Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    oczywiście :) do tego jestem matką upośledzonego psa. tu nie ma miejsca na normalność.
    on cie kiedys zje :D

    dotik lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    ta. ale nie wiem czy nie skonczy sie placzem. czuje ze jak walne bekse w tym cyklu to kurna dlugo sie nie pozbieram :(

    Amelia ---- oczywiście , że się pozbierasz . Jesteś zbyt silna by tak po prostu upaść i już nie wstać ....

    Mam nadzieję , że będziesz płakać ale ze szczęścia . Na razie nie zapeszając grzecznie trza czekać do terminu i nie wariować ;)

    dotik lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    on cie kiedys zje :D

    albo ja jego.

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    to ja przyjadę z sernikiem, łosiem i czym tylko zechcesz. nażremy się jak świnie, zapijemy winem i razem będziemy płakać :)

    ooo widzisz amelia zawsze jest jakieś wyjście :P

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Amelia ---- oczywiście , że się pozbierasz . Jesteś zbyt silna by tak po prostu upaść i już nie wstać ....

    Mam nadzieję , że będziesz płakać ale ze szczęścia . Na razie nie zapeszając grzecznie trza czekać do terminu i nie wariować ;)
    chcialabym plakac ze szczescia ale wiesz mam 35 lat no juz prawie 36 i czuje ze to moje ostatnie chwile. jakos ta mieszanka wieku i tego ze sie nie udaje jakos nie sprzyja pozytywnym myslom :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 15:50

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    albo ja jego.
    upieczesz go zamiast łosia ? :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    ooo widzisz amelia zawsze jest jakieś wyjście :P
    no tak zapsc sie jak swinia i utracic na amen swoje zgrabne cztery litery :D

    dotik lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 października 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    chcialabym plakac ze szczescia ale wiesz mam 35 lat no juz prawie 36 i czuje ze to moje ostatnie chwile. jakos ta mieszanka wieku i tego ze sie nie udaje jakos nie sprzyja pozytywnym myslom :(

    no już sobie nie dodawaj! jeszcze nie skończyłaś :) nawet i w ostatnich chwilach możesz wydusić z siebie szczęśliwe jajo :) fight girl!
    amelia04072006 wrote:
    upieczesz go zamiast łosia ? :)

    no czasem jak tak patrzę na te jego mięsiste udziory, to bym schrupała ;)

    amelia04072006, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    no czasem jak tak patrzę na te jego mięsiste udziory, to bym schrupała ;)
    :O matko - zaczynam sie ciebie bac :O
    mysle zeby do konca roku sprobowac a potem wejsc na antyki zeby te hormony moje uspokoic i zamknac warsztat

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    chcialabym plakac ze szczescia ale wiesz mam 35 lat no juz prawie 36 i czuje ze to moje ostatnie chwile. jakos ta mieszanka wieku i tego ze sie nie udaje jakos nie sprzyja pozytywnym myslom :(


    nie przesadzaj , podobnie mogłabym napisać o sobie ... walczę od kilku miesięcy i mi się nie udaje pomimo że jestem 10 lat młodsza i co z tego ... twój wiek nie ma nic do rzeczy :P :P :P i dobrze dotik napisała popieram ;) ;)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    no czasem jak tak patrzę na te jego mięsiste udziory, to bym schrupała ;)


    niebezpieczna :D

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    :O matko - zaczynam sie ciebie bac :O
    mysle zeby do konca roku sprobowac a potem wejsc na antyki zeby te hormony moje uspokoic i zamknac warsztat

    ehehehe:D

    oj oj! próbuj do końca roku, ale nie bierz anty i nie zamykaj warsztatu - bo nigdy nie wiadomo.

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    niebezpieczna :D

    głodna!

    amelia04072006, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    nie przesadzaj , podobnie mogłabym napisać o sobie ... walczę od kilku miesięcy i mi się nie udaje pomimo że jestem 10 lat młodsza i co z tego ... twój wiek nie ma nic do rzeczy :P :P :P i dobrze dotik napisała popieram ;) ;)
    wiek moze i nie ma duzego znaczenia, ale moja psycha podupada. dostalam w swoim zyciu niezle popalic i momentami czuje sie baaaaardzo stara.
    nie wiem czy dalabym rade dluzej walczyc a nie chce reszty najlepszych lat spedzic na planowaniu. chyba trza zaczac zyc normalnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 16:01

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    ehehehe:D

    oj oj! próbuj do końca roku, ale nie bierz anty i nie zamykaj warsztatu - bo nigdy nie wiadomo.
    musze. mam rozwalony testosteron i te moje nadnercza. nic nie moge robic dopóki sie staram.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    głodna!
    kiedy testujesz ?????

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    wiwk moze i nie ma duzego znaczenia, ale moja psychka podupada. dostalam w swoim zyciu niezle popalic i momentami czuje sie baaaaardzo stara.
    nie wim czy dalabym rade dluzej walczyc a nie chce reszty najlepszych lat soedzic na planowaniu. chyba trza zaczac zyc normalnie


    rozumiem Cię kochana , ale to może zacznij żyć tak jak chcesz ale nie zamykaj warsztatu . Może właśnie jak podejdziesz do sprawy z dystansem to kropek Cię zaskoczy . Nie można się tak po prostu poddać nawet jeśli walczysz o to od długiego czasu ... Nie chcę Ci tutaj pisać pierdoł , nie znam Twojej historii od początku wiem tyle ile zdążyłam przeczytać tutaj , zrobisz co będziesz uważała za najlepsze dla Was, dla Ciebie :*

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    głodna!
    ale to żeby od razu na psie udka mieć ochotę :P :P

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę bo M jedzie na przerwę .... ;) może się nie pozabijamy :) do poźniej :*

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    rozumiem Cię kochana , ale to może zacznij żyć tak jak chcesz ale nie zamykaj warsztatu . Może właśnie jak podejdziesz do sprawy z dystansem to kropek Cię zaskoczy . Nie można się tak po prostu poddać nawet jeśli walczysz o to od długiego czasu ... Nie chcę Ci tutaj pisać pierdoł , nie znam Twojej historii od początku wiem tyle ile zdążyłam przeczytać tutaj , zrobisz co będziesz uważała za najlepsze dla Was, dla Ciebie :*
    ciezko sie przestawic z myslenia o dziecku, na myslenie o wszystkim a o dziecku później. jakos to nie idzie w parze z moim charakterem :). jak cos robie to nie umiem myslec o niczym innym i krew mnie zalewa gdy cos mi nie wychodzi.
    zobaczymy jest jescze troche czasu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

‹‹ 1629 1630 1631 1632 1633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ