X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Kluska a w którym dc betę pierwszą zrobiłaś? Razem zaczęłyśmy a ja w 31 dc rano miałam 325 z groszami. Przecież beta od implantacji rośnie dopiero, a ta może być do 12 dni po owulacji. Ja betę robiłam 15 dpo, więc moim skromnym zdaniem wynik był ok!

    Co Wy na to?

    Dobra beta! Co za kutas jebany. W głowie mi się nie mieści. Jak się masz Bianka?

    Dzień dobry kobitki ;) ja to kocham jesień, ulubiona moja pora roku, tak podczytałam was trochę. Wczoraj lekko ie było ale udało mi się zaciągnąć żołnierzy do pracy. Temperaturka stanęła ale mnie się wydaje, że już po owu, mam nadzieję, że jutro znowu podskoczy. Wczoraj korki na klatce strzeliły i dzisiaj koleś ze spółdzielni przyszedł więc dopiero włączyli prąd i się odzywam. Jak humorki?

    Asha lubi tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Dobra beta! Co za kutas jebany. W głowie mi się nie mieści. Jak się masz Bianka?

    Dzień dobry kobitki ;) ja to kocham jesień, ulubiona moja pora roku, tak podczytałam was trochę. Wczoraj lekko ie było ale udało mi się zaciągnąć żołnierzy do pracy. Temperaturka stanęła ale mnie się wydaje, że już po owu, mam nadzieję, że jutro znowu podskoczy. Wczoraj korki na klatce strzeliły i dzisiaj koleś ze spółdzielni przyszedł więc dopiero włączyli prąd i się odzywam. Jak humorki?

    Tak myslalam, ze poszalalas ;-) bo bys sie odezwala ;-) cudnie cudnie :-)

    Kochana od linijeczko cisniesz, bardzo ladnie...lubie takie uporzadkowane wykresy...tez bym chciala taki znowu...zazdraszczam :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka co u Ciebie?????

    Cześć dziewczyny. :)

    Asha, Katjaa, mik82 lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Bianka co u Ciebie?????

    Cześć dziewczyny. :)

    Czarna...witaj...wlasnie mialam ci pisac...pisze na priv z laska tu na of...i ona poronila w tamtym cyklu i znowu w tym jest w ciazy :-) nie trac kochana nadzieji prosze cie kobito ty moja :-)

    pompon, Katjaa, kluska, mik82 lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Tak myslalam, ze poszalalas ;-) bo bys sie odezwala ;-) cudnie cudnie :-)

    Kochana od linijeczko cisniesz, bardzo ladnie...lubie takie uporzadkowane wykresy...tez bym chciala taki znowu...zazdraszczam :-)

    No chyba teraż już mojemu odpuszcze trochę, bo żyć nie da. Niech teraz się dzieje co ma się dziać. Czyli plemniory niech atakują jajko. No zupełnie inny od poprzedniego, oby to dobrze wróżyło i jutro linijeczka niech sie przesuwa na 36,6 co najmniej. wczoraj chciałam się zafisać do gina na nfz w przychodni i do internisty, żeby chociaz na częśc badań mi dali skierowanie. od internisty na moczi morfologie zwykła, a od gina co by się dało, żeby nie musieć za wszystko bulić. To co wyyy, nie dało się, nie było zapisów, osiwieć idzie.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie przyjemne wiadomości z rana to ja uwielbiam!!! ;) Asha dzięki. :) Wczoraj miałam gorszy dzień i płakałam mocno ale dziś wstałam z nadzieją a ty mi dodałaś otuchy. ;) Jak dobrze że przypadkiem trafiłam właśnie tu. :)

    Asha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon, czarna helołłłłłłłłł :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon żołnierzyki zaczekają. :) A z tym NFZ to tak właśnie jest, ja jak się dowiedziałam o ciąży w lipcu to mnie zapisali na wrzesień haha... Prywatnie nawet musiałam czekać na koniec sierpnia, no ale już po ciąży... Wizyta będzie kontrolna...

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja jaki piękny wykres!!!!! :)

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Słoneczka trzeba wstać z łóżka. ;)

  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka się nie odzywa, mam nadzieję że wszystko w porządku i dlatego milczy.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska wrote:
    Bianka się nie odzywa, mam nadzieję że wszystko w porządku i dlatego milczy.


    Moze odpoczywa

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    No chyba teraż już mojemu odpuszcze trochę, bo żyć nie da. Niech teraz się dzieje co ma się dziać. Czyli plemniory niech atakują jajko. No zupełnie inny od poprzedniego, oby to dobrze wróżyło i jutro linijeczka niech sie przesuwa na 36,6 co najmniej. wczoraj chciałam się zafisać do gina na nfz w przychodni i do internisty, żeby chociaz na częśc badań mi dali skierowanie. od internisty na moczi morfologie zwykła, a od gina co by się dało, żeby nie musieć za wszystko bulić. To co wyyy, nie dało się, nie było zapisów, osiwieć idzie.

    Jakie badania?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Jakie badania?

    Mam skierowanie na te ciążowe, toksoplazmozy, różyczki cytomegalie, tsh etc. tylko prywatnie i mój gin powiedział, że warto je zrobić mimo to, że stało się jak się stało, żeby wiedzieć odrazu na zaś przed kolejną ciążą czy wszystko okej.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Mam skierowanie na te ciążowe, toksoplazmozy, różyczki cytomegalie, tsh etc. tylko prywatnie i mój gin powiedział, że warto je zrobić mimo to, że stało się jak się stało, żeby wiedzieć odrazu na zaś przed kolejną ciążą czy wszystko okej.

    Aha...i za wszystko musisz placic ? Cudownie :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja tak się zastanawiam czy nie mam dziś owu? Jak byście mogły zerknąć na mój wykres? :)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Dziewczyny a ja tak się zastanawiam czy nie mam dziś owu? Jak byście mogły zerknąć na mój wykres? :)

    Prawdopodobnie...co prawda temp jest wysoka ale szyja otwarta i sluzik masz, wiec jedziesz kochana ;-) spadek mialas wczoraj wiec mozliwe ze bedzie rosla juz teraz..:-) mus bzykac :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 10:57

    MalaCzarna, Katjaa lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Aha...i za wszystko musisz placic ? Cudownie :-(

    no właśnie tak...dlatego chciałam się dostać na nfz i moze chociaz na kilka z tych wszystkich badan bym uprosiła skierowanie, a od internisty zwykly mocz i morfologie chociaż...ale widzę, że to mało realne. szczerze to jak bym miała na luzaka wolne pięć stówek to bym się w ogóle nie bawiła w latanie o ych przychodniach i już dawno zrobiła te badania sama bo tylko nerwy dodatkowe.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    no właśnie tak...dlatego chciałam się dostać na nfz i moze chociaz na kilka z tych wszystkich badan bym uprosiła skierowanie, a od internisty zwykly mocz i morfologie chociaż...ale widzę, że to mało realne. szczerze to jak bym miała na luzaka wolne pięć stówek to bym się w ogóle nie bawiła w latanie o ych przychodniach i już dawno zrobiła te badania sama bo tylko nerwy dodatkowe.


    Kurwa sikac za 500 zadna przyjemnosc...co oni mysla ze ludzie sraja pieniedzmi czy co? I jak oni chca zeby przyrost byl...masakra

    MalaCzarna, gigsa lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też prywatnie będę chodzić teraz i już się boję ile mnie to będzie kosztować. Wizyty nie są jakieś mega drogie bo 100 zł, ale te wszystkie badania... Bez skierowania, tylko z karteczką co mam zrobić. Ehhh...

    Będę będę wieczorkiem, no chyba że mąż się zbuntuje, hehe. ;)

‹‹ 299 300 301 302 303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ