X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nie mam co panikowac bo to już 28 tydzień, lekarz ostatnio powiedział że mam bardzo małą macicę wiec domyslam się że córa ma już niewiele miejsca :) już siedzi główką w dół gotowa do porodu hehe :)

    Na razie nic więcej nie pisała. Wiem tylko tyle że ostatnio na USG wyszło podejrzenie hipotrofii i mała była 3 tygodnie do tyłu wielkosciowo. Zdążyli jej podać dwie dawki sterydów na rozwój płuc. Więc mam nadzieje że mała da radę.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już masz coraz bliżej do bezpiecznej granicy, więc nie ma się co martwić :)
    Ehh, ciężko się słucha o takich przypadkach, szczególnie jak się oczekuje swojego :(

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest na tyle duża że już się nie martwię jakby coś poszło nie tak ale poród przedwczesny mi nie grozi na szczęście :)

    Ale tak jak mówisz ciężko się słucha o takich przypadkach jak się na swoje czeka. Takie małe niewinne maleństwo.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Po owulacji kreska zanika, chociaż nie zawsze do końca, dziewczyny z innej grupy wyjaśniły mi, że owulacyjne mogą pokazywać bladziocha przez cały cykl i jest to normalne. :)

    Sallvie jak malutka? Jak się czujecie?


    Liluy co u Ciebie?

    Troche pobalowalam i mnie nie bylol. Wlasnie wstalam i nadrabiam.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co u Was?

    Mam takie pytanie, może głupie, może nie, ale macie może instagrama lub np jakieś swoje blogi? Chętnie pooglądam i poczytam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 10:04

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny co u Was?

    Mam takie pytanie, może głupie, może nie, ale macie może instagrama lub np jakieś swoje blogi? Chętnie pooglądam i poczytam :)

    Mojego bloga jak widzę już znalazłaś :) ale masz i instagrama a co tam :)
    https://www.instagram.com/encircledee/

    Ja dopiero wstałam masakra ostatnio coś mi się poprzestawiało i zamiast wstawać o 8:30 jak do tej pory wstaje o 11 albo i 12. Chyba przez to, że tatuś jest z nami 24 na dobę :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie ze sie wczoraj nie odzywalam ale nie mialam internetu :(
    Poza tym troche negatywnych przygod i jakos leci :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:33

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam instagrama :) nie chce publicznie podawac,ale was zaobserwowalam . Tylko Maniaaa mi brakuje :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy dobrze, że jesteś :)

    chcebardzobycmama proszę :) antekimama

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :D Odobserwowalam Was wszystkie :)
    Ja chetnie podaje publicznie, co nowy obserwator to nowy obserwator ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dzieki :D Odobserwowalam Was wszystkie :)
    Ja chetnie podaje publicznie, co nowy obserwator to nowy obserwator ;)

    hehe:) a mnie znowu denerwuje jak na tablicy nie mogę się dokopać do zdjęć osób,które znam bo jest pełno zdjęć ludzi innych narodowości, reklam i gwiazd xd dlatego założyłam nowego insta i próbuje dopilnować trochę na nim porządku :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    hehe:) a mnie znowu denerwuje jak na tablicy nie mogę się dokopać do zdjęć osób,które znam bo jest pełno zdjęć ludzi innych narodowości, reklam i gwiazd xd dlatego założyłam nowego insta i próbuje dopilnować trochę na nim porządku :P

    Hahaha ale jak Ty podajesz nick to Ciebie ktos obserwuje a nie Ty kogos wiec na 100% nie wyswietla Ci sie nic czego nie chcesz. Ja obserwuje tylko tych co chce lub jakies strony ktore mnie interesuja i nie mam syfu. Jak mi sie cos znudzi to odobserwuje i juz :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Hahaha ale jak Ty podajesz nick to Ciebie ktos obserwuje a nie Ty kogos wiec na 100% nie wyswietla Ci sie nic czego nie chcesz. Ja obserwuje tylko tych co chce lub jakies strony ktore mnie interesuja i nie mam syfu. Jak mi sie cos znudzi to odobserwuje i juz :D
    Owszem,dlatego tez mialam syf rowniez ze swojej winy :)dlatego teraz sie troche pilnuje:P co nie znaczy że muszę publicznie udostepniac swoj instagram :) mam tam swoje zdjecia i nie tylko swoje, nie chce by kazdy kto wejdzie na formum mial mozliwosc obejrzenia mojej geby :P
    Ale co osoba to rozne spostrzeganie roznych spraw:P wiec tez nie oceniam i nie krytykuje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 15:42

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Owszem,dlatego tez mialam syf rowniez ze swojej winy :)dlatego teraz sie troche pilnuje:P co nie znaczy że muszę publicznie udostepniac swoj instagram :) mam tam swoje zdjecia i nie tylko swoje, nie chce by kazdy kto wejdzie na formum mial mozliwosc obejrzenia mojej geby :P
    Ale co osoba to rozne spostrzeganie roznych spraw:P wiec tez nie oceniam i nie krytykuje:)

    Jasne racja. Jak ktos chce to obserwuje jak nie to nie :)

    Jak Wam minal dzien? U mnie juz lepszy niz wczoraj. Zrobilam troche zakupow bo chce mojemu przygotowac paczke niespodzianke jak przyjedzie. Macie pomysl co tam wrzucic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:34

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jakiegoś lenia złapałam i mała to samo haha
    Ale stwierdziłam że już czas spakowac torbę do szpitala przynajmniej na razie moją. Bo od tego 30 tygodnia to nigdy nic nie wiadomo i chcę być gotowa na wszystko :)

    Szukam codziennie tego mieszkania dla nas żebyśmy w końcu za kredyt mogli się wziąć i zdążyć jeszcze z przeprowadzka zanim się mała urodzi ale jak na złość nic nie ma. A jak już jest mieszkanie w normalnym stanie i powiedzmy że na naszą kieszeń to ma moze 35 metrów.. A mi by było niewygodnie mieszkać w takim małym mieszkaniu.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy hmm w sumie to co wymienikas to tez zazwyczaj dostaja moi bliscy jak zjezdzam do polski na urlop z tym ze kupuje jeszcze chemie bo jest lepszej jakosci. Ale wydaje mi sie ze taka paczka bedzie okej :)


    Sallvie w koncu cos znajdziecie. Sukaj w internecie, w gazetach i moze u posrednikow by sie cos znalazlo. U nas czesto banki wydaja swoje oferty sprzedaży domow i mieszkań.


    My myslimy nad przeprowadzka. Sasiedzi zaczynaja denerwowac, okolica niezaciekawa i jakos nam tak dziwnie w tym mieszkaniu wiec szukamy.

    Ja aktualnie relaksuje sie w wannie i mam stracha przed jutrzejsza wizyta. :/

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie patrzę na ogłoszenia Maniaaaa stałam się stałym bywalcą stron typu olx, otodom itp :D wchodzę tam po kilka razy dziennie :)

    Muszę w ogóle narzeczonego zebrać i musimy pojechać do kościoła zarezerwowac termin ślubu. No i w sali weselnej która wybralismy :)

    PS Maniaaaa Trzymam kciuki za jutro !! Daj koniecznie znać co i jak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 21:34

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy hmm w sumie to co wymienikas to tez zazwyczaj dostaja moi bliscy jak zjezdzam do polski na urlop z tym ze kupuje jeszcze chemie bo jest lepszej jakosci. Ale wydaje mi sie ze taka paczka bedzie okej :)


    Sallvie w koncu cos znajdziecie. Sukaj w internecie, w gazetach i moze u posrednikow by sie cos znalazlo. U nas czesto banki wydaja swoje oferty sprzedaży domow i mieszkań.


    My myslimy nad przeprowadzka. Sasiedzi zaczynaja denerwowac, okolica niezaciekawa i jakos nam tak dziwnie w tym mieszkaniu wiec szukamy.

    Ja aktualnie relaksuje sie w wannie i mam stracha przed jutrzejsza wizyta. :/

    Ja ta paczke robie zeby cos mial na pobyt tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:34

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie no to tylko czekać, aż wyskoczy jakieś fajne ogłoszenie :) Trzymam kciuki żeby ksiądz nie robił problemów :)

    Liluy no chyba, że tak :)


    Ja powoli kończę robić już zakupy na przyjazd rodziców i urodziny małego. Muszę jeszcze wymyślić jak przekazać dziadkom, że drugi raz nimi zostaną.


    Ehh siedze i się zamartwiam. Niby wiem co mnie czeka, jak wygląda ciąża i opieka nad dzieckiem, ale jakoś się martwię, że coś pójdzie nie tak, że będę musiała w szpitalu wylądować i co najważniejsze, że znów nie dam rady karmić piersią :/

    Niby początek ciąży, ale dużo się w głowie kotłuje. Sallvie na pewno dam znać jak po wizycie, ale dopiero wieczorem bo termin na 17:30 czy jakoś tak

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiądz raczej problemów nie powinien zrobić ze ślubem :) gorzej o chrzest się boje bo nieślubne. :)

    Wiec będę cierpliwie czekała jak na swoja wizytę haha a ja za 7 dni mam kolejną wizytę. Uwielbiam chodzić co dwa tygodnie. Za to nie cierpie czekać 4 tygodnie od wizyty do wizyty.
    Jestem ciekawa ile mała przybrała przez te dwa tygodnie no i jak tam moja szyjka czy skraca się jak trzeba czy się okaże że np ma już tylko 2 cm :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ