X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria- moze w tym cyklu owu przyjdzie wczesniej.

    Kingulla- tak hak dziewczyny piszą. Moze dopiero maluch sie wgryza. I na test jeszcze za wczesnie. A w krwi wyjdzie.

    Ochmanka- nie fajnie,że będziesz miec ciężej w pracy. Obyś szybko zaszla w ciąże i mogla pojsc odpocząć.

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Dziewuszki czy na badanie nasienia trzeba się wcześniej umawiać? Jak przygotować eMka na to? Ile dni bez seksu trzeba być?
    Dzulka moj M robil w salve na Szparagowej. W ciagu tyg byla wizyta juz umowiona. Koszt to ok 80zl badania podstawowe. Mysle, ze warto od razu zbadac posiew to razem chyba wyszlo 100-110zl. Ale dokladnie nie pamietam, bo to pol roku temu bylo i nie ma mnie w mieszkaniu zeby papiery sprawdzic. Celibat chyba na 5-7 dni przed badaniem.

    Edit: tydz ze wzgeldu na to, ze gkdziny mu nie odpowiadaly.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 09:39

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za testujące i Szczęśliwa - za super nosek :)


    Izape i Kingulla - mega kciuki! U mnie kreska była taka sama, więc to raczej stojąca beta, zrobiłam krew żeby sprawdzić, ale tak to wygląda. Ale w takim zamotanym organizmie może lepiej faktycznie żeby dopiero w nast. cyklu coś się zadziało.

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja nieustannie trzymam kciuki za Wasze bety, badania, wizyty, owulacje, cudne brzuszki i czytam Was w miare na biezaco, ale jakos zupelnie nie mam weny na pisanie. Cholernie sie boje o to, jak wszystko sie u mnie potoczy, mam jakis gorszy ten czas, wiec wole przemilczec :* Coraz czesciej zastanawiam sie, czy to nie zasniad. W lipcu badanie histo wykrylo jedynie jakies cechy zasniadowe, ale patomorfolodzy z 2 szpitali powiedzieli jasno, ze to jeszcze nie choroba, a jakies nieprawidlowosci i nie widza nic groznego. Aj, oj, kazde klucie podrzusza, kazdy bol piersi traktuje jako znak rosnacej bety i tak mnie to psychicznie rozwala, ze boje sie niemilosiernie. Wczoraj oplacilam wyjazd, do ktorego zostaly 2tygodnie i chyba zaluje, bo boje sie straconej kasy i marzen o wakacjach :( Milego dnia, Piekne :*

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka a może warto pomyśleć z ginem o wymuszeniu hormonami okresu? Może to by pomogło jakby się tam wszystko złuszczyło? Nie rozważali tego?


    A ja mam do Was tylko takie głupie, szybkie pytanie, ale mnie to zastanawia. Jak mocno po pobraniu krwi leci Wam krew? Bo mi zawsze prawie nie leciała, jakaś jedna kropka i od razu krzepło, teraz jestem na acardzie na co dzień i zupełnie inaczej to wygląda, teraz mi serio ten wacik potrzebny i krew potrafi całkiem solidnie polecieć i przestaje dopiero po jakiejś minucie. Zastanawiam się na ile teraz jest normalnie :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja trzymam kciuki za II kreseczki i za piękny nosek u Szczesliwej - swoją drogą nie wierz też do konca we wszystko co lekarze mowia bo moje dziecko mialo sie urodzic chore a byla zdrowa jak ryba!

    A mi się przez to HSG chyba wszystko pomieszało w środku bo nigdy nie miałam żadnych boleści w cyklu a teraz od 3 dpo mam ćmiący ból jajników i podbrzusza...

    Dziewczyny a stosowałyście na wspomaganie zajścia w ciążę zioła ojca Sroki? Wiem że wiele osób w to nie wierzy ale ja je piję drugi miesiąc. W poprzednim miałam ciążę biochemiczną - nie utrzymała się najprawdopodobniej przez mały prog przez to plamiłam ponad 2 tygodnie więc od tego miesiąca jestem na luteinie.. i uważam że to właśnie dzięki nim w ogóle coś się zadziało bo wcześniej 8 cykli nic... teraz czekam za wynikiem w drugim miesiącu ich picia..

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja kingulla trzymam najmocniej kciuki!
    :*:*:*
    Misia tule mocno niewyobrazam sobie tego co przeszlas.... Teraz musi byc dobrze!
    Ale naskrobane :*
    A za mna weekend light troche % , duzo <3 , troche placzu z m ...
    Trzymam kciuki mocno za pozytywne testy, za wizyty itd :*:*:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Sasanka a może warto pomyśleć z ginem o wymuszeniu hormonami okresu? Może to by pomogło jakby się tam wszystko złuszczyło? Nie rozważali tego?


    A ja mam do Was tylko takie głupie, szybkie pytanie, ale mnie to zastanawia. Jak mocno po pobraniu krwi leci Wam krew? Bo mi zawsze prawie nie leciała, jakaś jedna kropka i od razu krzepło, teraz jestem na acardzie na co dzień i zupełnie inaczej to wygląda, teraz mi serio ten wacik potrzebny i krew potrafi całkiem solidnie polecieć i przestaje dopiero po jakiejś minucie. Zastanawiam się na ile teraz jest normalnie :)

    Kochanie, ja od 2 miesiecy mam 1 wielki okres ;) W Wielkanoc przez kilka dni lecialy ze mnie kule wielkosci jablek, wiec chyba stad brak decyzji o hormonach, choc moze wlasnie przydalyby sie do uregulowania jakos cyklu. Pogadam z lekarzem, dzieki :*

    Aaa, no i zapomnialam dopisac- ja nigdy nie trzymalam tego wacika po pobieraniu krwi, a po acardzie i heparynie lecialo ze mnie cale jezioro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 10:07

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciekawa jestem ja to wygląda u osób bez PAI :). A hormony w sumie tak mówię, że to wywołania ale zazwyczaj bierze się właśnie na wyregulowanie :). Chociaż znajoma miała taki niekończony się okres i okazało się, że to przez Hashimoto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 10:12

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia, kciuki

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czekam od godziny, ale kolejka ogromna. Już mnie tyłek boli i spać mi się chce okropnie. Dam znać po wizycie

    Malgonia, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:20

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kingulla :( ani bladziocha?? Kurcze no... Bez sensu... Bardzo mi przykro.... Cholernie... Tak mocno wierzyłam że się uda.... Może jeszcze jest nadzieja w becie. Rozmawialiscie z mężem o kolejnej próbie? A Ty kochana miałaś wszystko przebadanie z immuno?? Laparoskopia? Może warto coś jeszcze podrązyc??


    U mnie 37, ale od wczoraj spada więc raczej nic z tego. Zamówiłam testy pewnie przyjdą wtorek środa, a w czwartek termin @.


    Niecierpliwa a dzisiaj tempka poszła w górę??
    Izape ja wierzę w Twoją temperaturę, bo jest wysoko. Moja poszła ale tylko o 0,03 . Ogolnie jakieś niskie temp w tym cyklu mam. Mi FF pokazuje @ na jutro a Flo na sobotę także niezła rozbieżność.

    Kingulla nie puszczam kciuków!

    Szczęśliwa_Mamusia będzie dobrze, maluch na pewno uloży się tak jak trzeba :)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Dzięki dziewczyny. Krew oddana ale pozwoliłam sobie rano zrobić test i niestety negatywny. 😔 Nie mam już złudzeń. Ale liczę na Wasze pozytywne testy - MONIKA, IZAPE! ❤️
    Kochana na test jest za wcześnie. Rok temu nie nie wyszedł 9dpt a dzień później beta była 65 :* uszka do góry, będzie dobrze!

    okularnica91 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska _a wrote:
    Robię jutro badania, fsh, LH, prolaktyna, tsh, mój pod koniec tygodnia idzie na bad nasienia, hm tylko zastanawiam się czy iść do ginekologa z tymi wynikami o które mnie prosił, bo chcę mi ewentualnie włączyć cło, czy czekać bo mamy umówiona wizytę na 27 maj do oddziału niepłodności otworzyli u nas na NFZ, ramach programu, jakie macie doświadczenia??? :) badania i tak muszę zrobić bo jutro będzie 3 dc..
    Clo zwykle się bierze od 2dc, przynajmniej mi tak lekarz kazał brać. Chyba że twój lekarz ma inną teorię i włączy od 4-5dc. Warto pokazać wyniki i zapytać

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona- ale tam pięknie!! ❤️

    Gusiaa- oby córka przeszła łagodnie ospę! U nas to było dosłownie pare krostek i z głowy, oby i u Was taki spokojny przebieg choroby!

    Nuśka- już połowa??? O matko ale to mija! Moja ciąża tez mi leci niczym błyskawica😱
    Trzymam kciuki żeby wyniki badań się znalazły i żeby ten czas do lipca Ci upłynął bardzo szybko- wtedy już kochana niczym oprócz szykowania wyprawki nie będziesz się musiała stresować :*

    Moni- Ty tez już prawie połówka, ja piernicze! Gratulacje kochana! Jak się czujesz?

    Izape- może nie wszystko stracone? Trzymam kciuki!

    MonikA- aaaaa! Czekam na Twój test lub betę bardziej niż na swoją kochana!!! ❤️❤️❤️ Będzie pięknie!

    Niecierpliwa- tule kochana. Znajdź najpiękniejsza kiecke i wbij swój sexy tyłeczek w nią i poczuj się jak Bogini! 💋

    APrzybylska- cmok w brzuszek na kolejny tydzień! 😘🤰🏼

    Szczęśliwa Mamusia- kciuki za badanie. Maluszku pokaz pięknie jaka masz śliczna kość nosowa i niech doktorki się od Ciebie odczepią, a mamusia będzie mogła się uspokoić ❤️

    Kingulla- przykro mi, ale może było późno zagnieżdżenie i kropek dopiero co się wgryza, beta pokaze! Sciskam

    Ochmanka- pracujesz w leśnictwie? Szacun i to duży! Może rzeczywiście pójdź do gina i ustalcie jakiś plan działania?

    Sasanka- mam nadzieje, ze dzięki wakacjom ten zły czas odejdzie w niepamięć! Jaki zaśniad, jaki szpital kochana?? Nic takiego się nie stanie, jestem pewna ze pojedziesz na wymarzone wakacje i zabierzesz tam nie tylko ciało, ale przede wszystkim swoją zmęczona psychikę i w końcu odzyjesz! Należy Ci się to jak mało komu 😘😘😘

    Agge- kciuki za wizytę! Daj koniecznie znać jak wyjdziesz 😘


    Dzień dobry, witam się z chłodnego i deszczowego Krakowa :( właśnie zjadłam śniadanie (dopiero teraz mi się udało bo odwiozłam młodego do przedszkola i podjechałam do biedronki, kupiłam fajne legginsy ciążowe na moja piłeczkę), zrobiłam sobie na śniadanie szparagi z masłem i dwie parówki, a za godzinę lecę się spotkać z koleżanka, która wyprzedza mnie o 2 tygodnie z ciąża. Dawno się nie widziałyśmy wiec myśle ze jakieś drugie śniadanie (już bardziej pożywne) zjem i wypije kawę, a potem niestety czeka mnie cały tydzień nauki na studia ;(

    Sciskam Was wszystkie mocno!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 10:39

    Sasanka55, szona, Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla śledziłam Twojego testa na innym wątku i dziś to już niemal byłam pewna, ze krecha będzie jak malowana. Obu to tylko była wina testu, bo wiadomo, ze one sobie nie równe i nic nie znaczą.

    Mamunia na pewno wszystko będzie dobrze. Ale oczywiście kciuków puszczać nie będę. O której wizyta?

    Ja dziś pierwszy dzień w pracy. Mojej liderki nie ma dziś i mam nadzieję, że weźmie zwolnienie choć do środy i się wyminiemy.

    U moich boćków chyba dalej nic się nie wykluło. One jakieś takie opóźnione są :p

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Karolina Ekspertka
    Postów: 183 698

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Cały czas Was podczytuje, ale co zabieram się za pisanie to coś mnie odrywa ;)

    Kingulla trzymam kciuki za betę! Mam nadzieję, że jednak na test było za wcześnie ✊

    MoniKa Twoim bliźniakom też cały czas bardzo mocno kibicuje :)

    Szczęśliwa mamusia oby maluch dzisiaj ładnie się ułożył i pokazał piękna kość nosową!

    Agge kciuki za wizytę ✊

    Sasanko bardzo mi przykro, że masz taki kiepski nastrój, ale wcale się nie dziwię :( Mam nadzieję, że urlop troszkę podniesie Cię na duchu. I oby zdrowotnie wszystko wróciło szybciutko do normy :*

    Misiaa zmrozila mnie Twoja historia :( To strasznie niesprawiedliwe, że takie tragedie Cię dotknęły :( Bardzo mi przykro... Życzę Ci, żebyś w końcu doczekała się upragnionego maleństwa, które już z Tobą zostanie :*

    Jak można się było spodziewać nie wytrzymałam z testem do środy, zrobiłam dzisiaj i ukazała się piękna...biel 😞 To już 13 dpo, więc nie robię już sobie nadziei i czekam na @,ktora zresztą chyba będzie małpą stulecia, bo mam masakryczny pms 😡

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    ijnZp2.png

    08.2012 córcia ❤️
    06.2014 synek ❤️

    Czekamy na trzecie maleństwo TP 18.04.2020 ❤️
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Dzulka moj M robil w salve na Szparagowej. W ciagu tyg byla wizyta juz umowiona. Koszt to ok 80zl badania podstawowe. Mysle, ze warto od razu zbadac posiew to razem chyba wyszlo 100-110zl. Ale dokladnie nie pamietam, bo to pol roku temu bylo i nie ma mnie w mieszkaniu zeby papiery sprawdzic. Celibat chyba na 5-7 dni przed badaniem.

    Edit: tydz ze wzgeldu na to, ze gkdziny mu nie odpowiadaly.
    No właśnie też myślałam o salve na szparagowej, a jak nie tam to gameta koło rzgowa ☺️ a powiedz mi na szparagowej można też po południu czy tylko od rana?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety się nie udało 😔 pani, która była ze mną też chyba nie, chociaż jeszcze za dwa dni będzie powtarzać betę. Problem embriologiczny u nas. Zaczynamy długi protokół.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ