X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 3 maja 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, super, że zarodki się nie rozwijają! Dzielne maluchy 😍 czyli w poniedziałek transfer? Oby odpoczywanie i dieta lekkostrawna pomogły na ból brzucha. A lekarz nie kazał ci brać nospy? Czasami kliniki zalecają przy bólach i skurczach.

    Iseko, a kiedy planujecie przeprowadzkę? Wytrzymaj jeszcze trochę 😘

    Malina, myślałam, że oscypki zawsze są z mleka pasteryzowanego. Nawet jeśli nie, to jak one są uwędzone, to wszystkie bakterie zostały wybite od wysokiej temperatury ☠️ Chyba nie musisz się martwić. Ostatnio czytałam, że nawet camemberty są z pasteryzowanego mleka

    Pauliśka, trzymaj się! Oby z serduchem było wszystko w przypadku <3

    Ja się dzisiaj czuję jak zombie. Najchętniej bym przespała cały dzień. Wystarczy, że się położę na chwilę i coś sobie oglądam, to mijają 5-10min i zasypiam... Jutro rano muszę iść do labu sprawdzić TSH, bo czuję, że po lekach mogę mieć już za niskie. Pożarłam już ananasa i czekoladę z nadzieją, że jak sobie podniosę cukier to się obudzę, ale nic nie działa. Niedługo jedziemy do teścia na imieniny, więc muszę się w końcu ogarnąć. Zieeeeew 😴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2019, 16:57

    Iseko, szona lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka, dziekuje <3 mocno tule! Pamietaj, ze poczatek @ to poczatek ciazy :*

    MonikA, moze to juz pierwsze oznaki Dzidziulkowania :) :*

    Dziewczyny, moze Wy mi cos podpowiecie. Po styczniowym biochemie mialam zapalenie oskrzeli i w tym czasie zaobserwowalam wypadanie rzes, ale tylko ich, bo brwi, wlosy i cera sa w bardzo dobrej kondycji. Bylam z tym w lutym u dermatologa, ale stwierdzil, ze to przez oslabienie organizmu, zapalenie oskrzeli itd. Zawsze mialam rewelacyjne rzesy, geste, grube i dlugie, a teraz taka lipa. Nie zmienialam ani pielegnacji ani kosmetykow kolorowych. Wczoraj zamowilam Revitalash z nadzieja, ze pomoze mi, zanim zajde w ciaze, bo olejek rycynowy na mnie nie dziala... Mialyscie kiedys podobny problem? Zastanawiam sie, czy to nie ze stresu, bo teraz problem nasilil sie tak jak w styczniu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2019, 17:10

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 3 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Kingulla, super, że zarodki się nie rozwijają! Dzielne maluchy 😍 czyli w poniedziałek transfer? Oby odpoczywanie i dieta lekkostrawna pomogły na ból brzucha. A lekarz nie kazał ci brać nospy? Czasami kliniki zalecają przy bólach i skurczach.

    Iseko, a kiedy planujecie przeprowadzkę? Wytrzymaj jeszcze trochę 😘

    Malina, myślałam, że oscypki zawsze są z mleka pasteryzowanego. Nawet jeśli nie, to jak one są uwędzone, to wszystkie bakterie zostały wybite od wysokiej temperatury ☠️ Chyba nie musisz się martwić. Ostatnio czytałam, że nawet camemberty są z pasteryzowanego mleka

    Pauliśka, trzymaj się! Oby z serduchem było wszystko w przypadku <3

    Ja się dzisiaj czuję jak zombie. Najchętniej bym przespała cały dzień. Wystarczy, że się położę na chwilę i coś sobie oglądam, to mijają 5-10min i zasypiam... Jutro rano muszę iść do labu sprawdzić TSH, bo czuję, że po lekach mogę mieć już za niskie. Pożarłam już ananasa i czekoladę z nadzieją, że jak sobie podniosę cukier to się obudzę, ale nic nie działa. Niedługo jedziemy do teścia na imieniny, więc muszę się w końcu ogarnąć. Zieeeeew 😴
    Właśnie nic mi nie zalecił oprócz diety i odpoczynku. Zastanawiam się czy to czasem nie jakieś bóle nerwicowe, bo ostatnio trochę stresów miałam. Nieodpowiedni moment sobie wybrały, ale co zrobić. W poniedziałek transfer i w końcu do domu 😊 stesknilas się za swoim "życiem" 😊

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 maja 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla stres to straszna sprawa, a pierwsze na co sie rzuca to wlasnie brzuch. Wdech i wydech.

    Sasanko dzis dohechalismy do HoiAn, z Hue to jakies 110 km, zajelo to 5h. Nim wybralismy hotel byla 15. Ale potem juz tylko basen, lezaczek j spacerek. I tak juz do konca :)

    Wasze zdrowie wznosze woda kokosowa (wspominalam juz jak straszna tu jest woda?).

    Sasanka55, Iseko, szona, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest i pan kotlecior :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72fdae40f8cc.jpg

    Malgonia, okularnica91, moni05, Iseko, buba123, szona, malamisia, Madziandzia, Pati96, Izape_91, Nuch, Ewelina29, Tele...79, Malinaa90, agge, Arashe, makowa, Kingulla, Niecierpliwa..., MonikA_89!, Ania_85_, aeiouy, Magnolia90, DzulkaJ, nuśka91, Katrin 🍒, 5ylwian, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że tak ciągle o sobie... ale teraz to juz chyba nie ma opcji nie zauważyć 💗 trzesę się cała z emocji...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a30a634f6e31.jpg

    Sasanka! Ale mi ślina leci! 😋 smakowicie wygląda!

    Iseko, buba123, Salome, Melissa93, szona, Sandra94, moni05, Pati96, Karolina, Tele...79, Linka90, Sasanka55, MonikA_89!, Ania_85_, aeiouy, Magnolia90, nuśka91, Malgonia, Katrin 🍒 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    ;0Depresyjnie tu u nas dzisiaj...wszystko wina pogody:) , ja postanowiłam odłożyć i termometr i testy już w tym cyklu, szkoda nerwow, a i tak raczej nic z niego nie będzie. Jeszcze mój od 2 dni marudzi, że chory więc upojny weekend majowy poszedł się paść - Czekam na czerwiec :)

    Dziewczyny głowa do góry :) w końcu nam się uda.

    I to bardzo dobra puenta!
    My mamy drugie mieszkanie w fazie remontu - ma podłogi, pomalowane sciany i lazienke. Zawieźliśmy tam materac, bierzemy śpiwory. Ruszamy na spacer po mieście, zajdziemy na szoty, zjemy kebab i skończymy w śpiworze w pustym mieszkaniu :D Taki spontan plan, przeniesienie się do czasów studenckich, kiedy wszystko było szalone, niewygodne, ale zawsze pasowało :)

    Dziekuje Wam wszystkim za tyle slow. Czasami jęczybuła ze mnie. Ale później ktoś mi daje dobry obiad i życie znow nabiera barw :D

    Dobrze, że znalazłam to miejsce.

    okularnica91, Iseko, Kittinka83, Pati96, Karolina, Nuch, buba123, Linka90, Sasanka55, Niecierpliwa..., MonikA_89!, aeiouy, nuśka91, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka no to Cię eMek dopieścił😂

    Okularnica no widać, widac😁 gratulacje😎

    Noo przeprowadzka mam nadzieję że się uda przed Bożym Narodzeniem, ale póki co to mamy ściany parteru postawione dopiero 🙄 ja się tam przeprowadzę jak tylko mi łazienkę zrobią i kuchnie, w pozostałych pomieszczeniach mogą być gole tynki jeszcze😂

    okularnica91, szona, Pati96, Karolina, Nuch, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona o jak mi się podoba Wasz plan! 😁

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Sasanka no to Cię eMek dopieścił😂

    Okularnica no widać, widac😁 gratulacje😎

    Noo przeprowadzka mam nadzieję że się uda przed Bożym Narodzeniem, ale póki co to mamy ściany parteru postawione dopiero 🙄 ja się tam przeprowadzę jak tylko mi łazienkę zrobią i kuchnie, w pozostałych pomieszczeniach mogą być gole tynki jeszcze😂
    Iseko my tak mieszkaliśmy. A teraz już dom nabrał kolorów. Po woli i będzie tak jak trzeba, ważne że własny kont i spokój!

    Iseko, Pati96 lubią tę wiadomość

  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okularnica91, piękne i coraz wyraźniejsze II ❤️ Życzę Ci dużo spokoju ducha *;

    okularnica91 lubi tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Jest i pan kotlecior :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72fdae40f8cc.jpg

    Haha, nawet talerze mamy takie same 😃

    Pati96, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Iseko my tak mieszkaliśmy. A teraz już dom nabrał kolorów. Po woli i będzie tak jak trzeba, ważne że własny kont i spokój!
    Dokładnie, a do porodu zdążę ogarnąć resztę 😂

    Szona świetny plan! Zrelaksujecie się na pewno😊

    szona, okularnica91, Pati96, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Przepraszam, że tak ciągle o sobie... ale teraz to juz chyba nie ma opcji nie zauważyć 💗 trzesę się cała z emocji...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a30a634f6e31.jpg

    Sasanka! Ale mi ślina leci! 😋 smakowicie wygląda!

    Cudownie! Chyba nie chciałaś wracać do pracy? :D gratulacje!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Cudownie! Chyba nie chciałaś wracać do pracy? :D gratulacje!
    Bardxo nie chcialam! I jestem w szoku, że w ostatnim cyklu przed powrotem się udalo. oby tylko wszystko było dobrze.

    Sasanka55, szona, buba123, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dokładnie, a do porodu zdążę ogarnąć resztę 😂

    Szona świetny plan! Zrelaksujecie się na pewno😊
    Ważne zeby bylo gdzie ugotować i gdzie się umyć. A ile lżej na duchu jak robisz to dla siebie i nikt Ci się nie wtrąca.

    Iseko, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 3 maja 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, haha 😂 nie mogę czasem z Ciebie 😘❤️
    Ale za takiego kotleta tez bym dużo dała. Mi chodzi kebab z ostrym, najlepiej rollo po głowie 😂🤷🏻‍♀️
    Z babcia lepiej, zaczyna marudzić i narzekać, wybrzydza wiec wraca do stanu normalnego. Przez wysoki cukier dwa dni temu zarzekała się ze tylko wodę będzie już pila, dziś jej nie smakuje 🤦🏻‍♀️😂 pepsi by chciała. No, wiec lepiej :)

    okularnica91, malamisia, Sasanka55, szona, Pati96, Karolina, Nuch, OO83, agge, Arashe, Iseko, MonikA_89!, aeiouy, Malgonia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Malamisia, też bym chciała taki bon do laboratorium 😂😂😂 Ostatnio mówiłam do męża, że chyba muszę sobie zainstalować "kranik" w żyle, tyle robię tych badań😜

    Powiem Ci, że jak na półtora roku starań, to sporo przeszliście. Dobrze, że masz wsparcie męża i rozmawiacie na ten temat. Z tego co piszesz nie masz problemu z zajściem w ciążę, trzeba tylko znaleźć sposób jak ją utrzymać. A z tych badań, które już zrobiłaś coś wyszło? Brałaś jakieś leki w ciąży?
    Hej, wiem, że pytałaś sto stron temu, ale dopiero Was nadrabiam ;)
    Teraz byłam na acardzie.

    Mini, cieszę się, że z babcią lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 21:40

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 3 maja 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika89 jutro powtarzam bete, bo dzis labolatorium zamkniete. Dalszy plan dzialania... byc moze podejdziemy do crio... do tego zaczne weszyc jesli chodzi o mutacje, badania immunologiczne..
    Mocnoo trzymam za Ciebie kciuki. Nie wiem czemu, ale wiem, ze wszystko dobrze sie zakonczy i beda blizniaki!
    Ja na chwile obecna robie przerwe od formu. Odezwe sie obiecuje! Chcialabym Wam bardzo podziekowac za wszystkie kciuki, wsparcie, dobre słowo! Jestescie NIEZASTAPIONE!❤❤❤🌹
    Trzymam kciuki za wszystkie testujace🤛🤛🤛
    Do napisania😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2019, 19:08

    moni05, Izape_91, Karolina, Iseko, MonikA_89!, Magnolia90, aeiouy, nuśka91, Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91, trzymaj się. Jeżeli potrzebujesz przerwy to życzę dużo odpoczynku i spokoju ducha. Wierzę, że już niedługo wpadniesz do nas pochwalić się cudownymi wieściami :)

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ