X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawości @Daniela21 który to cs i ile masz lat? :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    W takim razie test musi być pozytywny! :)
    Ja też czekam już jak na szpilkach, jeszcze dzisiaj ten spadek temperatury, tracę już cierpliwość :D
    Muszę się czymś zająć bo oszaleję, także na dzisiaj zaplanowałam sobie czyszczenie okna i sprzątanie auta :D Może na chwilę przestanę myśleć o tym wszystkim, bo już wariuję :D
    No fajnie by było jakby był pozytywny.. Ale i tak się boje rozczarowania :(
    Właśnie ja nie mierzę temperaturry i też się boję, bo tak naprawdę nie wiem co tam się dzieje :D ale postanowiłam, że jak się nie uda tym razem to kupuje termometr i będę mierzyć :D
    No to będziesz miała zajęcie :D ja raczej do wieczora będę się nudzić, później idziemy do znajomych, chcą nas zaprosić na weselicho ;)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    A tak z ciekawości @Daniela21 który to cs i ile masz lat? :)
    Ile mam lat to sugeruje nawet mój nick - w kwietniu kończę 21 :)
    A który cs to tak naprawdę ciężko powiedzieć, bo od poronienia w tamtym roku ja cały czas chciałam, ale odpowiedzialnej było czekać do skonczenia studiów i ślubu. No i tak ogólnie cały czas był przerywany, aż do tego cyklu. Jakoś tak wyszło ze w okresie okołoowulacyjnym było przytulanko konkretne :) wiec można powiedzieć ze 1 taki cs ;) choć ja już od kilku miesięcy wczesniej się nakręcałam co miesiąc że a nóż się udało.. :(

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Ile mam lat to sugeruje nawet mój nick - w kwietniu kończę 21 :)
    A który cs to tak naprawdę ciężko powiedzieć, bo od poronienia w tamtym roku ja cały czas chciałam, ale odpowiedzialnej było czekać do skonczenia studiów i ślubu. No i tak ogólnie cały czas był przerywany, aż do tego cyklu. Jakoś tak wyszło ze w okresie okołoowulacyjnym było przytulanko konkretne :) wiec można powiedzieć ze 1 taki cs ;) choć ja już od kilku miesięcy wczesniej się nakręcałam co miesiąc że a nóż się udało.. :(
    Bardzo mi przykro z powodu poronienia :(
    Tym bardziej trzymam kciuki, żeby sie udało :*
    To jesteś z nas najmłodsza :*
    Super, ze planujecie wesele, my mamy to juz za sobą, ale wiem ile frajdy sprawiają te cale przygotowania :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Bardzo mi przykro z powodu poronienia :(
    Tym bardziej trzymam kciuki, żeby sie udało :*
    To jesteś z nas najmłodsza :*
    Super, ze planujecie wesele, my mamy to juz za sobą, ale wiem ile frajdy sprawiają te cale przygotowania :*
    Dziękuję :*
    A wy ile macie lat? Wiem, że widziałam już w rozmowie, ale gdzieś mi umknęło :P
    Jest frajda, ale też stres żeby wszystko było tak jak ma być :D na szczęście to co najważniejsze mamy juz zalatwione, zostały tylko jakieś duperelki, którymi będę się zajmować od początku przyszłego roku :)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja się trochę boję, bo raz na jakiś czas tak dość mocno mnie brzuch zaboli jak na @ :-( martwię się, żeby nie przyszła jednak i nie zabrała mi tak szybko mojego tycieńkiego maleństwa :-( Jakaś dzisiaj jakby bledsza kreska na teście niż wczoraj :-/
    Kochana nie martw się tym bólem brzucha. Ja w pierwszej ciąży też tak miałam. Jeszcze zanim test zrobiłam to tak mnie bolalo ze co chwilę do łazienki latałam sprawdzić czy juz okres nie przyszedł. Wtedy nie spodziewalam się wcale ze mogę być w ciąży. Także to jest normalnie, wiele osób tak ma :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skoro o objawach mowa, to ty @konfiturka24 jak się czujesz teraz? Masz jakieś objawy typowo ciążowe? :)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    A skoro o objawach mowa, to ty @konfiturka24 jak się czujesz teraz? Masz jakieś objawy typowo ciążowe? :)
    Nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży, raczej typowe przed @, powiększone piersi, bardzo wrażliwe zresztą i bóle brzucha jak na miesiączkę od kilku dni :(
    A Ty czujesz sie jakoś inaczej? :)
    Ja mam 24 lata, w kwietniu skoncze 25 ;)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/35d4aba453d19.jpg.html
    Okno umyte, pranie zrobione, posprzątane, więc można zasiąć przy kawie i pączku z nutellą (chodził za mną od rana) i nadrobić zaległości serialowe :D
    Wiem, że to nie forum serialowe, ale oglądacie jakieś seriale godne polecenia?
    Ja muszę Wam przyznać, że jestem serialową maniaczką i jak tylko mam wolną chwilę wykorzystuję ją na oglądanie czegoś nowego :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży, raczej typowe przed @, powiększone piersi, bardzo wrażliwe zresztą i bóle brzucha jak na miesiączkę od kilku dni :(
    A Ty czujesz sie jakoś inaczej? :)
    Ja mam 24 lata, w kwietniu skoncze 25 ;)
    A mnie kilka dni temu bolał brzuch jak na @, a tak to brak jakichś typowych objawów, piersi mnie przed @ nigdy nie bola, w poprzedniej ciąży przed zrobieniem testu bardzo mnie bolały i to mi dawało do myślenia, a teraz czuję jedynie, że są jakieś takie bardziej mięsiste haha :P

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    https://zapodaj.net/35d4aba453d19.jpg.html
    Okno umyte, pranie zrobione, posprzątane, więc można zasiąć przy kawie i pączku z nutellą (chodził za mną od rana) i nadrobić zaległości serialowe :D
    Wiem, że to nie forum serialowe, ale oglądacie jakieś seriale godne polecenia?
    Ja muszę Wam przyznać, że jestem serialową maniaczką i jak tylko mam wolną chwilę wykorzystuję ją na oglądanie czegoś nowego :)
    Mniam, mniam ;) a jak tam z mężem? Pogodzeni? :)
    Ja mam to samo, tez uwielbiam seriale! Ostatnio oglądam "W garniturach", wciąga (jak każdy serial :P). Ale to też zależy jaką tematykę lubisz?

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Mniam, mniam ;) a jak tam z mężem? Pogodzeni? :)
    Ja mam to samo, tez uwielbiam seriale! Ostatnio oglądam "W garniturach", wciąga (jak każdy serial :P). Ale to też zależy jaką tematykę lubisz?
    Mąż na pożegnanie przed pracą powiedział mi tylko " na razie", wiec chyba nadal ciche dni :D ale czasami dobrze bam to robi jak tez pobedziemy trochę osobno, bp bardziej sie stesknimy za sobą, a ja wiem ze i tak w końcu sie pogodzimy :)
    Ooo, nie widzialam, spojrzę na pewno :)
    W sumie nie mam zadnej ulubionej tematyki, ważne, żeby była fajna fabuła, ale tez żeby nie ciągnął sie jak flaki z olejem (chociaż Chirurgów oglądamy juz 14 sezon i ciągle są na poziomie), ale generalnie oglądam wszystko co mi sie akurat nawinie :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    A mnie kilka dni temu bolał brzuch jak na @, a tak to brak jakichś typowych objawów, piersi mnie przed @ nigdy nie bola, w poprzedniej ciąży przed zrobieniem testu bardzo mnie bolały i to mi dawało do myślenia, a teraz czuję jedynie, że są jakieś takie bardziej mięsiste haha :P
    Mięsiste, hmmm.. Cos w tym jest, moje tez są bardziej twarde niż zwykle, ale nie wiem czy to o czymś świadczy :)
    Ogólnie chyba będę testować dopiero w poniedziałek, u mnie w mieście apteka juz zamknieta, a do najbliższej 15 km, wiec nie chce mi sie jechac specjalnie po test, może to i lepiej, bo będę żyć dluzej w nadziei, gdyby jutro wyszedł mi negatywny to bym się zalamała ;(

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Mąż na pożegnanie przed pracą powiedział mi tylko " na razie", wiec chyba nadal ciche dni :D ale czasami dobrze bam to robi jak tez pobedziemy trochę osobno, bp bardziej sie stesknimy za sobą, a ja wiem ze i tak w końcu sie pogodzimy :)
    Ooo, nie widzialam, spojrzę na pewno :)
    W sumie nie mam zadnej ulubionej tematyki, ważne, żeby była fajna fabuła, ale tez żeby nie ciągnął sie jak flaki z olejem (chociaż Chirurgów oglądamy juz 14 sezon i ciągle są na poziomie), ale generalnie oglądam wszystko co mi sie akurat nawinie :)
    Jasne, czasem trzeba od siebie odpocząć :)
    A ogladałaś "Gotowe na wszystko"? Też świetny serial, taka klasyka :D Chirurgów też swego czasu ogladałam, skonczylam chyba na 11 sezonie, bo miałam dłuższą przerwę i później nie chciało mi się szukać odpowiedniego odcinka :P

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Mięsiste, hmmm.. Cos w tym jest, moje tez są bardziej twarde niż zwykle, ale nie wiem czy to o czymś świadczy :)
    Ogólnie chyba będę testować dopiero w poniedziałek, u mnie w mieście apteka juz zamknieta, a do najbliższej 15 km, wiec nie chce mi sie jechac specjalnie po test, może to i lepiej, bo będę żyć dluzej w nadziei, gdyby jutro wyszedł mi negatywny to bym się zalamała ;(
    Zobaczymy juz niedługo czy te nasze objawy to ciążowe :)
    Oo nie.. :( czyli ja sama jutro.. Ale też powiem ci mam stresa.. Sama nie wiem czy chcę już robić bo wstępnie powiedziałam sobie we wtorek jak wyszedł negatyw że poczekam do przyszłego tygodnia :P a ta niedziela to tak pomiędzy. Ale z drugiej strony nie wytrzymam ani dnia dłużej juz chyba.. Dzisiaj już byłam na skraju. Oby tylko się nie zawieść :(

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Jasne, czasem trzeba od siebie odpocząć :)
    A ogladałaś "Gotowe na wszystko"? Też świetny serial, taka klasyka :D Chirurgów też swego czasu ogladałam, skonczylam chyba na 11 sezonie, bo miałam dłuższą przerwę i później nie chciało mi się szukać odpowiedniego odcinka :P
    Jasne, wszystkie sezony, super serial :)
    Przed chwila badałam sobie szyjkę i nie wiem czy sie nie otwiera :(((
    Mam za to mega dużo kremowego, gęstego śluzu ;)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Zobaczymy juz niedługo czy te nasze objawy to ciążowe :)
    Oo nie.. :( czyli ja sama jutro.. Ale też powiem ci mam stresa.. Sama nie wiem czy chcę już robić bo wstępnie powiedziałam sobie we wtorek jak wyszedł negatyw że poczekam do przyszłego tygodnia :P a ta niedziela to tak pomiędzy. Ale z drugiej strony nie wytrzymam ani dnia dłużej juz chyba.. Dzisiaj już byłam na skraju. Oby tylko się nie zawieść :(
    Rób jak najbardziej, gdybym miała test tez bym jutro testowała :)
    A generalnie na kiedy masz termin @? Czy jesteś juz po terminie?
    :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziewczyny rozpisałyście :-) Muszę teraz nadrobić ;-) My byliśmy z mężem (no i z naszym ziarenkiem;-) ) na zakupach, a potem u kolegi i mojego brata (mieszkają razem) na kawce :-) tzn ja na herbatce, bo mi mąż kawy nie pozwala :-P Wróciłam do domu z dwiema parami nowych butów :-) Takiego farta dziś miałam, że dwie pary butów z Peppe Jeans były przecenione o 70% (ostatnie sztuki) i akurat mój rozmiar :-) żal nie kupić ;-)
    Zaraz sobie poczytam co tam pisałyście i pokomentuje ;-) Jeśli nie zasnę :-P Ziewam dziś cały dzień, muli mnie jak nie wiem, mimo że słoneczko dziś pięknie świeci :-) Nie wiem czy to te mniej przyjemne dolegliwości ciążowe czy odstawienie kofeiny :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Bledszą kreską się nie martw, jak już trzy dni pod rząd masz bladziocha to musi być maleństwo :*
    Dzisiaj mąż idzie na popołudniową zmianę do pracy to będę miała chwilę dla siebie, chociaż już mi trochę przeszło, mam nadzieję, że jemu też (nie wiem, bo jeszcze śpi :D)
    A Ty jak samopoczucie mamuśka? :*

    Wiesz naczytałam się ostatnio o ciążach biochemicznych i się teraz stresuję tylko nie potrzebnie :-( Napewno będę spokojniejsza jak już termin @ minie.
    A samopoczucie tak jak przed chwilą pisałam, śpię na stojąco :-P ale humor mam dobry :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ale się dziewczyny rozpisałyście :-) Muszę teraz nadrobić ;-) My byliśmy z mężem (no i z naszym ziarenkiem;-) ) na zakupach, a potem u kolegi i mojego brata (mieszkają razem) na kawce :-) tzn ja na herbatce, bo mi mąż kawy nie pozwala :-P Wróciłam do domu z dwiema parami nowych butów :-) Takiego farta dziś miałam, że dwie pary butów z Peppe Jeans były przecenione o 70% (ostatnie sztuki) i akurat mój rozmiar :-) żal nie kupić ;-)
    Zaraz sobie poczytam co tam pisałyście i pokomentuje ;-) Jeśli nie zasnę :-P Ziewam dziś cały dzień, muli mnie jak nie wiem, mimo że słoneczko dziś pięknie świeci :-) Nie wiem czy to te mniej przyjemne dolegliwości ciążowe czy odstawienie kofeiny :-P
    To ale mialas miły i intensywny dzień :*
    Ale Ci sie udało z tymi butami, ja na wyprzedazach nigdy nie mogę nic upolować, bo mam rozmiar 39, czyli taki najbardziej chodliwy, a z reguły zostają albo male rozmiarki albo te większe :)
    Na Twoja senność pewnie ma wpływ i jedno i drugie :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ