X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    A jaki robiłaś wczoraj?
    bobo czułość 10 i bobo 25

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Rudzia a jak Twoje prawko, spojrzałam na suwaczka z przeprowadzką i przypomniałam sobie, że jeszcze z tym walczyłaś;)

    wlasnie dzis postanowilam ze odkladam to na troche pozniej.. bo po pierwsze nie mam mocy na nauke.. po drugie prawo jazdy w Szwecji sa bardzo drogie a wyszla mi ta akcja z ta kawalerka za ktora musze placic i jak bym jeszcze robila te prawo jazdy to nie odlozyla bym nic pieniedzy a dla dziecka wszystko trzeba kupic :(.. i tak bedzie mi bardzo ciezko i nie wiem jak sobie z tym poradze.. ale jakos musze..

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie ostatnio jest codziennie identycznie. Rano jak zjem szybko śniadanie to przez kilka godzin żyję i mam sie znośnie a potem przychodzi nie wiadomo skąd mega męka i mdłości i nie ma znaczenia czy jem czy nie (ostatnio 6 godzin się głodziłam bo stwierdziłam, ze mam dość ale dopiero po 4 godzinach mi się zrobiło lepiej i wiem, że tak nie można), imbir nie pomaga. Na początku mi pomagało przegryzanie owsianych ciasteczek - teraz nie. Ostatnio się nawet wieczorem nie myję bo nie mam siły :( myję zęby i idę spać a cała myję się rano :) taki brudas ze mnie się zrobił :D

    I zimno mi ciągle :) siedzę pół dnia pod kołdrą :) a rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi że ona też w I trymestrze się ciągle trzęsła z zimna a od drugiego ciągle jej było gorąco :) coś w tym musi być :)

    A z lekami w ciąży to nawet nospa podobno nie jest bez znaczenia bo u kobiet które w dużych ilościach ją przyjmowały dzieci częściej rodziły się ze złym napięciem mięśniowym. Ale wiadomo czasami trzeba.

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    wlasnie dzis postanowilam ze odkladam to na troche pozniej.. bo po pierwsze nie mam mocy na nauke.. po drugie prawo jazdy w Szwecji sa bardzo drogie a wyszla mi ta akcja z ta kawalerka za ktora musze placic i jak bym jeszcze robila te prawo jazdy to nie odlozyla bym nic pieniedzy a dla dziecka wszystko trzeba kupic :(.. i tak bedzie mi bardzo ciezko i nie wiem jak sobie z tym poradze.. ale jakos musze..

    Przykro mi, że tak się poplątał, ale mam nadzieję, że wszystko się poukłada:)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    bobo czułość 10 i bobo 25
    Bobo 10 mi nie wyszedł, bobo 25 bardzo ładnie mi wyszedł. Jak u Ciebie było odwrotnie to może masz za małe stężenie hcg w moczu jeszcze i trza zaczekać :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ja mam tak samo dodatkowo jestem przeziebiona :(

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    wlasnie dzis postanowilam ze odkladam to na troche pozniej.. bo po pierwsze nie mam mocy na nauke.. po drugie prawo jazdy w Szwecji sa bardzo drogie a wyszla mi ta akcja z ta kawalerka za ktora musze placic i jak bym jeszcze robila te prawo jazdy to nie odlozyla bym nic pieniedzy a dla dziecka wszystko trzeba kupic :(.. i tak bedzie mi bardzo ciezko i nie wiem jak sobie z tym poradze.. ale jakos musze..
    Rudzia a ten Twój to co bezrobotny czy jak ? niech daje hajs!! To jego dziecko więc obowiązek ma juz od teraz !!

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Bobo 10 mi nie wyszedł, bobo 25 bardzo ładnie mi wyszedł. Jak u Ciebie było odwrotnie to może masz za małe stężenie hcg w moczu jeszcze i trza zaczekać :)
    Wczoraj robiłam oba i bobo 10 i 25 i były cienie na obydwu dziś zrobiłam pepino 25 i nic zero totalne no i już zaczęłam plamić więc nie mam złudzeń

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    Rudzia a ten Twój to co bezrobotny czy jak ? niech daje hajs!! To jego dziecko więc obowiązek ma juz od teraz !!

    za mieszkanie nie da.. powiedzial ze ja sie tym mialam zajac i On placic nie bedzie.. a ja sie prosic nie bede. Sama sobie poradze a On juz niech nie liczy juz na to ze ja mu w czyms jeszcze pomoge..

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Shimmer ja mam tak samo dodatkowo jestem przeziebiona :(
    Biedna jesteś. Ale dobrze będzie!!! Jak Ci nie będzie przechodziło to przeziębienie to do lekarza po antybiotyk bo takie długie przeziębienia to się często nadkażają bakteriami niestety.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:

    I zimno mi ciągle :) siedzę pół dnia pod kołdrą :) a rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi że ona też w I trymestrze się ciągle trzęsła z zimna a od drugiego ciągle jej było gorąco :) coś w tym musi być :)

    Ja od 2 tygodni w kurteczce chodzę, to teść mi powiedział, że lato straszę, a szwagier, wie, że zmarźlak ze mnie, ale teraz to już coś dziwnego się ze mną dzieje;) a nie wiedzą jeszcze o ciąży! Hehe ja już zimowe swetry powyciągałam:D

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    za mieszkanie nie da.. powiedzial ze ja sie tym mialam zajac i On placic nie bedzie.. a ja sie prosic nie bede. Sama sobie poradze a On juz niech nie liczy juz na to ze ja mu w czyms jeszcze pomoge..
    Kurwa co za huj !!! czyli jednak on się nie poczuwa do odpowiedzialnosci, ja pierdole zabiła bym chyba

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra wrote:
    Wczoraj robiłam oba i bobo 10 i 25 i były cienie na obydwu dziś zrobiłam pepino 25 i nic zero totalne no i już zaczęłam plamić więc nie mam złudzeń
    Kochana ale hcg tak nie działa że wczoraj jest a dziś nie ma. Nawet po poronieniu się jakiś czas jeszcze utrzymuje. A pepino to chyba nie są dobre testy. Plamienie jest normalnie na początku, z tego co czytam to większość dziewczyn tu je ma. Kup bobo.

    MalaCzarna, Rudzia lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassandra, plamienia nie oznaczają że nie ma ciąży, tak jak negatywny test tego nie oznacza. :) Jeszcze może pokazać się 2 kreska, może test robiłaś za wcześnie.

    Powiem ci tak... Ja robiłam Test Pepino i wyszła mi blada, na drugi dzień ten sam test i nie wyszła druga wcale!!!!! Na trzeci dzień wyszła znowu blada, a na czwarty dopiero taka wyraźniejsza! ;)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    za mieszkanie nie da.. powiedzial ze ja sie tym mialam zajac i On placic nie bedzie.. a ja sie prosic nie bede. Sama sobie poradze a On juz niech nie liczy juz na to ze ja mu w czyms jeszcze pomoge..
    Chyba bym mu wysyłała wszystkie kopie rachunków za badania, witaminy i wszystko co związane z dzieckiem.

    kassandra lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ma racje Kassandra.. Ja mialam w dzien @ plamienia..

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ma rację.

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Kochana ale hcg tak nie działa że wczoraj jest a dziś nie ma. Nawet po poronieniu się jakiś czas jeszcze utrzymuje. A pepino to chyba nie są dobre testy. Plamienie jest normalnie na początku, z tego co czytam to większość dziewczyn tu je ma. Kup bobo.
    Na razie juz nic nie kupuje bo zbankrutuje w końcu na te testy.. Bobo u mnie w aptece kosztuje 12 zł przez neta zamawiam bo 4,9. Teraz poczekam czy @ sie rozkręci

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Dziewczynki u mnie ostatnio jest codziennie identycznie. Rano jak zjem szybko śniadanie to przez kilka godzin żyję i mam sie znośnie a potem przychodzi nie wiadomo skąd mega męka i mdłości i nie ma znaczenia czy jem czy nie (ostatnio 6 godzin się głodziłam bo stwierdziłam, ze mam dość ale dopiero po 4 godzinach mi się zrobiło lepiej i wiem, że tak nie można), imbir nie pomaga. Na początku mi pomagało przegryzanie owsianych ciasteczek - teraz nie. Ostatnio się nawet wieczorem nie myję bo nie mam siły :( myję zęby i idę spać a cała myję się rano :) taki brudas ze mnie się zrobił :D

    I zimno mi ciągle :) siedzę pół dnia pod kołdrą :) a rozmawiałam z koleżanką i powiedziała mi że ona też w I trymestrze się ciągle trzęsła z zimna a od drugiego ciągle jej było gorąco :) coś w tym musi być :)

    A z lekami w ciąży to nawet nospa podobno nie jest bez znaczenia bo u kobiet które w dużych ilościach ją przyjmowały dzieci częściej rodziły się ze złym napięciem mięśniowym. Ale wiadomo czasami trzeba.
    O jeju. :( Współczuję samopoczucia. :(

  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    za mieszkanie nie da.. powiedzial ze ja sie tym mialam zajac i On placic nie bedzie.. a ja sie prosic nie bede. Sama sobie poradze a On juz niech nie liczy juz na to ze ja mu w czyms jeszcze pomoge..

    Rudzia a to dziecko to była wspólna decyzja? Bo jeżeli tak, to nie ma tak, że robicie razem, ale wszelkie kłopoty to już tylko na Twojej głowie, bo to Ty w ciąży jesteś.

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ