X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce bardzo być mama jest krecha <3 kochana gratuluje :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I witam się z resztą :) Ciążowy worek otworzony, Liluy teraz Twoja kolej :D


    Mnie powoli chyba znów zaczynają łapać mdłości takie jakie miałam z Antkiem. Muszę jeść co jakiś czas, chociaż kawałek papryki bo od razu mnie do łazienki ciągnie, ale to dobrze. Fajnie poczuć, że jednak jest się w ciąży, a nie tylko ból sutków i wiedza z testu i usg :D

    Sallvie jak tam malutka? Jak się czujecie?

    Liluy jak tam Twoja temperatura? Dalej skoczna? Może warto kupić testy owulacyjne. Ja kupiłam zestaw z Ebaya i sprawdził się świetnie, chociaż te testy ciążowe 10 to powinny pokazywać trochę wcześniej tym bardziej przy bliźniakach, a nie 1 dzień przed @. Z myślą, że będą dwa dzieciaczki już się pogodziłam, już je kocham i jakieś mam takie przeczucie, że będą dwie dziewczynki

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Chce bardzo być mama jest krecha <3 kochana gratuluje :D
    Nie dziękuje:P. Boję się panicznie.

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze. Idź na betę i po becie umów się z lekarzem, żeby sprawdzić, czy ciąża jest w dobrym miejscu. Nie myśl tylko, że będzie źle, bo tak jak myślimy tak się dzieje. Ja mocno trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze <3

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama no kochana ktoś tu dołączył do grona mamusiek !! Gratulacje ! Tak jak pisze Maniaaaa idź może sobie bete zrób dla spokoju i umów się już do lekarza. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz :*
    Termin wychodzi Ci jeszcze na września? Czy już na październik ? :)

    LiulyEvans , Kamelkowo , diana wy jesteście następne !!

    A u nas Maniaaaa dobrze, moja malutka to istny szogun :) chciałam na insta wstawić filmik jak kopie i wariuje o 2 w nocy w brzuszku ale porobilo mi się coś ogólnie z telefonem i jak wstawiam filmik to się jakiś taki głupi zielony pasek na dole pojawia :/
    Zaczynamy 29 tydzień ciąży. Za tydzień jak wkrocze w 30 to tak fajnie poważnie będzie to już brzmiało jak dla mnie haha :) tak samo jak wchodziłam z 19 tygodnia w 20 :D
    Ale już bym chciała urodzić..

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Poczekaj poczekaj. Twoj przyjedzie i obstawiam szczesliwy cykl:):P
    Ja tez czekam na rozwuj sytuacji u siebie . Bore pod uwage ze test moze byc nie halo.

    Marne szanse ze tak powiem
    Zobacz na moj wykres
    Jak bym miala owulcje z 5-6 dni temu to by nastepny byl szczesliwy. A tak to pewnie okresu dostane bo ona ciagle nie przychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 11:52

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    chcebardzobycmama no kochana ktoś tu dołączył do grona mamusiek !! Gratulacje ! Tak jak pisze Maniaaaa idź może sobie bete zrób dla spokoju i umów się już do lekarza. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz :*
    Termin wychodzi Ci jeszcze na września? Czy już na październik ? :)

    LiulyEvans , Kamelkowo , diana wy jesteście następne !!

    A u nas Maniaaaa dobrze, moja malutka to istny szogun :) chciałam na insta wstawić filmik jak kopie i wariuje o 2 w nocy w brzuszku ale porobilo mi się coś ogólnie z telefonem i jak wstawiam filmik to się jakiś taki głupi zielony pasek na dole pojawia :/
    Zaczynamy 29 tydzień ciąży. Za tydzień jak wkrocze w 30 to tak fajnie poważnie będzie to już brzmiało jak dla mnie haha :) tak samo jak wchodziłam z 19 tygodnia w 20 :D
    Ale już bym chciała urodzić..

    Sallvie, Maniaaaa milo jak mi takie rzeczy mowicie ale niestety. Moj cykl poszalal, ja nie wiem gdzie on jest co robi. Ani owulacja nie przyszla wczesniej, ani nie chce przyjsc na czas. Teraz na 99% nie bedzie szczesliwego cyklu. Wszytsko idzie ku temu ze na jego przyjazd bedzie okres ;-; a ja tyle czasu bez seksu juz :(

    Jedyna szansa to taka ze owulacja sie tak opozni ze przyjdzie na jego przyjazd. Wtedy bede najszczesliwsza na swiecie ale to jest malo prawdopodobne.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy ja obstawiam, że u Ciebie owulka już była. Patrząc na wykres wydaje mi się że mogła być 16, a wzrost temeratury może nastąpić nawet dzień (jak nie dłużej) po owulacji i u ciebie tak to wygląda. Jak teraz tempka będzie szła w górę to owulka była. Trzymam kciuki :D


    Sallvie ja też tak miałam w ciąży poprzedniej. Te wszystkie 15tydzień, 19 tydzień itp. to takie nijakie, ale już 20,30 tydzień to już takie dumne się wydawały. :D Fajnie, że znów będę mogła się z tego cieszyć, chociaż wiem, że i tak nie dotrzymam tego najbardziej dumnego 40 tyg jak poprzednio bo wiem, że bliźniaki rodzą się wcześniej :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    chcebardzobycmama no kochana ktoś tu dołączył do grona mamusiek !! Gratulacje ! Tak jak pisze Maniaaaa idź może sobie bete zrób dla spokoju i umów się już do lekarza. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz :*
    Termin wychodzi Ci jeszcze na września? Czy już na październik ? :)

    LiulyEvans , Kamelkowo , diana wy jesteście następne !!

    A u nas Maniaaaa dobrze, moja malutka to istny szogun :) chciałam na insta wstawić filmik jak kopie i wariuje o 2 w nocy w brzuszku ale porobilo mi się coś ogólnie z telefonem i jak wstawiam filmik to się jakiś taki głupi zielony pasek na dole pojawia :/
    Zaczynamy 29 tydzień ciąży. Za tydzień jak wkrocze w 30 to tak fajnie poważnie będzie to już brzmiało jak dla mnie haha :) tak samo jak wchodziłam z 19 tygodnia w 20 :D
    Ale już bym chciała urodzić..

    Mam jeszcze 6dni do miesiaczki . Zrobie sobie jeszcze w dniu miesiaczki test bo jakos nie dociera to do mnie,nie chce sie tez na zapas cieszyc :) salviee nie mam pojecia na kiedy bede miala termin bo ciezko mi okreslic kiedy dokladnie mialam owulacje. Inaczej mysle ,inaczej wykres mi wyznaczyl,wiem ze jesli wszystko dobrze pojdzie to do slubu bym szla juz z brzuszkiem :) jesli kreseczka sie utrzyma to w nastepnym tyg zapisze sie do gin.
    Powiem wam dziewczyny ze jakos tak.noe dochodzi do.mnie wiadomosc ze jest ta druga kreska,moja glowa teraz opór jakiś daje.
    Salvie już ubranka pokupowane ?:)
    Imie na sto procent pewne ?:)

    Lily wczoraj bylam na naukach przedmalzenskich i mi babka mowila ze moze byc tak ze masz dwie fazy owulacyjne .. i czesto owulacje kobiety wtedy myla z okresem . Jeszcze moze ci skoczyc temoeratura nawet przed sama miesiaczka.
    Kobiecy organizm jest skomplikowany .

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama ja też nie dowierzałam, z tym, że nie poszłam na bete tylko 2 dni temu do gin, a i tak dalej uwierzyć nie mogę :) będzie dobrze, zobaczysz, tym razem będzie tak jak być powinno :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli teraz jeszcze owulacji nie mialas tylko dopiero ma nadejsc to lepiej tez i dla ciebie ,skoro facet ma dopiero przyjechac . Mysle ze akurat sie wstrzelicie :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    chcebardzobycmama ja też nie dowierzałam, z tym, że nie poszłam na bete tylko 2 dni temu do gin, a i tak dalej uwierzyć nie mogę :) będzie dobrze, zobaczysz, tym razem będzie tak jak być powinno :D
    Wlasnie podobno przy blizniakach beta wolniej rosnie . Moze tez sie niepotrzebnie strachu nabawic :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans Pamiętaj że często te cykle spisane na straty są dla nas najszczesliwsze wiec kto wie może mimo wszystko będziecie mieli z ukochanym miłą niespodziankę :) Tak jak pisze Maniaaaa Mi tam też wygląda tak jakby owulacja już była tego 16-17 dnia cyklu :)

    Maniaaaa Haha a dla mnie to już właśnie za długo do tego 40 tygodnia i tak bym chciała urodzić w 37-38 :) ale z drugiej strony narzeczony zimorodek ja z końca października to jakby Nela się urodziła w terminie albo tydzień po. Fajnie bo zawsze może sobie na urodziny jakiegos grilla czy coś zrobić nie to co my :)

    chcebardzobycmama No ale jak Ci wychodzi już taka kreseczka na 6 dni przed @ to tylko się cieszyć normalnie ! :) musi być dobrze ja innej opcji nie widzę :)
    A u nas imię na 100% wybrane - tatuś wybierał :)
    Ciuszkow to mam od groma nie wiem czy mała da rade wszystko znosić tyle tego jest a ciągle moja mama albo ja coś dokupujemy bo "takie ładne to żal nie brać" haha
    Nie znalismy płci do 27 tygodnia więc dużo rzeczy mam uniwersalnych i jako że bardziej na chłopca liczylam to mam dużo uniwersalnych pod chłopca haha :) ale szwagierka ma dwie córki to mi dala tyle tych sukieneczek i w ogóle rzeczy dziewczęcych że jestem przygotowana na obie płcie :)
    Wypraski też już dużo mamy typu lezaczek, wózek, dzisiaj np po mate edukacyjna jedziemy brakuje właściwie tylko kosmetyków no i rzeczy do torby szpitalnej dla mnie :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy ja obstawiam, że u Ciebie owulka już była. Patrząc na wykres wydaje mi się że mogła być 16, a wzrost temeratury może nastąpić nawet dzień (jak nie dłużej) po owulacji i u ciebie tak to wygląda. Jak teraz tempka będzie szła w górę to owulka była. Trzymam kciuki :D


    Sallvie ja też tak miałam w ciąży poprzedniej. Te wszystkie 15tydzień, 19 tydzień itp. to takie nijakie, ale już 20,30 tydzień to już takie dumne się wydawały. :D Fajnie, że znów będę mogła się z tego cieszyć, chociaż wiem, że i tak nie dotrzymam tego najbardziej dumnego 40 tyg jak poprzednio bo wiem, że bliźniaki rodzą się wcześniej :)

    Troche do dupy. Bo mi na 31 pewnie okres wypadnie :/

    Nastepne staranka w kwietniu :(

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salvie:) spokojnie , ciuszki dla chłopca mogą się przydać jeszcze...:P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama Spokojnie. Jakoś się połączy to z tamtym i nie będzie tak źle. Nela też może pochodzić w takich ciuszkach :D w wózku i tak nikt mi nie będzie zagladal jak córka ubrana jest :)

    A muszę wam się pochwalić jaki śliczny apartament ma moja malutka królewna.
    k1w2zb.jpg

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleeee sliczny brzuch :D Aaaaa zazdrooo

    Dzieki za pocieszenie dziewczyny jestescie najlepsze <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Aleeee sliczny brzuch :D Aaaaa zazdrooo

    Dzieki za pocieszenie dziewczyny jestescie najlepsze <3

    Niedługo sama będziesz z takim chodzić ! I to szybciej niż Ci się wydaje :)
    Ale powiem wam, że fajnie mieć taki typowo ciążowy brzuszek bo przynajmniej w kolejce czy gdziekolwiek ludzie widzą że jestem wysoko w ciąży a nie. Ale troszeczke już uciążliwy jest. Nie mam jak się wygodnie położyć, plecy wysiadaja, o kierowaniu samochodem mogę zapomnieć bo muszę mieć na maksa fotel dosuniety do przodu a przez to brzuch jest na kierownicy :)
    No i niekomfortowo jest jeśli chodzi o seks ale jakoś sobie radzimy haha :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Niedługo sama będziesz z takim chodzić ! I to szybciej niż Ci się wydaje :)
    Ale powiem wam, że fajnie mieć taki typowo ciążowy brzuszek bo przynajmniej w kolejce czy gdziekolwiek ludzie widzą że jestem wysoko w ciąży a nie. Ale troszeczke już uciążliwy jest. Nie mam jak się wygodnie położyć, plecy wysiadaja, o kierowaniu samochodem mogę zapomnieć bo muszę mieć na maksa fotel dosuniety do przodu a przez to brzuch jest na kierownicy :)
    No i niekomfortowo jest jeśli chodzi o seks ale jakoś sobie radzimy haha :)

    Hahah mi pare razy ustapili jak mialam obcisla bluzke bo "ciaza".. taaaa spozywcza

    Moja bratowa w 30stym tygodniu zdala na prawko. A brzuszek miala chyba wiekszy niz Ty :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam strasznie krótkie nogi Ci mowie i muszę mieć fotel na maksa do przodu bo inaczej pedałów nie sięgam :D i jak tak przysune się na maksa do przodu to brzuszek leży dosłownie na kierownicy. Ale z moim narzeczonym wpadlismy na pomysł podniesienia kierownicy i jak jest podniesiona trochę do gory to wtedy jeszcze jako tako mogę jechać. Ale wiadomo tak to się bawić możemy w swoim samochodzie a nie będę każdemu zmieniała ustawienia kierownicy haha

    Haha też zdałam prawko w ciąży tylko że był to przełom 12/13 tydzień. Ale brzuszek już był widoczny. I pamiętam jak dziś jak mi każdy mówił "weź podkresl jak najbardziej ten brzuch bo kobiety w ciąży zawsze puszczają" no niby wczesniej wymupilam 4 godziny jazdy i plac na word'zie ale jak kazali wyeksponować brzuszek to czemu nie :) i faktycznie zdałam a wczesniej 6 razy się meczylam ze zdaniem haha

    Ja kiedyś tak a propo tych sztucznych brzuszkow ciazowych pamiętam jak potrafiłam wypiac brzuch tak mocno że wyglądał jak w 4 msc ciąży :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ