X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 5 września 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Aneczka ja mam tyle szczęścia, że mam wsparcie w szefowej, sama mi mówi, że jak tylko zajdę do L4, ale może dlatego mi łatwiej, że pracuje w budżetówce:)

    ale może rzeczywiście zamiana dobrze Ci zrobi, za to też trzymam kciuki :) moja koleżanka jak nie mogła zajść w ciąże to też zmieniła pracę, bo uznali, że to przez stres i teraz mają śliczną córeczkę :)

    Morganaa to dobrze.
    Zobaczymy :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka trzymam kciuki żeby Twoje plany ułożyły po Twojej myśli... Pamiętaj luzzz i zero stresu...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 września 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik a Ty jak tam? wiesz coś więcej ? :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 września 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa powtórzyłam dzisiaj betę... na szczęście beta rośnie :)... jeszcze raz mam zrobić betę w czwartek... za tydzień w środę wizyta u lekarza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik!!! Ale się cieszę :), wielkie gratki i trzymam mocno kciuki aby beta pięknie rosła :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 5 września 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik co za cudowne wieści!!! Bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 5 września 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu jakieś pozytywne wieści na naszym wątku! :) Asik zarażaj nas..... ;)

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 września 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo... jeszcze jestem w szoku... i nie wierzę... do tego strach jest ogromny... ale będzie dobrze, co nie?

    Ojjjj bardzo chętnie Was zarażę... korzystajcie z tych pozytywnych prątków ile tylko chcecie :) :) :)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 20:52

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 września 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby więcej takich wiadomości :) nie muszę mówić: dbaj o siebie, bo wiem, że tak będzie i wszystko będzie dobrze :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik tym razem wszystko będzie dobrze zobaczysz jeszcze raz gratuluję

    asik13 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 września 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik - Kochana jak powiedziałam mężowi to się zapytał gdzie byliście na wakacjach, to też pojedziemy :) a tak poważnie to napisz proszę co brał Twój mąż ? :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 września 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję...

    Dziewczyny u nas sytuacja z MAR jest do dnia dzisiejszego nie wyjaśniona...

    Dwa miesiące temu przeglądałam wyniki i w pierwszym badaniu 4 lata temu MAR był olbrzymi - 97% (szczerze - nikt z tym nic nie zrobił). Zmieniłam lekarza bo nie udawała się zajść ciążę... nowy lekarz zlecił nowe badanie nasienia i tam MAR był równy 68% i obniżone parametry morfologii (ale dalej lekarz nie widział problemu)...

    W styczniu 2016 r. trafiliśmy do kliniki i kolejne badanie nasienia... i tam MAR równy 13% a parametry nasienia nadal mocno obniżone... wtedy mąż dostał zalecenie brania dwóch witamin vit C 2 razy dziennie po 500 mg i vit E 2 razy dziennie po 400 mg... kolejne badanie było już rewelacyjne: MAR 3% i morfologia dużo, dużo lepsze wyniki...


  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 września 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. A wakacje spędzaliśmy nad polskim morzem :) :) :) dokładnie Międzyzdroje :) :) :)



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 6 września 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik - gratuluję :)
    To naprawdę super wiadomości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 19:50

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 września 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik jestem w szoku ,że tak super poprawił się wynik Mar u Twojego męża. Czyżby te dwie witaminy tak wpłynęły na to?. Bardzo się cieszę, że się udało :)

    Lili87, asik13 lubią tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 7 września 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa jak ten czas leci - Leoś ma już prawie pół roku :)
    Ewa, mój też brał wit. C i wit. E do tego encorton i MAR mu się jeszcze pogorszył. Może wcześniejsze badania to błędy laboratorium, a może przyczyna pierwotnie wysokiego MAR została wyeliminowana u męża Asik. Strasznie to wszystko dziwne jest - te mary nie mary - to takie czary mary :(

    Asik może przerwał naszą złą passe na forum, oby teraz poszło lawinowo :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 7 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na początku też obstawiałam pomyłkę laboratorium ale lekarz w klinice uświadomił mnie, że nawet codzienne życie i nasze nawyki: np. zmiana pracy,zminimalizowanie stresu, zmiana stylu życia i odżywiania itp plus leki lub vitaminy a nie suplementy diety bardzo wpływają na wszystkie parametry nasienia... i faktycznie coś w tym jest bo u nas była i zmiana pracy, i mniej stresu, i zmiana odżywiania, i więcej ruchu... no i witaminki :)

    Więc przypuszczam, że to wszystko tak zebrane w całość dało taki efekt... :) :) :)

    Dzisiaj u mnie mało ciekawie... beta rośnie ale pojawiło się plamienio - brudzenie... no i niestety przyśpieszona wizyta u lekarza... oby tylko było wszystko dobrze...


  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 7 września 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik wszystko będzie dobrze, jak tylko masz możliwość to bierz L4. Daj znać jak po wizycie.

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik daj znać po wizycie lekarza. Będzie dobrze i trzymam kciuki

    asik13 lubi tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ