X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję jak sobie poradzę z 3 maluchami na raz jak mąż wróci do pracy po urlopie

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wierze ze dasz rade.
    Chcialabym blizniaki ale u mnie zadnych nie ma (poza invitro heh), a juz bedzie za daleko od tabletek przy nastepnej <3 owulacji :/
    Dobranoc :*

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy ja zachodzę w głowę jak ja sobie radę dam bo przeczucie mam takie, że oba pęcherzyki z nami zostaną :)

    Najbardziej to się chyba boję tego, że mały poczuje się odrzucony bo będzie jeszcze 2 młodszych dzieci, którymi będę musiała się zająć.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedstawiam państwo kropków :D

    2hsb2va.jpg

    Kamelkowo, sallvie, Suri_, diana11 lubią tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania gratuluję! Trzymam kciuki za dwa serduszka

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa Śliczności :) na pewno oba z wami zostaną :) na następnej wizycie uslyszysz dwa pięknie bijące serduszka. I na pewno dasz sobie radę z trójką a mały nie będzie się źle z tym czuł że maluchami się musisz zająć :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sliczne kropki, jak jednak wolisz jedno to oddaj mi drugiego ;)

    Pamietaj ze przynajmniej mniej porodow i juz mniej staran i nerwow czy sie udalo. Chociaz to zalezy ile chcesz miec dzieci. Moim marzeniem sa najpierw blizniaki, a pozniej jedno.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy wiesz z tymi bliźniakami powoli się oswajam, chociaż nie powiem raczej miało być jedno a za jakieś 7/8 lat trzecie i ostatnie, ale wyszło jak wyszło. Powoli zaczynam się z tego cieszyć więc nie oddam :P Ale zarazki mogę wysłać :D

    Dziewczyny podpowiedzcie mi bo ja już nie wiem co robić. W Niemczech jest tak, że każda osoba w domu ma mieć swój pokój, no poza rodzicami (wspólna sypialnia) i teraz pojawia się dylemat. Aktualnie mieszkamy w M3 (salon, sypialnia, pokój dziecięcy i łazienka i kuchnia) takie wymogi i teraz.. Jeśli będą bliźniaki to prawdopodobnie musimy zmienić lokum na większe czyli M4, M5 i problem pojawia się z ceną. Mieszkania powyżej 4 pokoi są tak samo drogie a czasem i droższe niż wynajem domu z taką samą ilością pokoi. Myślicie, ze lepiej szukać mieszkania, czy lepiej już dom, żeby było przestronniej itp.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy wiesz z tymi bliźniakami powoli się oswajam, chociaż nie powiem raczej miało być jedno a za jakieś 7/8 lat trzecie i ostatnie, ale wyszło jak wyszło. Powoli zaczynam się z tego cieszyć więc nie oddam :P Ale zarazki mogę wysłać :D

    Dziewczyny podpowiedzcie mi bo ja już nie wiem co robić. W Niemczech jest tak, że każda osoba w domu ma mieć swój pokój, no poza rodzicami (wspólna sypialnia) i teraz pojawia się dylemat. Aktualnie mieszkamy w M3 (salon, sypialnia, pokój dziecięcy i łazienka i kuchnia) takie wymogi i teraz.. Jeśli będą bliźniaki to prawdopodobnie musimy zmienić lokum na większe czyli M4, M5 i problem pojawia się z ceną. Mieszkania powyżej 4 pokoi są tak samo drogie a czasem i droższe niż wynajem domu z taką samą ilością pokoi. Myślicie, ze lepiej szukać mieszkania, czy lepiej już dom, żeby było przestronniej itp.

    Ja bym brala dom, cale zycie w domu mieszkalam :p
    Ale to prawo jest troche bez sensu, jesli kogos na wieksze mieszkanie nie stac to doplacaja?
    A co jesli ktos wybuduje dom i ma tylko 2 dzieci i 3 nie planuje a tu wpadka. Gdzie to dziecko ma zmiescic jesli ma mniej pokoi? Przeciez nie bedzie od nowa budowal.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy tu jest tak, że jeśli wynajmujesz mieszkanie/dom to często potrzebna jest do tego taka jakby zgoda?zaświadczenie? od powiatu ile przysługuje Ci m2 i ilość pokoi. Jeśli kogoś nie stać to może się starać o dofinansowanie z takiej jakby pomocy społecznej, a jeśli różnica jest niewielka to stara się o wohngeld czyli dofinansowanie do czynszu. My np mamy aktualnie tą drugą opcję w wysokości 140 euro. Nie żeby nam wcześniej nie starczało, ale jak się należało to czemu nie. No, a jeśli chodzi o prywaciarzy (osoby które kupiły dom/mieszkanie) to to już państwa nie obchodzi bo kupili tyle na ile ich stać i mają tyle pokoi ile chcieli z tym, że i oni mogą się w tedy starać o wohngeld. Trochę to pomieszane, ale daje się ogarnąć

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy tu jest tak, że jeśli wynajmujesz mieszkanie/dom to często potrzebna jest do tego taka jakby zgoda?zaświadczenie? od powiatu ile przysługuje Ci m2 i ilość pokoi. Jeśli kogoś nie stać to może się starać o dofinansowanie z takiej jakby pomocy społecznej, a jeśli różnica jest niewielka to stara się o wohngeld czyli dofinansowanie do czynszu. My np mamy aktualnie tą drugą opcję w wysokości 140 euro. Nie żeby nam wcześniej nie starczało, ale jak się należało to czemu nie. No, a jeśli chodzi o prywaciarzy (osoby które kupiły dom/mieszkanie) to to już państwa nie obchodzi bo kupili tyle na ile ich stać i mają tyle pokoi ile chcieli z tym, że i oni mogą się w tedy starać o wohngeld. Trochę to pomieszane, ale daje się ogarnąć

    Ok rozumiem, myslalam ze jak ma sie za malo pokoi to masz najazdy z opieki spolecznej lub przymus kupna wiekszego. porabane to xD
    Ale dzieki za wyjasnienie ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba uroiłam sobie ciązę.. zrobiłam dopiero sikańca , a tu druga kreska ale taki bladzioch,że pod światłem ledwo ją widać. I albo to już w mojej głowie nie halo,albo jakiś test trafny mi się trafił..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa gratuluje:) podwojne szczescie :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Dziewczyny, chyba uroiłam sobie ciązę.. zrobiłam dopiero sikańca , a tu druga kreska ale taki bladzioch,że pod światłem ledwo ją widać. I albo to już w mojej głowie nie halo,albo jakiś test trafny mi się trafił..

    Kochana który dzień cyklu jesteś? Wyslij zdjecie tego testu !! :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucaj zdeicie testu :D

    Kurde ja ostatnia bez brzucha zostane :/ co nie zmienia faktu ze sie uciesze jak sie uda

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Kochana który dzień cyklu jesteś? Wyslij zdjecie tego testu !! :)

    Dziś 25dc . 20robilam i.nic.nie bylo widac 24dc zrobilam o cien cienia.nie.do sfotografowania bo probowalam :) . Rano zrobie sikanca jeszcze raz bo wczoraj zrobilam po 22 z ciekawosci. Nie nastawiam sie bo moze mi figla test zrobic tym bardziej ze jest on z tych allegrowskich ci dostalam w pakiecie z owulacyjnynmi a te drugie kłamią. Choc dziś temperatura troszke skoczyla. No nic ,nasikam.pozniej i dam znac czy to nie moja wyobraznia;)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam u siebie owulacje 14lub 15dnia cyklu kiedy temperatury nie.mierzylam wtedy wychodziloby ze test zrobiłam 10lub 11dpo

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Wrzucaj zdeicie testu :D

    Kurde ja ostatnia bez brzucha zostane :/ co nie zmienia faktu ze sie uciesze jak sie uda
    Poczekaj poczekaj. Twoj przyjedzie i obstawiam szczesliwy cykl:):P
    Ja tez czekam na rozwuj sytuacji u siebie . Bore pod uwage ze test moze byc nie halo.

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/2fa9acbb722c3.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 08:06

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy udało mi się wam pokazać zdjęcie bo nie bardzo wiedziałam jak wgrać:D
    dzisiejszy sikaniec... już sama nie wiem, niby troszke ciemniejsza krecha od wczorajszego, nawet dała się sfotografowac bo wczorajsza pod żarówką szukałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 08:07

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ