X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Dziewczyny,
    Nie wytrzymałam i jadę na betę. Jestem 11-12dpo mam nadzieję że będzie już wiarygodna. Nie nastawiam się szczególnie na pozytyw ale muszę wiedzieć jak najszybciej aby zacząć przyjmować heparynę... jak ja uwieeeeeelbiam te zastrzyki :/
    Powodzenia :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa to i za Twoją betę zaciskam kciuki.

    Małgonia, dziś też Twój wielki dzień!! Za Ciebie i Twoją kruszynkę również trzymam mocno kciuki.
    Wierzę, że wszystko będzie OK i troszkę odetchniesz!!!
    Czekamy na wiadomości od Was!!!!! :)

    Malgonia, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia dołączam się do kciuków! 😁 musi ktoś w końcu poprawić majowe statystyki!

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ✊✊✊ życzę 170 uderzeń na minutę!!

    Izape nie porównuj testów, są piękne tak samo jak beta będzie piękną!

    Misiaa czarujemy Twoją betę! Kciuki za wynik!

    Agge, szczęśliwa, Arashe oj leci leci... dopiero co było grudniowe testowanie a tu zaraz wakacje

    Ja dziś dla odmiany byłam już w pracy o 6.45 a mam na 7. Jakoś dobrze mi się jechało i zbiórkę miałam sprawną. Ale mimo że deszcz jest niezmiernie potrzebny to fakt, pogoda to jest listopadowa a nie majowa😕 chociaż na studiach zawsze mówili że dla leśnika pogoda jest dobra i bardzo dobra. No i dziś jest bardzo dobra😄

    W lesie mokro ale lubię czasem pobyć w taką aurę sam na sam z przyrodą. Ta nostalgiczna atmosfera pozwala sobie wiele przemyśleć na spokojnie...

    Malgonia, Kittinka83, Mama_Zuzia, Izape_91, Mildred, okularnica91, Szczesliwa_mamusia, szona, Iseko, Magduullina, Iwona28, Angelika1313, Shadow, Sasanka55, Arashe lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia Izape, ratujcie ten maj, potrzebujemy doładowania pozytywnymi informacjami:):)

    Małgonia normalnie stresuję się Twoją wizytą jak własną. Nie trzymaj nas tak długo w niepewności jak ostatnio Agge :P Musi być dobrze !!

    Izape_91, szona, Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że jestem tak zmęczona że nie mogę doczekać się aż pójdę do szpitala i będę leżeć leżeć leżeć i przestałam się przejmować że długo mnie w pracy nie będzie. Jak lekarz da 3 tygodnie to pójdę na 3 tygodnie bez gadania. Jak ja nienawidzę tej niesprawiedliwosci😭

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, ze generalnie dobrych wieści możecie się spodziewać szybciej niż złych. ale też weźcie pod uwagę opóźnienia u lekarza itp.
    Jeszcze 9h..

    Nuch, syllwia91, Tele...79, Ania_85_, Angelika1313, Sasanka55 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dzień Izape i Misi na piękna betę ❤️ Wierze w nie mocno kochane!

    Małgonia- dla Ciebie również kciuki są zaciśnięte i dla Twojego małego obieżyświata! Mam nadzieje ze dzisiaj usłyszę huk choć kawałka tego kamienia który leży Ci na sercu!

    Ochmanka- jak napisałaś o tym lesie.. taki spokój od razu poczułam. Aż sama bym w ta pogodę się do takiego lasu udała ❤️

    Magduullina lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia po laparo dają całe dwa tygodnie zwolnienia, łącznie z zabiegiem wychodzi prawie 3. Będziesz leżała aż Ci się znudzi, a w kolejnym cyklu wysikasz II :)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia..odpoczynek bardzo Ci się przyda!! Nie smuć i nie łezkuj...dla nas też nadejdzie dzień dzielenia się radosnymi wieściami, zobaczysz!!mocno w to wierzę!!! Przytulaski Ci wysyłam :*


    Ochmanko...kocham las!! słyszę jak ten majowy deszcz uderza o młode listki, wszędzie cisza..spokój.. Chciałabym mieszkać z dala od miasta..eh
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 11:08

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! 😊

    Arashe - to Agge wchodzi w drugi trymestr, ja już jestem w jego połowie - 20tc. Wiem, ze leci okropnie szybko 😊

    Izape - ✊🏻✊🏻

    Malgonia, będę dzisiaj wieczorem myślami z Tobą, ale jestem przekonana, że będą to dobre wiadomości. 😊

    Mi się dzisiaj śniło... rany. Było 5 minut do godziny ślubu. Ja miałam pogniecona sukienkę, rozmazany od płaczu makijaż, paznokcie ofrezowane, zupełnie niezrobione, moja mama wpadła zaspana i spóźniona, a miała mnie uczesać... moja ciocia wzięła córkę już do USC w DRESIE bo nie ma czasu, o obrączkach w ogóle zapomnieliśmy... koszmar. Obudziłam się strasznie niespokojna. 🙄

    agge, Malgonia, Magduullina, Arashe lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni- znaczy sie,ze cala impreza uda sie jak zadna inna. Wszystko będzie dopracowane.

    Ja tez kocham las. 2km od domu mam las. Ale taki gesty i lisciasty,że strach tam wejsc. Horrory mozna tam krecic. Raz wjechalam w słoneczny dzisn tam rowerem i po przejechaniu 30m zawrocilam. Autentycznie mialam stracha. Dziwna atmosfera panuje w tym lasku.
    Ale pol swojego zycia mieszkalam w srodku lasu i mimo,ze daleko bylo wszedzie,to bylo piekne miejsce. W kazda pore roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 11:18

    moni05, Magduullina, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam tylko po to dzisiaj by powiedzieć że my też trzymamy kciuki za wizytujące i betujace . ✊✊✊

    Miłego dnia kochane 😘😘😘

    Ochmanka, Malgonia, aeiouy, Kittinka83, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczęta :*
    Po 3 latach i 6 miesiącach powracam :)
    Mamy już synka w październiku skończy 4 lata.
    Swoją przygodę tutaj zaczynałam 5 lat temu :)
    To dzięki ogromnemu wsparciu oraz kalendarzykowi udało nam się i mamy wspaniałego już PRZEDSZKOLAKA <3
    P.S. testuje 26.05 :D

    malamisia, Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, agge, Pati96, okularnica91, szona, Nuch, Iseko, buba123, Niecierpliwa..., eemmiilliiaa, ElfiaKsiężniczka, Magduullina, moni05, aeiouy, Iwona28, Ania_85_, DzulkaJ, Kittinka83, Sasanka55, gusiaa lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Hejka dziewczęta :*
    Po 3 latach i 6 miesiącach powracam :)
    Mamy już synka w październiku skończy 4 lata.
    Swoją przygodę tutaj zaczynałam 5 lat temu :)
    To dzięki ogromnemu wsparciu oraz kalendarzykowi udało nam się i mamy wspaniałego już PRZEDSZKOLAKA <3
    P.S. testuje 26.05 :D
    Powodzenia :) mam córeczkę 3 miesiące starszą. :)

    Zajsonek, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po rozprawie w Suwałkach - któraś z Was tu mieszka :) ładnie pachnie trawa deszczem 😍

    Izape, Małgonia nie wiem jak dojadę do Bia, skoro cała droge będę trzymac kciukasy :)

    Misia! Jeszcze Ty! To chyba czeka mnie trzymanie kierownicy czołem. Ale spoko - jest wysokie na tyle, że można na nim wyświetlać filmy, powinnam dać radę 😁

    Ania, to z Kwestii Smaku zrob jeszcze ciasto „czekoladowa chmura”. Nie ma mąki, robi się 5 sekund, MIAŻDŻY. Polecam dodać borówki :) Będę Ci podsylac pomysły przez całą ciążę :D

    Pięknego dnia Zuchy!

    Mama_Zuzia, ElfiaKsiężniczka, Magduullina, syllwia91, aeiouy, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona- hahahha rozwalił mnie tekst o czole! Ja tez mam takie ze mogłabym nim obdarować dwie inne osoby 😂😂😂

    Zajsonek- witaj i trzymam mocno kciuki żeby 26.05 był podwójnie szczęśliwy- i z racji tego ze jesteś już mama i tak samo ze będziesz kolejny raz mamą 🥰

    Moni- ale sny! Ale ja tez mam takie cuda na kiju w ciąży 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 11:48

    Zajsonek, Magduullina, moni05, szona lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sorry ze Was tak gnębie ale jeszcze jedno pytanie. Jest jakis dzien cyklu na badanie prolaktyny? Ja tez mi chyba wypada pod kątem niedomogi sprawdzić
    3-4dc

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie i słowa :)
    U nas troszkę gorzej sprawa wygląda z powodu endometriozy :(
    6 miesięcy przed zajściem w ciążę miałam usuwane ogniska i torbiel endometrialną, został mi jeden i 1/3 jajnika po tym zabiegu, ale udało się :)
    Wierzę, że i tym razem się uda, chociaż endo daje o sobie znać.
    Długo zwlekaliśmy ze staraniami, być może właśnie z powodu stresów z przed 5 lat, ale w końcu zdecydowaliśmy się - będzie co będzie, choć w głębi serca pragnienie jest ogromne <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest ponownie wrócić i być obecnym na tym forum, tamtym razem bardzo mi to pomogło :)
    Było to dla mnie odskocznią od ciągłego myślenia, teraz mam i forum i synka, który nie daje mi chwili namysłu :P

    Magduullina, agge, Ochmanka, szona, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ