X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam dziś wyczekaną pięć tygodni wizytę o 15.45. Trzymajcie kciuki proszę :-* Dobrze, że mąż zwalnia się z pracy i jedzie ze mną, ba sama się dziś na kierowcę nie nadaję. Przed żadną wizytą się tak nie stresowałam... i nie chodzi wcale o to, że to akurat genetyczne dziś, tylko tak dawno maleństwa nie widziałam, że milion przeróżnych myśli w głowie dziś. Nie wiem czy uda mi się dać znać odrazu po wizycie, bo mamy odrazu po kolację firmową męża, więc nie martwcie się jak się nie będę odzywać. Chyba że może uda mi się z auta na szybko coś napisać jak będę w stanie.
    W ogóle to od jutra będę pewnie trochę mniej zaglądać, bo mam zamiar iść z miesiąc trochę popracować. 

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kochana przykro mi :-( Wiesz ja to chyba na Twoim miejscu bym pomału zaczynała jakieś podstawowe badania robić, chociażby np hormony tarczycowe... albo poszłabym z lekarzem pogadać na temat starań i może umówiłabym się na monitoring... Może jest jakaś pierdoła, która nie pozwala Ci zajść w ciążę i da się szybko to naprawić... albo jest wszystko ok, w badaniach się to potwierdzi i będziesz się wtedy mniej stresować i się uda ;-) Ja bym serio zrobiła chociaż podstawowe badania i poszła na monitoring na tym etapie. Bo to już pół roku starań prawda?
    Tak to juz 7 miesiąc będzie... Planuje iść właśnie na monitoring :)
    TSH miałam w normie, czy oprócz tego powinnam zbadać cos jeszcze? Może najlepiej pójdę na wizytę i spytam ginekologa :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kochane mam dziś wyczekaną pięć tygodni wizytę o 15.45. Trzymajcie kciuki proszę :-* Dobrze, że mąż zwalnia się z pracy i jedzie ze mną, ba sama się dziś na kierowcę nie nadaję. Przed żadną wizytą się tak nie stresowałam... i nie chodzi wcale o to, że to akurat genetyczne dziś, tylko tak dawno maleństwa nie widziałam, że milion przeróżnych myśli w głowie dziś. Nie wiem czy uda mi się dać znać odrazu po wizycie, bo mamy odrazu po kolację firmową męża, więc nie martwcie się jak się nie będę odzywać. Chyba że może uda mi się z auta na szybko coś napisać jak będę w stanie.
    W ogóle to od jutra będę pewnie trochę mniej zaglądać, bo mam zamiar iść z miesiąc trochę popracować. 
    Będziemy czekać na wiadomość i koniecznie zdjęcie kruszynki :*
    Gdzie idziesz do pracy? Byle byś sie za bardzo nie przemeczala :(:*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga! Aga! I jak wizyta? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede za jakies 3 tygodnie w Polsce i pojde na badania, tylko dziewczyny powiedzcie mi czy takie badania wystarcza dla mezczyzny ?
    Morfologia, mocz, glukoza, lipidogram, OB, mocznik, kreatynina,ALAT, ASPAT, GGTP, ALP, TSH, PSA.

    i dla mnie, estradiol, tsh, progesteron, FSH, LH, prolaktyna, morfologia, mocz, glukoza, wapn, magnez, elektrolity, zelazo, fosfor, HbsAg, anty Hbs, anty PCV, teksoplazma IgG, rozyczka IgG, CMV IgG.

    Znalazlam takie dwa zestawy na stronce z laboratorium. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Powiedzcie mi co myślicie o tym zdjęciu ? Dzisiaj testowałam
    https://zapodaj.net/5d50856f58ed8.jpg.html

  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/fde8ed147aae2.jpg.html

    Tutaj jeszcze jeden

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli kreska testowa jest po prawej to dla mnie pozytyw :-) ale nie jestem doswiadczona w testach ciazowych :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po lewej stronie powinien być widoczny plusik . Po prawej to tylko oznaka ze test wykonało się prawidłowo .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Po lewej stronie powinien być widoczny plusik . Po prawej to tylko oznaka ze test wykonało się prawidłowo .
    NA ilu wątkach spytasz jeszcze o te testy??? W większości na tym forum znajdują się dziewczyny, które bardzo dużo przeszły, a ty wpadasz i ani cześć ani pocaluj mnie w doopę...
    Moja rada poczekaj na betę

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Po lewej stronie powinien być widoczny plusik . Po prawej to tylko oznaka ze test wykonało się prawidłowo .
    No to jesli nie ma plusika, a jest minus to sprawa jasna :-)

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Aga! Aga! I jak wizyta? :*
    Wszystko ok. Napiszę dokładnie jutro:-*

    Magdoczka, werka93, golonat lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 29 maja 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, ale nas trzymasz w oczekiwaniu :-D
    Mnie to zżera ciekawość, bo za miesiąc też mnie to czeka :-) i nie mogę się doczekać:-)
    Usg długo trwało, przez brzuch już było? Widać było płeć maleństwa? Robiłaś też krew do tego usg?

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z lekkim opóźnieniem, ale w końcu zdaje relację z wizyty...

    Witajcie ciocie :-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9013239148f3.jpg
    Mam 7.3 cm, NT 1,5mm, fikam i brykam i czuję się świetnie ;-)

    A oto ja w całej okazałości (no może prawie całej, bo co mam między nogami jeszcze się nie chwalę :-P)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f433bf291dc8.jpg

    Na wyniki krwi teraz musimy tydzień poczekać, ale jak narazie wszystko jest w porządku :-) Kolejna wizyta 4 lipca i jeśli się już uda, to będzie z badaniem połówkowym. Trochę mamy problem, bo akurat w terminie kiedy najlepiej byłoby je zrobić, pani doktor która miała badanie wykonać, ucieka na 3 tyg na urlop :-( Dlatego będziemy próbować wcześniej, a jak się nie uda, to skieruje do kogoś innego. Znów 5 tygodni oczekiwania na wizytę, ale już teraz nie będę się tak przejmować, bo najgorszy okres już minął.
    P.S. Mieliśmy mnóstwo fajnych ujęć, a pani doktor jakieś takie mało wyraźne wydrukowała, ale ważne że jest ;-)

    Do reszty odniosę się później, bo kiepsko z czasem teraz :-

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 07:05

    golonat lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, cudowne zdjęcia :-) gratulacje.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Tak to juz 7 miesiąc będzie... Planuje iść właśnie na monitoring :)
    TSH miałam w normie, czy oprócz tego powinnam zbadać cos jeszcze? Może najlepiej pójdę na wizytę i spytam ginekologa :)
    Najlepiej niech Ci gin poradzi co po kolei robić, jakie badania itp. Ja wiem tylko, że dobrze oprócz TSH jest zrobić FT3 i FT4.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Będziemy czekać na wiadomość i koniecznie zdjęcie kruszynki :*
    Gdzie idziesz do pracy? Byle byś sie za bardzo nie przemeczala :(:*
    To taka trochę praca, a trochę przysługa ;-)
    Kiedyś dorabiałam sobie w truskawkach, a w tym roku mają straszny problem z ludźmi i spytali czy nie pomogłabym przy ważeniu i sortowaniu, więc się zgodziłam, bo praca nie jest ciężka i tylko kilka godzin dziennie i pod dachem :-) dokładnie to stoję, przeważam szalki z truskawkami, żeby miały po 500gram i trochę przeglądam czy np nie wrzucił ktoś drugiej klasy do pierwszej lub jakiejś zgniłej truskawki :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Aga, ale nas trzymasz w oczekiwaniu :-D
    Mnie to zżera ciekawość, bo za miesiąc też mnie to czeka :-) i nie mogę się doczekać:-)
    Usg długo trwało, przez brzuch już było? Widać było płeć maleństwa? Robiłaś też krew do tego usg?
    Wiesz raczej tu się trochę to badanie różni niż w PL, tu nie jest aż tak dokładne... chociaż trochę trwało, bo pani doktor oglądała najpierw przez brzuch potem przez pochwę, bo jednak trochę lepiej było widać niż przez moje fałdki tłuszczu :-P Tu najbardziej patrzą na tą fałdę karkową teraz, a potem dopiero na połówkowych wszystko dokładnie oglądają. Niestety gin nie dopatrzyła się płci:-( ja z mężem zresztą też nie ;-) Tym jestem trochę zawiedziona, bo przez kolejne 5 tyg muszę zwracać się do dzidzi bezpłciowo :-(
    Poza tym znów słyszałam jak pięknie bije serduszko :-) Znów łzy ciekły jak ginka puściła. Mąż słyszał pierwszy raz, też się wzruszył.
    A krew też spuściłam do badań. Tylko tu się robi tzw Test Pierwszego Trymestru... na podstawie stusunku hormonu PAPPa do wolnego BHcg określa się te ryzyka trisomii. Mają przyjść wyniki w ciągu tygodnia, ale jakoś się nimi nie stresuje :-)
    A no i z poprzednich badań krwi i moczu wszystko ok, tylko witaminę D mam w dolnej granicy, to oprócz tego co mam już w suplemencie, muszę brać jeszcze dodatkową dawkę.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 maja 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka co u Ciebie? Trzymasz się jakoś po kolejnym nieudanym cyklu...? :-(

    Magdoczka u Ciebie kiedy wizyta, bo nie pamiętam...? :-P Jak się czujesz?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 30 maja 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, super przeżycie :-) Szkoda, że płci jeszcze nie było widać. Ale najważniejsze, że z z Tobą i dzidzią wszystko w porządku.

    Ja stwierdziłam, że nie jestem w stanie wytrzymać prawie 6 tygodni między wizytami :-D I dlatego zapisałam się na usg u innego lekarza na najbliższy wtorek (mój gin jest na urlopie). To będzie tak akurat pomiędzy :-) Będę spokojniejsza.
    A poza tym to od 3 tygodni codziennie rano rzygam, w ciągu dnia czasem też mnie mdli, no i cycki rosną :-D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ