X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wieku, to w pracy można sobie było zrobić badania składu ciała i wyznaczyć wiek metaboliczny. Tak więc wyszło mi, że mam 15lat 😂😂😜 Pracuję w browarze, więc wypadałoby mieć chociaż 18 i śmiali, że jestem nieletnia. A mąż jak się dowiedział, to mówi, że seks z nieletnią też jest zabroniony 😜

    Izape_91, szona, Pati96, Malgonia, Kingulla, okularnica91, Malinaa90, Iseko, Karolina, Kittinka83, ef36, nuśka91, Linka90, Arashe, Ania_85_, aeiouy, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona do Oslo lot nie jest dlugi. Mysle, ze w ramach profilaktyki mozesz tez lykac acard. Na ex testerkach jest dziewczyna ktora w stanach wysikala dwie kreski. Dzis ma blizniaki.
    Nie jestem lekarzem, ale mysle ze w duzej mierze lek przed lataniem wynika z braku badan. Nie wiemy jak to wplywa na plod. Ja sobie tylko mysle ze on ma ten pecherzyk i mieciutka macice zeby roznice cisnien sie niwelowaly.
    Mnie chyba bardziej wifi stresuje :/ ale kazdy ma swojego bzika.

    Kingula w czwartek wieczorem ladujemy.

    szona, Kingulla lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kingulla ale to musza być emocje 😍jutro zabierzesz kropka ze sobą!

    Elfia mam nadzieję że impreza się udała :) ja dostałam teraz zaproszenia na 2 wesela jedno za drugim praktycznie - pierwsze 19 czerwca a drugie 21 i zastanawiam się na które pójść i czy iść w ogóle.. Na jednym nikogo prawie nie znam, a na drugim cała moja stara kancelaria włącznie z szefem..

    Małgonia czas szybko leci, zwłaszcza ten super spędzony! Kropek napewno ma się świetnie, a Ty zobaczysz na usg piękne serduszko :) ehh, może kiedyś doczekam takiego etapu....

    Szczęśliwa mamusia trzymam kciuki żeby prenatalne wyszły dobrze, i żebyś się uspokoiła! Fasolka ma się świetnie :)

    Sylwia kiedy testujesz? :)

    Okularica gratulacje!

    Maria87 tule, też mam beznadziejny nastrój...

    U mnie na 99% nie było owulacji, powtórka z listopada. Już nigdy nie wezmę lametty....jutro będę musiała szukać kogoś kto mi zrobi monitoring dla potwierdzenia , nie wiem czy uda mi się wcisnąć... Miałam takie nadzieję na ten cykl, a tu taka kupa jak zwykle. Powoli mam dość, czuję że już więcej nie zniose... Myślałam że dzisiaj choć tempka skoczy, ale próżno.... Dalej jest nisko. Daje sobie szansę w czerwcu, w lipcu już chyba decyduje się na iui, ale nawet nie mam kliniki wybranej. Mam taki mętlik w głowie :( czuję się beznadziejna i jak dziecko we mgle. ... Nawet nie potrafię zajść w ciążę i urodzić dziecka... Nie wiem gdzie mam szukać, gdzie pójść, czego się jeszcze czepic...3 lata oczekiwań, żałuję do dziś ze zdecydowaliśmy się starać o to dziecko... Może moje życie wyglądałoby teraz inaczej, a psychika by nie przechodziła przez to przez co przechodzi.... Najgorsze jest to że nie potrafię odpuścić... Chcialabym poprostu z tym skończyć. Oddzielić gruba kreska i niemyslec.

    Przepraszam że smece.....

    Nie służy nam dzisiejsza aura. Nawet nie wiem co Ci powiedzieć. Zupełnie nie wiem jak działa lametta, ale mam jednak nadzieję, że miałaś owu pomimo niskiej temperatury. Okazuje się, że można mieć na wykresie góry i doliny, niski progesteron, dziwny estradiol - a ciąża powstaje i już. Dodatkowo wiesz, że możesz zajść w ciążę, a to naprawdę dużo. Jestem pewna, że uda się i ją utrzymać :*

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko a ja proszę o dopisanie mi II 😊 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/74b398cfa9d5.jpg

    Pati96, agge, Kingulla, MonikA_89!, Magduullina, Iseko, Salome, Sasanka55, Nuch, Katrin 🍒, buba123, Kittinka83, APrzybylska, nuśka91, Malinaa90, Melissa93, Arashe, Magnolia90, Ania_85_, Madziandzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szona do Oslo lot nie jest dlugi. Mysle, ze w ramach profilaktyki mozesz tez lykac acard. Na ex testerkach jest dziewczyna ktora w stanach wysikala dwie kreski. Dzis ma blizniaki.
    Nie jestem lekarzem, ale mysle ze w duzej mierze lek przed lataniem wynika z braku badan. Nie wiemy jak to wplywa na plod. Ja sobie tylko mysle ze on ma ten pecherzyk i mieciutka macice zeby roznice cisnien sie niwelowaly.
    Mnie chyba bardziej wifi stresuje :/ ale kazdy ma swojego bzika.

    Kingula w czwartek wieczorem ladujemy.

    Acard łykam w tym cyklu pierwszy raz. Wieczorem. Nie wiem czy to przez dietę wege+ryby, czy przez suplementację witamin - ale czuję się w tym cyklu bardzo dobrze i spokojnie. Śpię jak dziecko, w ogóle nie mam boli okresowych, ani bólu pleców. Czasem zakłuje któryś jajnik i to tyle. No ale okres za jakieś 5-6 dni, wiec jeszcze jest czas i na bóle przedokresowe.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape nie trac nadziei.wiem, ze to latwo sie mowi, ale tyle przeszlas, ze teraz musisz jeszcze troszke wytrzymac. Ja na stymulacji sie nie znam wiem tylko ze branie takich lekow bez monitoringu to zazwyczaj do nuczego nie prowadzi. Mysle ze najlepiej isc jednak do kliniki. Dla nich to chleb powszedni. Jskis plan Ci przygotuja i poprowadza za reke. Inaczej sie zameczysz.
    Jesli to Cie jakos pocieszy to i sierpniowa kresunia i ta ciaza teraz byly ze spoznionych owulacji. U mnie zawsze tak ok 11 dnia a te 15-17 i tez juz myslalam, ze nic z tego nie bedzie a tu nagle bach.. 3 dni przed restem dostalam histerii w robocie jak odebralam progesteron, ze nigdy mi sie nie uda.
    I moze daleka jestem jeszcze od myslenia o serduszkach itp sprawach to wierze, ze w koncu sie doczekamy.

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Iseko a ja proszę o dopisanie mi II 😊 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/74b398cfa9d5.jpg
    Kochana dopisałam Ci dzisiaj rano jak napisałaś że kreska ciemnieje😊 gratuluję i życzę spokojnej ciazy😁

    okularnica91, Magduullina, Katrin 🍒 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, jeśli obawiasz się, że nie było owulacji, to wciśnij się jutro gdzieś na USG. Czasem jest kilka podejść do owu, ja już tka miałam kilka razy, że gin mówiła po USG że pęknie w ciągu 2 dni, a na kolejnym USG pęcherzyk nadal miał się dobrze. Może musiałabyś robić sobie zastrzyki ovitrelle/pregnyl na pęknięcie. Tylko nie każdy gin je chce wypisywać. Najlepiej trafić na takiego, który się specjalizuje w leczeniu niepłodności. W Luxmed kiedyś pytałam i powiedziała, że nie może takiej recepty wypisać.
    Co do kliniki, to uważam, że warto pójść, wypytać o możliwości leczenia i badania, które warto wykonać. Ja żałuję, że tak długo zwlekałam z kliniką. Prawie 3 lata próbowaliśmy naturalnie i lipa, nigdy nie widziałam nawet dwóch kresek na teście. A dr jak zlecił badania, zobaczył amh i przeciwciała, to mówił, że naturalnie będzie problem. Nawet iui odradzał, bo w naszym przypadku byłoby to wyrzucenie kasy w błoto. Ty w ciążę zachodzisz, więc już pierwszy kamień milowy pokonany. Myślę, że dobry specjalista szybko znajdzie problem i Wam pomoże.

    okularnica91 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, nie mów, że żałujesz... Tyle już czekasz - i doczekasz się! Jak każda z nas. Najgorsze jest to oczekiwanie, tyle niewiadomych... Dlaczego nie teraz, dlaczego nie my...
    Uda się! Uda! Ściskam Cię mocno!

    okularnica91 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaka klinikę polecacie? Najbliżej mam do Trójmiasta a tam tych klinik jest duuuzo ;) w szpitalu gdzie miałam laparo wysyłają pacjentki do Gamety. U nas jest oddział invicty i jakieś badania czy wizyty mogłabym mieć na miejscu ale słyszałam sporo negatywnych opinii o nich i nie wiem już..

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Izape, jeśli obawiasz się, że nie było owulacji, to wciśnij się jutro gdzieś na USG. Czasem jest kilka podejść do owu, ja już tka miałam kilka razy, że gin mówiła po USG że pęknie w ciągu 2 dni, a na kolejnym USG pęcherzyk nadal miał się dobrze. Może musiałabyś robić sobie zastrzyki ovitrelle/pregnyl na pęknięcie. Tylko nie każdy gin je chce wypisywać. Najlepiej trafić na takiego, który się specjalizuje w leczeniu niepłodności. W Luxmed kiedyś pytałam i powiedziała, że nie może takiej recepty wypisać.
    Co do kliniki, to uważam, że warto pójść, wypytać o możliwości leczenia i badania, które warto wykonać. Ja żałuję, że tak długo zwlekałam z kliniką. Prawie 3 lata próbowaliśmy naturalnie i lipa, nigdy nie widziałam nawet dwóch kresek na teście. A dr jak zlecił badania, zobaczył amh i przeciwciała, to mówił, że naturalnie będzie problem. Nawet iui odradzał, bo w naszym przypadku byłoby to wyrzucenie kasy w błoto. Ty w ciążę zachodzisz, więc już pierwszy kamień milowy pokonany. Myślę, że dobry specjalista szybko znajdzie problem i Wam pomoże.

    Przy jakim AMH lekarz powiedział, że naturalnie może być ciężko? Chyba, że powiedział tak w połączeniu AMH i przeciwciał?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Przy jakim AMH lekarz powiedział, że naturalnie może być ciężko? Chyba, że powiedział tak w połączeniu AMH i przeciwciał?
    Jak zaczęłam leczenie w klinice to miałam AMH 1.5 w wieku 28 lat. W grudniu 2018 spadło mi do 0.99. Dr mówił, że przy takim Amh może być niższa jakość komórek jajowych. Do tego wspominał coś o przedwczesnym wygasaniu czynności jajników. Ale wydaje mi się, że największy problem mam Z tymi przeciwciałami przeciw otoczce komórki jajowej, bo one są wredne i oblepiają tą komórkę tak, że plemnik nie może się przedostać 😞

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape- uda się. Dzis masz spadek formy,to zrozumiałe. Ale jutro będziesz jeszcze silniejsza.
    Pamiętam jak w lutym ryczałam patrząc na swoj progesteron, wizja usychajacych jajnikow (taka diagnoza po usg). Myślałam, że tylko mnie juz menopauza czeka. A tu,miesiac pozniej taka niespodzianka. Także, głowa do góry. Dziś sobie popłacz,jeśli to Ci pomoże i ulzy. A jutro walcz dalej :-)

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IzaPe nie smutaj. Raz się udało, na chwilę, ale się udało. Będzie i kolejny raz jednak z dobrym zakończeniem teraz 😊

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jak zaczęłam leczenie w klinice to miałam AMH 1.5 w wieku 28 lat. W grudniu 2018 spadło mi do 0.99. Dr mówił, że przy takim Amh może być niższa jakość komórek jajowych. Do tego wspominał coś o przedwczesnym wygasaniu czynności jajników. Ale wydaje mi się, że największy problem mam Z tymi przeciwciałami przeciw otoczce komórki jajowej, bo one są wredne i oblepiają tą komórkę tak, że plemnik nie może się przedostać 😞

    Powiedz mi, które badania zrobić - tsh, aTPO, aTG, ft3, ft4 i jakie jeszcze w kontekście przeciwciał?

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape w wtorek idę na betę. Jestem tydzień przed @ a już czuję duże bóle jak na okres. Gdyby nie branie duphastonu to bym sobie wkrecala już cuda wianki ale to przez duphaston. Kochana ja sobie daje czas do końca roku i umawiam się do Krakowa do kliniki, najbliższa.... Koniecznie umów się na usg na jutro!
    Ja też dostałam zaproszenie na wesele ale nie wiem czy pójdę... Nie lubię wesel i nienawidzę siebie w sukienkach.... A drugie mam we wrześniu na które muszę iść bo to najbliższego kuzyna.

    Co do lamette daj szansę! Kolejny cykl masz większą dawkę? Ja słyszałam że mając stymulacje to przez pierwsze dwa cykle trzeba robić monitoring aby sprawdzić działanie leku inaczej Stymulacja ma słaby sens.

    Co to za badania przeciwciał?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2019, 12:43

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza na spokojnie, a jak ze śluzem? Mi się wydaje ze przez to ze miałaś betę we krwi owu naprawdę może się opóźnić, mi dał tabletki bo powiedział ze to moje kilkadziesiąt może jeszcze dobre 1,5 miesiąca schodzić. Ja mam wrażenie, za opóźnione owulacje da tylko na plus :). Zobacz tez u Malgon, prog wskazywałby ze w ogóle nie było owu a tu jak potem wystrzelił :)

    Moja AMH przy pierwszym badaniu wyszło 0,89, teraz powtarzałam i jest 1,15. Mój gin oczywiście stwierdził, ze słabo, ale nowi ze jajniki wyglądają bardzo ładnie no i mam zawsze owulacje wiec jedyne co można na pewno stwierdzic, ze mam mniej czasu na ciąże niż większość 30-pare latek, ale nie można powiedzieć na podstawie samego AMH ze mam już w tym momencie jakaś obniżona płodność :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla porównania poprzedni gin w poprzedniej klinice nie dawał w ogóle szans przy tym AMH, w szpitalu po poronieniu z kolei mi powiedzieli żebym się w ogóle tym AMH nie przejmowała i ze w ogóle kobiety nie powinny tego badać :D. Zgłupieć można. W każdym razie mój aktualny uwaza, ze to oczywiście ma znaczenie ale najważniejsza jest aktualna ocena cyklu i skoro wszystko działa to działa ;)

    szona, Iseko, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Powiedz mi, które badania zrobić - tsh, aTPO, aTG, ft3, ft4 i jakie jeszcze w kontekście przeciwciał?
    Ja robiłam jeszcze przeciwciała przeciw antygenom jajnika (przeciw otoczce i przeciw jądrze), przeciwciała przeciwplemnikowe oraz ANA

    szona lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Izape w wtorek idę na betę. Jestem tydzień przed @ a już czuję duże bóle jak na okres. Gdyby nie branie duphastonu to bym sobie wkrecala już cuda wianki ale to przez duphaston. Kochana ja sobie daje czas do końca roku i umawiam się do Krakowa do kliniki, najbliższa.... Koniecznie umów się na usg na jutro!
    Ja też dostałam zaproszenie na wesele ale nie wiem czy pójdę... Nie lubię wesel i nienawidzę siebie w sukienkach.... A drugie mam we wrześniu na które muszę iść bo to najbliższego kuzyna.

    Co do lamette daj szansę! Kolejny cykl masz większą dawkę? Ja słyszałam że mając stymulacje to przez pierwsze dwa cykle trzeba robić monitoring aby sprawdzić działanie leku inaczej Stymulacja ma słaby sens.

    Co to za badania przeciwciał?

    Z dupkiem bywa różnie. Masz wysoki progesteron - swój własny bo dupek w badaniu nie wychodzi - więc to on może Ci wywoływać wszystkie skutki uboczne, jak np. ból piersi. Twoje objawy mogą być ciążowe, a mogą być dupkowe, albo nawet „po prostu” typowe dla konkretnego cyklu. Ale trzymam oczywiście kciuki za pierwszą opcję :) Wybacz, że tak napisałam o wszystkich możliwościach - ale zauważyłam, że podchodzenie ze spokojem do dnia testu, bez nakręcania, to najlepsze co można zrobić dla swojej psychiki. Kciuki zaciskam mocno!!!

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ