X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 5 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Melduję że zalało mnie białym śluzem... I wyje**** mi z 5 pryszczy na brodzie... I piersi zrobiły się wielkie... Swoją drogą mój mąż wczoraj powiedział mi że coś mam za duże piersi i ostatnio miałam takie w ciąży (wtedy też od razu spuchły). Chyba jednak pachnie mi tu ciążą. ;) Oby oby!!! Trzymajcie kciukasy za jutrzejszy Bobo-Test. ;)
    wiedzialam, ze za wczesnie polecialas, i ze za szybko zwatpilas :) ale jutro ci pogratuluje :)

    pompon lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 5 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Ja po też leżę. Wcześniej to świece były i te sprawy. leżałam chyba z pół godziny zawsze, a teraz mam w dupie. Jak mają dolecieć to dolecą gdzie trzeba

    Dokladnie. Jak maja dolecieciec to doleca bez zadnych hockow klockow. Przeciez to ma zasieg niezly ten wystrzal ;)

    gigsa, amelia04072006, Iza75 lubią tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    wiedzialam, ze za wczesnie polecialas, i ze za szybko zwatpilas :) ale jutro ci pogratuluje :)
    Obyś miała rację Kochanie!!!!!!!!!! :)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 5 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    A co u Was Słoneczka? Katja u Ciebie tam lepiej sprawy się mają? Rudzia jak się czujesz? Dotik kiedy testujesz? Gigsa jak samopoczucie? Amelia owulujesz? Shimmer jak tam ciacho? Pompon jak samopoczucie?
    ja tak owuluje ze zaraz zrobi sie znowu cykl bezowulacyjny :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 5 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Melduję że zalało mnie białym śluzem... I wyje**** mi z 5 pryszczy na brodzie... I piersi zrobiły się wielkie... Swoją drogą mój mąż wczoraj powiedział mi że coś mam za duże piersi i ostatnio miałam takie w ciąży (wtedy też od razu spuchły). Chyba jednak pachnie mi tu ciążą. ;) Oby oby!!! Trzymajcie kciukasy za jutrzejszy Bobo-Test. ;)
    trzymam! :-)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Dokladnie. Jak maja dolecieciec to doleca bez zadnych hockow klockow. Przeciez to ma zasieg niezly ten wystrzal ;)
    Tak tak! Ja w pierwszym cyklu trzymałam nogi w górze i nic (mam przodozgięcie). W drugim tylko leżałam 5-10 minut i zaskoczyło, w trzecim leżałam też tak z 5 minut i może może?!?! :)

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała trzymam kciuki i czekam na jutrzejszy test :)
    U mnie ok, @ się kończy :) Ciekawi mnie tylko czy przez tą chorobę i leki owu mi się nie przesunie

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 5 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    a I za moje wyniki zeby dobre byly!
    trzymam kciuki :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    trzymam! :-)
    Iza a co u Ciebie? Wybacz że cię nie zapytałam ale tak ciężko was wszystkie ująć na raz. ;) Ale pamiętam o każdej z osobna. :D Dzisiaj opowiadałam o was przyjaciółkom. ;) I mówią że fajnie że tak mamy siebie. :D

    amelia04072006, pompon, Iza75 lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 5 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna czekamy na potwierdzenie jutrzejsze.....jutro bede gratulowac :-)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 5 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala samopoczucie to mi wy tu poprawiacie ;) no inaczej bym skisla. Wzdeta kestes jak balon i brzuchol pobolewa. Chrype mam jak stary palacz. Cos specjalnego mozna na chrype stosowac??? Poza tym na twarz padam juz. Odliczam minuty az w wyrku bede. No i stresa mam ze cos w tyc badaniach jakia krzak wyjdzie :(

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wszystkie będziemy jej gratulować :)

    Asha lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Mała trzymam kciuki i czekam na jutrzejszy test :)
    U mnie ok, @ się kończy :) Ciekawi mnie tylko czy przez tą chorobę i leki owu mi się nie przesunie
    Możliwe niestety że leki namieszają... Chociaż! Tadam! Ja przed staraniami brałam antybiotyki na zapalenie gardła (dokładnie na 2-3 dni przed @), brałam je tydzień. I nie przesunęło Owu. Do antybiotyków zażywałam jakieś tam Gripexy itp.

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 5 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Iza a co u Ciebie? Wybacz że cię nie zapytałam ale tak ciężko was wszystkie ująć na raz. ;) Ale pamiętam o każdej z osobna. :D Dzisiaj opowiadałam o was przyjaciółkom. ;) I mówią że fajnie że tak mamy siebie. :D
    :-) u mnie dzis juz test ovu negatywny ale jeszcze jutro wskocze na małża dla pewnosci ;-)..no i czekam

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Mala samopoczucie to mi wy tu poprawiacie ;) no inaczej bym skisla. Wzdeta kestes jak balon i brzuchol pobolewa. Chrype mam jak stary palacz. Cos specjalnego mozna na chrype stosowac??? Poza tym na twarz padam juz. Odliczam minuty az w wyrku bede. No i stresa mam ze cos w tyc badaniach jakia krzak wyjdzie :(
    Można pastylki Isla na gardło. "Brak przeciwwskazań do stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią."

    pompon lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    :-) u mnie dzis juz test ovu negatywny ale jeszcze jutro wskocze na małża dla pewnosci ;-)..no i czekam
    Skacz skacz! Choćby dla zdrowotności! :) Masz jakieś przeczucia? :)

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Mala czuje sie calkiem dobrze juz.. mdlosci i wymioty odeszly :) apetyt wrocil !!! :) jedynie mnie ta cysta boli przy chodzeniu i siedzeniu :(( poki co nic sie nie zmniejsza :(

    Aaajj jutro jak sie obudze to chce juz zobaczyc tu pozytywny test :) :*

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    ja tak owuluje ze zaraz zrobi sie znowu cykl bezowulacyjny :(
    A to dlaczego? :(

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna u mnie rewelka :D już nawet świadków mamy wybranych... Hehe

    Iza75 lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie na zmianę bolą jajniki, raz lewy, raz prawy i się zastanawiam z którego owu będzie, jeśli będzie.

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
‹‹ 815 816 817 818 819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ