X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Ile mam lat to sugeruje nawet mój nick - w kwietniu kończę 21 :)
    A który cs to tak naprawdę ciężko powiedzieć, bo od poronienia w tamtym roku ja cały czas chciałam, ale odpowiedzialnej było czekać do skonczenia studiów i ślubu. No i tak ogólnie cały czas był przerywany, aż do tego cyklu. Jakoś tak wyszło ze w okresie okołoowulacyjnym było przytulanko konkretne :) wiec można powiedzieć ze 1 taki cs ;) choć ja już od kilku miesięcy wczesniej się nakręcałam co miesiąc że a nóż się udało.. :(
    Przykro mi z powodu poronienia :-( Taka młodziutka jesteś, a już takie przejścia :-(
    A jak Twój narzeczony podchodzi do starań teraz tzn chodzi mi o to, że przed ślubem jeszcze...? My to jak już mieliśmy ślub zaplanowany, to woleliśmy poczekać.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Dziękuję :*
    A wy ile macie lat? Wiem, że widziałam już w rozmowie, ale gdzieś mi umknęło :P
    Jest frajda, ale też stres żeby wszystko było tak jak ma być :D na szczęście to co najważniejsze mamy juz zalatwione, zostały tylko jakieś duperelki, którymi będę się zajmować od początku przyszłego roku :)
    Ja mam jeszcze 26 ;-) w sierpniu 27 skończę. Stara dupa już ze mnie :-P
    Dla mnie w przygotowaniach to ostatni tydzień przed ślubem był najgorszy, taki stres, że masakra :-/ Zresztą u nas w ogóle było trochę trudniej, bo na odległość przez telefon nie wszystko da się załatwić, a jak jechaliśmy na kilka tygodni do PL, to wtedy wszystko na raz :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    https://zapodaj.net/35d4aba453d19.jpg.html
    Okno umyte, pranie zrobione, posprzątane, więc można zasiąć przy kawie i pączku z nutellą (chodził za mną od rana) i nadrobić zaległości serialowe :D
    Wiem, że to nie forum serialowe, ale oglądacie jakieś seriale godne polecenia?
    Ja muszę Wam przyznać, że jestem serialową maniaczką i jak tylko mam wolną chwilę wykorzystuję ją na oglądanie czegoś nowego :)
    Czy to nie pączuś z Biedronki? :-) Uwielbiam je :-)
    Co do seriali, to też lubię, ale ostatnio za dużo nie oglądam... Z pewnością mogę polecić "Grę o tron" :-) Miałam jakieś opory na początku co do tego serialu, myślałam, że to nie to co ja lubię, a jak już zaczęłam oglądać, to prawie wszystkie sezony naraz obejrzałam :-P Czekam teraz na ostatni sezon :-) Ostatnio też na Canal+ był pierwszy odcinek polskiego serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Zaciekawił mnie, więc pewnie będę oglądać co niedzielę :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    A mnie kilka dni temu bolał brzuch jak na @, a tak to brak jakichś typowych objawów, piersi mnie przed @ nigdy nie bola, w poprzedniej ciąży przed zrobieniem testu bardzo mnie bolały i to mi dawało do myślenia, a teraz czuję jedynie, że są jakieś takie bardziej mięsiste haha :P
    Mnie też nigdy przed @ nie bolały, a teraz jakby trochę zaczynały i takie jakby twardsze się zrobiły.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Jasne, wszystkie sezony, super serial :)
    Przed chwila badałam sobie szyjkę i nie wiem czy sie nie otwiera :(((
    Mam za to mega dużo kremowego, gęstego śluzu ;)
    Szyjkę to ja miałam do tej pory lekko otwartą, dziś dopiero chyba zamknięta, ale tak naprawdę, to nie jestem pewna. Ciężko mi to jakoś stwierdzić do końca.
    A pamiętasz co mi mówiłaś jak ja miałam wyjątkowo dużo kremowego śluzu...? ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Czy to nie pączuś z Biedronki? :-) Uwielbiam je :-)
    Co do seriali, to też lubię, ale ostatnio za dużo nie oglądam... Z pewnością mogę polecić "Grę o tron" :-) Miałam jakieś opory na początku co do tego serialu, myślałam, że to nie to co ja lubię, a jak już zaczęłam oglądać, to prawie wszystkie sezony naraz obejrzałam :-P Czekam teraz na ostatni sezon :-) Ostatnio też na Canal+ był pierwszy odcinek polskiego serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Zaciekawił mnie, więc pewnie będę oglądać co niedzielę :-)
    Dokładnie, z Biedronki :) ostatnio kupiłam i pierwszy raz spotkałam sie z takim nadzieniem, tez bardzo mi smakuje i teraz kupuje tylko te :D
    Widziałam właśnie zwiastun Kruka i tez mnie zaintrygowal, chyba po niego sięgnę w najbliższym czasie :)
    Co do szyjki tez mam trochę z tym problem żeby określić czy otwarta czy zamknięta :)
    A ten śluz to mam nadzieje, ze tez przyniesie mi szczęście tak jak Tobie :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    To ale mialas miły i intensywny dzień :*
    Ale Ci sie udało z tymi butami, ja na wyprzedazach nigdy nie mogę nic upolować, bo mam rozmiar 39, czyli taki najbardziej chodliwy, a z reguły zostają albo male rozmiarki albo te większe :)
    Na Twoja senność pewnie ma wpływ i jedno i drugie :D
    Ejj ja też mam 39 :-) Kolejne podobieństwo :-) z niektórych firm nawet 40, tak jak właśnie np z tych dzisiejszych :-) Szwajcarki chyba mają małe stopy :-p bo mi się dość często zdarza trafić swój rozmiar na promo :-) Zresztą tu jest o wiele więcej fajnych promocji niż w Polsce, czasami markowe buty naprawdę za grosze można kupić :-) Tak dla przykładu: raz kupiłam buty Adidasa za 15chf czyli niecałe 60 zł, innym razem skórzane trampki Toma Taylora za 12chf :-) a za dzisiejsze obie pary zapłaciłam 50chf=180zł. Tylko że tu dla nas te 50franków to w sumie tak jak 50zł :-P Nie będę już nawet wspominać za ile czasami udaje się fajne ciuchy kupić ;-) Ja to tak naprawdę się tylko na promocjach ubieram :-) Nie ma sensu normalnych cen płacić jak zawsze coś fajnego na promo wynajdę ;-)

    A teraz korzystam dopóki nie zaczną się wydatki na maleństwo ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Dokładnie, z Biedronki :) ostatnio kupiłam i pierwszy raz spotkałam sie z takim nadzieniem, tez bardzo mi smakuje i teraz kupuje tylko te :D
    Widziałam właśnie zwiastun Kruka i tez mnie zaintrygowal, chyba po niego sięgnę w najbliższym czasie :)
    Co do szyjki tez mam trochę z tym problem żeby określić czy otwarta czy zamknięta :)
    A ten śluz to mam nadzieje, ze tez przyniesie mi szczęście tak jak Tobie :*
    Wiedziałam :-) te pączusie to ja poznam :-) ale mi smaka narobiłaś ;-)

    Oby, życzę Ci tego z całego serca :-) :-*

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konfiturka a Ty wiesz, że Ty jesteś pierwszą osobą, która dowiedziała się o moich dwóch kreseczkach Ty moja forumowa przyjaciółko :-) Tak sobie właśnie to uświadomiłam ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Jasne, wszystkie sezony, super serial :)
    Przed chwila badałam sobie szyjkę i nie wiem czy sie nie otwiera :(((
    Mam za to mega dużo kremowego, gęstego śluzu ;)
    Wiesz co tez miałam takie wrażenie kilka dni temu już. Na poczatku była bardzo wysoko, ledwo mogłam dosięgnąć i była skierowana do kręgosłupa i twarda. A później zrobiła się bardziej miękka i obniżyła się troszkę. Ale od tego czasu minęło trochę i teraz juz nie badam, bo gdzieś wyczytalam tu na forum, że można zaszkodzić ewentualnej ciąży jak się tam gmera :P i czytalam tez wypowiedzi dziewczyn w ciąży ze na początku właśnie miały twardszą a później im miękła i się lekko otwierała. Także nie ma zasady,każda jest inna niestety :/

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ja tez właśnie mam dużo kremowego śluzu, w życiu tyle nie miałam :P

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Rób jak najbardziej, gdybym miała test tez bym jutro testowała :)
    A generalnie na kiedy masz termin @? Czy jesteś juz po terminie?
    :)
    Zrobię, zrobię. Za bardzo mnie nosi :D
    Generalnie to aplikacja wyliczyła mi na wtorek ten co minął. Ale zakładając ze owulację mogłam mieć później to termin byłby na piątek ten co był. Więc tak i tak jest juz po terminie :)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Przykro mi z powodu poronienia :-( Taka młodziutka jesteś, a już takie przejścia :-(
    A jak Twój narzeczony podchodzi do starań teraz tzn chodzi mi o to, że przed ślubem jeszcze...? My to jak już mieliśmy ślub zaplanowany, to woleliśmy poczekać.
    Niestety, weszlam w dorosłe życie jak to się mówi "z grubej rury" :(
    Wiesz co właśnie mój narzeczony takie ma podejście. Chciałby poczekać do ślubu już skoro jest zaplanowany i najlepiej jak juz mieszkanie swoje kupimy :) ja tez staralam się jak mogłam żeby powstrzymać ten instynkt macierzyński, ale strasznie ciężko. Po tej stracie obudziło się we mnie takie pragnienie posiadania maluszka no i tak w tym cyklu się udało, że jest szansa :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja mam jeszcze 26 ;-) w sierpniu 27 skończę. Stara dupa już ze mnie :-P
    Dla mnie w przygotowaniach to ostatni tydzień przed ślubem był najgorszy, taki stres, że masakra :-/ Zresztą u nas w ogóle było trochę trudniej, bo na odległość przez telefon nie wszystko da się załatwić, a jak jechaliśmy na kilka tygodni do PL, to wtedy wszystko na raz :-/
    Nie taka stara ;)
    Wiadomo, ze pewnie się jeszcze nastresuje za wszystkie czasy :D juz zdarza mi się mieć dziwne sny związane ze ślubem, ze cos idzie nie tak :D
    Ojej, no podziwiam te osoby, które zza granicy załatwiają te sprawy, bo to tyle latania jest ;o

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ejj ja też mam 39 :-) Kolejne podobieństwo :-) z niektórych firm nawet 40, tak jak właśnie np z tych dzisiejszych :-) Szwajcarki chyba mają małe stopy :-p bo mi się dość często zdarza trafić swój rozmiar na promo :-) Zresztą tu jest o wiele więcej fajnych promocji niż w Polsce, czasami markowe buty naprawdę za grosze można kupić :-) Tak dla przykładu: raz kupiłam buty Adidasa za 15chf czyli niecałe 60 zł, innym razem skórzane trampki Toma Taylora za 12chf :-) a za dzisiejsze obie pary zapłaciłam 50chf=180zł. Tylko że tu dla nas te 50franków to w sumie tak jak 50zł :-P Nie będę już nawet wspominać za ile czasami udaje się fajne ciuchy kupić ;-) Ja to tak naprawdę się tylko na promocjach ubieram :-) Nie ma sensu normalnych cen płacić jak zawsze coś fajnego na promo wynajdę ;-)

    A teraz korzystam dopóki nie zaczną się wydatki na maleństwo ;-)
    Ja tez nie jestem zwolenniczką wydawania kupy kasy na ciuchy, skoro za chwilę one będą i tak połowę tansze, tym bardziej, ze z mężem zaciskamy pasa jak tylko możemy póki nie ma dziecka, bo w przyszłości chcemy iść na swoje :)
    Wiec raczej tez kupuje na wyprzedazach, czasami w lumpkach i nie mam z tym problemu :)
    Bardzo sie cieszę, ze dowiedziałam sie pierwsza :* a ja tak sobie ostatnio uswiadomilam, ze Wy nawet dziewczyny nie wiecie jak mam na imię (Weronika), bo w zasadzie ten mój nick jest taki anonimowy, nie sadzilam, ze nawiaze tu z kims relacje ponad tematy ciążowe, a jednak, bardzo sie cieszę, ze jesteście i ze mogę tu wylać swoje żale i podzielic sie z Wami również moimi radosciami :)
    @Daniela21 to jesteś juz chwile po terminie @, ja moja mam na dzisiaj, ale owulacja tez mi sie przesunela i ostateczny termin @ OF wyznaczył mi na poniedziałek :)

    Super jakby Ci sie teraz udało, akurat zdążyłabyś urodzic maluszka i wrócić do formy przed ślubem :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Nie taka stara ;)
    Wiadomo, ze pewnie się jeszcze nastresuje za wszystkie czasy :D juz zdarza mi się mieć dziwne sny związane ze ślubem, ze cos idzie nie tak :D
    Ojej, no podziwiam te osoby, które zza granicy załatwiają te sprawy, bo to tyle latania jest ;o
    Miałam to samo, śniło mi sie przed ślubem ze już jest ten dzień, a sukienka nie ta co miała być i generalnie nic po mojej myśli :D
    Ale cale szczęście to były tylko sny, a wesele udało sie lepiej niz sie spodziewalismy :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 marca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Ja tez nie jestem zwolenniczką wydawania kupy kasy na ciuchy, skoro za chwilę one będą i tak połowę tansze, tym bardziej, ze z mężem zaciskamy pasa jak tylko możemy póki nie ma dziecka, bo w przyszłości chcemy iść na swoje :)
    Wiec raczej tez kupuje na wyprzedazach, czasami w lumpkach i nie mam z tym problemu :)
    Bardzo sie cieszę, ze dowiedziałam sie pierwsza :* a ja tak sobie ostatnio uswiadomilam, ze Wy nawet dziewczyny nie wiecie jak mam na imię (Weronika), bo w zasadzie ten mój nick jest taki anonimowy, nie sadzilam, ze nawiaze tu z kims relacje ponad tematy ciążowe, a jednak, bardzo sie cieszę, ze jesteście i ze mogę tu wylać swoje żale i podzielic sie z Wami również moimi radosciami :)
    @Daniela21 to jesteś juz chwile po terminie @, ja moja mam na dzisiaj, ale owulacja tez mi sie przesunela i ostateczny termin @ OF wyznaczył mi na poniedziałek :)

    Super jakby Ci sie teraz udało, akurat zdążyłabyś urodzic maluszka i wrócić do formy przed ślubem :*
    Faktycznie ja Cię do tej pory nawet o imię nie spytałam ;-) Miło mi Weroniko ;-) a skąd pomysł na taki nick?
    Ja też nie myślałam, że jedną z pierwszych rzeczy które robię po wstaniu z łóżka będzie zaglądanie na forum :-) nigdy na żadnych forach do tej pory się nie udzielałam. A naprawdę fajnie jest móc się komuś tak szczerze, bez spiny wygadać :-) Dużo lżej mi dzięki temu :-)

    A co do snów, to mój M swoim przedślubnym snem powalił wszystkich na kolana ze śmiechu :-P Śniło mu się, że staliśmy już przed ołtarzem, ksiądz przed nami, a mój M zorientował się, że stoi w samych bokserkach, w dodatku nawet białych :-D krzyknął do brata, żeby zdejmował swój garnitur i mu oddał, ten zaczął się rozbierać, wszyscy goście zaczęli wychodzić z kościoła,a ja podobno powiedziałam, żeby się nie przejmował, najważniejsze, że ja mam suknię :-D :-D :-D
    Chyba się biedny mocno stresował przed ślubem ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Faktycznie ja Cię do tej pory nawet o imię nie spytałam ;-) Miło mi Weroniko ;-) a skąd pomysł na taki nick?
    Ja też nie myślałam, że jedną z pierwszych rzeczy które robię po wstaniu z łóżka będzie zaglądanie na forum :-) nigdy na żadnych forach do tej pory się nie udzielałam. A naprawdę fajnie jest móc się komuś tak szczerze, bez spiny wygadać :-) Dużo lżej mi dzięki temu :-)

    A co do snów, to mój M swoim przedślubnym snem powalił wszystkich na kolana ze śmiechu :-P Śniło mu się, że staliśmy już przed ołtarzem, ksiądz przed nami, a mój M zorientował się, że stoi w samych bokserkach, w dodatku nawet białych :-D krzyknął do brata, żeby zdejmował swój garnitur i mu oddał, ten zaczął się rozbierać, wszyscy goście zaczęli wychodzić z kościoła,a ja podobno powiedziałam, żeby się nie przejmował, najważniejsze, że ja mam suknię :-D :-D :-D
    Chyba się biedny mocno stresował przed ślubem ;-)
    Szczerze mówiąc historii tego nicku juznnawet dokładnie nie pamiętam, mój mąż z moim bratem zaczęli tak do mnie mówić :D
    Chyba faktycznie tak jest, ze faceci są bardziej nerwowi niż my w takich sytuacjach, chociaż nie daja tego po sobie poznać :D
    A propos anegdot ślubnych, kiedyś na jakiejś grupie na facebooku dziewczyny pisały o swoich wypadkach ślubnych j jedna z nich szczególnie utkwiła mi w pamięci :D
    Pannę Młodą prowadził do oltarza jej tata, a na samym końcu miało być oficjalne przekazanie córki przez ojca Panu Młodemu :D Panna Młoda podała Panu Młodemu rękę, żeby ją pocałował, a on w nerwach ścisnął ją i potrząsnął jakby witał sie z kolega z podwórka :D
    Do dzisiaj jak sobie to wyobraże to chce mi sie śmiać i nie wiem co bym zrobiła na miejscu tej Panny Młodej (czy umialabym sie powstrzymać od śmiechu) :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 25 marca 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Ja tez nie jestem zwolenniczką wydawania kupy kasy na ciuchy, skoro za chwilę one będą i tak połowę tansze, tym bardziej, ze z mężem zaciskamy pasa jak tylko możemy póki nie ma dziecka, bo w przyszłości chcemy iść na swoje :)
    Wiec raczej tez kupuje na wyprzedazach, czasami w lumpkach i nie mam z tym problemu :)
    Bardzo sie cieszę, ze dowiedziałam sie pierwsza :* a ja tak sobie ostatnio uswiadomilam, ze Wy nawet dziewczyny nie wiecie jak mam na imię (Weronika), bo w zasadzie ten mój nick jest taki anonimowy, nie sadzilam, ze nawiaze tu z kims relacje ponad tematy ciążowe, a jednak, bardzo sie cieszę, ze jesteście i ze mogę tu wylać swoje żale i podzielic sie z Wami również moimi radosciami :)
    @Daniela21 to jesteś juz chwile po terminie @, ja moja mam na dzisiaj, ale owulacja tez mi sie przesunela i ostateczny termin @ OF wyznaczył mi na poniedziałek :)

    Super jakby Ci sie teraz udało, akurat zdążyłabyś urodzic maluszka i wrócić do formy przed ślubem :*
    Cześć Weronika :* śliczne imię :)
    To może lepiej, że robisz test w poniedziałek ;)
    Hehe no też tak o tym myślałam, ze akurat udałoby się przed ślubem <3
    Dziewczyny juz się obudzilam i nie mogę spać :o a wrocilismy od znajomych po północy.. Ale nie idę jeszcze testu robić bo mój śpi :D

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 25 marca 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do snów przedślubnych :D mega są te wasze historie haha :P
    Mi kilka razy śniło się ze był dzień ślubu, a ja nie miałam jeszcze sukni zalatwionej :o kilka razy tez miałam tez sen ze było juz po wszystkim, a ja nie pamietalam nic, kompletnie nic ze ślubu k wesela :D i raz miałam sen, ze stoimy z przyszłym mężem przy oltarzu juz, a on ma ręce w kieszeniach i stoi sobie tak na luzie haha :D i jak mu zwracalam uwagę to mnie nie słuchał :D a no i raz jeszcze śniło mi się, że juz zaczęła się msza, wchodze do kościoła i patrzę, a tam nie ma kamerzysty ani fotografa :D

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ