogu dziękować :)
    Magdoczka a jak Wasz szkrab? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 19:45

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Alicja faktycznie mogłaby dać znać co u niej...
    Widzisz nie masz się co martwić, chyba większość dzieciaczków zasypia w aucie :)
    Nasz malutki też tak ma, chociaż teraz już więcej rzeczy to interesuje to też nie jest już tak łatwo o sen :D
    U nas ostatnio nieprzespane noce, bo prawdopodobnie idą nam górne jedyneczki :)
    Ale nie ma co narzekać, bo zawsze może być gorzej, inne dzieci mają nawet gorączkę czy biegunki, więc Bogu dziękować :)
    Magdoczka a jak Wasz szkrab? :)
    Juz zabkuje? Super! Przed nami dopiero szczepienia pierwsze

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 listopada 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Juz zabkuje? Super! Przed nami dopiero szczepienia pierwsze
    Ma już dwa dolne ząbki i teraz idą kolejne dwa :)
    A wczoraj pierwszy raz stanął sam w łóżeczku <3
    Nie bój się tych szczepień, nic strasznego :)
    A wybraliście szczepienia tradycyjne czy skojarzone? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2019, 12:30

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 listopada 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Ma już dwa dolne ząbki i teraz idą kolejne dwa :)
    A wczoraj pierwszy raz stanął sam w łóżeczku <3
    Nie bój się tych szczepień, nic strasznego :)
    A wybraliście szczepienia tradycyjne czy skojarzone? :)
    Nie wiem o czym mowisz:-)
    Jakie daja takie wzielam:-) nie zabardzo sie na tym znam. Jedna 6w1 jest i jedna doustna i jakies inne

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie wszystko ok!!! Jakoś tak z tego wszystkiego, że tyle się dzieje ostatnio zapomniałam o forum!!

    Na wizycie wszystko było ok:) serduszko biło 165 ud/min maluszek miał 1,68 cm.

    Teraz czekam już na kolejną wizytę 20.11 :) a potem 25.11 mam prenatalne.

    Czuje się już ok, mdłości mi minely, jestem pozytywnej myśli, chociaż boję się każdej kolejnej wizyty.

    Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Nie wiem o czym mowisz:-)
    Jakie daja takie wzielam:-) nie zabardzo sie na tym znam. Jedna 6w1 jest i jedna doustna i jakies inne
    Skojarzona to właśnie ta 6w1, 6 szczepionek w jednym wkluciu :)
    W PL skojarzone są płatne dodatkowo, a tradycyjne na NFZ i to jest kilka wkłuć :)
    Alicja kamień z serca!!! Jak mogłaś tyle czasu się nie odzywać :D
    Bardzo się cieszę, niech maleństwo zdrowo rośnie, trzymam mocno kciuki, teraz jesteś naszą jedyną brzuchatką i w końcu wszystkim z tego wątku się udało <3

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny, to się więcej nie powtórzy 😁będę Wam informować na bieżąco ❤️

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka a wy dalej na cycu?
    Izuwacie smoczka nadal?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Skojarzona to właśnie ta 6w1, 6 szczepionek w jednym wkluciu :)
    W PL skojarzone są płatne dodatkowo, a tradycyjne na NFZ i to jest kilka wkłuć :)
    Alicja kamień z serca!!! Jak mogłaś tyle czasu się nie odzywać :D
    Bardzo się cieszę, niech maleństwo zdrowo rośnie, trzymam mocno kciuki, teraz jesteś naszą jedyną brzuchatką i w końcu wszystkim z tego wątku się udało <3
    U nas w uk jest 6w1 plus inne dwie i doustna. Takze i tak tych ukloc troche jest...:-(

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Dziewczyny u mnie wszystko ok!!! Jakoś tak z tego wszystkiego, że tyle się dzieje ostatnio zapomniałam o forum!!

    Na wizycie wszystko było ok:) serduszko biło 165 ud/min maluszek miał 1,68 cm.

    Teraz czekam już na kolejną wizytę 20.11 :) a potem 25.11 mam prenatalne.

    Czuje się już ok, mdłości mi minely, jestem pozytywnej myśli, chociaż boję się każdej kolejnej wizyty.
    Boze Alicja .... straszysz strasznie. Ktory to tydzien?😀
    Ciesze sie ze wszystko okej:-)
    Ale rozumiem cie z obawami co do wizyt, chociaz i tak wiem ze tym razem sie udalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2019, 22:01

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ