X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy faktycznie wykresik wygląda jakby się coś szykowało :D Trzymam kciuki :)
    Liluy chodziło Ci o Marokko? Jeśli tak to zazdroszczę, oj tak :D Sama mam ochotę polecieć na egzotyczne wakacje. Z mężem planujemy polecieć kiedyś do Indii, może Sri Lanka lub coś podobnego :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że to wszystko dopiero przed Wami, ale moja głowa jest pusta jak tylko o tym pomyśle. Chodzi o urodziny małego. O menu dokładniej. Jak tylko sobie o tym przypomnę to czarna dziura normalnie, a coś ułożyć trzeba, żeby później nie było latania jak głupia za składnikami itp. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć i napisać na przykład jakie są wasze ulubione potrawy, lub co wy podałybyście na takiej imprezie. ? Może uda mi sie coś skomponować

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Dziewczyny wiem, że to wszystko dopiero przed Wami, ale moja głowa jest pusta jak tylko o tym pomyśle. Chodzi o urodziny małego. O menu dokładniej. Jak tylko sobie o tym przypomnę to czarna dziura normalnie, a coś ułożyć trzeba, żeby później nie było latania jak głupia za składnikami itp. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć i napisać na przykład jakie są wasze ulubione potrawy, lub co wy podałybyście na takiej imprezie. ? Może uda mi sie coś skomponować

    Co do dań ciepłych,myślę że na początku jakaś zupka.. rosół czy strogonow ..to czy pomidorowa, pozniej jakis normalny obiad.. moze ziemniaki, jakies dewolaje,surowka i jakies jeszcze 3 danie na ciepło jakieś nuggetsy? Plus przekaski mozesz zrobic jakis salatek,czy rybe po gracku ,jakies slodycze jako deser lody lub galaretki zrozpuścić bita smietana i owowcami:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpuscic? Nie wiem czemu to napisałm ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama no ja właśnie myślałam nad takim czymś czyli obiad plus zimna płyta i desery plus tort ale kurcze miałam taką pustkę, że sama siebie nie poznałam, bo zazwyczaj w momencie mam już listę gotową. Dziękuję za propozycje, nuggetsy chyba się pojawią w 90% :)

    Wy też macie takie okropne teściowe? :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 10:28

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Maniaaaa Mi też się wydaje, że najlepiej jakiś rosół na poczatek potem ziemniaczki jakieś dwolaje albo schabowe i te nuggetsy a potem jakieś sałatki typu gyros i w ogóle i do tego ze 2-3 ciasta + tort i będzie dobrze :)

    Ja na swoją teściową narzekać nie mogę, zawsze pomoże doradzi i przede wszystkim nie wpierdziela się tam gdzie nie trzeba :)


    A wracając do tych testów. Opowiem wam moją historię haha co prawda dotyczy testu ciazowego ale teraz tak mi się przypominało :) Jak zrobilam pierwszy pozytywny test ciążowy to druga kreska pojawiła się już po 30 sekundach i była równie gruba jak kontrolna :) No i wszystko fajnie. Na drugi dzień postanowiłam że zrobię drugi test tak dla potwierdzenia no to poleciałam szybko z przyjaciółką do galerii kupilam w rossmanie ten test i szybko do toalety no i robię. I tak czekam i czekam mija minuta, dwie a na teście nic ani jedna ani druga kreska haha pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się źle test ciążowy zrobić. No ale szczęście w nieszczęściu że nie pojawiła się żadna kreska a nie np tylko kontrolna bo bym wariowac zaczęła :) poszlam się zarejestrować do lekarza i wracam do domu. Chciałam ten mój test wrzucić do pozostałych negatywnych. Wyciagam i patrzę a tam nagle 2 kreski się pojawiły i to ta ciazowa o wiele grubsza niż kontrolna haha :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie z tymi testami to różnie bywa :)
    Ja np w poprzednim cyklu dość dziwnie się czułam i coś mnie tknęło i zrobiłam test ciążowy (a to był ostatni cykl gdzie brałam jeszcze plastry evra). Wyszedł pozytywny, tak mega blady, że nawet powiedziałabym, że to cień cienia tej kreski. W kolejnych dniach zrobiłam łącznie chyba z 5 testów i wyniki były podzielone, pół na pół. Pojechałam do lekarza, bo dostałam dziwnego krwawienia. Niby ta krew była, ale tylko przy podtarciach, a na wkładce nic, ani kropelki. Zajechałam do lekarza zrobił co miał zrobić (mniejsza o to, ze mnie olewał i zbywał gdy chciałam wszystko wyjaśnić) Pobrał krew do bety i na drugi dzień wyniki. Dzwonię, a pani w recepcji "nie jest pani w ciąży" Nawet nie podała wartości tej bety..a lekarz nie wyjaśnił skąd wzięło się to dziwne krwawienie. Mam dwie teorie, albo to była CB albo dziwne błędy testów.


    Ja z teściową zakopałam topór wojenny w zeszłym roku, ale widzę, że znów się zaczyna... Już do męża dzwoniłam i powiedziałam, że to był ostatni raz kiedy "pożyczałam" jej pieniądze i nie będę nikomu życia sponsorować, szczególnie teraz.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie raczej nie lubię pożyczać nikomu pieniędzy nie ważne czy to rodzice, rodzeństwo czy znajomi wydaje mi się że jak niektórym raz pozyczysz to potem co miesiąc będą potrafili przychodzić po te parę groszy. My dużo z narzeczonym sami nie mamy 3,5 tys na 3 osoby. Gdzie jeszcze dojdzie nam kredyt na mieszkanie. Ale jestem nauczona od mojej mamy tak gospodarować kasą że potrafię za to przeżyć i jeszcze odłożyć jakiś grosz. A niektórzy nie wiem co robią z pieniędzmi że zawsze brakuje. Brat mojego taty taki jest. On i jego żona nigdy nie mają na nic. Mieszkają na jednym pokoju u rodziców ciotki z 3 no w sumie juz 2 dzieci. Nie maja samochodu ani nic.


    Maniaaaa ale dziwna sytuacja. Mi nigdy nie wyszedł na teście cień cienia. Albo jedna gruba kreska albo przy pozytywnych dwie kreseczki i to wyraźne ;)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie u mnie jest ten problem, że mąż stara się zawsze pomóc mamie i nie zawsze patrzy na nas. Już nie raz były z nim rozmowy na ten temat i było okej do momentu aż mamusia nie zadzwoniła i nie powiedziała, że chce pożyczyć i odda, takim sposobem jest nam już winna około 500euro. No my mamy do końca lutego co miesiąć po 1990euro z tym, że w lutym na marzec już nie dostanę na Antka macierzyńskiego bo rok minie i się już nie należy i dopiero dostanę po raz kolejny jak drugi maluch się urodzi, a nie wiem czy do tego dojdzie bo ostatnio tyle nerwów, że jak nieraz brzuch zaboli to mi się wydaje, ze to już koniec...

    Najbardziej dziwi mnie tylko to, że moi rodzice mieszkają w Polsce i na 4 osoby plus mieszkanie i rachunki co miesiąc wystarcza im około 2500-3000zł przy czym w sezonie zimowym mój ojczym nie pracuje bo się po prostu nie da w jego fachu. więc odpada półtora tysiąca i żyją tylko za pensję mamy i dają rade i nie narzekają, a teściowa w Niemczech, za mieszkanie płaci jej państwo, na meble dostała od państwa, na kaucję też, dostaje oprócz tego zapomogę od państwa i pieniądze na dzieci i wiecznie jej mało. JA nie wiem co ona robi z tymi pieniędzmi no ale jak oni potrafią iść w 3 osoby na zakupy spożywcze, wydadzą 100 euro i za 3/4 dni znów idą na zakupy to ja nie wiem jak oni.. My na zakupy wydajemy na początku miesiąca jakieś 250 euro i w to wlicza się spożywka na 2 tygodnie, mleko dla małego na cały miesiąc i pampersy w zapas. :/

    Ehh normalnie przepraszam, ale nie mogę już. Musiałam się wygadać, a nie mam komu :/ Czasem mam ochotę wrócić do Polski tylko po to, żeby nie pożyczała od nas pieniędzy bo po prostu nie będzie nas stać

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy faktycznie wykresik wygląda jakby się coś szykowało :D Trzymam kciuki :)
    Liluy chodziło Ci o Marokko? Jeśli tak to zazdroszczę, oj tak :D Sama mam ochotę polecieć na egzotyczne wakacje. Z mężem planujemy polecieć kiedyś do Indii, może Sri Lanka lub coś podobnego :)

    tak wybacz bylam zmeczona
    Niestety ceny Indii i Sri Lanki mnie dobijaja ze wzgledu na lot. Okolo 2x drozej wychodzi albo i 3 z hotelem o tym samym standardzie :p

    Co do tesciowej ja kocham moja tesciowa jest the best, moj chlopoak za swoja nie przepada ale wiem jaka ona jest wiec sie nie dziwie... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:30

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :D
    Co do urodzinowych potraw to ja bym podała jakieś sałatki, śledziki, koreczki może, pomysłów jest wiele.. zależy kto co lubi :)
    Teściowa, hm.. moja jest irytująca. Średnio mnie lubi, ponieważ nie należę do osób uległych i zawsze jest po mojemu, a nie po jej. Wesele to by chciała sama zorganizować i to tak jak było w jej latach, a nie wg. obecnej mody.. Do tego zawsze ma problem jak kupujemy coś za grubszą kase.. np. ostatnio auto zmieniliśmy i już jej nie pasowało.. a ja sobie tak myślę, co Cię to ku*wa obchchodzi.. my na to sami robimy i o.. tak to wygląda.
    A testów nigdy nie robiłam, więc nie mam żadnych doświadczeń..

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo wykupiliśmy sobie wakacje do Grecji.. mi nic nie mówiła, ale mojemu facetowi już marudziła, że kase tracimy. Jezu jak mnie to wkurza.Chyba coś nam sie od życia należy? Oni ciągle ładują w skarpete, a my nie dość, że odkładamy,to jeszcze starcza nam na przyjemności. Ale ona tego nie rozumie i nawet nie próbuje zrozumieć..

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Tak samo wykupiliśmy sobie wakacje do Grecji.. mi nic nie mówiła, ale mojemu facetowi już marudziła, że kase tracimy. Jezu jak mnie to wkurza.Chyba coś nam sie od życia należy? Oni ciągle ładują w skarpete, a my nie dość, że odkładamy,to jeszcze starcza nam na przyjemności. Ale ona tego nie rozumie i nawet nie próbuje zrozumieć..

    Jak ja Wam dziewczyny wspolczuje. Moja tesciowa super babka, moze dlatego ze mloda. Ona jest jak dla mnie trochge zbyt ulegla i altruistyczna. Czasem staram sie ja zfeminizowac i nauczyc mowic NIE ale chyba sie nie da, tak jest wychowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:31

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez nie moge narzekac na swoja tesciowa ,akurat super babka :) gorzej sie z tesciem dogaduje..tu juz jest jakas barieera..oboje mamy ciezkie charaktery. No i siostry od strony mojego faceta tez ciezko sie z nimi mi dogadac są za bardzo zuchwałe a nic w zyiu nie osiagnely

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam sie z jego siostrami spotkac to zaczyna mnie glowa bolec i w zołądku mi sie przewraca..rence opadaja..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa rozumiem Cie wygadaj się ile tylko Ci potrzeba ! :)

    Moi teście też są na prawdę super. Mimo że cały czas nie czuje się jak członek rodziny mojego narzeczonego. Wydaje mi się że czasem jestem gdzieś tam z boku. Ale może to też dlatego że ja np nie lubię wydzwaniac co chwila z byle pierdołą do teściów i nie żale im się z niczego. Wolę sama wszystko zrobić czy załatwić a moja szwagierka to kilka razy dziennie ze wszystkim dzwoni do teściowej. :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:31

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Troche jak moja szwagierka :p

    A co do tescia, on jest przeciwienstwem tesciowej, takim mna w meskiej odslownie, nie mozemy sie dogadac. Ja feministka, on szowinista, ja uwazam ze w domu ma byc podzial obowiazkow on uwaza, ze prawdziwa kobieta to kura domowa, ja uwazam ze pieniadze powinny byc wspolne, on ze jak facet zarabia to moze wydzielac kobiecie itp
    Dosc sredniowieczne ma poglady ze tak powiem.

    Jakbym swojego tescia widziala!

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Jakbym swojego tescia widziala!
    a ta kobiecinka... no nie wiem gdzie miała oczy gdy za niego za maz wychodzila.

    Leonore lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co u Was?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ