X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co u was?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj świętujemy z córeczką rozpoczęty 29 tydzień ! :)

    Nie mogę uwierzyć w to, że już tylko 83 dni nam zostały i będziemy razem we trójkę :) Tak się nie mogę doczekać tego dnia :)

    A co tam u Ciebie Maniaaaa jak się czujecie ? :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej LiluyEvans tabletki antykoncepcyjne brałaś na wyregulowanie cykli czy z powodu pcos ?

    age.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie czuję się świetnie ! Serio, żadnych ciążowych dolegliwości, mam tylko nadzieję, że oba maluchy się rozwiną

    chcebardzobycmama, sallvie lubią tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Sallvie czuję się świetnie ! Serio, żadnych ciążowych dolegliwości, mam tylko nadzieję, że oba maluchy się rozwiną
    Nie masz wrazenia takiego jakbys miala za chwile dostac miesiaczke?
    Boze.. jestem przewrazliwona :)

    A ja dzis przeleniuchowalam caly dzien:P
    Salviee z każdym dniem bliżej niż dalej:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie. :)
    Maniaa ja w poszukiwaniu ciebie :D byłaś na wrzesniowkach i jakoś bezskutecznie cię wypatrywalam bo wiem że jesteś w podobnym wieku i byłam ciekawa co u ciebie. Wchodzę tutaj a tu... bliźniaki! No gratulacje! :)

    Chcebardzobycmama gratulacje :)

    Maniaaaa lubi tę wiadomość

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa No to tylko się cieszyć :D Też zostałam łaskawie potraktowana w ciąży i obeszło się bez tych wszystkich objawów typu wymioty, zmęczenie itp itd :D

    Chcebardzobycmama ojj tak już tylko +/- 11 tygodni i już tylko +/- 83 dni :) czekam niecierpliwie :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama nie odczuwam takie wrażenia jakby miała przyjść @, ale za to boję się strasznie, że któryś maluch może się wchłonąć, oby tak się jednak nie stało :)

    Suri!!! Dziękuję ! :) No dla mnie też był to szok ;P Zniknęłam z wrześniówek bo Wy tam wszystkie takie zgrane byłyście i żal mi było trochę się tam wciskać :)


    Sallvie ja coś czuje, że jeszcze mnie jakieś dolegliwości złapią :D

    Suri_ lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    chcebardzobycmama nie odczuwam takie wrażenia jakby miała przyjść @, ale za to boję się strasznie, że któryś maluch może się wchłonąć, oby tak się jednak nie stało :)

    Suri!!! Dziękuję ! :) No dla mnie też był to szok ;P Zniknęłam z wrześniówek bo Wy tam wszystkie takie zgrane byłyście i żal mi było trochę się tam wciskać :)


    Sallvie ja coś czuje, że jeszcze mnie jakieś dolegliwości złapią :D
    Ee no co ty. Tam ciągle dochodzą nowe osoby i czasami po całym dniu nieobecności czuje jakbym była na innym wątku bo same nowe "twarze" widzę ;) koniecznie pochwal się swoim podwójnym szczęściem. Trzymam kciuki za dwa serduszka!

    U nas w niedzielę szykuje się małe przyjęcie na 2 latka. Co prawda urodziny dopiero 1 lutego ale w tygodniu nikomu z rodziny nie pasuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 00:11

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej LiluyEvans tabletki antykoncepcyjne brałaś na wyregulowanie cykli czy z powodu pcos ?

    Hej :)
    W sumie na wszystko. Ale ja mialam "sztuczna ciaze" czyli 0 okresu 3 lata. Zeby uspic endometrioze i policystyczne jajniki wlasnie no i regulowanie cykli.
    Zaraz wszytsko nadrobie i odpisze wszytskim.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Wy wszytskie z dziecmi albo ciezarne albo to i to. Do tego jeszcze blizniaki nam sie szykuja. Chyba przeplacze cala noc, a jutro sie nei wyspie bo Painter przychodzi na 9 malowac mi mieszkanie (chociaz wcale nie chce).

    Tak Wam zazdroszcze... u mnie w sumie dalej nie wiadomo co z tym cyklem bo temp nie chce skakac :/


    Juz niedlugo moj przylatuje :D a tu tyle roboty. Musze posprzatac cale mieszknaie bo nie bylo ani razu sprzatne gruntownie ani sie nie rozpakowalam jeszcze do konca ale zaliczenia szly. Do tego musze isc na zakupy . Aaaaa niewyrobiona. A dzisiaj clay dzien 9-17 na uczelni z 1h przerwy tylko :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 19:12

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Lily za pewnie cię, że nie będziesz ostatnia bo ja będę chyba całkiem bez dzieci.
    Przyszłam się pożegnać :(
    Nie będziemy się starać i w ogóle wszystko się u nas posypało.

    Także dziewczyny gratuluję fasolę a za pozostałe trzymam kciuki

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy nie mów tak ja tam wiem, ze zajdziesz. JEśli nie teraz to później musisz dać sobie czas i nie załamywać się w pierwszym cyklu bo to najgorsza głupota jaką można zrobić. Nastawiać się źle już od początku.


    Kamelkowo co się stało? Nie może być przecież aż tak źle.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja chyba zbieram się do szpitala na IP . wczoraj moja córka na prawdę wyjątkowo się ograniczała z ruchami a od pierwszej w nocy nie czuje zupełnie nic jak na razie ...
    Nie daruje sobie jak będzie z nią coś nie tak :(

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie jedź, sprawdź. Lepiej wiedzieć czy nic się nie dzieje, ale trzymam kciuki żeby to był fałszywy alarm

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Hej. Lily za pewnie cię, że nie będziesz ostatnia bo ja będę chyba całkiem bez dzieci.
    Przyszłam się pożegnać :(
    Nie będziemy się starać i w ogóle wszystko się u nas posypało.

    Także dziewczyny gratuluję fasolę a za pozostałe trzymam kciuki

    Kamelkowo czyzby problemy w zwiazku? Sa tylko dwa wyjscia: Albo sie Wam ulozy. Albo wykorzystasz bycie singielka na maxa, a pozniej znajdziesz lepszego faceta i z nim sie zdecydujesz na dziecko.

    Jesli to inny problem to moze mozemy Ci jakos pomoc labo doradzic.

    Jesli nie chcesz wracac to dziekuje za spedzony wspolnie czas i za odwiedzenie nas. Zagladnij za jakis czas i sie odezwij, milo bedzie pogadac i dowiedziec sie jak Ci leci zycie.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Lily nie mów tak ja tam wiem, ze zajdziesz. Jeśli nie teraz to później musisz dać sobie czas i nie załamywać się w pierwszym cyklu bo to najgorsza głupota jaką można zrobić. Nastawiać się źle już od początku.


    Kamelkowo co się stało? Nie może być przecież aż tak źle.

    Nie chodzi o zalamanie po 1 cyklu. Bo wtedy chyba nawet owulacji nie mialam, a jak mialam to na nartach bez mojego. Drugi cykl tez mnie nie zalamuje bo caly bez <3. Ale chodzi o to ze moj organizm robi wszytsko zeby nie miec owulacji lub zeby ona byla wtedy kiedy jego nie ma. Wydaje mi sie ze w dalszym ciagu nie nadeszla jednak bo mialam spadek temperatury, a nie bylo skoku. Im pozniej nadejdzie tym gorzej chyba ze teraz poczeka do
    wtorku to bede niezwykle wdzieczna ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Dziewczyny a ja chyba zbieram się do szpitala na IP . wczoraj moja córka na prawdę wyjątkowo się ograniczała z ruchami a od pierwszej w nocy nie czuje zupełnie nic jak na razie ...
    Nie daruje sobie jak będzie z nią coś nie tak :(

    Kochana :o pisz caly casz co tam i jak tam bo ja sie martwie?!
    Mam nadzieje ze mala sobie usnela tylko albo sie rozleniwila i wszytsko jest ok. Ja jestem tego pewna <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy faktycznie wykres Ci szaleje, może jeszcze owulka zaskoczy i nadejdzie na przyjazd chłopaka :D

    Sallvie i jak? Jesteś już na IP? Napisz co się dzieje

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Hej :)
    W sumie na wszystko. Ale ja mialam "sztuczna ciaze" czyli 0 okresu 3 lata. Zeby uspic endometrioze i policystyczne jajniki wlasnie no i regulowanie cykli.
    Zaraz wszytsko nadrobie i odpisze wszytskim.

    przez 3 lata zablokowany okres szok ;O rozumiem że ta "ciaza sztuczna" tylko z powodu endometriozy aby nie postępowała? a nie rozregulowało Ci to bardziej cykli nie rozwaliło gospodarki hormonalnej ? a po tych 3 latach stosowałaś później normalnie antykoncepcje na uregulowanie miesiączki żeby cykł był 28dniowy? czy tabletki anty pomogły Ci wo gole pcos na uregulowanie ? sory że tak wypytuje , ale mam podobny problem, niedawno wykryto u mnie pcos i dostałam na pół roku tabletki na wyregulowanie cykli ale troche poczytałam i dużo osób wypowiada się że po odstawieniu było jescze gorzej .

    age.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ