X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 lipca 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Maja super imie. W moim obrebie znajomych urodzily sie ostatnio dwie Maje😏 hehe

    U nas w miare w miare. Maly sie juz przemieszcza kolo mebli. Takze... jest co robic.
    Do wozka nawet nie wsiadzie wiec nie ukrywam ze moglby juz zaczac chodzic... bo nie wyjde nawet do sklepu, a dzwigac tez jest co... takze ogolnie loza brakiem spacerow i okolo 8 pobudkami w nocy to super😏

    A jak Marcelek zareagowal na wiesc o siostrzyczce?😶😏
    Może jeszcze polubi wózek na nowo :-) Mój też miał etap, że nie chciał, a teraz znów lubi 😀
    Ciężko powiedzieć jak zareagował, bo słabo to jeszcze wszystko rozumie... Tłumaczę mu dużo, niby pokazuje, że dzidzia jest u mamy w brzuszku, ale nie ogarnia o co tak naprawdę chodzi 😅 Zobaczymy jak zareaguje jak się siostra w domu pojawi ;-) ojj coś czuję, że będzie ciężko na początku :-P
    Dziś pierwszą noc spał w swoim pokoju :-) Trzeba zrobić miejsce w sypialni dla Mai, a jakos do tej pory nie mogliśmy się zebrać, żeby go przenieść :-P Przespał noc lepiej niż mama 😂

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 lipca 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Agniecha, gratuluję dziewczynki :) wyłamałaś się jako pierwsza ;) Jak ten czas szybko leci, już niedługo poród.
    Twój Marcelek i mój Szymuś idą niemal łeb w łeb :) 1,5 tygodnia temu na szczepieniu miał 12,2 kg i 85 cm. I też nie chce nic mówić. Gaworzenia jest dużo, ale żeby powtarzać jakieś słowa, to nic z tego. Podobno chłopaki zaczynają później mówić niż dziewczynki :)
    Ja się czuję podobnie jak w pierwszej ciąży, a czasem nawet gorzej ;) Oczywiście rzyganko i mdłości to codzienność, ale po pierwszej ciąży się przyzwyczaiłam, bo wtedy rzygałam do 20 tygodnia :) Teraz czuję się bardziej zmęczona, wtedy jakby miałam więcej siły. Ale może to też wynika z tego, że pierworodny jest bardzo absorbujący i nie da mamie odpocząć :)
    Ojj leci :-) Właśnie wczoraj ustalili mi termin CC na 29.07, więc najpóźniej za 4 tygodnie poznam moją księżniczkę ❤

    Faktycznie nasze chłopaki wagowo i wzrostowo bardzo podobnie 😀 Na mówienie mają jeszcze czas ;-) Marcel powie mama, tata, baba, bam, pa pa, koko, ale tak to nic więcej. Mój mąż podobno zaczął mówić dopiero jak miał 3 latka, więc z Marcelem może być podobnie.

    Dolegliwości ciążowych współczuje :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 lipca 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja super wyglądacie 😊 Leoś cudowny 🥰🥰🥰 i te włoski 😍😍😍

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Może jeszcze polubi wózek na nowo :-) Mój też miał etap, że nie chciał, a teraz znów lubi 😀
    Ciężko powiedzieć jak zareagował, bo słabo to jeszcze wszystko rozumie... Tłumaczę mu dużo, niby pokazuje, że dzidzia jest u mamy w brzuszku, ale nie ogarnia o co tak naprawdę chodzi 😅 Zobaczymy jak zareaguje jak się siostra w domu pojawi ;-) ojj coś czuję, że będzie ciężko na początku :-P
    Dziś pierwszą noc spał w swoim pokoju :-) Trzeba zrobić miejsce w sypialni dla Mai, a jakos do tej pory nie mogliśmy się zebrać, żeby go przenieść :-P Przespał noc lepiej niż mama 😂
    Moj odmowil jazdy w wozku z momentem zaczecia raczkowania, a gdy zaczal wstawac to nie idzie go tam nawet wsadzic... kompiel tez na stojaco. Dobrze ze chociaz nie placze jak mu glowe plukam prysznicem bo polozyc sie tez nie polozy. Teraz tylko stanie i stanie😏 moze jak mu sie znudzi to licze na to ze zaakceptuje wozek chociaz troche na nowo. Strasznie nad tym ubolewam bo moj M. Pracuje na tirach wiec calymi dniami go praktycznie nie ma, a ja nie mam naeet jak wyjsc do sklepu.😏😏😏 no ale coz.

    Moze nie bedzie tak zle. I maly ucieszy sie z siostrzyczki😏 jest miedzy nimi mala roznica wieku.
    U mojej kuzynki byla masakra. Starsza siostra byla do tego stopnia zazdrosna o braciszka ze przestala jesc i pic... ale miedzy nimi bylo 7lat roznicy😏 fakt faktem byla rozpieszczana, wszystko bylo robione tylko dla niej a tu bach! Taka zmiana. Ale dali rade😏

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ojj leci :-) Właśnie wczoraj ustalili mi termin CC na 29.07, więc najpóźniej za 4 tygodnie poznam moją księżniczkę ❤

    Faktycznie nasze chłopaki wagowo i wzrostowo bardzo podobnie 😀 Na mówienie mają jeszcze czas ;-) Marcel powie mama, tata, baba, bam, pa pa, koko, ale tak to nic więcej. Mój mąż podobno zaczął mówić dopiero jak miał 3 latka, więc z Marcelem może być podobnie.

    Dolegliwości ciążowych współczuje :-(
    Jejjjku 4tygodnie😁 mega.
    A czemu masz cc?

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 1 lipca 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Moj odmowil jazdy w wozku z momentem zaczecia raczkowania, a gdy zaczal wstawac to nie idzie go tam nawet wsadzic... kompiel tez na stojaco. Dobrze ze chociaz nie placze jak mu glowe plukam prysznicem bo polozyc sie tez nie polozy. Teraz tylko stanie i stanie😏 moze jak mu sie znudzi to licze na to ze zaakceptuje wozek chociaz troche na nowo. Strasznie nad tym ubolewam bo moj M. Pracuje na tirach wiec calymi dniami go praktycznie nie ma, a ja nie mam naeet jak wyjsc do sklepu.😏😏😏 no ale coz.

    Moze nie bedzie tak zle. I maly ucieszy sie z siostrzyczki😏 jest miedzy nimi mala roznica wieku.
    U mojej kuzynki byla masakra. Starsza siostra byla do tego stopnia zazdrosna o braciszka ze przestala jesc i pic... ale miedzy nimi bylo 7lat roznicy😏 fakt faktem byla rozpieszczana, wszystko bylo robione tylko dla niej a tu bach! Taka zmiana. Ale dali rade😏

    Oleczka, powiem Ci, że u nas było podobnie. Jak tylko młody wstał na nogi, to już nie chciał siadać. Przy kąpieli obowiązkowo stał w wannie, w wózku też mi stawał. A jak zaczął chodzić, to tym bardziej wózka nie lubi :-D Posiedzi może ze 2 minuty i już chce wyjść, żeby pobiegać wokoło i podotykać samochody :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 lipca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Oleczka, powiem Ci, że u nas było podobnie. Jak tylko młody wstał na nogi, to już nie chciał siadać. Przy kąpieli obowiązkowo stał w wannie, w wózku też mi stawał. A jak zaczął chodzić, to tym bardziej wózka nie lubi :-D Posiedzi może ze 2 minuty i już chce wyjść, żeby pobiegać wokoło i podotykać samochody :)
    No wiec ja przypuszczam ze wozek na dobre poszedl w odstawke😏 zainwestuje w szelki. Stosujesz? Bo moj to maly wariat, ani na chwile nie siadzie, wiec bede musiala zakupic.😏

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 lipca 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No wiec ja przypuszczam ze wozek na dobre poszedl w odstawke😏 zainwestuje w szelki. Stosujesz? Bo moj to maly wariat, ani na chwile nie siadzie, wiec bede musiala zakupic.😏

    Oj, mój też taki wariat, że ja nie nadążam za nim biegać. Szelek nie mam. Ale nie wiem, czy on by w takich szelkach chodził. Pewnie zaraz by się darł, że coś go ogranicza ;) Ciężko go w samochodzie w foteliku przypiąć, w wózku też nie chciał być przypięty, śliniaki na szyi mu przeszkadzają :)
    Więc u nas mąż chodzi z nim na spacery. Jak wracają, to syn szczęśliwy a mąż cały spocony :-D

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 lipca 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Oj, mój też taki wariat, że ja nie nadążam za nim biegać. Szelek nie mam. Ale nie wiem, czy on by w takich szelkach chodził. Pewnie zaraz by się darł, że coś go ogranicza ;) Ciężko go w samochodzie w foteliku przypiąć, w wózku też nie chciał być przypięty, śliniaki na szyi mu przeszkadzają :)
    Więc u nas mąż chodzi z nim na spacery. Jak wracają, to syn szczęśliwy a mąż cały spocony :-D
    Wypisz wymaluj moj Marcel. O aucie rowniez moge zapomniec. Buntuje sie juz na sam widok fotelika... sliniaaki to samo. Krzeselko do karmienia beeee. Sa urwisy😀

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 lipca 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka CC ze względu na przebieg pierwszego porodu... jest duże prawdopodobieństwo, że by się sytuacja powtórzyła, poza tym spore ryzyko rozejścia się blizny :-( Myślałam mimo wszystko próbować SN, bo bardzo mi na tym zależało, ale po rozmowie z dwoma lekarzami uświadomiłam sobie, że dla dobra swojego i malutkiej muszę się zgodzić na to CC.
    Jeszcze tylko 3 tygodnie i niunia będzie z nami ❤

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Gosia890 Autorytet
    Postów: 263 152

    Wysłany: 8 lipca 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę pomóżcie. Myślicie że coś się udało ?

    Bieżący wykres https://zapodaj.net/17caa92008cde.jpg.html

    Poprzedni wykres
    https://zapodaj.net/a02981412300d.jpg.html
    Biorę bromergon bo mam wysoka prolaktyna. W bieżącym cyklu w 7 DC miałam Hsg.

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Oleczka CC ze względu na przebieg pierwszego porodu... jest duże prawdopodobieństwo, że by się sytuacja powtórzyła, poza tym spore ryzyko rozejścia się blizny :-( Myślałam mimo wszystko próbować SN, bo bardzo mi na tym zależało, ale po rozmowie z dwoma lekarzami uświadomiłam sobie, że dla dobra swojego i malutkiej muszę się zgodzić na to CC.
    Jeszcze tylko 3 tygodnie i niunia będzie z nami ❤
    Wasze dobro jest najwazniejsze. Jesli lekarze tak mowia to trzeba im zaufac.!

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia890 wrote:
    Dziewczyny proszę pomóżcie. Myślicie że coś się udało ?

    Bieżący wykres https://zapodaj.net/17caa92008cde.jpg.html

    Poprzedni wykres
    https://zapodaj.net/a02981412300d.jpg.html
    Biorę bromergon bo mam wysoka prolaktyna. W bieżącym cyklu w 7 DC miałam Hsg.
    Zrob test i bedzie wiadomo. 😏

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    nasz Kubuś też ostatnio nie chce się kąpać, staje sztywno w wannie i nie chce nawet usiąść :(
    W spacerowce też niezbyt chętnie jeździ, najchętniej chodzilby na nóżkach, ale ciągle ucieka :(
    Postanowiliśmy z mężem, że od września napiszemy go do żłobka :)
    Znalazłam u nas prywatny żłobek Montessori, ale na 5 miejsc jest 30 chętnych, więc może być ciężko :(
    Mały uwielbia dzieci, więc myślę, że wyjdzie mu to na dobre, a my nie będziemy się w końcu musieli martwić opiekę dla niego i wiecznie prosić się dziadków, którzy też pracują :)
    Trzymajcie za nas kciuki, bo pierwszy miesiąc staramy się o drugiego dzidziusia, a na chwile obecną @ ma 2 dni opóźnienia,a szyjka wysoko zamknięta ✊✊✊

    Oleczka94, Magdoczka lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    nasz Kubuś też ostatnio nie chce się kąpać, staje sztywno w wannie i nie chce nawet usiąść :(
    W spacerowce też niezbyt chętnie jeździ, najchętniej chodzilby na nóżkach, ale ciągle ucieka :(
    Postanowiliśmy z mężem, że od września napiszemy go do żłobka :)
    Znalazłam u nas prywatny żłobek Montessori, ale na 5 miejsc jest 30 chętnych, więc może być ciężko :(
    Mały uwielbia dzieci, więc myślę, że wyjdzie mu to na dobre, a my nie będziemy się w końcu musieli martwić opiekę dla niego i wiecznie prosić się dziadków, którzy też pracują :)
    Trzymajcie za nas kciuki, bo pierwszy miesiąc staramy się o drugiego dzidziusia, a na chwile obecną @ ma 2 dni opóźnienia,a szyjka wysoko zamknięta ✊✊✊
    To i tak pozno sie buntuje. Moj zaraz konczy 10msc a z wozkiem i kompiela problem od kilku msc. Probowalas z szelkami chodzic?🙄

    Trzymam kciuki, robilas test?😏

    Prywatny zlobek chyba sporo kosztuje, oplaca sie pracowac?😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 15:45

    10.09.2019 Marcel
  • Gosia890 Autorytet
    Postów: 263 152

    Wysłany: 8 lipca 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zrob test i bedzie wiadomo. 😏
    W 10 dpo kiepsko żeby wyszło coś...

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 8 lipca 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    nasz Kubuś też ostatnio nie chce się kąpać, staje sztywno w wannie i nie chce nawet usiąść :(
    W spacerowce też niezbyt chętnie jeździ, najchętniej chodzilby na nóżkach, ale ciągle ucieka :(
    Postanowiliśmy z mężem, że od września napiszemy go do żłobka :)
    Znalazłam u nas prywatny żłobek Montessori, ale na 5 miejsc jest 30 chętnych, więc może być ciężko :(
    Mały uwielbia dzieci, więc myślę, że wyjdzie mu to na dobre, a my nie będziemy się w końcu musieli martwić opiekę dla niego i wiecznie prosić się dziadków, którzy też pracują :)
    Trzymajcie za nas kciuki, bo pierwszy miesiąc staramy się o drugiego dzidziusia, a na chwile obecną @ ma 2 dni opóźnienia,a szyjka wysoko zamknięta ✊✊✊

    Werka, 2 dni opóźnienia i Ty jeszcze testu nie zrobiłaś? :) Ja bym nie wytrzymała ;) Coś czuję, że się udało :)

    Fajnie z tym żłobkiem. My też czekamy w kolejce, ale do państwowego żłobka. W zeszłym roku się nie udało dostać, w tym roku jest spora szansa. Wyniki rekrutacji jakoś po 15 lipca.

    A co do kąpieli, to u nas jest szał na kąpanie :) Młody po kilka razy dziennie idzie do łazienki, próbuje zdejmować ubranie i wejść do wanny :) Mamy taki panel masujący z różnymi dyszami, to jak raz mu pokazaliśmy, to teraz ciągle chce, żeby mu to włączać.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    To i tak pozno sie buntuje. Moj zaraz konczy 10msc a z wozkiem i kompiela problem od kilku msc. Probowalas z szelkami chodzic?🙄

    Trzymam kciuki, robilas test?😏

    Prywatny zlobek chyba sporo kosztuje, oplaca sie pracowac?😁
    Nie próbowałam z szelkami, jakoś nie mam przekonania do nich szczerze mówiąc 😊
    Nie testowałam jeszcze, staram się zbytnio nie nakręcać, ale nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła ❤
    Jak @ nie przyjdzie do piątku to zatestuje 😊
    Wlasnie poczatkowo bylismy zdecydowani na ta opiekunke ciocie, ale jak policzylismy to na 8-9 godzin dziennie to koszt ok. 2 tyś. miesięcznie, a żłobek wcale nie wychodzi tragicznie, 430 zł z wyżywieniem (śniadanie, obiad i podwieczorek), myślałam że będzie gorzej, zobaczymy czy się dostaniemy :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, 2 dni opóźnienia i Ty jeszcze testu nie zrobiłaś? :) Ja bym nie wytrzymała ;) Coś czuję, że się udało :)

    Fajnie z tym żłobkiem. My też czekamy w kolejce, ale do państwowego żłobka. W zeszłym roku się nie udało dostać, w tym roku jest spora szansa. Wyniki rekrutacji jakoś po 15 lipca.

    A co do kąpieli, to u nas jest szał na kąpanie :) Młody po kilka razy dziennie idzie do łazienki, próbuje zdejmować ubranie i wejść do wanny :) Mamy taki panel masujący z różnymi dyszami, to jak raz mu pokazaliśmy, to teraz ciągle chce, żeby mu to włączać.
    To ale fajnie macie z tą kąpielą, mam nadzieję, że naszemu Kubusiowi się odmieni, bo ostatnio kapalismy to z mężem w dwóch i wcale nie było łatwiej 😂 ja od razu mam wizję, że się poslizgnie i zrobi sobie krzywdę :(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Gosia890 Autorytet
    Postów: 263 152

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zrob test i bedzie wiadomo. 😏
    https://zapodaj.net/0211267189420.jpg.html

    Co myślicie?

‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ