X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 maja 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Magdoczka najważniejsze, że plamienie minęło, dbaj o siebie i oszczędzaj się! I daj znać koniecznie po wizycie i prenatalnych :)

    Nie wiem właśnie ile Leo waży bo ostatnia wizyta była w połowie kwietnia... Dowiem się dopiero we wtorek co tam u niego :)

    Szybko zaczęłyście rodzić!! U mnie chyba się nie zapowiada, bo jakoś nie zauważyłam, żeby brzuch się opuscil 🤔 chociaż w sumie mam w miarę nisko cała ciążę bo mi się dobrze oddycha. A Wy zauważyłyście to opuszczenie się brzucha??
    Ja nie zauwazylam.😏

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 17 maja 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja urodziłam dokładnie w terminie, żadnych skurczy, tylkobodeszly mi wody, brzuch też mi nie opadł :) za to szop odchodził mi już 2 tygodnie wcześniej :)
    Co u nas i jak starania? Hmmm, szczerze mówiąc, odlozylismy je trochę w czasie, po pierwsze ze względu na sytuację związana z koronawirusem, po drugie mąż ma umowę w pracy do końca maja i prawdopodobnie mu jej nie przedłuża, więc wolimy poczekać, aż zrobi się ciut stabilniej :)
    Nasz Kubuś ostatnio złapał bardzo brzydkiego czyraka na uszku i mieliśmy maść z antybiotykiem, ale został po tym już tylko malutki strupek :)
    Ogólnie ostatnio jest tylko mama i nie można przy nim za bardzo nic zrobić, ciągle chce na rączki, a waży już ponad 11 kilo i jest co nosić, ale tłumaczę sobie, że kiedyś będę za tym tęsknić i to raczej słodki ciezar :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 maja 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja urodziłam dokładnie w terminie, żadnych skurczy, tylkobodeszly mi wody, brzuch też mi nie opadł :) za to szop odchodził mi już 2 tygodnie wcześniej :)
    Co u nas i jak starania? Hmmm, szczerze mówiąc, odlozylismy je trochę w czasie, po pierwsze ze względu na sytuację związana z koronawirusem, po drugie mąż ma umowę w pracy do końca maja i prawdopodobnie mu jej nie przedłuża, więc wolimy poczekać, aż zrobi się ciut stabilniej :)
    Nasz Kubuś ostatnio złapał bardzo brzydkiego czyraka na uszku i mieliśmy maść z antybiotykiem, ale został po tym już tylko malutki strupek :)
    Ogólnie ostatnio jest tylko mama i nie można przy nim za bardzo nic zrobić, ciągle chce na rączki, a waży już ponad 11 kilo i jest co nosić, ale tłumaczę sobie, że kiedyś będę za tym tęsknić i to raczej słodki ciezar :)
    Moj sie zajmuje ostatnio duzo. Ale tez ciagle na raczki jak ktos jest kolo niego. Slodkie to jak wyciaga raczki do mnie. Aczkolwiek u nas juz 9kg, i tez jest co dzwigac. Moje plecy juz odmawiaja posluszenstwa. Czesto musze w nocy meza prosic by wyciagnal mi go z lozeczka bo poprostu nie jestem w stanie go podniesc. Masakra. A budzi sie co 2h jak nie czesciej od kilku tygodni. Oby te zabki szybko wyszly bo jest ciezko nocami.
    Umie juz pelzac. I zaczal probowac sie podciagac. Juz kilka razy mu sie udalo.😀

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 19 maja 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie, Leon szacunkowo wazy 3800 g 🙈 kosc udowa jak w 42 tc czyli dluuugas! Ale glowka i brzuszek normowo. Szyjka sie skrocila, ale na porod sie jeszcze nie zapowiada 🤷‍♀️ doktorek mowi ze w ciagu kilku dni raczej nie urodze, ale natura jest nieprzewidywalna 😁 poza tym powiedzial mi ze ladnie wyglądam 😂 po czym dodal szybko ze w sensie ze zadnej opuchlizny ani nic 😂 jak powiedzialam mojemu M. ze doktorek mi taki komplement sypnal ze ladnie wygladam to spytal "w trakcie badania ci to powiedzial czy przed😂" glupek 🤦‍♀️.

    Pytalam co robic zeby nie przenosic to mowi ze jedyne co moge robic to aktywnosc fizyczna tj spacery i seks 😁 ze jedyne co dziala :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie, Leon szacunkowo wazy 3800 g 🙈 kosc udowa jak w 42 tc czyli dluuugas! Ale glowka i brzuszek normowo. Szyjka sie skrocila, ale na porod sie jeszcze nie zapowiada 🤷‍♀️ doktorek mowi ze w ciagu kilku dni raczej nie urodze, ale natura jest nieprzewidywalna 😁 poza tym powiedzial mi ze ladnie wyglądam 😂 po czym dodal szybko ze w sensie ze zadnej opuchlizny ani nic 😂 jak powiedzialam mojemu M. ze doktorek mi taki komplement sypnal ze ladnie wygladam to spytal "w trakcie badania ci to powiedzial czy przed😂" glupek 🤦‍♀️.

    Pytalam co robic zeby nie przenosic to mowi ze jedyne co moge robic to aktywnosc fizyczna tj spacery i seks 😁 ze jedyne co dziala :)
    Kurde to bedzie duzy dziec! Jestes pewna ze nie chcesz cesarki?😂

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 maja 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie, Leon szacunkowo wazy 3800 g 🙈 kosc udowa jak w 42 tc czyli dluuugas! Ale glowka i brzuszek normowo. Szyjka sie skrocila, ale na porod sie jeszcze nie zapowiada 🤷‍♀️ doktorek mowi ze w ciagu kilku dni raczej nie urodze, ale natura jest nieprzewidywalna 😁 poza tym powiedzial mi ze ladnie wyglądam 😂 po czym dodal szybko ze w sensie ze zadnej opuchlizny ani nic 😂 jak powiedzialam mojemu M. ze doktorek mi taki komplement sypnal ze ladnie wygladam to spytal "w trakcie badania ci to powiedzial czy przed😂" glupek 🤦‍♀️.

    Pytalam co robic zeby nie przenosic to mowi ze jedyne co moge robic to aktywnosc fizyczna tj spacery i seks 😁 ze jedyne co dziala :)

    To kawał mężczyzny z Leosia :) Jeśli wytrzymasz do 40 tc, to obstawiam, że tu będzie ponad 4 kg i skończy się cesarką ;)
    Jaki komplemenciarz z tego doktorka :-D A to jakoś młody czy starszy pan? ;)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 19 maja 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktorek taki ok 50tki 😁 ale bardzo go lubie :) no zobaczymy, jak stwierdzą, ze trzeba zrobic cc no to bede miala cc, trudno 🤷‍♀️ chociaż ja generalnie mam dosc szerokie biodra i wydaje mi sie, ze moglabym dac radę, no ale niech to lekarze stwierdzą 🤷‍♀️

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie, Leon szacunkowo wazy 3800 g 🙈 kosc udowa jak w 42 tc czyli dluuugas! Ale glowka i brzuszek normowo. Szyjka sie skrocila, ale na porod sie jeszcze nie zapowiada 🤷‍♀️ doktorek mowi ze w ciagu kilku dni raczej nie urodze, ale natura jest nieprzewidywalna 😁 poza tym powiedzial mi ze ladnie wyglądam 😂 po czym dodal szybko ze w sensie ze zadnej opuchlizny ani nic 😂 jak powiedzialam mojemu M. ze doktorek mi taki komplement sypnal ze ladnie wygladam to spytal "w trakcie badania ci to powiedzial czy przed😂" glupek 🤦‍♀️.

    Pytalam co robic zeby nie przenosic to mowi ze jedyne co moge robic to aktywnosc fizyczna tj spacery i seks 😁 ze jedyne co dziala :)
    Matko, ale duży klopsik będzie <3
    U nas seks pomógł, rano się jechaliśmy, a wieczorem odeszły wody, więc probujcie :)
    Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło szybko, sprawnie i bezboleśnie :*

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Doktorek taki ok 50tki 😁 ale bardzo go lubie :) no zobaczymy, jak stwierdzą, ze trzeba zrobic cc no to bede miala cc, trudno 🤷‍♀️ chociaż ja generalnie mam dosc szerokie biodra i wydaje mi sie, ze moglabym dac radę, no ale niech to lekarze stwierdzą 🤷‍♀️
    Zresztą w ostatnich dniach dziecko chyba nie przybiera aż tak dużo, czy się mylę 🤔
    A USG też ma swój margines błędu, także życzę Ci jednak naturalnego porodu ;)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 maja 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Zresztą w ostatnich dniach dziecko chyba nie przybiera aż tak dużo, czy się mylę 🤔
    A USG też ma swój margines błędu, także życzę Ci jednak naturalnego porodu ;)
    Teoretycznie moze przytyc 250g na tydzien😀
    U mnie byl zly pomiar, byl zanizony.
    A u mojej kolezanki tez, z tym ze u mnie to bylo 300g, a u znajomej 1kg! I biedna zamiast 3500 rodzila 4550 i skonczylo sie cesarka ale dlatego ze porod nie postepowal . Byly skurcze, ale brak rozwarcia i wody nie odeszly. 3dni sie meczyla.
    Wiem Alicja, nie pocieszylam cie, ale zawsze wszystko konczy sie dobrze. Gdy tylko masz swoje cudo w rekach momentalnie zapominasz o bolu i o tym ze rodzilas😍 zycze szybkiego, bez bolu porodu😘

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 20 maja 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny! Mam nadzieje, ze jednak nie bedzie az taki duzy 🙈 no zobaczymy, teraz to juz wszystko w rekach matki natury 😁 ja tylko moge probowac jej troche pomoc spacerami i seksem, ale czy to cos da 🤷‍♀️ zobaczymy! Dam Wam na pewno znac! 😘

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wczoraj o 22 odeszly mi wody. O 23 pojechaliśmy do szpitala. Akcji brak, rozwarcie na opuszek. O 8 rano dostałam oksytocyne, cos się zaczęło dziać, rozwarcie na 3 cm, potem minelo 12 h od odejścia wód i dali antybiotyk. Skurcze zaczynały się rozkrecac, znieczulalam się gazem i prysznicem i było calkiem znośnie ale bolesnie. Potem wpadł doktor z położna ze tetno spada i grozi zamartwica i ze trzeba cc. Jak go wyjeli to pępowina wokół szyi prawdopodobnie jak wchodzil w kanał to się podduszal bo była za krotka. Ale najważniejsze ze wszystko ok i już jesteśmy razem 🥰 3900 57 cm 10/10. Maz miał go 30 min jak mnie zszywali, a teraz mały już ze mna🥰

    cdcf14866083.jpg

    Oleczka94, Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 maja 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej! Wczoraj o 22 odeszly mi wody. O 23 pojechaliśmy do szpitala. Akcji brak, rozwarcie na opuszek. O 8 rano dostałam oksytocyne, cos się zaczęło dziać, rozwarcie na 3 cm, potem minelo 12 h od odejścia wód i dali antybiotyk. Skurcze zaczynały się rozkrecac, znieczulalam się gazem i prysznicem i było calkiem znośnie ale bolesnie. Potem wpadł doktor z położna ze tetno spada i grozi zamartwica i ze trzeba cc. Jak go wyjeli to pępowina wokół szyi prawdopodobnie jak wchodzil w kanał to się podduszal bo była za krotka. Ale najważniejsze ze wszystko ok i już jesteśmy razem 🥰 3900 57 cm 10/10. Maz miał go 30 min jak mnie zszywali, a teraz mały już ze mna🥰

    cdcf14866083.jpg
    Alicja cudownie! Moje gratulacje! Leos przesliczny! A jaki duuuuzy! Moj mial z 48cm 2500g. Masakra. Przepasc😏 najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo. Jak maluszek? O ktorej urodzilas? No i jak sie czujesz?😏

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 26 maja 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, serdeczne gratulacje :) Cudowny chłopczyk. I jaki duży :) Super, że na czas zrobili cc i Leoś dostał 10 pkt. Trzymajcie się cieplutko i szybciutko dochodzcie do siebie :)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 27 maja 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka urodzilam o 11 55 🥰 Leoś duzy chłopczyk, jestem w nim zakochana po uszy!! Dzis caly dzien na cycu bo trochę za duzo nam leci z wagi, mam nadzieję, ze jutro juz bedzie ok i trochę nadgonilismy 🙏

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 maja 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka urodzilam o 11 55 🥰 Leoś duzy chłopczyk, jestem w nim zakochana po uszy!! Dzis caly dzien na cycu bo trochę za duzo nam leci z wagi, mam nadzieję, ze jutro juz bedzie ok i trochę nadgonilismy 🙏
    To super. Kiedy wychodzicie? A jak ty sie czujesz?😏

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 28 maja 2020, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    To super. Kiedy wychodzicie? A jak ty sie czujesz?😏

    Jak wszystko będzie dobrze to jutro wychodzimy do domku 🥰 Dzis na obchodzie jeszcze dopytam :)
    Ja się czuje calkiem ok, rana boli ale nie ma tragedii :) chce już być w domu :)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 28 maja 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej! Wczoraj o 22 odeszly mi wody. O 23 pojechaliśmy do szpitala. Akcji brak, rozwarcie na opuszek. O 8 rano dostałam oksytocyne, cos się zaczęło dziać, rozwarcie na 3 cm, potem minelo 12 h od odejścia wód i dali antybiotyk. Skurcze zaczynały się rozkrecac, znieczulalam się gazem i prysznicem i było calkiem znośnie ale bolesnie. Potem wpadł doktor z położna ze tetno spada i grozi zamartwica i ze trzeba cc. Jak go wyjeli to pępowina wokół szyi prawdopodobnie jak wchodzil w kanał to się podduszal bo była za krotka. Ale najważniejsze ze wszystko ok i już jesteśmy razem 🥰 3900 57 cm 10/10. Maz miał go 30 min jak mnie zszywali, a teraz mały już ze mna🥰

    cdcf14866083.jpg
    Ale cudowny, to miałaś przedwczesny prezent na dzień mamy <3
    Zycze Wam dużo zdrówka :*
    Całe szczęście, że lekarze w porę zdecydowali o CC i wszystko skończylo się dobrze :*

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam dziś usg prenatalne. Wszystkie parametry w normie. Klusek ma 7 cm. Czekam jeszcze na wynik krwi na pappa. I prawdopodobnie będę mieć drugiego synka :-D

    alicjaaa_d, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    A ja miałam dziś usg prenatalne. Wszystkie parametry w normie. Klusek ma 7 cm. Czekam jeszcze na wynik krwi na pappa. I prawdopodobnie będę mieć drugiego synka :-D
    Swietnie. Mi sie marzy drugi synek😍 dziewczynka, nie powiem, tez, ale chyba jednak bardziej synek.
    A co pappa pokaze?

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ